Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • En iyi alkol dağıtım hizmetleri: Bira, likör ve şarap doğrudan kapınıza teslim edilir

En iyi alkol dağıtım hizmetleri: Bira, likör ve şarap doğrudan kapınıza teslim edilir

hızlı navigasyon

Atlamak...


Soslu

Drizly

Mini-bar

İlkyaprak


Son kilitlenme durumuyla birlikte alkol dağıtım hizmetleri popülaritesini artırıyor ve insanların şu tür hizmetlere başvurması şaşırtıcı değilDrizlyveSoslubu uzun süreli evde kalış süreleri boyunca raflarını en sevdikleri likörlerle dolu tutmak.

Son kilitlenmeler, teslimat hizmetlerinin gerçekte ne kadar yararlı olduğunu mükemmel bir şekilde hatırlattı.yemek dağıtım hizmetlerimarketlerde kıtlık görmeye başladığında günü kurtarmak. Ancak, bazılarımızın stokladığı tek önemli tedarik gıda değil, ancak çoğunuz bunun için de teslimat hizmetleri olduğunu fark etmemiş olabilirsiniz!

Pingtwitter, sizin için en iyi alkol dağıtım hizmetini bulmanıza yardımcı olmak için şu anda alışveriş yapabileceğiniz en iyi alkol dağıtım hizmetlerinin bir listesini hazırladı. En iyi alkol dağıtım hizmetleri hakkında daha fazla bilgi edinmek için okumaya devam edin.


En İyi Alkol Dağıtım Hizmeti: Saucey

Saucey, belirli bölgelerde talep üzerine 30 dakika sipariş veren, bu alanlar dışındaki diğer tüm siparişlerde iki gün sunan birkaç alkol dağıtım hizmetinden biridir. Bu makaledeki diğer alkol dağıtım hizmetlerine benzer şekilde, adresinizi girin ve Saucey satın alabileceğiniz tüm biraları, şarapları ve likörleri sunacaktır.

Saucey: Bira, Şarap ve Likör Teslim Edildi
Saucey ile talep üzerine 30 dakika alkol teslimatı alın. Sadece posta kodunuzu girin ve yakınınızda satın alabileceğiniz tüm likör seçeneklerinin bir listesini alın. Saucey'in bölgenizde talep üzerine gönderim sağlayabileceğini onaylamanız gerekir, ancak diğer tüm siparişler iki günlük gönderim yoluyla teslim edilebilir.Anlaşmayı Görüntüle

En İyi Alkol Dağıtım Hizmetleri: Drizly

Ülke çapındaki binlerce yerel mağazada bulunan çok çeşitli biralar, şaraplar ve likörler sunan bir alkol dağıtım hizmeti, Drizly'yi en sevdiğiniz parça içecekleri için çevrimiçi bir pazar yeri olarak düşünün. Adresinizi girin ve yakınınızdaki içki dükkanlarında bulunan en iyi tekilalardan, mezelerden, biralardan, IPA'lardan, pinot noir'lerden, merlot'lardan ve daha fazlasından birini seçin;


Drizly, hızlı teslimat sağlamak için ülkenin her yerindeki yerel likör mağazalarıyla birlikte çalışır, böylece siparişinize kadar teslimata kadar sürekli güncellemeler alırsınız. Drizly ayrıca yiyecekler, atıştırmalıklar ve gazlı içecekler dahil çok çeşitli ekstralar sunar.

Drizly: Çevrimiçi İçki Mağazanız
Çok çeşitli bira, şarap ve likör seçenekleriyle Drizly, aralarından seçim yapabileceğiniz en geniş alkol seçeneklerinden birine sahiptir. Ertesi gün teslimat (ve bazı durumlarda aynı gün) sunmak için yerel içki dükkanlarıyla birlikte çalışan Drizly, alışveriş yapmak ve alkolün kapınıza kadar teslim edilmesini sağlamak için mükemmel bir yerdir.Anlaşmayı Görüntüle

En İyi Alkol Dağıtım Hizmetleri: Minibar

Drizly'ye benzer bir alkol dağıtım hizmeti olan Minibar, bira, şarap ve likörü kapınıza kadar teslim etmek için bölgenizdeki likör mağazalarıyla birlikte çalışır. Adres bilgilerinizi girin ve Minibar size teslim edilebilecek tüm alkolleri söyler. El yapımı biralardan tekilalara, kırmızı şaraplardan beyaz şaraplara ve aradaki her şeyden beklediğiniz alkollerin çoğu teslim edilebilir.

Bulunduğunuz yere bağlı olarak, Minibar'ın teklifleri biraz sınırlı olabilir çünkü bazı alanlar diğerlerinin alacağı kapsamı tam olarak alamaz. Durum buysa, Drizly çok daha geniş bir izleyici kitlesini kapsıyor gibi göründüğü için daha iyi bir seçenek olabilir.

Minibar: Bugün Bölgenizde Alkol Teslimatı
Bölgenizdeki yerel likör dükkanlarından doğrudan kapınıza kadar bira, şarap ve likör sipariş edin. Teslimat süreleri değişebilir (5 iş gününe kadar) ve teklifin tamamı bazı bölgelerde sınırlı olabilir, ancak Minibar çevrimiçi alkol satın almak için mükemmel bir yerdirAnlaşmayı Görüntüle

En İyi Şarap Dağıtım Hizmetleri: Firstleaf

Çevrimiçi şarap dağıtım hizmeti Firstleaf, zevkinize göre en iyi kırmızı, beyaz ve daha fazlasını bulmak için yüzlerce şarabı ve kendi kişisel tarzınızı analiz eder. Kaydolmak biraz daha pahalı olabilir, ancak aldığınız şarabın kalitesi (ve mevcut seçim) diğer alkol dağıtım hizmetleriyle eşleşmiyor.

Şarap uzmanları için Firstleaf, bir parçası olmak için mükemmel bir şarap kulübüdür ve doğrudan evinize teslim edilebilecek çok çeşitli ödüllü şaraplar sunar.

Firstleaf: En İyi Şarap, En İyi Yol - Sizin
Amerika'nın 1 numaralı şarap kulübü olan Firstleaf, kapınıza sadece en kaliteli şarapları gönderir. Kaydolmadan önce bir 'test' yapmanız gerekecek, böylece Firstleaf sizi aralarından seçim yapabileceğiniz uygun şaraplarla eşleştirebilir, ancak seçim hiçbiri ikinci ve kalite daha da iyi. Kaliteli şaraplardan hoşlananlar için mükemmeldir.Anlaşmayı Görüntüle