Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucuları 2020: 10 kişilik bir aileyi beslemek için yiyecekler için yeterli alan

En iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucuları 2020: 10 kişilik bir aileyi beslemek için yiyecekler için yeterli alan

Öncelikle, bunu Amerika'da okuyorsanız, lütfen En İyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucu derken 'buzdolabı dondurucu' demek istediğimizi unutmayın. Evet, Avrupalılar o kadar geri kalmışlar ki, yan yana iki kapısı olan büyük bir buzdolabı dondurucunun inanılmaz derecede egzotik ve yabancı göründüğünü düşünüyorlar. Açık? İyi.


Şimdi, yeriniz varsa, depolanmış çok sayıda yiyeceğe ihtiyacınız varsa ve ayrıca buz küplerini ve soğutulmuş suyu kapınız sizi ne zaman alırsa dağıtmaktan hoşlanıyorsanız, en iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucular, piyasadaki 'en sıcak' mutfak teknolojisidir (nb : aslında sıcak değillerdir; bu, içindeki yiyecekler için yıkıcı olur).

Yiyecekleri soğutmak söz konusu olduğunda, elbette emrinizde birkaç başka seçeneğiniz var. Bir kiler tarzı tercih edebilirsinizbuzdolabıayrı birdondurucubirim veya bir best-fridge-2020-from-under-counter-fridges-tall-standing-behemoths-freezerüst üste kapılar ile - bu en popüler konfigürasyondur.

Amerikan tarzı buzdolabı dondurucular: bunlar nedir?

Amerikalıların yemeklerini sevdikleri bir sır değil. Bu nedenle, alışverişe gittiklerinde, sadece küçük bir taşıma çantası değerinde stok yapmazlar, bir 4x4'ü dolduracak kadar satın alırlar. Pek çok ABD ürününün büyük miktarlarda satıldığı göz önüne alındığında - örneğin, dondurma galonda mevcuttur - koymak için bir yere ihtiyaç duyacaklar ve gardırop benzeri, hepsi bir arada buzdolabı / dondurucu, Sadece hepsini barındıracak kadar büyük buzdolabı stili.

Amerikan tarzı modellerin çoğu, genellikle sağda buzdolabı ve solda dondurucu bulunan uzun dolap benzeri kapılarla gelir; ABD'de 'yan yana' olarak tanımlanırlar. Bununla birlikte, bazı modellerde üstte iki kapı ve altta bir veya iki çekmeceli dondurucu çekmecesi bulunur. Bunlar Fransız tarzı veya daha da kafa karıştırıcı hale getirmek için Amerikan tarzı Fransız kapısı olarak bilinir.


Asıl sorun (en azından burada Birleşik Krallık'ta) Amerikan tarzı buzdolabı-dondurucuların son derece geniş olmasıdır - çoğumuzun aşina olduğu normal 60 cm genişliğe karşı ortalama 85 cm - ve genellikle de çok pahalıdır ( ortalama).

Bununla birlikte, pratiklik, saklama alanı ve mutfak şerefine gelince, Amerikan tarzı buzdolabı yerli beyaz eşyaların hükümdarıdır ve misafirlerinize gerçekten yüklü olduğunuzu ve mutfağınızın daha büyük olduğunu söylemenin en iyi yollarından biridir. onların.

Amerikan tarzı buzdolapları, normal boyutlu modellerle aynı kompresör tabanlı teknolojiyi kullanır, ancak çoğu durumda don ve süslü 0 and meyve ve sebze oluşumunu önlemek için tam hava sirkülasyonu gibi bir dizi başka akıllı teknolojiye de sahiptirler. optimum uzun ömürlü tazelik için çekmeceler.


Ayrıca oldukça sık buz küpü dağıtıcıları, soğuk içecek dağıtıcıları ve diğer eğlenceli, dağıtıma dayalı hileler içerirler.

Sadece ara sıra satışta da görünürler, bu yüzden gözünüzü dört açın.Amazon Prime Günüsayfa ve bir pazarlık yapabilecek kadar şanslı olabilirsiniz.

En iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucu nedir?

Söylemeye gerek yok, en iyi Amerikan buzdolabı dondurucuları ... Almanlar, Çinliler ve Koreliler tarafından yapılmıştır. Fütürist ama pahalı Samsung Aile Hub'ı da sevmemize rağmen, en iyi noktalarımız sofistike Neff N50 ve en düşük fiyatlı Çin Haier HRF-521DS6 tarafından çekildi.

Sırayla en iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucuları

En iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucuları: Neff N50Pingtwitter Best Buy logosu


1. NEFF N50 KA3902B20G

Fiyat ve işlev için en iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Buzdolabı kapasitesi: 370 litre Dondurucu kapasitesi: 163 litre Enerji sınıfı: A + Boyutlar: Y177cm x G91cm x D72cm
Satın alma nedenleri
+ Üstün performans + Şık tasarım + Güvenilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Orta fiyatlı Neff N50, 370 litrelik geniş bir buzdolabı genişliğine ve 163 litrelik bir dondurucu kapasitesine sahiptir - Birleşik Krallık'taki en vahşi ve büyük kemikli evler için bile fazlasıyla yeterli alan.

Kötü muamele edildiğinde çatlayabilen kırılgan iç plastiklerle her zaman döşenmiş daha ucuz buzdolapları ve donduruculardan farklı olarak, bu, ağzına kadar yüklense bile bükülmeyen ve bükülmeyen yüksek kaliteli sert plastik çekmecelerle birlikte gelir.

Buzdolabı boşluğuna dört cam raf, iki meyve ve sebze çekmecesi ve diğer dört raf ve kapıda büyük bir kapaklı kap yerleştirilmiştir. Dondurucu ise üç derin raf, bir çift çekmece ve sık kullanılan ürünler için dört mini kapı rafından oluşuyor. Neff'in verimli MultiAirFlow soğutma sistemi sayesinde her şey dondan korunur.

Sıhhi tesisatlı su ve buz yapma sistemi, kullanmak için bir çocuk oyuncağıdır ve hem küp hem de kırılmış buz için hüküm içerir. Su / buz sistemi ve tüm buzdolabı ve dondurucu ayarları, ultra şık ve anlamlı görünen, kullanımı kolay düz düğmeli bir elektronik kontrol paneli ile kontrol edilir.

Marka bilgisine sahipseniz ve iyi yapılmış Alman mühendisliğinin özlemini çekiyorsanız, bu şekilde vals yapın çünkü bu şık siyah Cermen ihtişamından daha zarif ve sofistike gelmiyorlar.

En iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucuları: Haier HRF-521DS6


2. HAIER HRF-521DS6

600 £ altındaki en iyi Amerikan tarzı buzdolabı dondurucu

Teknik Özellikler
Buzdolabı kapasitesi: 341 litre Dondurucu kapasitesi: 177 litre Enerji sınıfı: A + Boyutlar: Y179cm x G90.8cm x D65.5cm
Satın alma nedenleri
+ Boyut için ucuz + Büyük dondurucu
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha küçük buzdolabı kapasitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin