Close
  • Ana
  • /
  • Gözden Geçirmek
  • /
  • Beats Powerbeats 3 Wireless incelemesi: 5 dakikada hızlı şarj ile en iyi çalışan kulaklık

Beats Powerbeats 3 Wireless incelemesi: 5 dakikada hızlı şarj ile en iyi çalışan kulaklık

Beats Powerbeats 3 fırsatları

Son zamanlarda baktıkX Beatsama herkese göre olmadıkları konusunda uyardı. Özellikle koşucular için değiller.


Koşmak için tasarlanmış ancak Beats X ile aynı avantajların çoğuna sahip olan Powerbeats3'e girin.

Beats X gibi,Powerbeats3iOS aygıtınıza kolay bağlantı için Apple & rsquo; ın W1 yongasıyla birlikte gelir.

Bu aynı zamanda daha uzun menzilli, istikrarlı bir bağlantı sağlar ve bunun gibi diğer ürünlerde de göründüğünü gördük.harika AirPod'lar.

Bununla birlikte, Beats ürünleri genellikle mümkün olduğunca platformdan bağımsız olmaya çalışır, bu nedenle Bluetooth bağlantısının yanı sıra Lightning yerine bir microUSB şarj bağlantı noktası da elde edersiniz.


Powerbeats3'ün zengin bir sesi var, bas doludur, ancak bazen bunaltıcı olabilir. Bu, kulaklıkların çok fazla orta ve yüksek seslere sahip olmadığı anlamına gelmez, ancak basların arkasında biraz sıkışıp kalabilirler.

Yine de genel olarak iyi bir ses sunarlar ve koşarken daha iyi şarkıları dinlemekten hoşlanırsanız, o zaman yanlış gitmezsiniz,


Ayrıca onları 5 dakika şarj edebilir ve bir saatlik oyun oynayabilirsiniz - bazen çok kullanışlıdır. Batarya genellikle 10-12 saat sürer

  • En iyi çalışan kulaklıklar

Tomurcuklar, kulaklarınıza lastikli kancalarla bağlanan uzun plastik parçalara yerleştirilmiştir. Kulaktaki mühür tamam, ancak bazıları onu rahat bulamayacak ve ses yalıtımı mükemmel değil.


Bir şarja ihtiyaç duymadan önce dört ila beş gün süren pil ömrü mükemmeldir - bu aynı zamanda diğer Apple W1-toting cihazlarının ayırt edici özelliğidir.

İyi yapım kalitesi, Apple ürünlerinden beklediğimiz bir şeydir ve Powerbeats3 tam da bunu sunar - ve bu fiyata vermelidir.

Pingtwitter Kararı

Burada hoşunuza gidecek çok şey var, ses harika, pil ömrü yeterli ve bu her zaman sürmese bile uyumu tam oturacak şekilde ayarlayabilirsiniz.