Close

Beats Studio 2013 incelemesi

Beats by Dre Studio, 83 Amazon müşteri yorumu Yeniden Sertifikalandı - Beats by Dr .... Newegg120,99 GörünümDre'den Yenilenmiş Beats ... Walmart125 ABD doları GörünümBeats by Dr. Dre Studio3 ... QVC259,96 ABD doları GörünümResim 1/5

Beats Studio 2013 incelemesi


Beats Studio 2013 incelemesi
Resim 2/5

Beats Studio 2013 incelemesi

Beats Studio 2013 incelemesi
Resim 3/5

Beats Studio 2013 incelemesi

Beats Studio 2013 incelemesi
Resim 4/5

Beats Studio 2013 incelemesi

Beats Studio 2013 incelemesi
Resim 5/5

Beats Studio 2013 incelemesi


Beats Studio 2013 incelemesi

Başka bir gün, başka bir Beats çifti ama bu sadece bir boyama işi değil, yeni Dre Beats Studio'nun orijinal tarifini değiştirdiler.

Beats by Dre kulaklıkların başarısı muazzam oldu ve yıllar içinde değişmedi, moda dostu yeniden başlatmalar ve sürekli genişleyen bir ürün yelpazesiyle beslendi.

Beats Studio kulaklıklar, orijinal gürültü önleyici modeldir ve bu yeni güncelleme AAA pilleri ortadan kaldırır ve kozmetik bir revizyona da tabi tutulur. Şimdi neredeyse beş yaşında olan yeni Beats Studio, Dre'nin satış rakamlarından bir pay almak için çaresiz rakiplere ayak uydurabilir mi?


LüksBeats ExecutiveDJ tarzı olmasına rağmen 2012'de bizi etkilediBeats Mixr NeonveBeats HapıBluetooth hoparlörü, dört yıldızlı bir derecelendirmeye tam olarak ulaşamadı ...

New Beats Studio: Tasarım

Dre Beats Studio'daki en büyük değişiklik, zorunlu gürültü engellemenin AAA pillere dayanmamasıdır, çünkü yerleşik bir şarj edilebilir pil bunu halleder. 20 saatlik pil ömrüne göre, orta hacimli 15 saat gibi daha fazla ve ne kadar enerji kaldığını gösteren beş kullanışlı LED ışık var.

Kullanışlı bir ekstra, kablo çıkarıldığında, kapatma düğmesine manuel olarak basmayı unutursanız kulaklıkların otomatik olarak kapanmasıdır. Bir MicroUSB şarj yuvası, sağ bardağın altına düzgün bir şekilde yerleştirilmiştir.

Kulaklıklar için pilleri şarj etme veya kullanma sorunu, gürültü önleyici modellerde kabul edilen bir güçlüktür, ancak seyahat eden Beats hayranları için daha büyük sorun, havaalanında veya tren istasyonunda yeni bir pil paketi satın alamamanızdır.

Bunun yerine, bir dizüstü bilgisayara veya elektrik prizine kolayca takılan şarj kablosuna ihtiyacınız olacak, ancak yanınızda götürme alışkanlığı kazanmanız gerekecek.

Ne mutlu ki hap şeklindeki taşıma çantasında kablo için yer var, kulaklıklar katlandığında normal bir çantaya sığacak kadar ince. Katlama mekanizması, büyük kulaklıkları küçük bir çantada taşıma sürecine hitap eden harika bir tasarım çalışmasıdır.


New Beats Studio: Konfor

Daha parlak, daha pürüzsüz ve daha hafif buradaki kilit noktalardır. Kulak üstü şık kalırken, daha az keskin kenarlar, daha yumuşak bardaklar ve daha büyük bir rahatlık hissi var, bu da Bose'nin artık işe gidip gelmeniz için en rahat gürültü engelleyici kutular olmadığı anlamına geliyor.

Kozmetik revizyon bir kazanandır, boynunuzda belirgin şekilde daha hafif hissedilir ve keskin kenarları kaybetmek, sert plastiğin önemli bir şeyi çizme riskini alarak bir çantaya koyabileceğiniz anlamına gelir.

Yeni Beats Studio: Dayanıklılık

Güçlü plastik tasarım, kalın kablo ve kauçuk kafa bandı, bunları dayanıklılık söz konusu olduğunda paketin önüne yerleştirir. Katlayın, döndürün, bırakın ve kötüye kullanın; bu kulaklıklar yine de iyi olacaktır. Kulak yastıkları öncekinden daha yumuşak ve biraz daha az dayanıklıdır, ancak bu konfor için ödenmesi gereken küçük bir bedeldir. Taşıma çantası hoş bir dokunuş ve yedek bir kablo da var, ancak her birinin uçları gördüğümüz kadar sağlam.

Yeni Beats Studio: Ses kalitesi

Fark edeceğiniz ilk şey, dış gürültüyü engelleyen gürültü engelleyici tıslamadır - öncekinden daha yüksektir ve bu, kulaklarınız için daha az dış gıcırdama anlamına gelirken, yumuşak izlerin işitilebilir bir tıslama ile birleştirileceği anlamına gelir. Ancak bu tıslama sessiz bir odada oturduğunda her zaman daha duyulabilir.

Sesi yükseltmek tıslamayı kaybetmeye yardımcı olur ve Beats'in İspanya'da bir balkonda pantolonunda mandolin çalması yerine Sting'in pop, rock ve hip hop için olduğunu söylemek için iyi bir argüman var. The Next Girl by The Black Keys'i çalın ve detay etkileyici - ilk birkaç saniyede sessiz distorsiyona uğramış vinil örneğini ve bas çizgisinin tahmin edilebileceği gibi devasa sesler çıkarmasını sağlayabilirsiniz.

Benzer şekilde Forever by Haim, pop sevinciyle parlıyor ve yeni Studio modelinde daha fazla ayrıntı olduğu açık. Yapımcılar, yeni modelin ayarlanmasına yardımcı olan yeni bir Beats Acoustic Engine yazılım parçasına işaret ediyorlar ve tıslama daha yumuşak şarkıları etkilese bile, çalışıp çalışmasın, ses iyileştirildi.

Roman's Revenge by Nicki Minaj kulağa epik geliyor ve basların artık keskin elektronik örnekleri ve melodik pop aralıklarını tokatlamakla tehdit etmediğini gösteriyor. Beth Orton'un Don't Need A Reason'daki dizeleri de detaylı ve derin.

Günlük kullanım, mükemmel seyahat arkadaşları olduklarını kanıtladı. Konforlu ve kulakların üzerinde küçük, uçakta, trende veya kalabalık bir kafede olsun sağlam ve güvenilirdirler. Evet, artık resmi olarak Bose tekliflerinden daha iyiler ve hayır, ses açısından rekabet edemiyorlar.Philips Fidelio L1s veyaS&B P5Ama sonra bunları dışarı çıkaramazsınız ve gürültü engelleme ya da katlama yapmazlar.

Ev kulaklıklarını seyahat ve şehir hayatı için tasarlanmış kulaklıklarla karşılaştırmak, bir çift yeni Nike Air Max antrenörünü Paul Smith brogues ile karşılaştırmak gibi sonuçta sonuçsuz.

Yeni Beats Studio: Karar

Yine de vahşi bir gece kulübüne girmek kadar heyecan verici, bu sefer bas patlamaların yanı sıra daha büyük ses ayrıntıları için ekstra düşünerek. Yeni tasarım, arka plandaki konuşmayı öldürmenin nihai ses performansına göre öncelikli olduğu durumlarda hareket halindeyken kullanım için mükemmel oldukları anlamına geliyor.

Daha sessiz ortamlar için daha az tıslama ve bir kapatma düğmesinin yanı sıra güçlü gürültü engelleme becerileri olmadan yaşama seçeneği istiyoruz, ancak bu amacı biraz bozuyor. Genel olarak, dinlemenizin çoğu hareket halindeyken veya gürültülü alanlarda yapılıyorsa, bunlar harika kulaklıklardır ve - daha da önemlisi - rakiplerinden çok daha sağlamdır.

Yeni Beats Studio çıkış tarihi: 14 Ağustos

New Beats Studio fiyatı: £ 269