Close
  • Ana
  • /
  • Koşma
  • /
  • En iyi Adidas koşu ayakkabısı: En iyi Adidas koşu eğitmenleri ile performansınızı en üst düzeye çıkarın

En iyi Adidas koşu ayakkabısı: En iyi Adidas koşu eğitmenleri ile performansınızı en üst düzeye çıkarın

Kuşkusuz, Adidas markasının tanıtıma ihtiyacı yoktur ve en iyi Adidas koşu ayakkabıları her zaman aranmıştır / aranacaktır. Yıllar geçtikçe Adidas,en iyi koşu ayakkabılarıAdizero serisi de dahil olmak üzere ve şu ana kadar içinde yer alan EnergyRod sistemi gibi teknolojilerle yenilik yapmaya devam ediyor.Adidas Adizero Adios Prokoşu ayakkabısı.


• Adidas'tan koşu ayakkabıları satın alın

• sportsshoes.com'dan Adidas koşu ayakkabısı satın alın

Muhtemelen en çok bilinen Adidas koşu ayakkabısı Ultraboost serisidir: Bu ayakkabılar hem şık hem de işlevseldir ve hem koşucular hem de spor ayakkabısı meraklıları için kenarı karşı konulmaz kılar. Adidas ayrıca 3 boyutlu baskı teknolojisine ve plastiğin geri dönüştürülmesine / geri dönüştürülmesine yoğun bir şekilde yatırım yapıyor:Adidas 4D Çalıştır 1.0ayakkabılar 3D baskılı kafes orta taban kullanırken, Adidas Parley serisi geri dönüştürülmüş okyanus plastiği kullanıyor.

Büyük olasılıkla bazı iyi Adidas koşu ayakkabısı fırsatlarını göreceğiz.Kara CumaveSiber Pazartesibunların hepsi çok yakında gerçekleşecek. Şu anda gerçekleşen bazı harika fırsatlar olmadığı için, bu listedeki son girişe göz atın.


en iyi adidas koşu ayakkabıları

(Resim kredisi: Adidas)

Şu anda en iyi Adidas koşu ayakkabısı hangisi?

Adidas UltraBoost serisi her zaman popüler olmasına rağmen, en son yineleme - Adidas Ultraboost 20 - birçok nedenden ötürü bu listeye girmedi. Her şeyden önce, Ultraboost 20, masaya çok fazla yenilik getirmiyor, Ultraboost 19'a kıyasla yalnızca küçük ayarlamalar getiriyor.


İkincisi, o zamandan beri piyasaya sürülen antrenman için daha iyi Adidas ayakkabıları var: Adidas SL20.Adidas SL20şu anda en iyi çok amaçlı Adidas koşu eğitmenidir. Hafif ve duyarlı, fiyatının da çok iyi olduğundan bahsetmiyorum bile. Hızlı yarış dışında her şey için Adidas SL20'yi gönülden tavsiye edebiliriz.

Hızlı uzun mesafe yarışları için,Adidas Adizero Adios Pro. Adizero Adios Pro, günümüzde ve çağda diğer uzun mesafe koşu ayakkabılarına çok benziyor: kalın bir orta tabana, hafif üst kısma ve orta tabanda ek itiş gücü için bir karbon eke sahip. Ancak tam boyutlu bir karbon plakanın aksine, Adidas Adizero Adios Pro, 'seçkin sporcuların metatarsal kemiklerini yansıttığı' söylenen EnergyRod sistemini kullanıyor.


Adidas, stabilite koşu ayakkabısı ile en ünlüsü değil, ancak doğal olarak, yine de Alman markanın listesinde iyi destek ayakkabısı bulabilirsiniz.Adidas Solarglide ST 3Boost orta taban teknolojisine sahiptir ve Solar Propulsion Rail teknolojisi ile stabilizasyon sunar.

Patika koşucuları ve yürüyüşçüler Adidas'ın Terrex alt markasına aşina olmalıdır ve mevcut serideki en iyi patika koşu ayakkabılarıAdidas Terrex Hız LD. Adidas'a göre, paranın karşılığını fazlasıyla veren Speed ​​LD, 'sadece hızlı gitmek ve yüksek performansla dağlara tırmanmak isteyenler için üretildi'. Bu ifadeye katılma eğilimindeyiz.

En iyi Adidas koşu ayakkabıları

en iyi adidas koşu ayakkabısı: Adidas SL20

(Resim kredisi: adidas)

Çoğu insan için en iyi Adidas koşu ayakkabısı: Adidas SL20

Süper hafif ve hızlı tepki veren koşu eğitmenleri

Teknik Özellikler
Ağırlık: 230 gram (erkek numarası 8,5UK) Düşme: 10 mm (24/14)
Satın alma nedenleri
+ Hafif + Duyarlı + Rahat + Uygun fiyatlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 74,99 Pro Bike Kit'te Görüntüleyin $ 78,08 $ Wiggle'da Görüntüleyin79,95 ABD doları Shoes.com'da görüntüle

2020'nin başlarında duyurulan SL20, şu anda yaygın olarak kullanılan Lightstrike köpüğün gelişini müjdeledi: hafif ve duyarlı bir köpük, artık ayakkabı gibi ayakkabılara güç veriyor.Adidas Adizero Adios PRO(aşağıya bakın), rekor kıran bir hız sporcusu.


Adidas SL20 bir yarış ayakkabısı değil, akılda tut: süper hafif ve koşması kolay olabilir, ancak yarıştan ziyade eğitim için tasarlandı. SL20 gerçekten de mükemmel bir koşu antrenörü olduğu için bu bir sorun değil, aynı zamanda dünyaya da maliyeti yok.

Hafif file üst kısım, Continental kavrama dış taban ve güvenilir koşu performansı da dahil olmak üzere Adidas'ın tüm ticari özelliklerini SL20'de bulacaksınız. Sunabileceğimiz en büyük eleştiri muhtemelen kişilik eksikliğidir. Varsayılan siyah / beyaz / mercan SL20, Ultraboost PB, Adizero Pro ve benzerleri dahil olmak üzere o sırada piyasaya sürülen diğer tüm Adidas ayakkabılarına çok benziyor.

Fiyat için, Adidas SL20 muhtemelen şu anda alabileceğiniz en iyi koşu antrenörü.

en iyi adidas koşu ayakkabısı: Adidas Adizero Adios Pro

(Resim kredisi: Adidas)

Yarış için en iyi Nike koşu ayakkabısı: Adidas Adizero Adios Pro

Gerçek bir Nike Vaporfly meydan okuyucusu

Teknik Özellikler
Ağırlık: 225 gram (erkek numarası 8,5UK) Düşme: 8,5 mm (26,5 / 35)
Satın alma nedenleri
+ Tüy kadar hafif + Yarış için tasarlanmış + EnergyRod sistemi, tam boyutlu karbon plakaların yerini etkili bir şekilde alıyor
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Kullanılabilirlik sorunları200 dolar Adidas'ta görüntüle 200 dolar Adidas'ta görüntüle 200 dolar Adidas'ta görüntüle

Güncellenen Adidas Adizero Adios Pro'nun duyurulmasından bir gün sonra Peres Jepchirchir, ayakkabılarla 1:05:34 ile Prag'da bitiş çizgisini geçtikten sonra yarım maratonda dünyanın en hızlı kadını oldu. Mükemmel zamanlamadan bahsediyoruz!

Adidas Adizero Adios Pro, SL20'de çok iyi çalışan Lightstrike köpüğün yanı sıra tam boyutlu karbon plakaları 'karbon çubuklarla' değiştiren yukarıda bahsedilen EnergyRod sistemine sahiptir. Celermesh saya, Ultraboost modellerinde kullanılan Primeknit saya'dan farklıdır: genel ağırlığı azaltmak için daha hafif ve daha incedir.

Dış taban tereyağı kadar pürüzsüz görünmesine rağmen yolda tutuş sağlar ve 10 mm'lik düşüş sizi her adımda eğilerek yere koşarken vurmanızı sağlar. Kelimenin tam anlamıyla ve mecazi olarak.

en iyi adidas koşu ayakkabısı: Adidas Solarglide ST 3

(Resim kredisi: Adidas)

Destek / denge için en iyi Adidas koşu ayakkabısı: Adidas Solarglide ST 3

Sürdürülebilirlik için bol miktarda geri dönüştürülmüş malzeme kullanan stabil koşu ayakkabıları

Teknik Özellikler
Ağırlık: 330 gram (erkekler 8,5UK) Düşme: 10 mm
Satın alma nedenleri
+ Rahat + Boost orta tabanın kanıtlanmış bir sicili vardır
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok ağır BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI96 ABD doları Adidas'ta görüntüle 96 ABD doları Adidas'ta görüntüle 96 ABD doları Adidas'ta görüntüle

Denge ayakkabısı denilince akla ilk gelen marka kesinlikle Adidas değil. Bununla birlikte, Adidas SolarGlide ST 3 oldukça sağlam, ancak destekleyici topuk yapısı Aşillerin serbestçe hareket etmesine izin veriyor. SolarGlide ST 3, sağlamlığın yanı sıra güçlendirilmiş üst kısım sayesinde konfor sunar.

Adidas SolarGlide ST 3, aynı zamanda Ultraboost ayakkabılarda da bulunan Boost orta taban teknolojisini kullanır, yanıt veren ve iyi enerji dönüşü sağlayan denenmiş ve test edilmiş bir köpük. Ayakkabılarda kullanılan ekstra destek malzemesi nedeniyle, SolarGlide ST 3'ün oldukça ağır olduğunu belirtmekte fayda var: 8.5UK boyutunda bir 330 gram ağırlığında.

Üst tarafta, ayakkabılar bir dizi 'yüksek performanslı' geri dönüştürülmüş malzeme olan Primegreen'den yapılmıştır. Üst kısım, minimum% 50 geri dönüştürülmüş içerik içerir, bu da onu en azından biraz çevre dostudur.

en iyi adidas koşu ayakkabısı: Adidas Terrex Speed ​​LD

(Resim kredisi: Adidas)

Arazi koşucuları için en iyi Nike koşu ayakkabısı: Adidas Terrex Speed ​​LD

Bu patika ayakkabılarla hızlanacaksın

Teknik Özellikler
Ağırlık: 260 gram (erkek numarası 8,5UK) Düşme: 9 mm (26/17)
Satın alma nedenleri
+ Kompakt + Derin kesilmiş bilek kısmı, bileği rahatsızlıktan kurtarır + Yeterli miktarda takviye
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI eğitimsiz ayaklar için orta taban sağlam olabilir71 $ Backcountry.com'da görüntüleyin$ 130,46 Wiggle'da Görüntüle $ 130,46 Wiggle'da Görüntüle

Adidas Speed ​​LD, diğer Speed ​​modellerinin arasında altın kilitli bölgede oturuyor: Daha sağlam ve Speed'den daha fazla çekiş sağlıyor, aynı zamanda Speed ​​GTX'ten daha ucuz ve daha esnek.

Adidas Terrex Speed ​​LD'yi gerçekten parlak yapan şey, tüm yüzeylerde üstün kavrama sağlayan Continental kauçuk dış tabandır. Teknik çıkıntılar, ıslak ve kaygan zeminde bile emin olmanızı sağlar. Dış tabandaki üç kesik, kavrama veriminden ödün vermeden ağırlığı azaltmaya yardımcı olur.

Adidas Terrex Speed ​​LD'yi ters çevirdiğinizde aşınmaya dayanıklı file saya bulacaksınız. Entegre, körüklü dil ayaklarınızı korur, aynı zamanda daha uzun mesafeler koştuktan sonra bile şişmeyi azaltmak ve konforu artırmak için havanın ayakkabıların içine ve dışına hareket etmesini sağlar.

en iyi adidas koşu ayakkabısı: Adidas Supernova

(Resim kredisi: Adidas)

En ucuz Adidas koşu ayakkabısı: Adidas Supernova

Adımınıza istikrarlı bir Güç katar

Teknik Özellikler
Ağırlık: 307 gram (erkek numarası 8,5UK) Düşme: 10 mm (32/22)
Satın alma nedenleri
+ Başlangıç ​​dostu orta taban düşüşü + Harika bir fiyat için orta tabanı güçlendirin + İyi tutuş
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI46,99 Rock Bottom Golf'te görüntüle 48 ABD doları Adidas'ta görüntüle 50 $ DICK'S Sporting Goods'da görüntüle

Dürüst olmak gerekirse, Adidas Süpernova, Adidas SL20'den daha ucuz değil ve bir tane seçmemiz gerekirse, muhtemelen SL20'yi tavsiye ederiz, ancak yine de Süpernova, giymekten geçiş yapmak isteyenler için harika bir koşu ayakkabısı. daha önemli bir şeye genel bir koşu antrenörü.

Adidas Supernova, son derece popüler Ultraboost serisi ile aynı Boost yastıklamayı ve nefes alabilen ve hafif olan özel olarak tasarlanmış bir file saya kullanıyor. Yine de ayakkabıların toplam ağırlığı biraz ağır. Koşarken ayaklarınızı aşağı indirecek bir seviyede değil, SL20 ile karşılaştırıldığında neredeyse 80 gram daha ağır.

Bunun yanı sıra, Adidas Supernova'yı satın alarak, daha geniş bir koltuk için 'optimize edilmiş ön ayak yapısı', Continental kauçuk dış taban, topuktan ayak parmağına geçişe yardımcı olan StableFrame kılavuz sistemi ve daha fazlasını içeren yastıklı ve rahat bir koşu ayakkabısı elde edeceksiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın