Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi açılı taşlama makinesi 2020: Çelik tekerleklerde büyük usta olun

En iyi açılı taşlama makinesi 2020: Çelik tekerleklerde büyük usta olun

En iyi açılı taşlama makinesini arıyorsanız, oldukça ciddi bir DIY veya hobi işi yapma şansınız oldukça derin.


Bu dönen öfke diskleri, büyük ölçüde metal yüzeyleri kesmek, kaynakları temizlemek ve cıvatalar ve diğer rahatsız edici metal nesnelerdeki paslanmadan, güçlü aşındırma armağanı aracılığıyla yavaş yavaş kıyma yapmak için kullanılır.

Çeşitli taşlama diski aksesuarları, bu el aletlerinin paslı yüzeyleri parlatmaktan demir çubukları kesmeye kadar birçok görevi üstlenebileceği anlamına gelir, ancak bu işi el altında yapmak çok önemlidir.

Bazıları bu güçlü öğütücülerle herhangi bir eski yüzeyi kesmek isteyecektir, ancak bazı malzemeler, özellikle ahşap, öğütme diskinin takılmasına ve Michael Buerk ve onunki gibi geri tepme yapmasına neden olabilir.999araştırma ekibi gün içinde canlandırma oyuncularına ulaşıyor.

En iyi açılı taşlama makinesi nedir?

Genelde DeWalt'ın araçlarını beğeniyorum veGerçekten miDeWalt DCG414T2-GB Akülü Açılı Taşlama Makinesi gibi. Kablosuz esnekliğe sahip, pille çalışan bir cihaz için inanılmaz derecede güçlü bir çıkışa sahiptir.


Ayrıca, potansiyel olarak hayat kurtaran bazı güvenlik özellikleri vardır: Sabit debriyajlı geri tepme koruması ve tekerleğin sıkışmasını algılayan ve kazaları önlemek için çalışmayı durduran geri tepme freni sistemi. Şimdi dikkatli ol.

Sırayla en iyi açılı taşlayıcılar


1. DeWalt DCG414T2-GB Akülü Açılı Taşlama Makinesi

Ciddi ev kullanıcıları için en iyi taşlama makinesi

Teknik Özellikler
Güç kaynağı: Lityum iyon pil Bıçak çapı: 125 mm Yüksüz hız: 9.000 rpm Güç çıkışı: 54 Volt
Satın alma nedenleri
+ Son derece sağlam, + Çekilebilir güç kablosu yok + E-Debriyaj
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Dabblers için değil Amazon'a bakın

Zorlu günlük kullanım göz önünde bulundurularak tasarlanan bu öğütücü yarı tanrı, kablosuz dünyada rakipsiz güç sağlayan dünyanın ilk 18 / 54V dönüştürülebilir pil paketi sistemine sahiptir.

Bu, kullanıcıların bir takılma tehlikesinden endişe duymadan veya en yakın prizin yanına girmeden çeliği hızla kesip en zorlu kesme işlerinin üstesinden gelebilecekleri anlamına gelir.


Kullanımı kolay anahtarsız koruma sistemi, anında ayarlamalar yapmayı sağlarken akıllı E-Debriyaj ve durma koruması sistemi, malzemelerde herhangi bir sıkışma veya takılma algıladığında aleti kapatır.

Sayısız profesyonel özellik, ilk araç arayan akıncı hobileri büyük olasılıkla erteleyecek, ancak daha ciddi kullanıcılar onun tüy kadar hafif 2,9 kg kütlesini ve uzun ömürlü 54V XR Li- İyon pil paketleri.

Sinir bozucu derecede uzun soluklu ismin arkasına bakın ve piyasadaki en güçlü akülü açılı taşlayıcılardan birine bakıyorsunuz.


2. Lonca 115 mm Taşlama Makinesi

Yelpazenin diğer ucunda: Ara sıra kullanım için çok ucuz bir açılı sürücü

Teknik Özellikler
Güç kaynağı: Kablolu Disk boyutu: 115 mm Yüksüz hız: 12.000 rpm Güç çıkışı: 750 W
Satın alma nedenleri
+ Bir pazarlık + Çoğu iş için yeterince güçlü + Dar alanlar için küçük
Kaçınılması gereken nedenler
-Fiddly koruma-Gürültülü-Ortalama yapı kalitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

DeWalt'ın profesyonel düzeydeki beğenileri size biraz dolu görünüyorsa, Guild'in bu uygun fiyatlı bodrum teklifini görmezden gelmek zor. Son derece makul bir fiyata mükemmel bir güç çıkışı ve bazı akıllı özellikler sunar.

Doğrusu, bu modeli aylarca şantiye kullanımına tabi tutmadık, ancak bazı ufak cilalama ve metal kesme görevlerini üstesinden gelmeden veya herhangi bir soruna neden olmadan mutlu bir şekilde üstlendi.

Güvenlik tetiği, yanlışlıkla etkinleştirilmesini önlediği için düzgün bir dokunuş, iki konumlu tutma kolu çoğu kullanım durumunu kapsar, ancak bazı rakipler üç konum sunar.

Küçük kıkırdamalar arasında, güvenlik görevlisinin ayarlamak için bir tornavidaya ihtiyacı olduğu ve bunun bir savaş kadar gürültülü olduğu gerçeği var.

3. Ryobi One + Akülü 18V Taşlama Makinesi

Başka bir mükemmel kablosuz seçenek

Teknik Özellikler
Güç kaynağı: Lityum iyon pil Disk boyutu: 115 mm Yüksüz hız: 7.500 rpm Güç çıkışı: 18 V
Satın alma nedenleri
+ Kullanımı kolay + Hafif + Sessiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük işler için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Kablolu kuzeni kadar güçlü olmasa da, Ryobi'nin bu akıllı teklifi, hafiften orta dereceye kadar çoğu taşlama işini mutlu bir şekilde üstlenecek ve bunu çok kullanıcı dostu bir şekilde yapacak.

Üç konumlu tutamak, ufacık alanlara girmeyi ve kullanışlı bir cilalama cihazı olarak kullanmayı kolaylaştırırken, Ryobi'nin One + pil sistemi mesafeyi aştığını kanıtladı.

Buradaki en güzel özelliklerden biri, bir işin ortasında hızlı ayarlamalar için hızlı serbest bırakma mekanizması kullanan aletsiz güvenlik muhafazasıdır.

Daha tıknaz kesme ve taşlama işlerini üstlenmek için biraz fazla güçsüz hissediyor, ancak daha fazla ağızlık tabanlı metal işçisine harika bir katkı.

4. Black & Decker BEG110A5-GB

Ciddi güç, ciddi olmayan fiyat

Teknik Özellikler
Güç kaynağı: Kablolu Disk boyutu: 115 mm Yüksüz hız: 10.000 rpm Güç çıkışı: 750 W
Satın alma nedenleri
+ Ucuz + Kesme diskleri dahildir + Yeterince sağlam
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI KESİNTİSİZ Gürültülü Amazon

Bay Black ve Bayan Decker, güç çıkışı, ağırlık ve fiyatı birinci sınıf, orta menzilli bir açılı taşlama makinesinde dengeleyerek burada mükemmel bir iş çıkardılar.

Paket sadece üç metal kesme diski ve bir tanesi özellikle taşı kesmek için gelmekle kalmaz, aynı zamanda döküm alüminyum gövde damlalara karşı mükemmel koruma ve iyi ısı dağılımı sağlar, bu nedenle endişelenecek etten erimiş plastik yanmaz.

Yan tutamak, rahat bir tutuş için üç pozisyonda monte edilebilir ve bir 'Voltsuz' serbest bırakma anahtarı, ünitenin kilitlendiğinde istemeden çalışmasını önler.

5. Tacklife AGK31AC Avuç Taşlama Makinesi

Teknik Özellikler
Güç kaynağı: Kablolu Disk boyutu: 125 mm Yüksüz hız: 12.000 rpm Güç çıkışı: 750 W
Satın alma nedenleri
+ Büyük işler için daha büyük kesme diskleri + İyi inşa edilmiş
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Sınırlı tutamaç pozisyonları Amazon'u kontrol edin

Burada test edilen bazı rakiplerle karşılaştırıldığında ucuz olmasına rağmen, Tacklife'ın bu temel modeli, ciddi metal ve duvar kesme işlerini üstlenecek kadar iyi yapılmış ve yeterince sağlam hissediyor.

Bir metal kesme diski, bir taşlama diski ve metal finiş işleme için bir flap disk ile birlikte gelir. Ayrıca yüzeyleri cilalamak için birkaç karbon fırça diski de var.

Daha gelişmiş güvenlik özelliklerinden yoksun olsa bile, düşük anahtarlı hobi görevlerinin üstesinden gelmek için yeterli olması gereken sağlam bir başlangıç ​​kitidir.