Close
  • Ana
  • /
  • Arabalar
  • /
  • En iyi Amazon Echo Auto fırsatı: şimdi 30 sterlinin altında!

En iyi Amazon Echo Auto fırsatı: şimdi 30 sterlinin altında!

Özellikle araçlar için tasarlanmış küçük bir cihaz olan Echo Auto ile Alexa'yı arabanıza ekleyin. Telefonunuzun Alexa uygulamasına bağlanır ve Bluetooth veya yardımcı giriş aracılığıyla arabanızın hoparlörlerinden çalar.


Yapabilirsinizşimdi Echo Auto'da 20 £ tasarruf edin ve fiyatı sadece 29,99 £'a düşürün.

Bu kesinlikle birAmazon Bahar İndirimikaçırılmaması gereken bir fırsat, çünkü daha önce cihaz 'yalnızca davetiye'ydi ve muhtemelen o zamana kadar bu kadar düşük fiyatlanmayacakAmazon Başbakan Günü 2021(ki bu birkaç hafta içinde).

Echo Auto, gözleriniz yoldayken yapılacaklar listelerini güncellemenize, hatırlatıcılar ayarlamanıza veya takviminizi kontrol etmenize olanak tanır. Ayrıca Alexa'dan restoran rezervasyonu yapmasını veya arama yapmasını isteyebilirsiniz, bunların hepsini sesinizin gücüyle yapabilirsiniz.

Echo Auto, favori içeriğinizi de yayınlayabilir. Alexa'dan Amazon Music, Apple Music, Spotify, Pandora, SiriusXM ve daha fazlasından bir şarkı, tür veya sanatçı çalmasını isteyin.


Bu yeterli değilse TuneIn ve iHeartRadio'yu veya Audible'da sesli kitap ve podcast'leri dinleyebilirsiniz.

Son olarak, Echo Auto ile konum tabanlı özelliklere de erişebilirsiniz. Sadece yol tarifi isteyin ve Alexa, telefonunuzdaki Google Haritalar, Apple Haritalar veya Waze gibi desteklenen uygulamalara bağlanır.


Aşağıdaki anlaşmaya göz atın:


Amazon Yankı Oto |49,99 £ idi| şimdi £29,99 | Amazon'da 20 £ tasarruf edin
Echo Auto, gözleriniz yoldayken yapılacaklar listelerini güncellemenize, hatırlatıcılar ayarlamanıza veya takvimleri kontrol etmenize olanak tanır. Alexa'dan bir restoran rezervasyonu yapmasını isteyin. Evdeki uyumlu Echo cihazlarıyla bağlantı kurmak veya yolda olduğunuza dair bir duyuru göndermek için Drop In'i kullanın. Alexa arama yapmanıza bile yardımcı olabilir. Anlaşmayı Görüntüle

Bunu beğendin mi?