Close
 • Ana
 • /
 • Diğer
 • /
 • En iyi yaşlanma karşıtı serumlar 2020: Yaşlanmaya meydan okuyan bu aktif bileşenlerle ince çizgileri ve kırışıklıkları yok edin

En iyi yaşlanma karşıtı serumlar 2020: Yaşlanmaya meydan okuyan bu aktif bileşenlerle ince çizgileri ve kırışıklıkları yok edin

Yüz serumları yalnızca belirli cilt sorunlarını hedeflemenin harika bir yolu olmakla kalmaz, aynı zamanda cildinizin genel kalitesini de iyileştirir. Günlük nemlendiricinizi uygulamadan önce baz olarak kullanılan serum, aktif bileşenlerin bir konsantresidir, bu da onları normal bir yüz kreminden çok daha güçlü kılar. Farklı serumlar, hangi cilt problemini çözmeye çalıştığınıza bağlı olarak farklı bir bileşen karışımına sahip olacaktır. Örneğin yaşlanmayı geciktiren serumlar, yaşlanma belirtilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olacak bazı bileşenlerin güçlü seviyelerine sahip olma eğilimindedir.

& ldquo; Retinol, niasinamid ve C vitamini gibi serumlarda cildimizi yenileyebilen ve canlandırabilen artık çok daha etkili bileşenler var & rdquo; Harley Caddesi'ndeki oküloplastik cerrah olan Dr Sabrina Shah-Desai diyor.

'Özellikle serumlar, çok yüksek konsantrasyonda aktif bileşen etkili bir şekilde verebildikleri için cilt bakımı rejimine faydalı bir ektir.'

Sizin için en iyi yaşlanma karşıtı yüz serumlarını nasıl seçersiniz?

Yaşlanmayı geciktiren bir serum, tipik bir nemlendirici ve güneş kremi kullanmak yerine, ince çizgiler, kırışıklıklar ve ifade izleri ile ilgilenenler için ideal bir satın alımdır. Bununla birlikte, şu anda cilt bakımı pazarında mevcut olan serumların sayısı - hepsi sizi yeniden 18 görünmenizi sağlayacak - oldukça olağanüstü. Bu nedenle, hangisinin sizin için en iyisi olduğunu bulmak için yolunuzu bulmanız oldukça zor olabilir. Demek istediğim, bu kılavuzu başka neden bir araya getireyim ki ?!


Dolayısıyla, sizin için en iyi serumu seçerken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktör var. Öncelikle, tüm serumların yaşlanma karşıtı olmadığını da unutmamalısınız. Bazıları geçmişe bakmamanıza yardım etmeye odaklanırken, diğerleri gözenekleri kapatmaya veya cildi aydınlatmaya odaklanabilir. Yaşlanmayı hedeflemek için dikkat edilmesi gerekenler Retinol, Vitamin C, Retinoik asit, Hyaluronik asit, Niasinamid, Salisilik asit, Laktik asit, Glikolik asit ve Seramidler gibi aktif bileşenleri içermelidir.

Ayrıca, ele almak istediğiniz cilt problemini düşünün (örneğin, ince çizgileri, ağız çevresindeki kırışıklıkları veya güneş lekelerini azaltın) ve elde etmek istediğiniz şeyi yaptığını iddia eden bir serum bulmak için ürün açıklamasını dikkatlice okuyun.


Cilt tipinizi de göz önünde bulundurmalısınız. Örneğin yağlı bir cildiniz varsa, salisilik asit ve retinol içeren bir seruma gitmek en iyisi olabilir. Kuru ciltler için hyaluronik asit ve C Vitamini içeren bir formül arayın.

Fiyat olarak, yüz serumu diğer cilt bakım ürünlerinden çok daha pahalı olabilir, ancak bunun bir nedeni var. İçerikler çok daha konsantredir ve cilt problemlerini doğru şekilde ele almak için gereksiz şeylerle seyreltilmez. Kuralın istisnaları olsa da, kaliteli bir yaşlanma karşıtı serum için en az 50 £ ödemeyi bekleyebilirsiniz.


Şu anda satın alabileceğiniz en iyi yaşlanma karşıtı yüz serumları

En iyi yaşlanma karşıtı serum: Kiehl

(Resim kredisi: Kiehl's)

1. Kiehl's Powerful-Strength Line-Reducing Concentrate: En iyi çok yönlü serum

Çoğu cilt tipine uyması gereken orta düzey fiyat noktasına sahip çok yönlü harika bir serum

Satın alma nedenleri
+ Hem C Vitamini hem de Hyaluronik asit içerir + Hemen işe yaradığını hissedebilirsiniz + Cildi aydınlatır BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI85,50 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 121,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 162,50 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle

Daha kapsayıcı bir fiyat noktası, onu bir bütçede olanlar için biraz daha erişilebilir kılıyor, Kiehl'in Güçlü Güç Hattı Azaltıcı Konsantre, dünyaya mal olmadığı düşünüldüğünde süper etkilidir. Yüksek C Vitamini potansiyeline sahip bu serum, cildin yüzey katmanına derinlemesine nüfuz ederek kuruluk ve donukluk dahil olmak üzere birçok yaşlanma belirtisine hitap edecek şekilde formüle edilmiştir. Gözeneklerin içinde işe yaradığını bile hissedebilirsiniz; uygulamadan hemen sonra yüzün karıncalanması.

Bu benim favorilerimden biri olmalı çünkü sadece çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü azaltmaya yardımcı olmakla kalmıyor, aynı zamanda Hyaluronik asit içeriği sayesinde cildinizin genel parlaklığını da artırıyor. Çoğu cilt tipine çok uygun, çok yönlü harika.

En iyi yaşlanma karşıtı serum: Bioeffect EGF serumu: En iyi premium serum


(Resim kredisi: Bioeffect)

2. Bioeffect EGF serumu: En iyi premium serum

Görünür efektlerle küçük ama güçlü

Satın alma nedenleri
+ Kollajen ve elastin üretimini artırır + Yaşlanmanın etkilerini gözle görülür şekilde iyileştirebilir + Biraz uzun bir yol kat eder
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 247,50 $ Güzellik Uzmanı İngiltere'de Görüntüle250 $ Dick Smith'te Görüntüle 250 $ Kogan.com'da görüntüle

Bu ödüllü yaşlanmayı geciktirici serum, listedeki en küçük şişelerden sadece biri değil, aynı zamanda en pahalı şişelerden biridir. Neyse ki, uygulama başına sadece birkaç damlaya ihtiyacınız olduğu için biraz uzun bir yol kat ediyor. Ve sonra, sonuçlar bu serumları test ederken bulduğum en çarpıcı sonuçlardan bazıları.

Bu, Bioeffect'in sağlıklı, yoğun ve genç görünen cildi korumaya yardımcı olmak için kolajen ve elastin üretimini artırmak için hücrelere sinyal veren arpa bazlı bir protein olan Epidermal Büyüme Faktörü (EGF) olarak adlandırdığı bir bileşene bağlıdır. İzlanda'da ekolojik olarak tasarlanmış bir serada yetiştirilen, ilave hidroklorik asit ve önyükleme için saf İzlanda suyu ile bu küçük şişe sihir sadece doğal değil (yağ, koku ve alkolsüz), aynı zamanda ince çizgilerin ve kırışıklıkların görünümünü önemli ölçüde azaltıyor. .

En iyi yaşlanma karşıtı serum: Carbon Theory Overnight Detox Serum: The best value serum

(İmaj kredisi: Karbon Teorisi)

3. Karbon Teorisi Gecelik Detoks Serumu: En iyi değerde serum

£ 14 pazarlık fiyata çok etkili gece serumu

Satın alma nedenleri
+ Küçük bir düşüş uzun bir yol kat ediyor + Arıza engelleme eklendi
Kaçınılması gereken nedenler
-Cildi biraz yapışkan hale getirebilir -Diğer serumlar kadar gösterişli değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu yaşlanma karşıtı serum, yaşlanma belirtilerinden kaçınmak ve aynı zamanda potansiyel kırılmalarla mücadele etmek isteyenler için büyük bir değerdir. Siz uyurken nemlendirici büyüsünü uygulayabilmesi için geceleri uygulanan E Vitamini bileşeni cildinizi onarmaya yardımcı olurken kızılcık taneleri yüzeyde eriyerek cilt hücrelerinin doğal gençleşmesini uyarır. Aynı zamanda, eklenen odun kömürü ve çay ağacı yağı bileşenleri bakterileri, toksinleri ve fazla yağı ciltten çıkarmak için birlikte çalışır. Bu, iltihabı azaltmaya ve temiz tutmaya yardımcı olur.

En iyi yaşlanma karşıtı serum: Jurlique Nutri-Define Supreme Rejuvenating Serum

(Resim kredisi: Jurlique)

4. Jurlique Nutri-Define Supreme Gençleştirici Serum

İpeksi pürüzsüzlükte ve derin çizgilerin görünümünü azaltmaya yardımcı olmak için klinik olarak test edilmiştir

Satın alma nedenleri
+ Süper ipeksi + Jel dokusu güzel ve hafiftir + Sürdürülebilir kaynaklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI183,95 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 187 $ Dick Smith'te GörüntüleBeauty Expert UK'de 227,70 $ İncele

Aussie cilt bakım markası Jurlique, Güney Avustralya'daki biyodinamik çiftliğinde yetiştirilen ve özenle seçilen sürdürülebilir kaynaklı organik bitkileriyle tanınır. Nutri-Define Supreme Yenileyici Serumu, pirzolalarınızı sıkılaştırmak ve tazelemek için tasarlanmış, bu çiftlikten bir kokteyl kokteyli ile aşılanmıştır.

İpeksi, jel dokusu nedeniyle bu serum listedeki en hafif ürünlerden biridir, bu nedenle ciltte ağır veya yağlı hissetmez. Bu, onu kolayca çıkan veya doğal olarak yağlı ciltlere sahip olanlar için ideal hale getirir. Yaşlanma karşıtı söz konusu olduğunda, serum, yaban turpu ile kollajen üretimini ve Spilanthes adlı tıbbi bir bitkiden elde edilen özleri desteklemek için çalışır ve bu da ona 'diş ağrısı bitkisi' adını kazandırır. Uyuşturan ve ağrı kesici etkileri için.

En iyi yaşlanma karşıtı serum: ECooking Super Serum

(Resim kredisi: Ecooking)

5. ECooking Süper Serum

Aktif peptid içerikli Hexaptid-8 içeren etkili bir nemlendirici serum

Satın alma nedenleri
+ Hexaptid-8 peptid bileşiği + Vegan içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer serumlar kadar uzun ömürlü değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Danimarkalı cilt bakım markası Ecooking'in biraz garip bir adı olabilir, ancak gözü sulandıran fiyat etiketleri olmadan yüksek kaliteli malzemeler sunmasıyla tanınır. Örneğin, sadece nemlendirici olmakla kalmayıp aynı zamanda güzellik endüstrisinde 'kavanozda Botoks' olarak bilinen peptid bileşiği Hexaptid-8 içeren yaşlanma karşıtı bir formüle sahip olan Süper Serumunu ele alalım.

Tekrarlanan yüz ifadelerinin neden olduğu kırışıklıkların görünümünü hedefleyen bu bileşenin, cildinizin dolgun ve genç görünmesini sağlayan protein olan kolajen-I'in cildin doğal üretimini desteklediği söyleniyor. Serum ayrıca vegan ve zulüm içermez.

En iyi yaşlanma karşıtı serum: PCA Skin Exlinea peptid yumuşatıcı serum

(Resim kredisi: PCA Skin)

6. PCA Skin Exlinea peptid yumuşatma serumu

Bu kırışıklık giderici yumuşatıcı serum ile cildin belirli bölgelerini hedefleyin

Satın alma nedenleri
+ Güçlü Argireline peptidi, ekspresyon çizgilerini azaltır + Süper nemlendirme; cildi dolgun bırakmak
Kaçınılması gereken nedenler
Herkesin bütçesine uymuyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 183,14 $ Amazon'da Görüntüleyin

Bu serum, listedeki en pahalılardan biri, ancak iyi bir sebepten dolayı. Formülü, sinir-kas iletişimi etkileyen kısa zincirli bir amino asit olan Argireline adlı bir peptit içerir, böylece yüz kasları düzgün şekilde kasılamaz. Bu, kaz ayakları ve gülme çizgileri gibi tekrarlanan hareket alanlarında ifade çizgilerinin görünümünü ortadan kaldırmaya yardımcı olur. Aynı zamanda ciltte sıkı ve pürüzsüz ince çizgiler için kolajen üretimini uyarır.

Bu serumla ilgili gerçekten göze çarpan şey, doğal organik yağ içeriği olan Skualen sayesinde süper nemlendirici olmasıdır, zeytinde ve buğday tohumunda bulunan bu bileşik cildi nemli tutar, böylece dolgun ve parlak görünür. .

Bunu beğendin mi?

 • best-concealer-2020s-for-men
 • En iyi erkek kokuları
 • Erkekler için en iyi makyaj
 • En iyi makyaj fırçaları
 • best-concealer-2020-for-dark-skin
 • En iyi parfümler