Close
  • Ana
  • /
  • Kulaklık
  • /
  • Saf Uyarlamalı Gürültü Önleme özelliğine sahip Beats Studio3 Wireless, şimdiye kadarki en iyi Beats'tir

Saf Uyarlamalı Gürültü Önleme özelliğine sahip Beats Studio3 Wireless, şimdiye kadarki en iyi Beats'tir

Geçtiğimiz hafta lüks ünlü otel Soho House Berlin'de tanıtılan Studio3 Wireless, Beats'in ilk gürültü önleyici kulaklığı ve Apple ile olan ilişkisinin ilk gerçekten keyifli meyvesi.


Beats prez Luke Wood'dan kuşkusuz kısa bir demo yaptıktan sonra, onların muhtemelen markanın şimdiye kadarki en iyi kutuları olduğunu ve dünyanın en iyi müzik ve basketbol yıldızlarının başlarına ustaca örtülmüş bir yere layık olduklarını söyleyebilirim.

Sony WH-1000XM4 incelemesi

Bu, markanın uzun süredir devam eden eleştirilerine hitap eden yeni bir Beats türüdür.

Daha önceki birçok kulaklığından daha az işlenmiş ve doğal olmayan sesler çıkarırlar (aslında gürültüyü bastırmaya devam eden işlem miktarına rağmen). Onları aşırı derecede basmakalıp olarak tanımlamazdım ve 299 £ 'dan, piyasadaki en popüler gürültü önleyici kutulara göre fiyatlandırıldıkları için gerçekten de aşırı pahalı diyemezsiniz.


Buradaki ana teknoloji, Beats'in Pure ANC - 'Pure Adaptive Noise Canceling' olarak adlandırmakta ısrar ettiği şeydir. Apple ile birlikte geliştirilen bu, gerçekten daha önce duyduğumdan bir adım ileri gidiyormuş gibi hissettiriyor.

Zamandan tasarruf etmek için Beats'in iddia ettiği şeyi kelimesi kelimesine tekrarlayacağım ve sonra bununla ilgili düşüncelerimi vereceğim.


Pure ANC, dinleme ortamınızı sürekli izlemek için gelişmiş algoritmaları kullanır, böylece ortam gürültüsünü en iyi şekilde engelleyebilir - yalnızca uçakta değil, aynı zamanda gürültülü bir kafede veya yoğun bir ofiste de. Pure ANC aynı zamanda uyumu değerlendirir ve siz gün içinde saç, gözlük, farklı kulak şekilleri ve başınızın hareketinden kaynaklanan sızıntıları ayarlar. '

Yaptığım demodan, bu gerçekçi bir iddia gibi görünüyor. 747'den chit chat ve hubbub'a kadar çeşitli arka plan sesleri ileBeats ofis kafeteryasında canlı olarak kaydedildi,eğer lütfen, Studio3 hepsini kapattı.


Çok daha etkileyici bir şekilde, rüzgarla ya da en azından yüzüme çok yakın yerleştirilmiş oldukça güçlü bir fanla bile uğraştı. Gürültü engelleyici kutular arka plan gürültüsünü izlemek için dışa bakan mikrofonlar kullandığından, rüzgar genellikle onların baş belasıdır - bu, Sony'nin pazar lideri MDR-1000X için bile geçerlidir. Beats onu kırmış gibi görünüyor, tamam, bu demoda sadece bir hayranıydı.

Oh, ve müzik zevkim saçlar tarafından mutlu bir şekilde engellenmemiş olsa da ve bu da gürültüyü iptal etmeyi olumsuz etkilememiş gibi görünse de, teknik özellikler takıyorum.

Beats'in öne sürdüğü biraz sıra dışı bir başka iddia da, 'Pure ANC aynı anda duyduklarınızı kontrol ederken, en iyi ses uygunluğunu ayarlamak ve sağlamak için orijinal müzik içeriğine gürültü engelleme uygulanıyor'.

Başka bir deyişle, kulaklıklar geleni 'dinler', dijital olarak 'saniyede 50.000 defaya kadar' örnekleyerek nihai sonucu mükemmel şekilde eşleşecek şekilde ayarlar.


Açıkçası, bunu bilimsel olarak kontrol etmenin kesinlikle hiçbir yolu yok, ancak şunu söyleyebilirim: Studio3'teki müzik çok iyi görünüyorduçokGürültü engellemeye benzer (üzgünüm, 'Saf ANC'), kapalıyken ses çıkardığına kıyasla açık. Bu, sesin çok belirgin şekilde değiştiği Sony HDR-1000X, Bose QC35 ve Meters OV-1 gibi sevilen kutulardan tamamen farklı.

İlk sonuç: Studio3 kulağa harika geliyor ve gürültü önleme özelliği öncekileri geride bırakıyor.

Diğer yerlerde, Pure ANC açıkken ve kapalıyken 40 saat maksimum pil ömrü vardır. Beats '' Fast Fuel 'sistemi, mikro USB ile sadece 10 dakikalık şarjla 3 saatlik çok kullanışlı bir oynatma sağlar.Bu seni Berlin'deki IFA'dan Londra'ya geri götürmek için yeterli.

Apple'ın W1 çipi aracılığıyla iOS cihazlarıyla hızlı eşleştirme de var. Diğer cihazlar, o kadar kaygan olmasa bile, sıkıcı eski Bluetooth aracılığıyla mükemmel bir şekilde mutlu bir şekilde eşleşebilirler.

Bu tür kulaklıklarda her zaman olduğu gibi, arama yapmak, şarkıları atlamak, sesi kontrol etmek ve Siri'yi etkinleştirmek için kulak üstü kontroller ve yerleşik bir mikrofon bulunur. Neyse ki, fiziksel kontroller, bazı yeni yüksek kaliteli kutularda bulunan dokunmatik kontroller yerine düğmelerdir.

Resim 1/6

Resim 2/6

Resim 3/6

Resim 4/6

Resim 5/6

Resim 6/6

Her zamanki şık Studio serisi görünümü, artık kusursuz plastik ve metalin parlak bir parlaklığına bilenmiştir.

Bu sezon renkler siyah, beyaz, mavi ve kırmızının yanı sıra 'Porselen Gülü' ve 'Gölge Grisi' özel baskıları ile zevkli bir şekilde yumuşatılmış altın vurgular.

Beats Studio3 Wireless bugünden itibaren 299,95 £ karşılığında satın alınabilir.