Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi çalar saat 2020: En iyi seçimlerimizle güne hemen başlayın

En iyi çalar saat 2020: En iyi seçimlerimizle güne hemen başlayın

Çoğu sabah-sabahı bile insanlar bazen yataktan çıkmak için biraz yardıma ihtiyaç duyar. Ancak yanlış çalar saat, yorganın altında yatağınızdan çıkmadığınızdan daha derine inmenize neden olabilir. İyi haber şu ki, en iyi çalar saatler sizi sadece uyandırmaya çalışmaz; gününüz düzelene ve gerçekten ele geçirilene kadar devam edecekler.


Sizin için en iyi çalar saat, uykunuzun türüne bağlıdır. Dünyanın sonuna kadar uyuyabilseydiniz, sizi uyandıracak yüksek sesli ve / veya titreşimli bir alarm arayın; Güne girmeyi tercih ediyorsanız, sizi doğal ışıkla uyandıran bir alarm sabah huysuzluklarının önlenmesine yardımcı olabilir (bunlarla ilgili daha fazla bilgi için,en iyi uyandırma ışıkları).

Tamamen dinlendirici bir gece arıyorsanız, resmi sıralamamıza gittiğinizden emin olun.en iyi şiltelerşimdi de.

  • Aşağıdakilerden biri ile rahatça uyuyunen iyi yastıklar
  • ... ve şunlardan birinin altına sarılınen iyi yorganlar
  • Anksiyete veya uykusuzlukla mücadele mi ediyorsunuz? Birien iyi ağırlıklı battaniyeleryardımcı olabilir

Sizin için en iyi çalar saat nasıl alınır

Hemen hemen her çalar saat veya akıllı telefon işi halleder, ancak bazıları bunu diğerlerinden daha güzel yapar. Aynı zamanda akıllı bir hoparlör olan bir çalar saat size hava durumu, trafik raporu verebilir veya en sevdiğiniz podcast'i çalabilir; Bluetooth özellikli biri, hazır bir film müziği için telefonunuzla eşleşebilir.

Telefonunuzu neden çalar saat olarak kullanmadığınızı merak ediyorsanız, elbette sizi durduracak hiçbir şey yok - ancak telefonlar yatağınızın hemen yanına dokunulabilir bir cazibe dünyası (ve bazı durumlarda, gece geç saatlerde iş e-postaları) koyar. Bu, rahatlama yeteneğinize zarar verebilir. Rahatsız etmeyin modunu açmayı unutursanız, çeşitli mesajlaşma uygulamalarınızdan gelen bildirimler vızıldayarak veya ping atarken çok fazla rahatsız edici olabilirler.


Ayrıca, çalar saatler herhangi bir mat cam levhadan daha iyi görünür. Telefonu başka bir odada bırakın ve bunun yerine bu en iyi çalar saatlerden birini kucaklayın.

Bugün satın almak için en iyi çalar saat seçimimiz

en iyi çalar saat: Amazon Echo Dot


(Resim kredisi: Amazon)

1. Saatli Amazon Echo Dot (3. nesil)

En ucuz Amazon Echo aynı zamanda piyasadaki en iyi çalar saattir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Akıllı evler Yedek pil: Alarm seçenekleri yok: Alarmlar, hatırlatıcılar, zamanlayıcılar
Satın alma nedenleri
+ Nakavt fiyatı için Alexa + Basit, etkili ve kullanışlı + Mikrofonu kapatabilirsiniz
Kaçınılması gereken nedenler
- Müzik için harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 34 $ Amazon'da görüntüle 34 $ Amazon'da görüntüle

Akıllı ev teknolojisi hayranıysanız - ve bir Pingtwitter okuyucu olarak neredeyse kesinlikle öylesiniz - o zaman en iyi çalar saat akıllı bir hoparlördür ve en değerli akıllı hoparlörAmazon'un üçüncü nesil Echo Dot. Önceki neslin hokey diski tasarımını koruyor ancak çok kullanışlı bir akıllı hoparlörün yanı sıra uygun bir çalar saat olması için üzerine bir saat göstergesi yerleştiriyor.

Vaat edilen gelişmiş hoparlör teknolojisine aldanmayın: fizik yasaları hakkında yapabileceğiniz çok fazla şey var ve Echo büyük, etkileyici bir ses sunmayacaktır. Ancak Dot'un konuşmacısı radyo ve Alexa duyuruları için uygundur ve kulağa büyük bir Echo veya JBL Horizon kadar iyi gelmeyecek olsa da, burada fiyat ve rahatlık için satın alıyorsunuz. Ve Alexa çok kullanışlıdır, basit sesli komutlarla bilgi almanızı ve Hue ışıkları gibi teknolojileri kontrol etmenizi sağlar. Yataktan kalkmadan telefon görüşmeleri yapmak için bile kullanabilirsiniz.


Bunun Echo aralığında nasıl oturduğunu görmek için, rehberimize gidin.en iyi Alexa konuşmacıları. Ve bu aralıkta düzenli fiyat düşüşleri olduğu için muhtemelen tam fiyat ödemeniz gerekmiyor. Toplantımıza gidinen iyi Amazon Echo fırsatlarıen ucuz güncel teklif için.

  • Barındırma? Bunlaren iyi çekyat
  • Bazıları ile karşılama alanı yaratın.en iyi başucu lambaları

en iyi alarm saati: Lumie Sunrise Alarmı

(Resim kredisi: Lumie)

2. Lumie Gün Doğumu Alarmı

Uyanmanın daha yumuşak bir yolunu arıyorsanız en iyi alarm

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Nazik uyanışlar Yedek pil: Evet Alarm seçenekleri: Doğal ışık, renkli ışıklar, bip ve doğa sesleri
Satın alma nedenleri
+ Uyanmanın daha yumuşak bir yolu + Gün batımı modu çok rahatlatıcıdır + Renkli ışıklar dikkat çekicidir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı yorumcular için çok parlak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bir sürüdoğal ışıklı çalar saatlerorada, ancak birkaçı iyi görünüm ve bu giriş seviyesi Lumie gibi düşük bir fiyat etiketini birleştirmeyi başarıyor. 10 seviyeli beyaz ışığa ek olarak renkleri de yapabilir, böylece kendinizi renklerle ve doğal ışıkla uyandırabilirsiniz. Daha pahalı Lumie gün ışığı lambalarından bazıları kadar ayarlanabilir değil ve bazı yorumcular, zevklerine göre biraz fazla parlak olduğunu bildirdi. Bu size benziyorsa, 10'dan fazla farklı aydınlatma seviyesine sahip daha ayarlanabilir bir lambaya bakmaya değer olabilir.

Lumie, alarm saatinizden yarım saat önce çalışmaya başlar. Aydınlatmayı yavaşça arttırır, böylece kalkma zamanı geldiğinde, zaten yeni bir günün şafağını uzatmaya ve selamlamaya başlıyorsunuz. Uyumanıza yardımcı olmak ve sizi uyandırmak için kullanabilirsiniz: düşmenize yardımcı olmak için ışık seviyesini yavaşça düşüren 30 dakikalık bir dimmer vardır.


en iyi alarm saati: Braun Analog Çalar Saat

(Resim kredisi: Braun)

3. Braun Klasik Analog Çalar Saat

Tasarım hayranları için en iyi analog çalar saat

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tasarım hayranları Yedek pil: Pille çalışan Alarm seçenekleri: Crescendo bip sesi, erteleme
Satın alma nedenleri
+ İkonik tasarım ve küçük ayak izi + Çok sessiz kuvars hareketi
Kaçınılması gereken nedenler
-Zil ve ıslık yok-Alarm ama sürpriz yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 34.10 Amazon'da Görüntüleyin42,53 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 42,53 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Braun Analog Çalar saatin Bluetooth'u yoktur, bu nedenle Spotify'ı ona aktaramazsınız. Akıllı ampulün ne işe yaradığını bilmez, tekerlekleri yoktur ve onunla telefonunuzu şarj edemezsiniz. Sizi doğal ışıkla uyandırmaz ve size hava tahminini söyleyemez. Metinleri almaz ve sizi aşırı yüksek tik sesleriyle uyanık tutmaz.

Bu dahice. Bu Steve Jobs'un sahip olabileceği türden bir çalar saat. Bu bir tasarım ikonu - o yüz! - ve özellikleri tamamen pratiktir. Braun'un minimalist standartlarına göre olumlu bir şekilde abartılı olan bu model, karanlıkta zamanı görebilmeniz için gönülsüzce bir ışık ekledi, ancak bunun dışında sadece iki şey yapıyor: size saatin ne olduğunu söyler ve sizi uyandırır. ayarladığınız anda. Ve bazen, tüm istediğin bu.

en iyi çalar saat: Tekerleklerde Clocky Alarm Clock

(Resim kredisi: Clocky)

4. Gezici Saatli Çalar Saat

Seri erteleme cihazları için en iyi çalar saat

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Erteleme düğmesi bağımlıları Yedek pil: Pille çalışan Alarm seçenekleri: Tek, isteğe bağlı bir erteleme
Satın alma nedenleri
+ Bunu ertelemeyi deneyin + Çocuk odası için ideal
Kaçınılması gereken nedenler
-Hareket tek ilginç bit-Çok can sıkıcı olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 59,99 $ Amazon'da Görüntüleyin93,75 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 93,75 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Clocky Alarm Clock on Wheels'ın arkasındaki düşünceyi seviyoruz. Bu, duşta sahip olma eğiliminde olduğunuz, yeterince saçma fikirlerden biri: ertelemeye çalıştığınızda çalar saatiniz kaçsa harika olmaz mıydı? Çalar saati çift elektrikli tekerleğe yapıştırarak ve oldukça yüksek bir hoparlör vererek, Clocky, uyumayacağınız çalar saattir. Aynı zamanda zor: Başucu masasının 3 fit yüksekliğindeki düşmelerine dayanacak şekilde tasarlandığından, alarmı durdurmak için püre haline getirirseniz muhtemelen çok fazla şikayet etmez.

Clocky ilk geldiğinden beri çok sayıda taklitçi oldu, ancak bazıları oldukça iyi olsa da - Sony'nin çeşitli döner hoparlörleri için zayıf bir noktamız var - Clocky hem uygun fiyatlı hem de sağlam olmayı başarıyor. Helikopterin çalar saatini sepetinizden çıkarın; Hareket eden ve birkaç günlük kullanımdan sonra hala hareket edecek bir saat istiyorsanız, Clocky ile daha iyi durumda olursunuz.

en iyi çalar saat: JBL Horizon

(Resim kredisi: JBL)

5. JBL Horizon

Boom! Odayı sallayın! Ve diğer odalar da!

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Müzik hayranları Yedek pil: Evet Alarm seçenekleri: İki ayrı alarm, LED ortam ışığı
Satın alma nedenleri
+ Akıştan iyi ses + Entegre ortam LED aydınlatması + Taşınabilir hoparlör olarak ikiye katlanır
Kaçınılması gereken nedenler
-FM alımı her zaman harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI108,99 Ebay'de görüntüle 141 Kogan.com'da görüntüle 141 Dick Smith'te Görüntüle

JBL en iyi hoparlörleriyle tanınır ve Horizon, FM radyo çalan veya Bluetooth aracılığıyla telefonunuzdan ses akışı sağlayan taşınabilir bir hoparlör olarak ikiye katlanır. Ses kalitesi, beklediğiniz gibi çok iyidir, ancak FM alımı her zaman mükemmel değildir ve ikiz 5W hoparlörler, özel bir ses cihazından bekleyebileceğiniz bazı düşük seviyelerden yoksundur. Sesi 'oda doldurma' olarak tanımlayan metin yazarının çok küçük bir odada yaşayabileceğini düşünüyoruz, ancak ara sıra dinleme ve tüm önemli alarmlar için sorun değil (en iyi taşınabilir hoparlörlerbunun yerine güçlü bir konuşmacının peşindeyseniz).

Horizon sadece sesle ilgili değildir. Ayrıca, sizi kademeli olarak uyandırmaya yardımcı olan bir ortam LED ışığı özelliğine sahiptir ve sizi eşinize ayrı bir zamanda uyandırması için iki farklı alarm ayarlayabilirsiniz. Şarj cihazı olarak da ikiye katlanır, bu nedenle tavsiyemizi dikkate almazsanız ve telefonunuzu yatak odasına götürürseniz, Horizon'u şarj etmek için kullanabilirsiniz.

En iyi çalar saat: Sonic Bomb Alarm Clock

6. Sonik Bomba Çalar Saat

İnatçı uyuyanlar için inatçı bir uyandırma çağrısı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Seri erteleyiciler Yedek pil: 9V Alarm seçenekleri: 2
Satın alma nedenleri
+ Çalkalayıcı ped + Çok yüksek
Kaçınılması gereken nedenler
-Fiddly BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 55,30 Amazon'da Görüntüleyin

Sonic Bomb Alarm Clock, göründüğü kadar acımasızdır ve ağır uyuyanlar için en iyi çalar saatlerden biridir. Bu saat inanılmaz derecede gürültülüdür ve sizi tam anlamıyla uyandırmak için yastığınızın altına yerleştirilmiş bir çalkalayıcı pedi içerir. İnanılmaz derecede can sıkıcı, ancak zamanında kalkmanın başka bir yolu olmadığını düşünüyorsanız, bu kesinlikle işe yarayacaktır. İki farklı programlanabilir alarm (her ikisi de birbirinden delici yüksek sesle) ve alışkanlığı bir kenara atamayanlar için ayarlanabilir bir erteleme düğmesi içerir. Bu, sabahları arka tarafa bir tekme atmak isteyenler için idealdir.

En iyi çalar saat: iHome Bluetooth Renk Değiştirme Çift Çalar saat

7. iHome Bluetooth Renk Değiştirme Çift Çalar saat

Bu harika akıllı telefon merkezi ile güne akıllı bir şekilde başlayın

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Akıllı Telefonlar Yedek pil: Yok Alarm seçeneği: Birden çok
Satın alma nedenleri
+ Bluetooth hoparlör + USB Bağlantı Noktaları + Funky ışıklar
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece ana güç BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 218,51 $ Amazon'da görüntüle

Şu anda telefonunuzdaki alarmı kullanıyorsanız, iHome Bluetooth Renk Değiştirme İkili Çalar saat sizin için en iyi çalar saattir. Alarm seçenekleriyle ilgili özellikle heyecan verici hiçbir şey yoktur (çeşitli alarm ayarlarından seçim yapabilmenize rağmen), ancak bir tür hafif disko etkisiyle uyanmak istiyorsanız, bazı ilginç renkli ışıklara sahiptir. Bu çalar saat ayrıca yankı tanıma ve akıllı telefonunuzdan tak ve çalıştır müzik için Bluetooth Hoparlör gibi bazı akıllı özelliklere sahiptir.

En iyi çalar saat: iLuv SmartShaker

8. iLuv SmartShaker

Sizi uyandırmada aldatıcı derecede iyi olan en iyi sessiz alarm

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tüm evi uyandırmamak Yedek pil: Dahili Li-ion Alarm seçenekleri: 4
Satın alma nedenleri
+ Harika pil ömrü + Taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
- Teknofoblar için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Garip geldiğini biliyoruz, ancak bize katlanın: iLuv Smart Shaker tamamen sessiz bir alarmdır. Sizi uyandırmak için sesi kullanmak yerine, bu akıllı çalar saat, tüm evi rahatsız etmeden sessizce ve nazikçe uykunuzdan sizi çıkarmak için titreşir. İnce duvarları olan veya partnerinden farklı saatler çalışanlar veya alarmlarıyla uyumaya meyilli olan herkes için harika bir seçenektir - artık mutlu bir uyku çekerken ailenizi, komşularınızı veya ev arkadaşlarınızı rahatsız edecek sürekli bip sesleri yok.

en iyi alarm saati: Amazon Echo Show 5

(Resim kredisi: Amazon)

9. Amazon Echo Gösterisi 5

Etraftaki en akıllı çalar saat

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Akıllı evler Yedek pil: Alarm seçeneği yok: Birden çok alarm, hatırlatıcı, zamanlayıcı, akıllı ışık
Satın alma nedenleri
+ Her zamanki akıllı hoparlör eğlencesi + Fotoğraf çerçevesi olarak ikiye katlanır
Kaçınılması gereken nedenler
-Asla tam fiyat ödemeyin -Jeff Bezos'un BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49 $ 'a uyurken sizi izleme riski var79 $ The Good Guys'da görüntüle 79 $ The Good Guys'da görüntüle

Amazon Echo Show 5, en sevdiğimiz akıllı alarm saatimiz Echo Dot'tan biraz daha pahalıdır, ancak başucunuz için çok büyük olmadan kullanışlı olacak kadar büyük bir ekran ekler. Işık sensörü, odanızı ışıkla doldurmayacağı anlamına gelir ve aydınlatmayı kontrol etmekten size hava durumu tahminini söylemeye kadar tüm akıllı hoparlör işlerini yapar ve Alexa uygulaması Spotify dahil olağan çevrimiçi şüphelilerle çalışır. Dijital bir fotoğraf çerçevesi olarak da iki katına çıkar ve bir kamera içerirken - genel olarak konuşursak, yatağınızın yanındaki bir cihazda istemediğiniz bir şey - içinizin rahat etmesi için üzerinde kaydırabileceğiniz bir panel vardır.

Tüm Amazon donanımlarında olduğu gibi, asla tam fiyat ödememelisiniz. Echo Show 5, Amazon'un manşet satış etkinlikleri sırasında ve bazen sadece gün içinde bir 'y' olduğu için düzenli olarak indirimlidir. Düzenli olarak güncellenen rehberimizi keşfedinen iyi Amazon Echo fırsatlarıen ucuz güncel teklif için.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın