Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • Beko VRT 82821 DV incelemesi: uygun fiyatlı kablosuz elektrikli süpürge işi bitiriyor

Beko VRT 82821 DV incelemesi: uygun fiyatlı kablosuz elektrikli süpürge işi bitiriyor

Beko VRT 82821 DV, elde taşınabilir olarak kullanılabilen harika bir kablosuz çubuk elektrikli süpürgedir. Evdeki hızlı temizlik işleri için en iyisidir ve esas olarak parke zeminleriniz varsa, bir tedavi içinde olacaksınız.


Genel olarak saf temizleme gücünden yoksun olmalarına rağmen,en iyi elektrikli süpürgelergüç kabloları ile,en iyi kablosuz elektrikli süpürgelerbir nimet oldu, evlerimizi temizleme şeklimizi değiştirdi ve hayatımızı kolaylaştırdı. Etrafta dolanacak can sıkıcı bir kablo yok, çanta yok ve akıllı teknoloji ve ergonomik tasarım, bize evin içinde fişten çekmeden veya hortuma takılmadan dolaşma özgürlüğü veriyor. Üstün kablolu elektrikli süpürgeler kadar daha az güçlü olsalar bile, kablosuzların rahatlığını bozamazsınız.

Üst düzey, kablosuz bir çubuk elektrikli süpürgeye sıçramaktan hoşlanmıyorsanız, piyasada birçok bütçeye uygun alternatif var. az önce inceledimBissell Mutireach Aktif, Örneğin. Karşılaştırıldığında, Beko VRT 82821 benzer fiyatlıdır, daha az iyi yapılmış hissi verir, ancak zemin temizliği söz konusu olduğunda daha iyi performans gösterir.

Peki Beko VRT 82821 Akülü Çubuk Süpürge nasıl çalışır? Diğer bütçe rakiplerine kıyasla daha temiz ve daha pahalı, Dyson-esque muadilleri?

Beko VRT 82821 DV Akülü Çubuk Elektrikli Süpürge


(İmaj kredisi: Beko)

BEKO VRT 82821 AKÜ ÇUBUĞU SÜPÜRGE İNCELEMESİ: TASARIM VE ÖZELLİKLER

Plastik ve karton denizinde ortalığı karıştırmanız gereken çoğu ev aletinin aksine, buradaki her şey düzgünce paketlenmiş ve kutuda bölümlere ayrılmıştır. Basit bir itme ve tıklama ile ihtiyacınız olan parçaları bulmayı ve birleştirmeyi hızlı ve kolay hale getirir.

Tasarım açısından, fırçalanmış krom ve mavi kaplama ile modern, şık bir görünüme sahiptir ve 4,02 kg ağırlığıyla evde manevra yapmak kolaydır. Elde taşınan silindirin üst kısmı, açıldığında dairesel bir beyaz ışık özelliğine sahiptir ve düşük pil için kırmızıya döner.


Belki de buradaki en önemli özellik, sadece birkaç saniye içinde kolayca elde taşınabilen 2'si 1 arada tasarımıdır - evdeki küçük karışıklıklarla başa çıkmak için uygundur. Beko VRT 82821 Akülü Çubuk Elektrikli Süpürge, kullanışlı olan birçok başka özelliğe sahiptir. İlk olarak, koldaki güç tetiği, geleneksel açma/kapama anahtarından daha fazla kontrol sağlar. Bu kısa patlamalar, yerden bir şeyleri temizlemek veya toplamak için durmanız gerektiğinde değerli pil gücünden tasarruf sağlar. Sürekli modda ihtiyacınız varsa, daha uzun temizlik işleri için kolu 'sürekli' olarak ayarlayabilirsiniz.

Diğer bir özellik ise, emiş gücünü artırmak istiyorsanız ekstra güç sağlayan Turbo Mod düğmesidir. Çoğu kablosuz elektrikli süpürgede olduğu gibi, zemin başlığındaki LED ışıklar, karanlıkta kalıntıları görmenize yardımcı olacak kadar parlaktır ve kelimenin tam anlamıyla hiçbir noktayı kaçırmamanızı sağlar.


Torbasız silindir, biraz küçük olan 0,5 litre toz kapasitesine sahiptir. Ancak yalnızca hafif temizlik işleri yapıyorsanız, bu yeterlidir. Ayrıca benim gibi alerjisi olanlar için bir bonus olan bir HEPA filtresine sahiptir.

İki aksesuarla birlikte gelir, tüm bu kuytulara ve yarıklara girmek için kullanışlı bir aralık aleti ve elde hassas temizlik için kıl bağlantılı döşeme fırçası. Bu çok fazla görünmese de, en azından etrafınızda asla kullanamayacağınız bir çanta aksesuarla bitmeyeceksiniz!

Beko VRT 82821 DV Akülü Çubuk Elektrikli Süpürge

(İmaj kredisi: Beko)

BEKO VRT 82821 AKÜ ÇUBUĞU VAKUM TEMİZLEYİCİ İNCELEMESİ: PERFORMANS

Beko VRT 82821 Akülü Çubuk Vakum Temizleyici, 21V pil ve 100W dijital motorla donatılmıştır ve tek şarjla 40 dakika temizlik vaat eder. Diğer değerli vakumlarla karşılaştırıldığında, bu, evde bir kez daha yapılacak kadar kötü görünmüyor. Sonuçta, gerçekten ne kadar süre vakumlamanız gerekiyor?


Sert zeminlerin ve fayansların temizlenmesi bir esinti oldu. Güç, tüm kalıntıları, kırıntıları ve toz parçacıklarını hızla emmede oldukça etkileyiciydi. Ve döşeme tahtaları arasına sıkışmış inatçı kalıntıları çıkarmayı başararak Turbo Modunda daha da iyi performans gösterdi. Zeminde kayacak kadar hafif olan motorlu zemin başlığı, kanepenin ayaklarının etrafından dolaşmayı ve garip köşelere girmeyi kolaylaştırdı.

Ancak, bazılarının bir kez kapatıldığında geride bıraktığını keşfettiğimde, daha büyük bitlerle iyi başa çıkmıyor. Her halükarda bu, oğlumun minik legolarını süpürmemem için bir bonus oldu!

Eklerin çıkarılması ve değiştirilmesi basitti. Bir düğmeye basarak yerleri temizlemekten tavan ve duvarlardaki sinir bozucu örümcek ağlarıyla uğraşmaya geçtim. Aralık aparatı ve döşeme aparatı, kanepeyi temizlemede özellikle etkiliydi ve çeşitli yüzeylerden tozu hızla alıyor.

Sırada, halı temiz. Şimdi bu, sert zeminde olduğu gibi aynı emiş gücünden yoksun görünüyordu. Turbo Modunda bile kökleşmiş kir veya saç tellerini toplamakta zorlanıyor gibiydi. Bu nedenle, daha kapsamlı bir halı temizliği istiyorsanız, daha güçlü bir elektrikli süpürgeyle daha iyi durumda olursunuz.

Yaklaşık 30 dakikalık kullanımdan sonra pil zayıflıyordu ama belki de bunun nedeni pil süresini 22 dakikaya indiren Turbo Modunda kullanmamdı.

Dikkat edilmesi gereken tek nokta, temizlik sırasında kulptaki havalandırma deliklerinin elinize hava üflemesidir, bu da alışmak biraz zaman alabilir. Vakum da biraz gürültülü ve pil azalmaya başladığında korkunç bir tıkırtı sesi var. Ancak bunlar, şeylerin büyük düzeninde küçük dezavantajlardır.

Toz haznesini bir tıklama ve serbest bırakma ile boşaltmak kolaydır, kapağı açmak için sarı etiketi çıkarmanız yeterlidir. Sadece çöp kutusunun altında tutmayı unutmayın, yoksa her yerde tozla karşılaşırsınız (sadece tekrar temizlersiniz!).

Her durumda, parke zeminler ve toz toplarıyla mücadele için harika bir kablosuz elektrikli süpürgedir.

Beko VRT 82821 DV Akülü Çubuk Elektrikli Süpürge

(İmaj kredisi: Beko)

BEKO VRT 82821 KABLOSUZ STICK SÜPÜRGE İNCELEMESİ: KARAR

Beko VRT 82821 Akülü Çubuk Vakum Temizleyici, kablolu elektrikli süpürgenizin yerini tutmayabilir, ancak ev çevresinde iyi bir 'bir kez daha' temizlik yapar. 2'si 1 arada özelliği, özellikle ulaşılması zor yerler ve küçük temizlikler için bunu tam olarak kullanacak olanlar için uygundur. Muhtemelen derin bir halı temizliği için uygun değildir, ancak sert zemin ve kökleşmiş toz üzerinde iyi performans gösterir.

Diğer uygun fiyatlı modellerle karşılaştırıldığında, bu elektrikli süpürge hafif temizliğiniz için iyi bir pil ömrü sağlar ve (pek de değil) paranızın karşılığını verir.