Close
  • Ana
  • /
  • Bağlantılı Ev
  • /
  • 2020'nin en iyi Alexa hoparlörleri: Her bütçeye uygun Amazon destekli akıllı hoparlörler

2020'nin en iyi Alexa hoparlörleri: Her bütçeye uygun Amazon destekli akıllı hoparlörler

İşte bugün piyasadaki en iyi Alexa konuşmacıları için Pingtwitter'ün rehberi geliyor, burada evinize uygun bir Alexa hoparlörü seçmenin potansiyel olarak zorlu sürecini tamamen açıklığa kavuşturacağız.


En iyi sese sahip Alexa hoparlörü, en akıllı Alexa hoparlörü veya nereye giderseniz gidin yanınızda götürebileceğiniz bir Alexa hoparlörü mi arıyorsunuz bilmiyorsanız, favorilerimizi seçtik; bunlar en iyi Alexa konuşmacılarından bazılarıdır (ve aslındaen iyi akıllı hoparlörler) satın alabilirsin.

Ama neden ilk etapta Alexa'ya gidelim? Pekala, en temel bilgilerle başlayalım: Alexa hoparlörleri size, evet, Alexa'ya erişim sağlar. Amazon'un robo asistanı soruları yanıtlayabilir, zamanlayıcılar ayarlayabilir, akıllı ev rutinlerini başlatabilir, listeler oluşturmanıza, müzik ve podcast çalmanıza yardımcı olabilir ve bu, buzdağının sadece görünen kısmı. Alexa'yı yeni becerilerle kolayca genişletebilirsiniz, küçük paskalya yumurtaları ile doludur ve (Amazon tarafından üretilen hoparlörlere bağlı kalırsanız) odadan odaya onunla da iletişim kurabilirsiniz.

Alexa hoparlörlerinin gerçek katil uygulamasını unutmayalım: kablosuz hoparlörler. Çoğu zaman, gerçekten çok iyi kablosuz hoparlörler, bir odayı güzel müzikle doldurma yeteneğine sahipler - Sonos ve Bose gibi şirketlerin katılımı size yeteneklerine dair bazı ipuçları vermelidir. Hatta bazılarının başka yerlerde nadiren bulacağınız hile var; Örneğin, Echo Studio'nun 3D sesi ve Atmos parçaları, onu oldukça benzersiz bir küçük cihaz haline getiriyor.

Alexa hoparlörü nasıl seçilir

Sizin için en iyi Alexa hoparlörünü seçerken, üç temel faktörü göz önünde bulundurmanız gerekir: para, oda büyüklüğü ve yetenekler. Fiyatına göre bir konuşmacı seçmek için çok fazla yardıma ihtiyacınız olmayacağına bahse gireriz. Bütçenizi biliyorsanız, ne için gideceğinizi de bilirsiniz. Echo Dot, tam 50 £ / 50 $ 'da bile bir pazarlıktır ve düzenli olarak 30 £ / 30 $' ın altındadır ve oradan tırmanabilirsiniz.


Dot, daha küçük bir hoparlör olduğundan daha küçük odalar için de harikadır ve bir saat içeren versiyonu yatağınızın yanına koymak için mükemmeldir. Daha büyük Echo (veya üçüncü taraf bir konuşmacı) daha dar alanlara uymayacağından değil - bir kutu odasına bir Stüdyo koymak, melodilerinizi ne kadar yüksek tuttuğunuza bağlı olarak aşırı olabilir.

Sonra yetenekler var. Amazon'un kendi marka kiti, eklenti tek hoparlör form faktöründen çok uzaklaşma eğiliminde değil, ancak akıllı ekranları söz etmeye değer ve yalnızca bir hoparlör arıyor olsanız bile uzun vadede daha kullanışlı olabilir. . Daha fazlasını sunan üçüncü taraf Alexa hoparlörleridir - bir Alexa ses çubuğu, taşınabilir bir Alexa hoparlörü veya duşta bile çalışmaktan mutluluk duyan tamamen su geçirmez bir örnek istiyorsanız, aşağıda favorilerimizden bazılarını seçtik.


Yine de, aldığınız Alexa'nın her zaman tam yağlı Alexa olmayacağını belirtmeliyiz. Tam deneyim yalnızca Amazon'un kendi Echo hattındaki cihazlarda bulunabilir - üçüncü taraf cihazlarda, drop-in'i, duyuruları veya arama işlevini kullanamazsınız, ancak her şey yolunda gitmelidir.

Alexa hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, en büyük iki akıllı asistanı değerlendirebilmeniz için Alexa vs Google Assistant rehberimiz var. Ayrıca,en iyi Alexa BecerileriGüç vermek için Alexa cihazınıza ekleyebileceğinizi, bunun için kılavuzumuz varAlexa paskalya yumurtaları ve ipuçlarıonunla daha fazla eğlenmenize yardımcı olmak için ve işler ters giderseAlexa sorun giderme kılavuzu.


En iyi Alexa konuşmacıları: Echo ailesi

Alexa'ya gidiyorsanız, bir Amazon cihazı seçmek sizin için en iyi seçim olabilir. Amazon'dan temin edilebilen, Alexa destekli cihazların uzun bir listesi var.Otomatik Eko, Alexa işlevleri için hoparlör işlevlerinden (ikisini belirtmek gerekirse Echo Flex ve Echo Input) ve Amazon'un akıllı ekranından daha anlamlı şeylerYankı Gösterisiiyi bir kalitede mutlu bir şekilde ses çalacak. Bunlar bu liste için değil: işte satın alabileceğiniz en iyi Echo hoparlörleri.

En iyi Amazon Echo konuşmacısı

Amazon Echo (4. nesil)

(Resim kredisi: Amazon)

1. Amazon Echo (4. nesil)

Her şeyi yapan ana hat Echo

Satın alma nedenleri
+ Akıllı hub işlevi + Harika yeni tasarım + Harika mikrofon dizisi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69,99 $ Amazon'da 69,99 $ Best Buy'da görüntüle69,99 Kohl's'ta görüntüle

Amazon Echo (4. nesil) sonunda ikinci nesil Echo Plus'ı bir kenara itti: bu artık Echo serisinin lideri ve hemen hemen her oda için mükemmel. Amazon, müzik ve podcast'lerle harika şeyler yapan belli belirsiz önden ateşlemeli hoparlör dizisiyle ses özelliklerini büyük ölçüde yükseltti. Evet, daha yüksek seviyeli Alexa hoparlörleri tarafından dövüldü, ancak bu kulağa hakkı olduğundan daha iyi geliyor.

Küresel tasarımın kutuplaşacağını tahmin ediyoruz, ancak dördüncü nesil Echo'nun çoğu dekorla uyumlu olmasını sağlayan çeşitli kumaş kaplamalarıyla iyi tasarlanmış bir kit parçası olduğunu inkar etmek mümkün değil.


Echo ve Echo Plus arasındaki en büyük fark, daha önce Plus'ın akıllı hub'ıydı; burada, Plus artık ölü ve gömülü iken, bu hub, fiyatta bir artışa neden olmadan standart Echo'ya akıyor. Bu, bunun sadece kaliteli bir hoparlör olmadığı, akıllı evinizin geri kalanı için sağlam bir temel olduğu anlamına gelir; bir Zigbee hub ile (Philips Hue ampuller gibi uyumlu bir donanım çalıştırıyorsanız) bireysel kontrol hub'larını tamamen değiştirebilir bu ürünler.

En iyi değere sahip Echo hoparlör

Amazon Echo Dot

(Resim kredisi: Amazon)

2. Amazon Echo Dot (4. Nesil)

Alexa kurulumunuzu genişletin veya sadece deneyin

Satın alma nedenleri
+ Küçük form faktörü + Cips kadar ucuz + Bolca duyarlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Standart ses BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 29.99 Amazon'da görüntüleyin29,99 Kohl's'ta görüntüle29,99 $ Best Buy'da Görüntüleyin

Amazon Echo Dot, bu dördüncü nesil giyinmede bile en iyi konuşmacı değil. Bizi yanlış anlamayın, bir mutfağı veya yatak odasını fena sesle doldurma konusunda şaşırtıcı derecede iyi bir iş çıkarıyor ve tek hoparlörü yıllar içinde yükseltmeler gördü. Ama o ses cihazı değil. Bunun yerine, Alexa'yı (ve bununla birlikte ev içi iletişimi) yan odaya almanın neredeyse tek kullanımlık fiyatlı bir yolu. Küçük, kolay, söylemeniz gerekeni mükemmel şekilde duyabiliyor ve hattın geri kalanı kadar duyarlı.

Echo Dot, bir dizi farklı kılıkta gelir. Özelleştirilebilir kumaşıyla standart versiyon var; satıldığı bir bölgede olduğunuz sürece, hayvan baskılı kaplama ve Alexa'nın özel olarak oyulmuş bir versiyonu karşılığında biraz fiyatın üstüne çıkan bir çocuk versiyonu var; ve kumaşın arkasına bir saat yerleştirerek başucu masanız için mükemmel hale getiren saatli versiyonu da var.

İster mevcut Alexa serinizi genişletiyor olun, ister sadece hoşunuza giden bir şey olup olmadığını görmek için suya bir ayak parmağınızı batırın, Echo Dot mükemmel bir seçimdir. Sadece bir satış için gözünüzü dört açın, çünkü önceki sürümlerdeki eğilim onların yarı fiyatına, olmadıklarına göre daha sık görülüyordu.

En iyi yüksek son Echo hoparlör

Amazon Echo Studio

(Resim kredisi: Amazon)

3. Amazon Echo Studio

Amazon'un büyük oğlu gerçekten de ağır bir konuşmacı

Satın alma nedenleri
+ Yüksek çözünürlüklü ses özellikleri + Atmos uyumluluğu + Yüksek, canlı ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Basit Alexa için çok pahalı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI kullanın $ 159.99 Yatak Banyosunda ve Ötesinde Görüntüleyin199 $ BHPhoto'da görüntüle199,99 $ Amazon'da Görüntüle

Amazon, güçlü Amazon Studio'yu tasarlarken açıkça kendisini çok heyecanlandırdı. Beş ayrı konuşmacıya tıkıştırılmış, onları şu yöne işaret ediyordu; onlara 330 W güç ve kendi kendini kalibrasyon yetenekleri sağladı. Sonuç, ses tutkunlarının sevmeseler bile en azından nefret etmeyecekleri bas ağırlıklı akıllı bir konuşmacıdır.

Stüdyonun sesi muazzamdır, yüksek çözünürlüklü sesi dışarı pompalayabilen yükseltilmiş sürücüler ve akıllılar ile bas tarafına büyük ölçüde dayanır. İçinde, Amazon'un Music HD hizmetindeki Dolby Atmos Music'in (şu anda çok sınırlı) kitaplığı ve Sony'nin 360 Reality Audio'unu destekleyen bir yukarı ateşleme hoparlörü de dahil olmak üzere 330 W güç var.

Echo Studio, Amazon'un en çok yönlü akıllı hoparlörüdür ve stereo bir Fire Stick 4K ile eşleştirildiğinde Atmos film oynatma seçeneği sunar ve teknik olarak arka surround için de iyi bir seçenek gibi görünür. Yapabileceği her şey için, Studio da etkileyici bir şekilde fiyatlandırılır.

Tek istediğiniz Alexa ise çok fazla ve diğerleri film sesini ve ses doğruluğunu daha iyi çekebilir. Ancak tam gelişmiş Alexa'yı bundan daha gösterişli bir hoparlörde bulamazsınız ve yerleşik bir Zigbee hub'ı da vardır.

En iyi Alexa konuşmacıları: Üçüncü taraf

Umarım şimdiye kadar Amazon'un kendi tekliflerinin harika seçenekler olduğunu belirlemişizdir. Üçüncü taraf konuşmacılarda, Alexa genellikle bir bonus olarak gelir - pasta üzerinde onsuz lezzetli olacak akıllı küçük bir ekstra kiraz. Ancak, özellikle Alexa'yı arayabileceğiniz bazı durumlar vardır: yalnızca bir konuşmacının mantıklı olduğu odalar, Alexa'yı bağlantılı yerinden başka bir yere götürmek istediğiniz zamanlar vb. Üçüncü taraf konuşmacıların parladığı yer burası: ekstra Alexa'dır. Ve işte alabileceğinizin en iyisi.

En iyi Alexa ses çubuğu

(Resim kredisi: Sonos)

4. Sonos Ark

Dahili Alexa ile üstün bir ses çubuğu

Satın alma nedenleri
+ 11 hoparlörlü Atmos ses + Filmler veya müzik için harika ses + Çok odalı hazır
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sadece bir HDMI girişi799 Sonos'ta ön sipariş799 $ 'lık World Wide Stereo'da Görüntüle 799 $ Crutchfield'da Görüntüle

Bununla birlikte, tek tek HDMI girişi hakkında hissedebilirsiniz (bkz.tam Sonos Arc incelemesi) Sonos Arc, akıllı hoparlör yelpazesinin diğer tarafına yaslanırsanız yerleşik Alexa işlevini Google Asistan seçeneğiyle tamamlayan, başka türlü çok esnek ve zengin özelliklere sahip bir ses çubuğudur.

Sonos Arc, sesleri yükselten ve etrafına ateşleyen 11 ayrı ayrı güçlendirilmiş hoparlörle tahmin edilebileceği gibi harika ses veriyor; Atmos desteği mevcut ve doğru, ancak konumu diğer kaynaklara da yansıyor. Filmlerinize ekstra bir boyut eklemediğinizde Arc, Alexa'nın ses akışı yeteneklerinden en iyi şekilde yararlanmak için mükemmel bir müzik güç merkezidir. Sonuç olarak, buen iyi ses çubuklarıpiyasada.

Bir Sonos hoparlörünün olmasını beklediğiniz kadar çok odalı dostudur ve kablosuz arka hoparlörler veya Sonos'un tanımlayıcı olarak adlandırılan Sub'ı olarak işlev görecek bir çift Sonos One SL kurarak (diyelim) biraz daha genişletilebilir. levrek eti. Bu pahalı bir yükseltme yoludur ve Arc tek başına ucuz değildir, ancak genişleseniz de genişletmeseniz de en iyi Alexa sesi elde edeceksiniz.

Bir Alexa ses çubuğu fikrini seviyorsanız, ancak bu çok dikse (veya büyük - yalnızca 55 inç ve üstü TV'ler için), Sonos hala sizi bekliyor. Sonos Beam, parlak ve daha küçük bir ses çubuğudur ve Arc'ın yarı fiyatından daha azdır. İşte bizim doluSonos Beam incelemesi.

En iyi taşınabilir Alexa hoparlörü

Bose Taşınabilir Ev Hoparlörü

(Resim kredisi: Bose)

5. Bose Taşınabilir Ev Hoparlörü

En kaliteli Alexa seslerini nereye giderseniz gidin taşıyın

Satın alma nedenleri
+ Uzun ömürlü pil + Hoş ses + Bluetooth uyumluluğu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ SATIŞI Oldukça pahalı 349 $ Amazon'da Görüntüleyin349 ABD doları Lenovo ABD'de görüntüleyinÖnerilen Perakendeci 349 $ HP'de Görüntüle (ABD)

Kova sapı, Bose'un bunu nereye giderseniz gidin sürüklemenizi istediği ve muhtemelen talimat verildiği gibi yapmak isteyeceğiniz konusunda çok ince olmayan bir ipucu. Sıcak bir sese ve Bose'un 360 derecelik tasarımından en iyi şekilde yararlanan tipik EQ uzmanlığına sahip mükemmel bir hoparlör. Dışarı çıkmasanız bile, Taşınabilir Ev Hoparlörünü odanın ortasına koymak, endişelenecek kablolar olmadığında yeterince kolaydır.

Piller, iyi bir günde size 12 saat boyunca sağlam bir şekilde dayanır. Sonos'un rakibi gibi, tercihinize bağlı olarak Alexa veya Google Assistant'ı kullanacak şekilde ayarlayabilirsiniz, bu da akış seslerini çok basit hale getirir. Açıkçası, akıllı özelliklerin çalışması için Wi-Fi aralığında olmanız gerekecek, ancak bir Bluetooth hoparlörü olarak da eşit derecede değerlidir.

En iyi su geçirmez Alexa hoparlörü

Ultimate Ears Megablast

(Resim kredisi: Ultimate Ears)

6. Ultimate Ears Megablast

Boom! Havuza bırakabileceğiniz son derece güçlü bir Alexa hoparlörü

Satın alma nedenleri
+ Heyecan verici ses ve tasarım + Temelde her şeye dayanıklı + Parti için mükemmel
Kaçınılması gereken nedenler
-Belki biraz da BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 249,99 $ Amazon Low Stock'ta Görüntüleyin 562,99 $ Amazon'da Görüntüleyin 749,97 $ Amazon'da Görüntüleyin

Yüksek sesle gitmek istiyorsanız, UE Megablast'ı yenemezsiniz. Ses dengesi, adından da tahmin edebileceğiniz gibi, agresif uçta, sıkı silindirik tasarımında bir partinin değerinde gücü barındırıyor. Bu, bir referans konuşmacısından alabileceğiniz kadar uzaktır, ancak her şeyi zıplayan ve keskin seviyorsanız, bu o.

Toz geçirmez, düşmeye dayanıklı ve ayrıca IP67 su geçirmezdir, yani yarım saate kadar tam su altında kalabilir. İkincisi ya çok kullanışlı olacak ya da nadiren hiç devreye girecek; Eğer gerçekten şarkı söylemek için bir doz müziğe ihtiyacınız varsa, Megablast'ı duşa götürebileceğinizi düşünüyoruz.

Ve evet, bu taşınabilir hoparlör, tamamen yukarıdan aşağıya Alexa deneyimini değil, bunun gibi bir cihaza uyacak kadar yeterli olan üçüncü taraf Alexa desteğinin tamamını içeriyor.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın