Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Beko DVN04X20: Bu aile boyu ucuz bulaşık makinesini almalı mısınız?

Beko DVN04X20: Bu aile boyu ucuz bulaşık makinesini almalı mısınız?

Beko DVN04X20 bulaşık makinesi, bir aile evi için yeterince geniş olan düşük bütçeli bir bulaşık makinesidir, ancak sizinki için ihtiyacınız olan şey bu mu? Piyasadaki diğer bulaşık makinelerine göre sıraladık ve daha önce yatırım yapmış olanların incelemelerini inceledik ve kesinlikle kısa listenize eklemeye değer olduğu sonucuna vardık.


Beko, bir servete mal olmayan, ancak özellikler ve kullanılabilirlik söz konusu olduğunda güzel şeyler sunabilen cihazlarıyla tanınan bir markadır. Tamam, gösterişli olmaktan ziyade işlevsel görünen olarak tanımlanabilirler, ancak işlevler istediğiniz şeydir, değil mi? Bu, dünyanın en şık bulaşık makinesi olmasa da, düşük fiyatıyla en iyi bulaşık makinesi olabilir.en iyi bulaşık makinesieviniz için.

13 kişilik yer ayarı ve bazı kullanışlı hızlı programlarla bu makine, bir aile evi için başarılı bir satın alma potansiyeline sahiptir. Ve notu memnun kullanıcılara göre yapar. Bu bulaşık makinesinin neler sunduğu ve ne düşündükleri hakkında tüm ayrıntılara sahibiz.

Beko DVN04X20 bulaşık makinesi

(İmaj kredisi: Beko)

Beko DVN04X20: temel özellikler

  • Boyutlar: Y85 x G59.8 x D60cm
  • Enerji derecesi: VE
  • Yer ayarları: 13
  • Gürültü seviyesi: 49dB

Beko DVN04X20 bulaşık makinesi


(İmaj kredisi: Beko)

Beko DVN04X20: özellikler

Beko DVN04X20 bulaşık makinesinin bize göre en hoş özelliği? Zamanın önemli olduğu zamanlarda bulaşıkları elde yıkamak zorunda kalmayacağınız gerçeği, bizden tam bir alkış aldı. Sonuçta, bir bulaşık makinesi satın alma masrafına girdiyseniz ve bunun için dolap alanından vazgeçtiyseniz, mutfak lavabosunda bir sürü tabak ve çatal bıçak takımı yapıyorsanız, çünkü makinenizin bir yerden geçmesini bekleyemiyorsunuz. döngü sadece düz sinir bozucu.

Bu küçük numara plakalı acil durumunuzu ne kadar çabuk çözebilir? Mini 30' programı, tam bir dolu hafif kirli bulaşıkla - tahmin ettiniz - 30 dakika içinde uğraşmayı vaat ediyor. Hızlı temizlemeye ihtiyaç duyan daha kirli sürümler mi? Tam yükü 58 dakikada yıkayan Quick&Shine programı var.


Ayrıca, yarım yük işlevi de yararlıdır; bu, bulaşık makinesinde temizlenmesi gereken, ancak her durumda işi halletmeniz gereken, çünkü içinde ne varsa, olması gereken şeylerle dolu bir bulaşık makinesi biriktirmediyseniz, zamandan ve enerjiden tasarruf edebileceğiniz anlamına gelir. yarın tekrar kullanıma hazır.

Mini ve Quick&Shine dışında, toplam dört kişilik sadece iki program daha var. Bu, bulaşık makinesi açısından çok fazla bir şey değil, ancak seçenekler tüm ihtiyaçlarınızı karşılamak için yeterli olabilir; bunlar bir Eko döngüsü ve bir Yoğun'dur. Eko yıkama, işi halletmek için üç saat 25 dakika alırken, kirli tencere ve tavalar yükün bir parçasıysa Yoğun yıkama kullanılır ve öğelerinizden fırınlanmış parçaları ve malzemeleri çıkarmak için daha yüksek bir sıcaklık kullanır. .


Döngüler arasında seçim yapmak kolaydır: sadece kadranı ihtiyacınız olan programa çevirin, ancak yarım yük bir yana, bulaşık temizleme sürecini kontrol etme seçenekleri için bu kadar. Ne zaman başlayacağına gelince, örneğin siz yattıktan sonra bulaşıkları yıkamak için gecikme zamanlayıcısını ayarlayabilirsiniz. Geceleri sizi rahatsız eder mi yoksa televizyon izlerken buna mı gelir? 49 dB'lik bir gürültü seviyesi oldukça sessizdir - orta düzeyde bir yağmur seviyesini düşünün - bu nedenle sessiz olarak kabul edilmese de kesinlikle göze batmaz.

Hazırsanız ve ne zaman yıkanacağını düşünüyorsanız, bu bulaşık makinesinin size kalan süreyi söylemediğini, ancak yeniden doldurmanız için beklenen parlatıcı ve tuz göstergelerine sahip olduğunu unutmayın. Küçükleriniz varsa, çocuk kilidi de memnuniyetle karşılanacaktır.

13 kişilik yeri olan bu model, tam boy bulaşık makinesi için standart kapasiteye sahiptir. Bu, üç veya dört kişilik orta büyüklükte bir ev için uygun olduğu anlamına gelir. Bununla birlikte, büyük haneler, en yüksek kapasiteli makinelerin yaklaşık 16 yer ayarına sahip olduğuna dikkat edin.

Bu arada bir yer ayarı, çatal bıçak dahil kişi başına yaklaşık 10 öğedir. Gerçek hayatta, elbette, muhtemelen tahıl kaseleri, kupalar vb. ile birlikte tencere ve tavalar koyacaksınız, bu yüzden evinize uygun bir bulaşık makinesi almak için karşılaştırmanın bir yolu olarak kullanın.


Esnek iç kısım ayrıca her şeyi tek seferde bulaşık makinesine yerleştirmeyi kolaylaştırır. Bu model, genişliği boyunca kayan ve çıkarılabilir bir çatal bıçak sepeti şeklinde sunar. Öte yandan, üst sepetin yüksekliğini alttaki ekstra büyük eşyaları alacak şekilde ayarlayamazsınız; bu, zaman zaman oraya koyacak büyük tabaklarınız varsa önemli olabilir.

Beko DVN04X20 bulaşık makinesi

(İmaj kredisi: Beko)

Beko DVN04X20: performance

Beko DVN04X20 bulaşık makinesinin birçok sahibi, cihazın işini ne kadar iyi yaptığına dair görüşlerini paylaştı ve performansı için 10 üzerinden 8,8 ortalama ile son derece iyi bir karar verdi. Kriterler arasında en yüksek puan 10 üzerinden 9,2 ile temizlik performansı olurken, onu ortalama 9,1 ile paranın karşılığı takip ediyor.

Alıcılar, etkili bir şekilde temizlediğini ve sessiz çalıştığını belirtiyor. Ayrıca yüklemenin kolay olduğunu ve hareketli çatal bıçak tutucuyu sevdiklerini belirtiyorlar. Bazı insanlar kullanım kılavuzunun kalitesinden dolayı hayal kırıklığına uğrasa da, birçoğu çalıştırmayı kolay bulmaktadır. Diğer quibbles, cihazın bir döngüde ne kadar zaman kaldığını göstermediğini ve bazı kişilerin tablet bölmesini biraz zor bulduğunu içerir.

Beko DVN04X20 bulaşık makinesi

(İmaj kredisi: Beko)

Beko DVN04X20: verdict

Mutfağınız için tam boy bağımsız bir bulaşık makinesi için yaklaşık 200 sterlinden 1.000 sterline kadar her şeyi ödeyebilirsiniz. Beko DVN04X20, sunulan en düşük fiyatlı seçenekler arasındadır ve daha da düşük fiyatlı olanlar, önyükleme için daha az yer ayarına sahip olma eğilimindedir. Ancak banka bakiyenizi rahatlatmanın yanı sıra işini iyi yapması gerekiyor ve memnun alıcılarına göre bunu onayladığımız bir seçim haline getiriyor.

Bu Beko, size bazı daha pahalı makinelerin farklı program seçeneklerinin sayısını sağlamayacaktır, ancak mevcut olanlar birçok kullanıcının tüm ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Mutfağı temizlemenize ve bulaşıkların bir çırpıda parlamasına yardımcı olabilecek iki hızlı döngü özellikle dikkate değerdir. Alıcıların bildirdiğine göre gürültülü de değil ve düşük desibel sayısı onu açık plan mutfaklar için harika bir bütçe seçeneği haline getiriyor.