Close
  • Ana
  • /
  • Fitness Teknolojisi
  • /
  • En iyi ab silindiri 2020: altılı paket almanın ve merkezinizi evde egzersiz yapmanın en iyi yolu

En iyi ab silindiri 2020: altılı paket almanın ve merkezinizi evde egzersiz yapmanın en iyi yolu

Bilmek istiyorumNasıl karın kasına sahip olunur? En iyi ab silindirleri bile ciddi bir fitness ekipmanı parçası gibi görünmez, ancak katil bir altılı paket ve sağlam bir çekirdek oluşturmak için kullanabileceğiniz en güçlü araçlardan biridir. En iyi ab silindirleri,en iyi temel egzersiz- yakında bir tane almak için başka bir neden.


Bir ev spor salonu kurarken, muhtemelen bazılarına yatırım yapmak isteyeceksiniz.dambılveyaKettlebells, potansiyel olarak birağırlık tezgahıve belki - ağırlık çalışması konusunda ciddiyseniz - ahalter. Ama aynı zamanda bir ab silindiri de almalısınız, çünkü sadece bir tane satın almak çok pahalı değil, aynı zamanda ab ruloları muhtemelenşimdiye kadarki en iyi temel egzersiz.

Ab silindirleri varsayılan olarak ucuzdur, ancak daha premium modellerden bazıları kesinlikleen iyi Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatları. En iyi ev spor salonunu inşa etmek için biraz para biriktirmek istiyorsanız, bilirsiniz.

Doğru ab silindiri nasıl seçilir?

Amazon'dan herhangi bir ol 'ab roller alabileceğinizi düşünürdünüz ve bu gayet iyi olacak. Ancak, bir tane satın almadan önce biraz daha kapsamlı olmak istersiniz.

Şaşırtıcı bir şekilde, aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı ab silindir versiyonu vardır. Bazıları Gallant Ab Roller gibi basittir, Perfect Fitness Ab Carver Pro veya SuperV Ab Roller gibi diğerleri eğiklerinizi de eğitebilmeniz için onları yana doğru yönlendirmenize izin verir. Ve tekerlekli küçük dambıllara benzeyen SKLZ Çekirdek Tekerlekler var ve bunları yanal hareketler için de kullanabilirsiniz.


Yüksek mukavemetli bir göbeğe sahip sağlam bir ab silindiri seçmek istiyorsunuz. Ayrıca, ideal olarak kolların ergonomik ve dolgulu olması gerekir, böylece her seanstan sonra avucunuz ağrmaz. Bazı ab silindirleri köpük diz pedleriyle birlikte gelir, böylece egzersiz sırasında dizleriniz fazla istismar edilmez.

Sırayla en iyi ab silindirleri

En iyi ab silindir: Perfect Fitness Ab Carver Pro(Resim kredisi: Perfect Fitness)

1. Mükemmel Fitness Ab Carver Pro

Yeni başlayanlar ve profesyoneller için mükemmel ab silindiri

Satın alma nedenleri
+ Geniş tekerlekler + Karbon çelik yay + Ergonomik tutamak
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakiplerin çoğunun tekliflerinden daha pahalı BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 29,99 Amazon'da görüntüle 36,82 £ Amazon'da görüntüle 66,81 £ Amazon 5 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

• Perfect Fitness Ab Carver Pro'yu Amazon'da satın alın


Perfect Fitness Ab Carver Pro'nun karbon çelik yay mekanizması, yuvarlanırken bir miktar direnç ve geri döndüğünüzde bir miktar yardım sağlar. Geniş tekerleklerin küresel bir özelliği vardır, böylece onlarla hafifçe yana doğru hareket edebilirsiniz. Bu, eğik kaslarınızın yanı sıra bel ve karın kaslarınızı da çalıştırır.

Kulplar sadece harika görünmekle kalmaz, aynı zamanda ekstra rahatlık için ergonomik ve dolgulu. Çekirdeğinizi meşgul etmeye çalışırken oldukça önceden meşgul olacaksınız, avucunuzdaki kabarcıklar için endişelenmek istemezsiniz, değil mi?

Ab Carver Pro, bir dizlik ve indirilebilir bir 21 günlük egzersiz planı içerir, böylece paket geldiğinde hemen ana kaslarınız üzerinde çalışmaya başlayabilirsiniz. 👌🏾

  • En iyiucuz protein tozu fiyatları: cüzdanınızı zayıflatmadan peynir altı suyu ve vegan tozlarıyla toplayın
  • En iyiucuz kreatin fiyatları: ucuz kreatin monohidrat ile performansınızı artırın ve odaklanın
  • Pingtwitter'lerHuelhub: Huel bir diyet veya protein sallanması değildir; shake formunda bir gıda değiştirme sistemidir. İşte bilmeniz gerekenler ...

En iyi ab silindiri: SKLZ Core Wheels(Resim kredisi: SKLZ)

2. SKLZ Çekirdek Tekerlekler

Piyasadaki en çok yönlü ab silindiri

Satın alma nedenleri
+ Omuz, gövde ve kalçalarınızın yanı sıra karın kaslarınızı da çalıştırır + Egzersiz planı dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-İki silindiri kontrol etmek yeni başlayanlar için zor olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 37.90 Amazon'da Görüntüleyin

Eğer ab silindirlerin sadece karın kaslarınızı çalıştırmak için iyi olduğunu düşünüyorsanız, gerçeklerden daha fazla uzaklaşamazsınız. SKLZ Çekirdek Tekerlekler ile omuzlarınızı, kalçalarınızı ve gövdenizi de eğitebilirsiniz.

Sistem iki ayrı tekerlek içerdiğinden, bunları ayrı ayrı hareket ettirebilir ve temel egzersizlerinizi bir sonraki seviyeye taşıyabilirsiniz. Çekirdek Tekerlekler hafiftir ve spor ergonomik tutamaklardır.

En iyi ab silindiri: SuperV Ab Roller

(Resim kredisi: SuperV)

3. SuperV Ab Silindiri

Gerçekte üç farklı renkte gelir

Satın alma nedenleri
+ Benzer işlevselliğe sahip en iyi seçimden daha ucuz + 200 kg yük taşıma
Kaçınılması gereken nedenler
-Çıkarılabilir tutamaklar - pekala - biraz fazla kolayca ayrılabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

SuperV Ab Roller, direnç bobini olmadan, Ab Carver Pro'nun daha uygun fiyatlı küçük bir kardeşidir.

Yüksek bir yük taşıyıcı göbeği ve köpük tutamaklarının yanı sıra sessiz ve giyilebilir doğal bir kauçuk dış halkaya sahiptir, böylece alt kattaki komşularınız karın kaslarınız üzerinde çalışırken sürekli vızıltıları dinlemek zorunda kalmaz.

Geniş ve yönlendirilebilir tekerlekler sayesinde, SuperV ile obliklerinizi de çalıştırabilirsiniz.

En iyi ab silindiri: Mirafit Ab Roller

(Resim kredisi: Mirafit)

4. Mirafit Ab Merdane

Fiyat ve kalite arasında mükemmel denge

Satın alma nedenleri
+ Dizlik ile birlikte gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI oblikleri eğitmek için uygun değil £ 11.99 Amazon'da Görüntüleyin

• Ancak doğrudan Mirafit'ten

Mirafit ürünleri 'paranın karşılığı' terimiyle tanımlanabilir. Genellikle bu terim, ucuz ama neşeli eşyaları tanımlamak için kullanılır ve Mirafit Ab Roller bir istisna değildir.

Zaten ab silindirleri gibi pahalı değil, ancak Mirafit Ab Roller fiyat aralığının tepesinden çok altına yaklaşıyor. Bu para için, yine de, çok kaliteli bir yapı ve ekstra konfor için çift tekerlek sunuyor ve bu ab oyma cihazının yönlendirilmesini kolaylaştırıyor.

Bunun yanı sıra, hepsi fiyata dahil olan bir diz pedi ile birlikte gelir. Günde beş dakikanızı toplu dağıtımlarla harcamamak için gerçekten hiçbir bahaneniz yok.

En iyi ab silindiri: H&S Ab Roller

(Resim kredisi: H&S)

4. H&S Ab Silindiri

Yeni başlayanların seçimi

Satın alma nedenleri
+ Çift kılavuz tekerlek yeni başlayanlar için idealdir + Köpük dizlik dahildir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Ciddiye alınmayacak kadar hafif ağırlık £ 12,99 Amazon'da Görüntüleyin

Eğiklerinizi veya omuzlarınızı çalışmak konusunda fazla telaşlanmadıysanız ve bir ab silindirinde onluktan fazla harcamak istemiyorsanız, H&S Ab Roller sizin için mükemmeldir.

Yalnızca 340 gram ağırlığındaki H&S Ab Roller, ev spor salonunuzdaki en sağlam ekipman gibi hissettirmez, ancak gayet iyi durur. Müşteri incelemeleri geçilecek bir şeyse, hiç kimse çekirdek bükülmesinden veya kullanıcıların ağırlığını destekleyememesinden şikayet etmedi.

Çift tekerlek sistemi, çalışmaya yeni başlayan insanlar için idealdir ve siz yuvarlanırken cihazı düz tutmak için daha az çaba harcar.

En iyi ab silindiri: Gallant Ab Roller

(Resim kredisi: Gallant)

5. Ab Roller yapabilirler

Olabildiğince basit

Satın alma nedenleri
+ Paslanmaz çelik kulplar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Oldukça basit Amazon 157 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Muhtemelen listedeki en basit ab silindiri olan Gallant Ab Roller, kutuda söylediği şeyi yapıyor.

Paslanmaz çelik bir göbek, dayanıklı bir PVC tekerlek ve iki köpük tutma sapından oluşan bu konuda gerçekten yanlış gidemezsiniz.

Fiyata 15 mm dizlik de dahildir.

Bugünün en iyi Ab Roller fırsatları Perfect Fitness AB Carver Pro ... Perfect Fitness Ab Carver Amazon £ 38,44 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat H&S Ab Abdominal Egzersiz ... H&S Ab Roller Amazon £ 19.99 £ 12.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz