Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Beko WDER7440421: ucuz bir çamaşır kurutma makinesi… Peki satın almalı mısınız?

Beko WDER7440421: ucuz bir çamaşır kurutma makinesi… Peki satın almalı mısınız?

Beko WDER7440421, çamaşır kurutma makinesi olduğu için evinizde yerden tasarruf etmeyi vaat ediyor, yani ikinci bir cihaz için yer bulmanız gerekmiyor. Ayrıca çamaşır yıkarken zamandan tasarruf etmeyi de vaat ediyor. Bunu piyasadaki diğer çamaşır kurutma makineleriyle karşılaştırdık ve kullanıcı yorumcularını kontrol ettik ve sonucumuza göre kesinlikle dikkatinize değer.


WDER7440421, piyasadaki birçok rakip çamaşır kurutma makinesi kadar akıllı olan modern bir görünüme sahiptir. Aslında, bir renk seçeneğiyle bile geliyor, böylece mutfağınız için tercih ettiğiniz görünümü elde edebilirsiniz, bu da hoş bir avantaj. Fiyatıyla birlikte, bu onu en iyilerden biri yapar.en iyi çamaşır kurutma makinelerisatın alabilirsin.

Bu cihaz size 7 kg maksimum yıkama kapasitesi ve 4 kg maksimum kurutma yükü sağlar, bu nedenle orta büyüklükteki bir evin veya çok sayıda çamaşır içeren daha küçük bir evin çamaşırlarını yıkamak için numaralar sunar. Sonuçları da veriyor mu? Mutlu kullanıcılar evet diyor. Biz sıska var.

Beko WDER7440421 çamaşır kurutma makinesi

(İmaj kredisi: Beko)

Beko WDER7440421: önemli özellikler

  • Boyutlar: Y84 x G60 x D50cm
  • Enerji derecesi: NS
  • tambur kapasitesi: 7kg (yıkama); 4kg (kurutma)
  • Maksimum dönüş hızı: 1400rpm

Beko WDER7440421 çamaşır kurutma makinesi


(İmaj kredisi: Beko)

Beko WDER7440421: özellikler

Çamaşır kurutma makinesi 101: Yıkayabildiğiniz kadar kurutamazsınız. Bu cihazlardan birinin dezavantajı budur. Bununla birlikte, büyük avantajı, eviniz iki makine için yeterince büyük olmasa da, bahçeye çıkmak veya kurutma raflarını ıslak çamaşırlarınızla doldurmak yerine tek bir makinede hem yıkayıp hem de kurutabilmenizdir.

Beko WDER7440421 çamaşır kurutma makinesi ile yıkama kapasitesi 7 kg'dır; bu, modern cihaz açısından orta, popüler bir seçimdir ve birçok aile için mükemmel bir seçimdir.


Ancak dediğimiz gibi, bu maksimum 7 kg'lık yükü kurutmak isterseniz, bu çamaşır kurutma makinesinin kurutma kapasitesi 4 kg olduğu için tek seferde yapamazsınız. Şimdi bu hala yaklaşık 10 gömlek ve kovulmamalı. Ayrıca, hala biraz değişiklik hissedebileceğinizi düşünüyorsanız, her zaman maksimum yıkama yükü koymayacağınızı unutmayın, çünkü bu yaptığınız yıkama döngüsüne bağlıdır ve bunların bireysel maksimum kapasiteleri vardır.

Çamaşır kurutma makinesinin ne kadarının üstesinden gelebileceğini belirledik, peki ya size önerebilecek özellikler? Birincisi, 7 kg'lık bir yükü 28 dakikada yıkamak için tasarlanmış hızlı programıdır. Su sıcaklığı ve basıncı gibi faktörlere bağlı olduğundan gerçek sürenin daha düşük veya daha yüksek olabileceğini unutmayın. Bununla birlikte, çamaşır sepetine yerleştirdiğiniz eşyaları bulduğunuzda ve hızlı bir çözüme ihtiyaç duyduğunuzda sizi yine de beladan kurtaracak.


Yıka ve giy döngüsünü, giymek istediğiniz öğe yeniyken biraz daha az olduğunda ve aceleyle temiz ve kuru olması gerektiğinde ortaya çıkan bir tür acil giysi için kullanışlı bulabilirsiniz. Program iki gömleği, yani 0,5kg'ı 40 dakikada veya beş gömleği 1kg'ı 60 dakikada işleyebilir. Bu, çok kirli bir şey için değil, unutmayın, ancak daha hafif giysiler söz konusu olduğunda sizi bir düzeltmeden kurtaracaktır.

Beklenen pamuklular, sentetikler ve enerji ve su tasarrufu sağlayan ancak daha uzun süren bir eko döngü dahil olmak üzere toplam 15 program vardır. Ayrıca, yünlülerinizi lavaboda temizleme görevinden sizi kurtaracak bir elde yıkama döngüsü olduğu gerçeğini de memnuniyetle karşılayabilirsiniz.

Kurutma, genel olarak yıkamadan sonra gerçekleşecek şekilde programlanabilir (ancak, kazaklarınıza tam olarak uyması için elde yıkama döngüsünden sonra değil). Çamaşırların gerçekten kurumasını istiyorsanız, kurutucunun 4 kg sınırını aşmamanız gerektiğini hatırlamanız yeterli. Ayrıca, kurutma seçeneğini seçmenizi bile gerektirmeyen pamuklular için 4 kg'lık bir yıkama ve kurutma programı da bulunmaktadır.

Ütü hayranı değil misiniz? Kırışıklıkları azaltan buhar fonksiyonunu kullanabilmeniz hoşunuza gidecek. Buna sadece söyleyebiliriz, yaşasın.


Ekonomik bir çamaşır kurutma makinesinde beklemeyebilirsiniz, ancak Beko WDER7440421'i Bluetooth ve HomeWhiz uygulaması aracılığıyla uzaktan kontrol edebilir ve izleyebilirsiniz. İsterseniz yıkamayı seçmenize de yardımcı olabilir.

Beko WDER7440421 çamaşır kurutma makinesi

(İmaj kredisi: Beko)

Beko WDER7440421: performance

Gelelim Beko WDER7440421 alıcılarının düşüncelerine. Onları tatmin edecek şekilde hem yıkayıp hem kurutuyor mu? Genel olarak, AO.com aracılığıyla satın alanlar içerikten daha fazlası gibi görünüyor ve bu da ona beş yıldız üzerinden ortalama 4,5 puan veriyor.

Alıcılar, hem yıkama hem de kurutma sonuçları gibi kullanımı kolay buluyor ve görünümü de bir hit. Gürültü seviyesinden bahsedenlerin çoğu bunu sessiz olduğunu düşündükleri için yapıyor, ancak bu oybirliğiyle alınmış bir karar değil. Bir akıllı telefona bağlanabilmesi de takdir edilmektedir.

Bazıları için olumsuzlar sütununda, döngülerin çok uzun sürmesi var. Bazı alıcılar ayrıca talimat kitapçığını netlikten yoksun bulmaktadır. Bu, mutfak aletlerinde tam olarak nadir görülen bir sorun değil, bununla yüzleşelim.

Beko WDER7440421 çamaşır kurutma makinesi

(İmaj kredisi: Beko)

Beko WDER7440421: verdict

Çamaşır kurutma makineleri, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, tek başına bir çamaşır makinesi satın almaktan daha büyük fiyatlarla başlar ve pazarın en sonunda çok pahalı cihazlar olduklarını kanıtlayabilirler. Beko WDER7440421, bu cihazların fiyat aralığının alt sınırına giriyor, ancak alıcılar daha fazla harcamamanın onları hayal kırıklığına uğrattığını düşünmedi ve bu, memnun olabileceğinizi düşündüğümüz bir çamaşır kurutma makinesi.

7kg/4kg'lık kapasite, aile evleri de dahil olmak üzere birçok ev için yeterlidir ve 1400rpm'lik bir dönüş hızı modern makinelere özgüdür ve çamaşırlardaki suyu etkili bir şekilde çıkarabilir. Dahası, tüm standart döngülerle birlikte, bu çamaşır kurutma makinesi, kırışıkları azaltan buhar ve onu akıllı telefonunuza veya tabletinize bağlama yeteneği de dahil olmak üzere bir bütçe teklifinden beklemeyeceğiniz oldukça şık ekstralara sahiptir. Renk seçeneği bile var ve mutfağınızdan da ödün vermeyen bir görünüme sahip, bizden daha fazla puan alıyor.