Close

Bacon Meister 6000'e bakın

Pingtwitter'ün haber bölümünde anlattıklarımızla ilgili kesin kurallarımız var. Şık, birinci sınıf, teknolojik olarak son teknoloji olmalı veya pastırma içermelidir. Mmm, pastırma.


Bacon Express ızgarası, domuz pastırmasının bir dine bir gıda maddesinden daha yakın olduğu Amerika Birleşik Devletleri'nde bir sansasyon yarattı.

Aslında, bir George Foreman ızgarası… ama pastırma için. Ya da belki ekmek kızartma makinesi olarak da görülebilir… ama pastırma için.

Bugünün en iyi Smart Bacon Express Bacon Ekmek kızartma makinesi fiyatları 27 Amazon müşteri yorumu Benzer Amazon ABD Amazon'u görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bacon Express, 2-3 dakikada ısınan bir pişirme tabağına seksi bir şekilde dökülen 'altı' dilim (oldukça dar) domuz pastırmasını pişiriyor. Her iki taraf da kötü bir şekilde kırılmış bir ekmek kızartma makinesi gibi aşağıya indiği için erişim kolaydır.


Çıtırlık kadranını tercih ettiğiniz ayara ayarladıktan sonra, pişirme yaklaşık 10-12 dakika sürer. Foreman-esque damlama tepsisi, pişirme plakası ve metal kenarlar gibi kolay temizlik için dışarı kayar.

Tüm bunlar bir tava kullanmaktan çok daha fazla güçlük gibi görünebilir, ancak şunu düşünün (basın bülteninden açıkça görülüyor): 'Geleneksel pişirme yöntemlerinde, pastırma kendi yağında kızartılır, bu da onu daha az sağlıklı ve eğilimli hale getirir. kırışmaya. ' Bununla birlikte, Bacon Express ile, yerçekimi ve onun gibi giysi kurutma rafı ama pastırma için tasarımının birleşimi, yağın akıp gitmesi, aşağıdaki damlama tepsisini doldurması, ekmeğinizin üzerine daha sonra yayılması veya eğer Bir çeşit telaşlı öldürme sevinci sağlık delisisin, fırlatıp at.


Bacon Express ayrıca 'pastırmayı tavada olduğundan iki kat daha hızlı pişirdiğini' iddia ediyor, ancak 'Ekspres' pişirme 10-12 dakika sürüyorsa, kulağa yalan gibi geliyor; Bir tavada domuz pastırması pişirmenin 20-24 dakika sürmediğinden eminiz.

Aynı zamanda, bu en lezzetli domuz yan ürünlerini pişirmek için artık bir sobaya ihtiyacınız olmadığı anlamına gelir. Yani teoride işyerinizde bir tane olabilir ve Bacon Express'in iyimser bir şekilde ifade ettiği gibi, 'anında ofisteki en popüler kişi olun!'


Diğer özellikler arasında 'Zamanlayıcılı aydınlatmalı pişirme kadranı' ve 'Güvenlik için soğuk dokunuşlu tutacaklar' bulunur.

Bacon Express sadece 49,95 £ karşılığında sizin olabilir