Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • 4 Temmuz 2020'nin En İyi Satışları: Home Depot, Lowe ve daha birçok yerde Bağımsızlık Günü fırsatları hala devam ediyor!

4 Temmuz 2020'nin En İyi Satışları: Home Depot, Lowe ve daha birçok yerde Bağımsızlık Günü fırsatları hala devam ediyor!

4 Temmuz 2020'nin En İyi İndirimleri

Atlamak...


Beyaz Eşya Satışı

Yatak Satışı

Mobilya Satışı

TV Satışları


Hızlı Linkler

Pingtwitter'ün En İyi 4 Temmuz Satış Rehberi


Pingtwitter'ün Yaz Tasarruf haftaları başladı! 4 Temmuz satışları bitmiş olabilir, ancak tasarruflar bitmedi, Yaz Tasarrufları haftamıza göz atın ve tasarruf edin!

 • En İyi Temmuz İndirimleri:Pingtwitter'ün Yaz Tasarrufları haftasında tonlarca alışveriş yapın!

2020'nin 4 Temmuz satışları başladı ve sadece bu hafta sonu ev aletleri, ev mobilyaları, TV'ler ve daha fazlasında büyük tasarruf edebilirsiniz. Şu anda 4 Temmuz satış hafta sonu boyunca devam eden en iyi fırsatlardan bazılarına sahibiz ve Amazon, Best Buy, Home Depot, Lowe's ve daha fazlası dahil olmak üzere en sevdiğiniz perakendecilerde harika tasarruflar bulacaksınız.


Home Depot ve Lowe gibi perakendeciler buzdolapları, mikrodalgalar ve bulaşık makinelerinde% 70'e varan indirimlerle birlikte, satışların çoğu cihazlarda ve ev mobilyalarında daha büyük indirimler getirecek. Ancak, yine de Best Buy gibi perakendecilerle elektronik ve TV'lerde harika fırsatlar bulabileceksiniz.

Daha fazla fırsat düştükçe bu sayfayı güncelleyeceğiz, bu nedenle 4 Temmuz hafta sonundan itibaren daha fazla tasarruf için düzenli olarak kontrol etmeyi unutmayın!

4 Temmuz 2020'nin En İyi İndirimleri Hızlı Bağlantıları

Beyaz Eşya Satışı

Home Depot ve Lowe gibi perakendecilerin bulaşık makinelerinden fırınlara kadar her şeyde% 40'a varan indirimler almasıyla, yaklaşan 4 Temmuz hafta sonu, ev aletleri ile ilgili fırsatlar bulmak için mükemmel bir fırsat. Samsung, LG ve Whirlpool gibi büyük markaların satışta olduğu bazı fırsatlar, tek bir cihazda 500 $ veya daha fazla tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Bununla birlikte, Ev Aletleri Bağlantısı ve Ev Deposu, alışveriş yapanların birden fazla cihaz satın aldıklarında 700 $ 'dan fazla tasarruf edebildikleri' daha fazla satın al daha fazla tasarruf edin 'tarzı satışlar gerçekleştiriyor. Bu fırsatlar, tek seferde yeni bir cihaz takımı almak isteyen yeni veya uzun süredir ev sahipleri için mükemmeldir.


Pingtwitter'ün En İyi 4 Temmuz Satış Rehberi

Cihaz Bağlantısı| 4 Temmuz Alet Satışı 2020
Appliances Connection'ın, birden fazla büyük cihaz satın aldığınızda 700 $ 'a kadar tasarruf edebileceğiniz 4 Temmuz satışına gidin. Yeni bir buzdolabı alın veya tüm mutfağı tamamen paslanmaz çelikle güncelleyin, ne kadar çok satın alırsanız o kadar çok tasarruf edersiniz!

En iyi satın alım| 4 Temmuz Beyaz Eşya Satışı
Bu 4 Temmuz hafta sonu, buzdolapları, çamaşır makineleri ve kurutucular, ocaklar ve daha fazlası dahil olmak üzere belirli büyük cihazlarda% 40'a varan tasarruf sağlayabilirsiniz. Yalnızca bu hafta sonu Samsung, Whirlpool ve LG gibi markalarda 500 $ veya daha fazla tasarruf edin!

Ana Depo| Kırmızı Beyaz ve Mavi Tasarruf Etkinliği
Home Depot'un Kırmızı Beyaz ve Mavi Tasarruf Etkinliği, tekli satın alımlarda% 40'a kadar veya birden fazla cihaz satın aldığınızda 600 $ 'a varan büyük cihazlarda büyük indirimler getiriyor. Bu 4 Temmuz hafta sonunu nasıl kurtarmak istediğinize dair seçim sizin!Anlaşmayı Görüntüle

Lowe's| 4 Temmuz İndirimini Kutlayın
Lowe'nin 4 Temmuz Kutlaması İndirimi şimdi Bağımsızlık Günü hafta sonu boyunca% 40 veya daha fazla tasarruf edin. Sobalardan mikrodalgalara kadar her şey satışta olacak, bu nedenle Whirlpool, Frigidaire, Samsung ve daha fazlası gibi büyük markalarda büyük tasarruf etmek için şimdi gidin.

Yatak Satışı

Purple, Nectar, Amerisleep ve daha fazlası dahil olmak üzere en iyi yatak markaları, kral, kraliçe ve ikiz yataklarda% 40 ve daha fazla tasarrufla bu 4 Temmuz hafta sonu satışa sunulacak. Yatak takımları ve diğer aksesuarlar da bazı perakendecilerde satılmaktadır.Herhangi bir yatak satın alımında 400 $ 'a kadar ücretsiz aksesuar sunan nektar.

Harika haber şu ki, hemen hemen her büyük yatak ve lüks yatak markasının bu hafta sonu satışta olması ve bazı çok cömert deneme süreleri ile bu, bankayı bozmadan yeni bir yatağı deneme şansınız. Bu yatağı yükseltme ve bu süreçte bir paradan tasarruf etme şansınızı kaçırmayın!

Pingtwitter'ün En İyi 4 Temmuz Satış Rehberi

 • 4 Temmuz 2020 Yılının En İyi Yatak Satışları:Pingtwitter'ün bu yılki kılavuzuna göz atın en iyi 4 Temmuz yatak satışları

Amerisleep| AS30 kodlu tüm yataklarda% 30 indirim kazanın
Amerisleep herhangi bir yatak satın alımında% 30 indirim yapıyor ve alışveriş yapanlar yalnızca bu 4 Temmuz hafta sonu 400 $ 'dan fazla tasarruf edebiliyor! Amerisleep ücretsiz, temassız teslimat ve sorunsuz iade sunar.Promosyon Kodu: AS30Anlaşmayı Görüntüle

Emma Yatak| 4 TEMMUZ promosyon kodu ile site genelinde% 30 indirim
Emma'nın yeni maksimum koruma ve maksimum konfor şilte fırsatıyla her şeyde% 35 indirim kazanın. Bir Emma yatağı, yatak koruyucusu ve yastığı bir araya getirin ve tasarruf edin!Promosyon Kodu: 4 TEMMUZAnlaşmayı Görüntüle

Leesa Yatak| Belirli yataklarda 400 $ 'a varan indirim
Sınırlı bir süre için Leesa'nın orijinal, hibrit veya efsane serisi yataklarından birini satın aldığınızda 400 dolara kadar tasarruf edebilirsiniz. İki adede kadar cep yayı katmanıyla birleştirilmiş birinci sınıf hafızalı köpük, mümkün olan en iyi gece uykusunu almanızı sağlar.Anlaşmayı Görüntüle

Yatak Firması| Kral ve kraliçe yataklarda 500 $ 'a kadar tasarruf edin
Mattress Firm'in 4 Temmuz satışıyla 500 $ 'a kadar tasarruf edin. Bir kraliçe fiyatına bir kral yatak veya iki yataklı bir kraliçe yatak alın. Serta, Beautyrest ve daha fazlasını içeren markalarda indirim!

Nektar Yatak| KESİNLİKLE ÜCRETSİZ 399 $ 'lık aksesuar alın!
Bu Bağımsızlık Günü hafta sonu herhangi bir Nektar yatak satın alın ve 400 $ değerinde indirimli aksesuarları tamamen ücretsiz kazanın. Satın alınan her yatak sadece bu hafta sonu 2 yastık, bir koruyucu ve çarşaf ile birlikte gelir!Anlaşmayı Görüntüle

Purple Yatak| İnterneti bozan yataktan tasarruf edin
Sınırlı bir süre için belirli yatak satın alımlarında ücretsiz hediyelerle bugün satışta en çok konuşulan şiltelerden birini alın. Basınç noktalarını ortadan kaldırmak için patentli Purple Grid'e sahip olan Purple şilteler, hayal edilebilecek en iyi gece uykularını sunar.Anlaşmayı Görüntüle

Escort Yatak| 1000 $ veya üzeri harcadığınızda 200 $ tasarruf edin
Bir Saatva yatak satın aldığınızda ve en az 1.000 $ harcadığınızda şimdi 200 $ tasarruf edebilirsiniz. Kusursuz yatağınızı tasarlayın ve Saatva marka lüks bir yatakla bugün tasarruf edin.

Mobilya Satışı

Bed Bath & Beyond, Kirkland's ve Overstock gibi perakendeciler büyük satışlar yaparak Temmuz satış etkinliklerinde hem iç hem de dış mekan mobilyalarını satışta bulacaksınız. Overstock'un 4 Temmuz Patlama İndirimi sırasında, veranda setleri, şezlonglar ve daha fazlası dahil olmak üzere tonlarca dış mekan mobilyasında% 70'e varan indirim elde ettikleri bu 4 Temmuz'da ekstra tasarruf edebileceksiniz!

Yatak Banyosu ve Ötesi| Yalnızca bu hafta sonu% 50'ye varan indirim
Bed Bath & Beyond'da bu 4 Temmuz hafta sonu ev dekorasyonundan ev aletlerine kadar her şeyden, belirli ürün sitesinde% 50'ye varan indirimlerle tasarruf edin!

Kirkland's| WEB20 koduyla belirli ürünlerde% 50'ye varan indirim +% 20 indirim
Site genelinde belirli ürünlerde% 50'ye kadar tasarruf edin ve kodla satın alma işleminizde% 20 tasarruf edinWEB20.Dış mekan mobilyalarından ev dekorasyonuna, tabaklar ve daha fazlasına kadar her şey indirimde olduğundan bu hafta sonu büyük tasarruf etme şansınızı kaçırmayın!

Fazla stok| 4 Temmuz Patlama İndirimi -% 70'e varan indirim!
Mobilyalar, ev dekorları, kilimler ve daha fazlasında% 70'e varan indirimlerle bu hafta sonu 1.000'den fazla ürün satışta. Overstock aynı zamanda büyük tasarruflarla günlük yeni fırsatları düşürüyor, bu nedenle yeni satışlar için günlük olarak kontrol edin!

Wayfair| 4 Temmuz İndirim İndirimi -% 70'e varan indirim!
Wayfair, seçkin ürünlerde% 70'e varan indirimlerle 4 Temmuz'da büyük bir indirimli satış yapıyor. Mobilyalar, kilimler, şilteler ve daha fazlası Bağımsızlık Günü hafta sonu boyunca indirimde olacak, bu yüzden ne bulabileceğinizi görmek için hemen gidin!

TV Satışları

4 Temmuz satışları öncelikle ev geliştirme, ev aletleri ve dış mekan ürünleri etrafında dönerken, anlaşma avcıları Amazon, Best Buy, B&H Photo ve daha fazlası gibi perakendecilerde 4K TV'lerde harika fırsatlar bulabilirler. Best Buy'ın 4 Temmuz satışında özel olarak satışa sunulan bir ton 4K TV var.Samsung TV'lerde fırsatlar500 dolara kadar!

En iyi satın alım| 4 Temmuz TV İndirimi Tamamlandı
Yalnızca bu hafta sonu LG, Samsung, VIZIO, Sony ve daha fazlasında indirimlerle yüzlerce 4K TV'den tasarruf edin. Best Buy'ın 4 Temmuz indirimi sırasında seçili 4K TV'lerde 500 $ ve daha fazlasına varan tasarrufla LED, QLED ve daha fazlası arasından seçim yapın.

Pingtwitter 4 Temmuz'un En İyi Satış 2020 kılavuzları

Bu yıl 4 Temmuz'un en iyi satışlarından daha fazlasını ele alacağız. Bu nedenle, yalnızca 4 Temmuz satışları için cihazlar ve yatak gibi ürünlerde değil, aynı zamanda şu perakendecilerde de gerçekleşen kılavuzları bulmak için bu bölümü düzenli olarak kontrol ettiğinizden emin olun. Home Depot, Lowe ve daha fazlası!

 • 4 Temmuz 2020'nin En İyi Araç Satışları: Pingtwitter'ün bu yılki en iyi 4 Temmuz cihaz satışları ve fırsatlarına ilişkin kılavuzuna göz atın
 • 4 Temmuz 2020 Yılının En İyi Yatak Satışları:Pingtwitter'ün bu yılki kılavuzuna göz atın en iyi 4 Temmuz yatak satışları
 • Home Depot 4 Temmuz İndirimi 2020: Home Depot'un Kırmızı Beyaz ve Mavi 2020 Tasarruf etkinliği için Pingtwitter'ün kılavuzuna göz atın
 • Lowe'nin 4 Temmuz İndirimi 2020: Pingtwitter'ün Lowe's 4 Temmuz tasarruf etkinliğini kutlayın kılavuzuna göz atın
 • Bağımsızlık Günü Fırsatları: Seçkin Samsung 4K TV'lerde 500 $ 'a varan tasarruf + site genelinde yüzlerce indirim