Close
  • Ana
  • /
  • Aletleri
  • /
  • Beko WTK104121W: Büyük kapasiteli, ucuz bir çamaşır makinesi. Satın almalısın?

Beko WTK104121W: Büyük kapasiteli, ucuz bir çamaşır makinesi. Satın almalısın?

Beko WTK104121W çamaşır makinesi, Pingtwitter'lerde kaliteyi ve özellikleri yaptıen iyi çamaşır makineleri 2021hesabı yuvarlamak. Bu, cebinizde taşıması kolay, ancak bir ailenin taleplerine uygun bir makinedir - ve büyük çamaşırlarda bile tatmin edici bir şekilde hızlı yıkama süreleri olasılığı ile işte de takılmayacaktır.


Kullanımı kolay bir arayüze sahip ve görünüşe göre, diğer makinelerden ayırt etmeseler de, mutfak veya hizmet odası manzarasında bir leke oluşturmayacak. Beyaz eşya sevmiyor musunuz? Çağdaş stile bir dokunuş için antrasit bir versiyona gitme seçeneği var.

Programlar, kapasite ve meselenin özü söz konusu olduğunda, elbiseleri ve çarşafları temizleme konusunda anlaşma mı? Bilmeniz gereken her şeye sahibiz, o yüzden bir göz atın.

Beko WTK104121W çamaşır makinesi

(İmaj kredisi: Beko)

Beko WTK104121W: Temel özellikler

  • Boyutlar: Y84 x G60 x D64cm
  • Enerji derecesi: Bir +++
  • tambur kapasitesi: 10kg
  • Maksimum dönüş hızı: 1400rpm

Beko WTK104121W: Özellikler

Bu, süper boyutlu bir çamaşır makinesidir - veya en azından tamburu, cihazın kendisi standart yuvaya sığacaktır. 10 kg'lık maksimum kapasite, aile yaşamının gerektirdiği yük boyutlarının üstesinden gelebileceğiniz veya günlük taleplerin yanı sıra sayısız kirli spor kıyafetleriyle başa çıkabileceğiniz anlamına gelir.


Dahası, zaman kısıtlıysa ve çamaşırlar birikiyorsa, WTK104121W, 28 dakikada inanılmaz derecede hızlı bir şekilde 10 kg'a kadar yükü kaldırabileceği için sizi sorunlardan kurtarır. Ayrıca 2 kg'lık bir yükü maksimum 14 dakikada yıkayan süper kısa bir programla sabırsızları ve son dakikaya kalanları memnun edecek. Aslında, hızlı+ işlevi program sürelerini yüzde 50 kısalttığı (ve uzunluk azalmasına rağmen yüksek yıkama performansı vaat ettiği) için kronik olarak zaman yoksullarına hitap eden bir makinedir.

Tamburun büyük yükler için boyutlandırılmış olmasına rağmen, yorganlar ve yatak çarşafları gibi hacimli eşyalar çamaşır makinesine girmekte güçlük çekebilir. Yine de bu makine ile 34 cm'lik bir kapı, onları ilk etapta makineye yerleştirmek anlamına gelir.


Modern bir çamaşır makinesinden beklediğimiz 1400 rpm'lik bir dönüş hızıdır ve bu makinenin sunduğu da budur. Ayrıca paramız için A+++ enerji verimliliği derecesi almayı umardık ve bu makine burada da isteklerimizi karşılıyor. Gürültülü bir makine, yemek pişirirken, televizyon seyrederken ya da yakınlarda konuşurken gürültü yapmaktan kaçınmaya çalışırken, bir yükü yıkama işini bir sorun haline getirebilir. Enerji tasarruflu inverter motora sahip bu model, yıkama için 54 dB ve sıkma için 76 dB gürültü seviyesi ile daha sessiz olacak şekilde yapılmıştır. Bu, daha az rakam için konuşma hacmi ve daha yüksek için yüksek sesli radyo.

Tüm eşyalarınızı temiz ve taze hale getirmek için çeşitli 15 yıkama programı vardır, bu nedenle ürün ne olursa olsun isteksiz bırakılmamalısınız. Allergy UK tarafından onaylanmış bir anti-alerji döngüsü içerirler, bu nedenle siz veya sizi paylaştığınız birinin astımı veya başka alerjileri varsa makine güvenli bir seçimdir. İstediğiniz pamuklular ve sentetikler için programlar elbette var, ayrıca bir elde yıkama programı ve ayırma işlemini atlayabilmeniz için pamuklu ve sentetiklerin kombinasyonuna uygun bir program.


Ayrıca, yukarıda belirtilen büyük kapıdan makineye serbestçe yerleştirdiğiniz yorgan veya kuş tüyü giysiler için bir program var. Ve eğer küçük çocuklarınız varsa - ya da kişisel olarak beceriksiz taraftaysanız, leke uzmanı programı izlerin üstesinden gelebilir. Meyve suyu, reçel, çay, kahve, kırmızı şarap, çamur, ter, çimen ve bebek maması gibi yaygın suçlularla başa çıkmak için tasarlanmıştır (evet, burada kesinlikle her yaştan kişiyi kapsıyoruz).

Beko WTK104121W: Performance

O halde, Beko WTK104121W çamaşır makinesinin kıyafetlerini ve çarşaflarını sürekli temizleyen bir makine olup olmadığını öğrenmek için kullanıcılara danışalım. Genel ruh hali, kullanım kolaylığı ve paranın karşılığı ile en yüksek puanı alan, özellikler ve gürültü (ya da yokluğu, demeliyiz ki) çok geride olmayan olumludur.

Büyük yük yutan tambur ve ne kadar sessiz olduğu, makinenin alıcıları tarafından özellikle belirtilmiştir. Hızlı fonksiyonu ile yıkama süresini kısaltabilmenin ne kadar kullanışlı olduğunu da belirtiyorlar ve bunu yaparken yıkama sonuçlarından taviz verilmediğini düşünüyorlar. Öte yandan, bazıları için çok uzun olduğunu düşündükleri için, döngü süreleri can sıkıcıdır.

Beko WTK104121W: Verdict

Currys web sitesindeki 500'den fazla incelemeden Beko WTK104121W, 10 üzerinden ortalama 8,8 puan aldı ve biz bunu 4 Pingtwitter yıldıza eşitledik.


Büyük bir harcama yapmadan bazı şık özelliklere sahip bir çamaşır makinesi istiyorsanız, bu kesinlikle sizin için bir makine olabilir. Tamam, akıllı teknoloji veya buhar işlevlerine sahip olmayacaksınız, ancak büyük kapasiteli bir makineye, kapsamlı bir program yelpazesine ve daha sessiz bir invertör motoruna ve ayrıca çamaşır makinelerinden çok daha ucuza bazı kullanışlı özelliklere sahip olacaksınız. bu ek özellikler size mal olacak.

Büyük tambur, makineyi sık sık çalıştırma zahmetinden kurtaracak ve evde yorganları temizlemenize olanak tanıyacak ve büyük kapı, her şeyi makinenin içine yerleştirmeyi daha az zahmetli bir işlem haline getiriyor. Yıkama sürelerini uygun şekilde kısaltabilme özelliği de birçokları için büyük bir bonus. Başka bir deyişle, peşinde olduğunuz değerse, onun için gidin.