Close

Beats Solo 2 incelemesi

Beats Solo 2 fırsat Resim 1/4

Beats Solo 2 incelemesi


Beats Solo 2 incelemesi
Resim 2/4

Beats Solo 2 incelemesi

Beats Solo 2 incelemesi
Resim 3/4

Beats Solo 2 incelemesi

Beats Solo 2 incelemesi
Resim 4/4

Beats Solo 2 incelemesi

Beats Solo 2 incelemesi

Baslarıyla ünlüler, ancak Beats kulaklıkları nihayet ciddileşiyor mu? Öğrenmek için Beats Solo 2 incelememizi okuyun


İnsanlar kapıyı çalarVuruşlarkulaklıklar, ancak saçma sayılarda satıyorlar. Bu, aynı fiyata daha iyi seçenekler olmasına rağmen. Ancak, Beats, bu yeni Beats Solo 2 kulaklıklar da dahil olmak üzere en yeni nesil ürünleriyle oyununu gerçekten yükseltti.

Öğrenmemiz gereken şey, bu yeni neslin şu gibi rakiplerle rekabet edip edemeyeceği.Sennheiser Momentum Kulak Üstüve çok daha ucuzBoseAE2.

Beats Solo 2: Boyut ve yapı

Tasarım her zaman Beats kulaklıklarının kazanan bir faktörü olmuştur. Görünüşü herkes beğenmiyor, ancak ikonik hale geldi.

Beats Solo 2, daha yumuşak eğriler ve daha az çıkıntılı kenarlarla tasarımı biraz sakinleştirir. Yine de tasarımınızı müziğiniz kadar yüksek sesle seviyorsanız, kulaklıkları bir sürü yüksek tonda alabilirsiniz.

Bunlar kulak üstü kulaklıklardır, yani kulaklıklar ve dev tam boyutlu yığınlar arasında orta büyüklükte otururlar. Beats, kafanızdan çok uzağa çıkmamalarını sağlamak için bu çiftin çizgilerini aştı. Bu, büyük kulaklıkların saçma görünmesinin en yaygın tek nedenidir.

Beats markası tek başına, bazı insanları satın almaktan alıkoyacak kadar güçlü tepkilere yol açıyor. Ancak tüm bu saçmalıklardan soyutlanmış, bunlar oldukça güzel kulaklıklar. Bazıları için biraz parlak, belki ama konturlar ve çizgiler yerinde.

Beats Solo 2: Rahatlık

Önceki Beats Solo yığın telefonlarında olduğu gibi, Beats Solo 2, daha çok yönlü olmak için biraz rahatlık sağlıyor. Kafa bandı, Bose AE2'den çok daha sıkı veyaSamsungSeviye Açık, kafanızı sıkıca kavramak için onları bir spor salonuna götürmelisiniz.

Buna uyması için, kafa bandı yumuşak köpük yerine dalgalı kauçuk kullanıyor ve bu da tutuşu tekrar artırıyor. Yaklaşımı daha kolay olan bir çift kulaklık kadar rahat değiller ve gözlük kullanıcıları bir saat kadar sonra kulaklarında ağrı hissedebilirler.

Yine de bunun çok daha kötü örnekleri var. Beats Solo 2, oldukça iyi doldurulmuş sahte deri kulak pedlerine sahiptir ve bardaklar, çoğu insanın kulağının eğimine uyacak şekilde açılıdır. Sesi engellemede oldukça iyidirler, bu da onları işe gidip gelme için mantıklı bir seçenek haline getirir. Ekstra taşınabilirlik için bardaklar katlanır.


Solo 2'yi Beats: Dayanıklılık

Beats Solo kulaklıklar genellikle plastik yapıları nedeniyle eleştiriliyor ve parlak parlak kaplama bu konuda da yardımcı olmuyor.

Bununla birlikte, bu son çiftin gerçek yapım kalitesi mükemmel görünüyor. Kulaklığın iskeleti çeliktir ve plastik çerçeve çok pahalı hissetmese de, esnettiğinizde de gıcırdamaz.

Beats Solo 2 ayrıca çıkarılabilir bir kulaklık kablosu kullanır ve konektörün altı ay sonra biraz tehlikeli hale gelmesi durumunda onu kolayca değiştirmenize izin verir. Paketin bir parçası olarak, iPhone'lar için tasarlanmış 3 düğmeli uzaktan kumandalı bir kablo alırsınız. Ancak merkezi oynat / duraklat düğmesi Android'lerde de çalışır.

Beats Solo 2: Ses kalitesi

Gerçekten önemli olan şeylere kadar, Beats Solo 2'nin sesi nasıl? Hala bas canavarları mı? Evet onlar. Beats kulaklıklarının bassy olmadan gitmesi, müdahaleye değer bir teknoloji kimlik krizi olacaktır.

Ancak, Beats, bunaltıcı ses veren Beats Solo HD'den bu yana ses kalitesini önemli ölçüde iyileştirdi. Tiz biraz daha ışıltılı, bas biraz daha az şişkin.

Beats Solo 2 oldukça ileri görüşlükulaklık, seslerinde biraz keskinlikle. En son Beats Studio gibi, oldukça heyecan verici sesler çıkarabilirler.

Kesinlikle bir gelişme. Bununla birlikte, sadece fiyatın yanındaki sese, markadan, pazarlamadan ve şık görünümden soyutlanmış bir bakın ve bu tamamen bir anlam ifade etmiyor.

Bas, aranjmanların tutarlılığını bozan ve her şeyin kulağa biraz klostrofobik gelmesine neden olan sahne çalarken bir etkidir. EQ'yu kullanarak, bas ve orta basların olması gerekenden yaklaşık 3B daha fazla telaffuz edildiğini bulduk. Ve düşük seviye, şu gibi bir şeyin gerginliğine sahip değilNocs NS900.

Bas odağı, vokallerin (genellikle) verilmesi gereken en üst noktadan indirgenmesine neden olarak orta sesleri girintili bırakır. Tiz güzel ve pürüzsüzdür, ancak ses kalitesi en yüksek önceliğe sahipse, fiyatına çok daha iyi ayrıntılara sahip kulaklıklar da bulacaksınız. Veya daha da önemlisi, çok daha az harcayabilir ve benzer ses kalitesi elde edebilirsiniz.AKG K451.

Solo 2'yi Yener: Karar

Beats Solo 2, daha fazla netlik ve daha az yıkıcı bas ile eski modelde sonik olarak büyük bir gelişmedir. Kamyon yüküyle satacaklar. Ancak sesi her şeyden çok önemsiyorsanız, onlar yine de sizin için kulaklık değildir.

Beats Solo 2 çıkış tarihi: Şimdi çıktı

Beats Solo 2 fiyatı: £ 169