Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • Beats Powerbeats Pro incelemesi: AirPod'lardan daha iyi ve en iyi egzersiz kulaklıkları

Beats Powerbeats Pro incelemesi: AirPod'lardan daha iyi ve en iyi egzersiz kulaklıkları

Beats Powerbeats Pro, 97 Amazon müşteri yorumu sunuyor

Beats by Dr Dre Powerbeats Pro incelemesinin tek cümlelik bir versiyonu:kesinlikleEn iyi çalışan kulaklıklarve / veya satın alabileceğiniz egzersiz tomurcukları. Ve düşünüyorum da, en iyisiEn iyi gerçek kablosuz kulaklıklaryanı sıra. Daha uzun bir onaya ihtiyacınız varsa, okumaya devam edin.


Bu gerçek kablosuz Powerbeats ile ilgili varsayılan sorunlar hakkında nitelenen başka incelemeler gördüm, ancak görmezden gelmenizi öneririmşunlar,onun yerine Powerbeats Pro incelememi okuyun ve ardından bir çift satın alın. Onlara birPingtwitter Ödülü2019 ve 2020 - vebuBeats Powerbeats Pro'yu ne kadar seviyoruz.

Beats by Dr. Dre Powerbeats'in (tam ve oldukça hantal ünvanlarını vermek için) dünyayı yönetmesini engelleyebilecek tek şey maliyetleri ve potansiyel müşterilerin, kulak kanalının hemen dışında değil, tam kulak kanalına oturan tomurcuklara karşı gösterdikleri dirençtir. Her yerdeApple AirPod'larBeats'in ana şirketi tarafından yapılmıştır, bu nedenle belki de kulaklık pazarı gerçekten tek bir şirket olan iki marka arasında bölünecektir. Her neyse, ses kalitesi ve gürültü engelleme açısından, Powerbeats Pro, eski Apple kuzenleri ile zemini kesinlikle siliyor ve daha büyük boyut ve gürültü engelleme eksikliğinin yanı sıra, bence hala daha iyi bir bahisApple AirPods Proayrıca.

Beats by Dr.Dre Powerbeats Pro: tasarım

Beats Powerbeats Pro, 4 renkte çeşitli açılardan

Resim 1/6Resim 2/6

Resim 3/6


Resim 4/6

Resim 5/6


Resim 6/6

Bir bakışta bunlar önceki Powerbeats'e oldukça benzeyebilir. Ancak kulaklarımın içinde kayma eğiliminde oldukları ve gözlüklerle hiç iyi etkileşime girmedikleri yerlerde, Powerbeats Pro neredeyse tam anlamıyla sarsılmaz görünüyor ve kulak kancaları gözlüklerin veya güneş gözlüklerinin yanında mutlu bir şekilde oturuyor.

Tomurcuklar, kancalar onları yukarıdan desteklerken, yukarı ve iç kulağa doğru itmeleri bakımından benzersizdir. Bazı insanlar bunu istilacı bulabilir, ancak kulak içi tomurcuklara alışkın olan herkes onları rahat ve güvenli bulacaktır. Bu uyum yönteminin tek hafif tarafı, bu tür tomurcukların çoğunda yaptığınız gibi onları kaydırıp 'vidalayamamanız'. Bir haftalık kullanımdan sonra hala onları takmanın ve kancaları kulağıma geçirmenin zarif bir yolunu bulamadım, ancak bu beni ertelemedi.

Powerbeats Pro'nun bir başka kullanışlı küçük özelliği de müzik / çağrı kontrolleri ve ses kontrollerinin olmasıdır.her ikisi detomurcuklar. Normal kullanım için bu büyük bir nimet olmayabilir, ancak egzersizler sırasında harika. Müziği açmak için hangi tomurcuğa ulaşmanız gerektiğini hatırlamanıza veya çalma listenizin token baladını atlamanıza gerek yok.


Bu çok yönlü yaklaşım, bu gerçek kablosuz tomurcukların eşleştirilmesiyle devam ediyor. Bir tomurcuk koyun ve oynat düğmesine basın veya Siri ile konuşun veya bir çağrı alın ve işe yarayacaktır. Onu diğeriyle değiştirin ve işe yarayacak. İkisini de koyun ve eşleşeceklerbunun gibive stereo (veya aramalardan ve Siri'den bahsediyorsak ikili mono) ses iletin.

Powerbeats Pro, kancalar nedeniyle çoğu gerçek kablosuz tomurcuktan açıkça daha büyüktür. Ve bu kancalara sığma ihtiyacı, pil kutusunun aynı zamanda gerçek kablosuz rakiplerinin çoğundan daha büyük olduğu ve AirPod'lara kıyasla olumlu bir şekilde devasa olduğu anlamına geliyor. Ancak, sonuç olarak elde ettiğiniz uzun ömür, telafi etmekten daha fazlasını sağlar. Beats, taşıma çantasında şarj ederek şarj başına 9 saat ve toplamda 24 saat olduğunu iddia ediyor ve bulduğum şey bu. Ayrıca sadece 15 dakika şarj edebilir ve saatlerce ekstra oyun alabilirsiniz. Pil ömrünü bir sorun olarak neredeyse ortadan kaldırıyor ve bu, şimdiye kadar çoğu gerçek kablosuz tomurcukların bu açıdan ne kadar sınırlı olduğunu düşündüğünüzde dikkat çekici.

Estetik olarak Powerbeats Pro çalışır. Renkler çekici, çıkıntılı değil, markalaşma oldukça ince. Onlar noktadalar.

Powerbeats Pro'yu çalışan kulaklıklar ve egzersiz tomurcukları olarak yener

Beats by Dre Powerbeats Pro: diğer tüm antrenman tomurcukları f ** klar.

Gürültüye karşı koyan, hareket ettirilemez ancak rahat uyum, herhangi bir yerde müzik dinlerken kullanışlıdır, ancak Powerbeats'in spor salonu, yol ve koşu pisti gibi doğal ortamlarında gerçekten kendine gelir. Havuz veya açık su olmasa da - bunlar suya ve tere dayanıklıdır ancak sıvıya daldırma veya yüzme için tasarlanmamıştır.

Anlayabildiğim kadarıyla hiçbir şey Powerbeats Pro'yu sallamayacak. Tomurcuklar mükemmel bir şekilde yerlerinde kalırken, çeşitli elit sporcuların etrafta döndüğünü gördüğünüz bu tanıtım videosu, muhtemelen (bir sürü) hile ile yapılmadı.

Eliptik eğitmenleri, koşu bantlarını, tepelerde koşmayı, Londra'nın çukurlarında bisiklete binmeyi ve tümseklerle dolu yollarda bisiklet sürmeyi denedim.piç gibi terlemekve hiçbir şey Powerbeats'in tutuşunu gevşetmedi. Denediğim en iyi diğer koşu / antrenman tomurcuklarının aksine, ne kadar zor olursa olsun, Beats tomurcuklarını taktığınızı neredeyse unutabilirsiniz.

Ayrıca terlemeye karşı çok dayanıklıdırlar, kirlenmezler ve yine de silinmeleri kolaydır. Oldukça basit bir şekilde en iyi koşu ve spor salonu kulaklıklarıdır. Fiyata bakılırsa makul görünen nitpicking yapıyorsam, ayaklarınız yere çarptığında, sert koşarken bazen küçük bir patlama olur. Ancak tüm tomurcuklar bunu yapar ve Powerbeats Pro çoğundan çok daha azdır.

Beats by Dre Powerbeats Pro: ses kalitesi

Beats by Dr Dre Powerbeats Pro incelemesi

Beats'in Powerbeats'in son enkarnasyonundan bu yana geçen süreyi göz önünde bulundurursak, egzersiz kullanımı için uygunluk güvenliğini artırmalarını beklemiş olabilirsiniz. Sizi şaşırtabilecek şey, ses kalitesini ne kadar iyileştirdikleridir.

Apple'ın devralınmasından önce, tüm satış başarılarına rağmen çok sayıda Beats kulaklık kulağa oldukça vasat geliyordu. Bu, 2017'nin gürültü önleyici, Bose'un QuietComfort 35'in beğenisine kolayca uyan Studio3 Wireless ile değişti ve Powerbeats Pro ile ses iyileştirmesi devam ediyor.

Aslında, çok sayıda dış gürültüyü bloke etme ve kulağınızdaki tomurcukların kaymasının neden olduğu ses kalitesindeki değişiklikleri önleme - ve kullanılan sürücü teknolojisinin birleşimi, Powerbeats Pro sesinin her koşulda olduğu kadar iyi olduğu anlamına gelir. denediğim bu fiyata kulak içi kulaklıklar.

İşte ilginç bir şey. Şu anki en sevdiğim kulak içi tomurcuklarım400 £ Flare Pro 2HD. Müzik severler tarafından işletilen küçük bir İngiliz markası tarafından üretilen birinci sınıf bir üründür ve onları inanılmaz derecede heyecan verici ses üretme kabiliyetine sahip bir 'piston' sürücüsü kullanırlar. Öyleyse tahmin et? Bu 'spor salonu tomurcukları' esasen aynı sürücü türünü kullanır. Hayır, sessiz bir ortamda iç mekanlarda Flare tomurcuklarının yüksekliğine ulaşmazlar, ancak Powerbeats hiçbir şekilde kıyaslamadan utanmaz ... ve birçok dış mekan ortamında, Beats aslında daha iyi ve daha fazlası sayesinde daha iyi ses çıkarabilir. gürültü engelleyici uyum. Flare'nin tomurcukları bunun için yapılmadığı için egzersiz sırasında hiçbir karşılaştırma yapılamaz.

Beats by Dre kulaklıklar, diğer her şeyi dışlayarak basa aşırı güvenmekle ünlüydü. Powerbeats Pro kesinlikle dipten yoksun değil, ancak burada çok daha fazlası var. Rock, hip-hop, pop ve elektronik müzikle (klasik 'egzersiz kızgın' müzik) muazzam ve destansı sesler çıkarıyorlar - ancak caz, klasik ve akustik sesleri taşıyacak kadar incelik var. Beats, Miles Davis'in vardıMavi gibilansman brifinginde oynatma listesinde. Bu, önceki ürünlerinin çoğu için inanılmaz derecede aptalca olurdu, ancak adlarına rağmen, ticaretteki Powerbeats hisseleri yalnızca saf güç değildir.

Ama kıç tekmeleyebilirler, bu kesin.

Beats by Dre Powerbeats Pro: çıkış tarihi, fiyat

4 renk, 200 £

Siyah Powerbeats Pro, 31 Mayıs saat 07: 00'de Birleşik Krallık'ta Apple'dan ön sipariş verilebilecek ve 7 Haziran'dan itibaren satışa sunulacak. Amerikan sürüm ayrıntıları için lütfen Apple ABD'ye bakın. Fiyat: 219,95 £ (İngiltere) veya 219,95 ABD Doları (ABD).

Ivory, Moss ve Navy'deki Powerbeats Pro, 'bu yaz'ı takip edecek.

Kullanılabilirlik başlangıçta ABD, İngiltere, Avustralya, Avusturya, Belçika, Kanada, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, İrlanda, İtalya, Japonya, Lichtenstein, Lüksemburg, Makao, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç'te olacaktır. Portekiz, Porto Riko, Singapur, İspanya, İsveç, İsviçre 've daha fazlası'.

Yazdan itibaren dünya çapında başka ülkelerde de kullanıma sunulacak.

Beats by Dre Powerbeats Pro: Karar

Powerbeats Pro: Tam kablosuz dünya hakimiyeti için bu ve Apple AirPods arasındadır

Tamam, önce yolumdan küçük bir uyarı alacağım. Sesli çağrılar, Siri kullanımı ve günümüzde pek çok insanın tomurcuklardan aradığı tüm gün boyunca giyilebilirlik için Powerbeats Pro iyidir ... Bununla birlikte, derinlemesine oturmaları, AirPod'larla aynı şekilde kullanılamayacakları anlamına gelir (ve çeşitli AirPod taklitçileri ve soygunları). İki Powerbeats Pro takılıyken çok fazla durumsal farkındalıkla kalmazsınız, ancak her seferinde sadece bir tane kullanmayı tercih edebilirsiniz, bu da bunu iyileştirir.

Video için daha iyi bir şey yok. Minimum gecikme, harika ses.

Spor salonu, spor ve koşu için, paranız varsa Beats Powerbeats Pro'yu satın alın. Onlara dokunacak hiçbir şey yok. Egzersiz yaparken gerçek kablosuz kullandıktan sonra, en az kablolu bağlantılara bile geri dönmek çok zor ve Powerbeats Probugüne kadaregzersiz için en iyi gerçek kablosuz kulaklıklar. Uygun olmaları, düşemeyecekleri ve kaybolamayacakları anlamına gelir. Egzersiz yaparken hareket etmeyecekler. Uygun şekilde ilham verici geliyorlar. Fantastik.

Yine de, bunun sonu değil. Saf ses kalitesi için gerçek kablosuz tomurcuklar istiyorsanız, buna uyacak neredeyse hiçbir şey yoktur ve bu oldukça şaşırtıcı bir sonuçtur. Belki Sony veya B & O'ların tamamen kablosuz tomurcukları içeridekabacases açısından aynı oyun sahası, ancak her ikisinin de rahatsız edici bağlantı sorunları, daha kötü kontrolleri, daha kötü oturması ve daha kısa pil ömrü var.

Cidden, Beats bununla onu parkın dışına çıkardı.