Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Beats Studio Buds, gürültü engelleme, uzun pil ömrü ve şaşırtıcı derecede düşük bir fiyat sunar

Beats Studio Buds, gürültü engelleme, uzun pil ömrü ve şaşırtıcı derecede düşük bir fiyat sunar

Beats, şu anda ABD'de 149$'a satılan ve İngiltere'de 'yaz' aylarında 129,99 £'a ayarlanan yeni Studio Buds gerçek kablosuz kulaklıklarını duyurdu. Bu, özellikle burada olan tüm özellikleri göz önünde bulundurduğunuzda, harika premium modellerle adını duyurmuş bir marka için gerçekten agresif bir fiyat.


Beats, Studio Buds için henüz herhangi bir Avustralya fiyatlandırması veya bulunabilirliği doğrulamadı, ancak ABD ve İngiltere fiyatlandırmasına dayanarak, 200 AU$ civarında olacağını tahmin ediyoruz.

Listede ilk sırada sekiz saatlik etkileyici pil ömrü var ve kasadan 16 saat daha var ve toplamda 24 saat. Aktif gürültü önleme (ANC) veya şeffaflık modunu etkinleştirdiğinizde, bu süre beş saate veya kılıf dahil 15 saate düşer. Ayrıca, yalnızca beş dakikalık şarjla bir saatlik oynatma sağlayan Hızlı Yakıt şarjı özelliğine sahiptir.

ANC, rüzgar gürültüsü de dahil olmak üzere dinleme deneyiminizden harici gürültüyü çıkarmak için gerçek zamanlı uyarlanabilir kazanç kontrolü kullanır. Bu, netlik için ses eserlerini saniyede 48.000 defaya kadar düzeltir ve temizler. Bu arada, şeffaflık modu, çevrenizde neler olup bittiğinin farkında olmanızı sağlamak için çevrenizi müziğe eklemek için harici mikrofonlar kullanır. Bu aynı teknoloji, sesinizi çevreden izole etmek için çift ışın oluşturan mikrofonları kullanarak arama yaparken de devreye girer.

Beats Studio Tomurcukları


(İmaj kredisi: Beats)

Beats Studio Buds'ın içinde, 8,2 mm çift elemanlı sürücü ve iki odacıklı akustik tasarım, üstün stereo ayrımı ve düşük bozulma sağlar. Apple Music kullanıcıları, uzamsal ses uyumluluğuna da sahip olduklarını duymaktan memnun olacaklardır. Dolby Atmos'ta mikslenen tüm parçalar, sizi müziğe kaptırmak için otomatik olarak uzamsal sesten yararlanacaktır.

Yine de Beats Studio Buds'tan en iyi şekilde yararlanmak için bir Apple cihazına ihtiyacınız yok. Tek dokunuşla eşleştirme hem Apple hem de Android cihazlar için kullanılabilir. Pil ömrünü kontrol edebilir, yazılım güncellemeleri yapabilir ve dinleme modlarını değiştirebilirsiniz, bunların hepsini cihazınızdan yapabilirsiniz, tomurcukların üzerindeki b düğmesi ise arama ve ses işlevleri için kullanılabilir. Her tomurcuk da bağımsız olarak eşleşir, yani isterseniz sadece birini kullanabilirsiniz.


Sizi Studio Buds'ınızı kaybetmekten kurtarmak için, bilinen son konumlarını görüntülemek veya telefonunuzun kapsama alanı içindeyken bir ses çalmak için hem Apple'ın iOS'taki Find My hem de Android'in Find My Device hizmetleriyle uyumludurlar.

Tüm bunlar yeterli değilse, üç renkten birini de seçebilirsiniz: siyah, beyaz veya kırmızı. Bu fiyata, uzamsal sesin ve çok uygun fiyatlı birinci sınıf gürültü önleyici kulak tomurcuklarının keyfini çıkarmanın en ucuz yolu, tam durak. Sonuçta bu ikonik kulaklıklar için ritim devam ediyor gibi görünüyor.


Beats Studio Tomurcukları

(İmaj kredisi: Beats)
Bugünün en iyi Beats by Dre Pro Beats fırsatı 462 Amazon müşteri yorumu ☆☆☆☆☆ Beats By Dr Dre Beats Flex... Littlewoods 62,99 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Beats By Dr Dre Powerbeats... çok.co.uk £129,95 £119 GörüntüleBeats By Dr Dre Beats Solo 3... Spor Doğrudan 189,99 £ Görünümİndirimli Fiyat Beats By Dr Dre Solo Pro... very.co.uk £269 £249 Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz