Close
  • Ana
  • /
  • Telefonlar
  • /
  • 2020'nin En İyi 5G Telefonları: Sizin için Mükemmel 5G Telefonu Alın

2020'nin En İyi 5G Telefonları: Sizin için Mükemmel 5G Telefonu Alın

Tamamen tarafından yazılmış en iyi 5G telefonlar için bu rehbere hoş geldiniz5G'ye hazıruzmanlar Pingtwitter. Bu liste, ihtiyacınız olan tek 5G telefon rehberi olmalıdır:Samsung Galaxy S20 UltraOppo Reno 5G ve aradaki her şeye, en iyi 5G telefonları, en ucuz 5G fırsatları ve 5G spesifikasyonunun detayları hakkında sizinle konuşacağız.


Hemen hemen her telefon üreticisi şu anda 5G üzerinde çalışıyor.CES 2020gösterdi ve 2020'nin geri kalanı şüphesiz kanıtlamaya devam edecek ve şimdi aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda harika 5G telefon var - satın alıyor olun, sizin için piyasadaki en iyi 5G telefonu bulmak için okumaya devam edin şimdi veya daha sonrasına kadar bekliyor.

  • 5G İngiltere: Birleşik Krallık'ta 5G için ihtiyacınız olan telefonlar, ağlar ve fırsatlar
  • En iyi telefonlar: tüm popüler akıllı telefonlar şu anda tek bir yerde

Bir 5G telefon satın almak zaten çok mantıklı ve 2020'de her gün daha mantıklı geliyor: İngiltere operatörleri artık5G kapsamını yaymakgiderek daha fazla alanda büyük bir şekilde, süper yüksek hızlara ve ekstra bant genişliğine erişmenizi sağlar. Yeni kasaba ve şehirler her zaman yükseltiliyor.

Bunun da ötesinde, 5G'ye geçiş için fiyat primi her zaman azalıyor: yeni modeller artık sahnede düzenli olarak ortaya çıkıyor ve 5G'nin sahip olması gerekenlerden yararlanmak için daha iyi bir zaman olmadığını düşünüyoruz. teklif.

Bazen yeni teknolojinin kitlelere ulaşması biraz zaman alabilir, ancak neyse ki 5G'de durum böyle olmayacak gibi görünüyor: hem operatörler hem de üreticiler, 5G teknolojisini olabildiğince çabuk kullanıcıların eline teslim etmeye hevesli görünüyorlar. .


Ve bizim için biraz zaman alabiliren iyi akıllı telefonlar5G telefonlarla doldurulacak liste, 2020'ye doğru ilerlerken, aralarından seçim yapabileceğiniz geniş bir telefon yelpazesine sahip olmanız gerekir.elmaveGoogleyolda. Mevcut tüm seçeneklerde size rehberlik etmek için buradayız.

en iyi 5g telefonlar


5G burada ve 2020'de dünya çapında daha fazla 5G telefonu piyasaya sürülecek.

5G'nin etkisi açısından, artırılmış gerçeklik (gerçek dünya ile birleşen bilgisayar grafikleri), sanal gerçeklik, iyileştirilmiş akış çözünürlükleri, holografik ekranlar, gelişmiş güç ve yeni nesil bulut bilgi işlem düşünün ... 5G, telefonlar için önemli bir ilerlemedir. .


Mevcut çok fazla bant genişliğiyle, çok daha fazla gadget'ın ve cihazın çevrimiçi hale geldiğini görüyoruz (kendi kendine giden arabalar vb.).

Bu heyecan verici gelişmeleri, tamamen çentiksiz ve çerçevesiz ekranlar gibi ufukta şarj olan diğer telefon gelişmeleriyle ortak hale getirin ve birçok yorumcunun neden 2020'yi akıllı telefonlar için başka bir büyük değişim yılı olarak belirlediğini görmek kolay.

Bazı bölgesel farklılıklar görebilirsiniz - örneğin Hindistan'daki 5G telefonlar, örneğin Avrupa'daki ile aynı anda piyasaya sürülmeyebilir - Apple şimdilik zamanını alıyor gibi görünüyor. Eylül 2020'de çıkacak olan iPhone 12'nin5G'yi destekleyen ilk Apple telefon.

5G öncüsü olan 5G telefonlara geçmeden önce, 5G'nin tam olarak ne olduğunu kısaca özetleyelim ...


5G açıkladı - 5G nedir?

5G, 3G'nin yerini alan 4G'nin (veya LTE'nin) halefidir (deseni tespit edin ...). Telefonlar ve ağ altyapısı 5G uyumlu hale geldikçe, diğer birçok 5G telefon avantajının yanı sıra hepimiz daha hızlı yükleme ve indirme hızlarının keyfini çıkarmaya başlayabiliriz.

5G telefon bağlantısı ne kadar hızlıdır? Cihazınıza, konumunuza ve ağınıza bağlıdır, ancak gerçek dünyada her gün yaklaşık yüzde 15-50'lik iyileştirmeler mümkün olmalıdır. Varsayımsal olarak, laboratuvar koşullarında 5G, 4G'yi bundan çok daha fazla geliştirebilir, bu nedenle büyümek için yer vardır: bir veya iki dakika içinde tam 4K filmlerin indirildiğini hayal edin ve doğru alandasınız.

5G sadece hızdan ibaret değil, sadece eve giden trende 4K Netflix izleyebilmekle ilgili. Aynı zamanda kapasite ve kalabalık alanlarda daha güçlü bir sinyal alabilmekle de ilgilidir. Başka bir deyişle, örneğin kalabalık bir spor stadyumunda veya bir müzik festivalinde yakın bir yerde kolayca bağlantınızı kaybetmemelisiniz.

Adanmış Pingtwitter'leri kontrol ettiğinizden emin olun.5G açıkladı5G teknolojisi ve sizin için neler yapabileceği hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız bu özelliği kullanın.

2020'de satın alınabilecek en iyi 5G telefonlar

En iyi 5G telefonlar OnePlus 7 Pro 5G


1. OnePlus 7 Pro 5G

Çoğu insan için en iyi 5G telefonu

Teknik Özellikler
Ağırlık: 206 g Boyutlar: 162,6 x 75,9 x 8,8 mm İşletim Sistemi: Android 9.0 Ekran boyutu: 6.67 inç Çözünürlük: 1.440 x 3.120 piksel CPU: Qualcomm Snapdragon 855 RAM: 6GB / 8GB / 12GB Depolama: 128GB / 256GB Pil: 4.000mAh Arka kamera: 48MP + 8MP + 16MP Ön kamera: 16MP
Satın alma nedenleri
+ Çerçevelere kimin ihtiyacı var? + Mükemmel OxygenOS yazılımı + Hızlı donanım Bugünün en iyi OnePlus 7 Pro 5G fırsatları