Close
 • Ana
 • /
 • smartwatch
 • /
 • En İyi Apple Watch 2020: Hangi modeli satın almalısınız?

En İyi Apple Watch 2020: Hangi modeli satın almalısınız?

Bir süredir bir Apple Watch'a göz kulak olsaydınız, muhtemelen yenisini almaktan heyecan duyacaksınız.6 Serisiancak hangi tasarımın size uygun olabileceğini (veya ihtiyacınız olan tüm özellikleri daha ucuza alıp almayacağınızı)Seri 3veyaBİLİYORUM) daha zor bir karar olabilir.


Hayatı kolaylaştırmak için, ekran boyutu, tasarım ve uygunluktan işlem gücünün en ince detayına kadar her şeyi karşılaştırarak sizin için seçenekleri ayırdık.

 • En iyi akıllı saat
 • Kontrol eten iyi Apple Watch fırsatları
 • Apple Watch Series 6 ve Apple Watch Series 5 karşılaştırması: yenilikler neler ve hangilerini satın almalısınız?
 • En ucuz akıllı saat

En yeni ve en büyük Apple Watch, Apple Watch Series 6'dır. Çarpıcı bir tasarıma ve daha parlak, her zaman açık ekrana sahiptir. Seri 5'teki en büyük güncelleme değil, ancak küçük şeyler bir fark yaratıyor.

Apple ayrıca Seri 3'ü hala satıyor ve oldukça benzer görünmesine rağmen, Seri 3 ve Seri 6 saatleri arasında pek çok fark var - Apple Watch Series 3 artık çok makul bir fiyata alınabildiğinden, en az fiyat değil.

Estetik olarak, Seri 6 ve 5 daha iyi görünümlü olarak kabul edilir. % 30 daha büyük bir ekrana sahipler ve daha ince, daha fazla metalik renk seçenekleri, daha yüksek bir hoparlör, alımı artırmak için tasarlanmış seramik bir arka plaka ve saatin özelliklerinde gezinmek için kullanılan dokunsal geri bildirimli yeni dijital kurma kolu.


Bir diğer büyük fark ise saatlerin içindekiler. Series 6 one, bir S6 64-bit çift çekirdekli işlemciye sahiptir ve Series 3 Apple Watch'taki S3 işlemciden çok daha hızlıdır. Aynı zamanda ikinci nesil optik kalp sensörü, elektrikli kalp sensörü ve kan oksijen monitörü ile birlikte gelir ve EKG testleri dahil çok daha fazla sağlık takibi yapmasına olanak tanır.

Bununla birlikte, en son modele sahip olmaya kararlı değilseniz ve paranızın karşılığını fazlasıyla almak istiyorsanız, dikkate almaya değer birçok benzerlik de vardır.


Mevcut iki model arasında seçim yaptıktan sonra (Seri 1 ve 2 sonlandırılmıştır) hangi boyutta saat yüzünü tercih ettiğinizi (iki seçenek vardır) ve arama yapıp yapamayacağınızı düşünmeniz gerekir. Hücresel bağlantının bir bedeli olduğu için telefon şebekeniz üzerinden.

Standart GPS Saatler daha ucuzken hücresel eşdeğeri her durumda 100 £ / 100 $ daha pahalıdır. Peki para için ne alıyorsun? GPS + Cellular modellerinde bulunan elektronik SIM kart sayesinde saatinizden telefon görüşmeleri yapmanın harika yeteneği.


Saatin kendisinin daha yüksek fiyatının yanı sıra, veri kullanımı ve ağ ücretleri için ekstra çalıştırma maliyetlerine maruz kalacaksınız, bu nedenle bu özelliği gerçekten isteyip istemediğinizi düşünmeye değer.

Ancak telefonu her zaman yanlarında olan biriyseniz, muhtemelen daha ucuz GPS sürümleri satın almak ve kuruşlarınızı kurtarmak isteyeceksiniz.

Son olarak, saatinizin iyi görünmesini isteyeceksiniz ve vermeniz gereken pek çok karar var. Saatin gövdesi, en ucuz seçenek olan alüminyum veya kayışlar için seçilebilecek birçok renk ve malzeme içeren paslanmaz çelikten imal edilmiştir. En pahalı seçenekler titanyumdan yapılmıştır, Nike ve lüks moda evi Hermès'den bile teklifler var.

En İyi Apple Watch: Apple Watch Series 6


(Resim kredisi: Apple)

1. Apple Watch Series 6

Sürpriz! En modern Apple Watch, en iyi Apple Watch'dur!

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel tasarım (ve yeni renkli modeller) + EKG ve Kan Oksijen izleme dahil harika sağlık özellikleri + Kapsamlı fitness seçenekleri + Her zaman açık ekran güzel + Daha hızlı performans + Daha parlak görüntü
Kaçınılması gereken nedenler
-Hala Android desteği yok-Pil ömründe bugünün en iyi teklifleri yok388 ABD doları Becextech'te görüntüle 599 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 699 Kogan.com'da görüntüle

Apple Watch Series 6, yalnızca mevcut en iyi Apple Watch değil, piyasadaki en iyi akıllı saattir. Series 5 ile ilgili harika olan her şeyi - şık görünümler, harika fitness özellikleri, potansiyel olarak hayat kurtaran sağlık araçları, kaygan bildirimler ve uygulamalar - alır ve onu geliştirmeyi başarır. Harcayacak paraya sahip iPhone sahipleri için, kuşkusuz satın almanız gereken Apple Watch.

Zaten Apple Watch Series 5'e sahipseniz, ancak bu modeli atlamaktan çekinmeyin. Seri 6, tabii ki Seri 5'ten daha iyidir, ancak yeni özellikler güncellemeyi önermek için yeterince dönüştürücü değil. Apple Watch Series 3 veya Series 2'ye sahipseniz, ancak, yükseltmeyi düşünebilirsiniz.

Peki Apple Watch Series 6'daki yenilikler nelerdir? Göze çarpan yeni seçenekler dört yeni renk grubunu içeriyor: Grafit paslanmaz çelik, (ÜRÜN) KIRMIZI alüminyum, altın paslanmaz çelik ve kullandığımız mavi alüminyum.

Ardından, özellikler açısından, artık bir kan oksijen izleme seçeneğiniz var - aksi takdirde SpO2 teknolojisi olarak da bilinir. Bu, geri yansıyan kanın rengini ve dolayısıyla içindeki oksijen seviyesini izleyen yeni bir kırmızı ışık sensöründen yararlanır. Bu okumalar otomatik olarak Apple Health uygulamasına yüklenecek ve bunu yaparken uyku apnesi, astım ve kalp hastalığı gibi olası sağlık sorunlarından haberdar olmanıza yardımcı olabilir.

Series 6 ayrıca Apple’ın bir dizi performans özelliğinin kilidini açan yepyeni altıncı nesil S6 yongasına sahiptir. Bunlardan en önemlisi, artık Series 5 saatindekinden% 20 daha hızlı olması ve gece SpO2 okumalarının taleplerine rağmen gün ışığında her zaman açık ekran parlaklığında 2,5 kat artış ve 18 saatlik pil sağlamasıdır.

Son olarak, yürüdüğünüz veya koştuğunuz rakımın sekmelerini tutacak yeni bir her zaman açık altimetre de var ya da bazı kötü merdivenlerden çıkıyorsanız. Gerçek aktivite seviyenizi daha doğru hesaplamanıza yardımcı olur.

 • OkuyunApple Watch Series 6 incelemesi

En İyi Apple Watch: Apple Watch SE

(Resim kredisi: Apple)

2. Apple Watch SE

Apple Watch'un bu 'uygun fiyatlı' sürümü, tüm doğru yerlerde premium

Satın alma nedenleri
+ Hızlı ve sorunsuz kullanım + Rahat, giyilebilir tasarım + Net ve parlak ekran + Harika arka plan sağlık özellikleri + Genel olarak mükemmel fitness takibi
Kaçınılması gereken nedenler
-Her zaman açık ekran yok-Uyku takibi basittir -Kan oksijen veya EKG sensörü yok BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI429 ABD doları Bing Lee'de görüntüle 465 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle526,79 $ Amazon'da Görüntüle

Apple Watch SE gerçekten mükemmel bir akıllı saattir, buna hiç şüphe yok. Apple'ın daha fazla bütçe fiyatı için kesintiye uğradığı durumlarda, genel kullanımda bunu önemli ölçüde fark etmeyeceksiniz. İPhone kullanıcıları için kolaylık, fitness takibi ve sağlık ve güvenlik özelliklerini getiren tüm avantajlarla birlikte eksiksiz bir Apple Watch deneyimi gibi hissediyor. Her zaman olduğu gibi, Android kullanıcılarının başvurması gerekmez.

İlk Apple Watch'unuza bakıyorsanız, SE bizden gerçekten güçlü bir öneri alır. Apple Watch Series 3'ün maliyetinin üzerinde fazladan harcayabilenler, yaptığınız için çok mutlu olacaksınız - daha hızlı işlemcisi sayesinde ekrandan tasarıma, sensörlere ve geleceğe daha dayanıklı olmak her yönden daha iyi. Bunların, daha doğru kalp algılama (düzensizlikleri tespit etmek için önemlidir) ve Seri 3'ün sahip olmadığı düşme tespiti dahil olmak üzere daha iyi sağlık özelliklerine dönüştüğünü not etmek de önemlidir.

Daha eski bir Saati yükseltmeyi düşünüyorsanız, SE, Seri 3'ten (özellikle lansman sırasında satın aldıysanız) veya daha önceki herhangi bir şey için harika bir alternatif oluşturur. Deneyimin özü aynı olsa da, yukarıda bahsettiğimiz tüm şeyler sayesinde yine de yükseltmeye değer gibi hissedecek.

Apple Watch Series 4 veya daha yenisini kullananlar için SE, istenen bir ikameyi temsil etmiyor, ancak bu onun için tasarlanmadı.

En İyi Apple Watch: Apple Watch Series 5

(Resim kredisi: Apple)

3. Apple Watch Series 5

Artık en yeni Apple Watch değil, yine de harika bir seçenek

Satın alma nedenleri
+ Mükemmel tasarım (ve yeni titanyum kaplama) + EKG dahil harika sağlık özellikleri + İyi, kapsamlı fitness seçenekleri + 32 GB yerleşik depolama alanı + Her zaman açık ekran güzel
Kaçınılması gereken nedenler
-Seri 4'e kıyasla azaltılmış pil ömrü-Android ile hiç çalışmıyor, hala BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI499 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 499 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle739,99 $ Amazon'da Görüntüle

Apple Watch Series 5, Apple'ın smartwatch paketinin başındaki amansız hızının bir başka adımıydı. Model, Apple Watch Series 4'ü bu kadar iyi yapan her şeyi alıyor, birkaç ekstra özelliği serpiyor ve ardından önceki modeli bu üstün modelle değiştiriyor.

Göze çarpan yeni özellik, her zaman açık olan bir ekrandır; bu, ekranın bir şeyi göstermesi için bileğinizi kaldırmanız gerekmediği anlamına gelir: saatinizin yüzünü veya egzersiz programını her zaman sadece karartılmış olarak göstermeye devam eder.

Ve birkaç başka özelliğin yanı sıra yeni bir yazılımla, geçen yılki saatine göre küçük ama dikkate değer bir yükseltmedir.

Artık Apple'ın en yeni akıllı saati değil, ancak Apple Watch Series 6'ya güncellendi, bu nedenle, Apple Watch Series 5'i indirimli olarak alabilirseniz, kesinlikle tavsiye ederiz.

 • OkuyunApple Watch Series 5 incelemesi

En İyi Apple Watch: Apple Watch Series 3

4. Apple Watch Series 3

En son Apple Watch değil, paranız için hala harika bir rakip olun

Satın alma nedenleri
+ Hala GPS ve 4G var + En son yazılımı çalıştırır + Gerçekten harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-En yeni nesil değil-Daha kısa pil ömrü BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI269 ​​ABD doları Kogan.com'da görüntüle 269 ​​ABD doları Dick Smith'te Görüntüle365,79 $ Amazon'da Görüntüleyin

Apple Watch Series 3, en yeni muadili kadar heyecan verici olmayabilir, ancak çok daha az parayla kapsanan 'temel' özelliklerden herhangi biri ile parasının karşılığını ciddi bir şekilde artırıyor. Evet, daha küçük bir ekranla (42 mm veya 38 mm) biraz daha ince, ancak yine de kolay ve korunmasız gezinme için 'dijital kurma kolu', aynı su geçirmezlik kapasitesi seviyesi ve optik kalp sensörü var. Bu, tüm ana egzersiz ve sağlık işlevleri için kullanılabileceği, ancak örneğin Series 4'ün elektrikli kalp sensörünü kullanan en son uygulamaları desteklemeyebileceği anlamına gelir.

Saatte, her gün hareket etme şeklinizi bir bakışta gösteren ve egzersizlerinizi kolayca takip etmenize olanak tanıyan Apple'ın & lsquo; Activity Ring'leri, sensörler kalp atış hızınızı izler ve Nefes uygulaması stresi yönetmenize yardımcı olabilir. Çeşitli sağlık uygulamalarını da indirebilirsiniz.

Seri 3'ün hücresel versiyonunu tercih ederseniz, tıpkı Seri 4'te olduğu gibi, telefonunuz olmadan arama yapabilirsiniz. Ayrıca, Siri'den bir mesaj göndermesini, en sevdiğiniz şarkıları dinlemesini ve ihtiyacınız olursa acil SOS'u kullanmasını isteyebilirsiniz. - tıpkı yeni saatteki gibi.

Elbette daha eski bir model satın almanın bazı dezavantajları da var. Örneğin, Apple’ın S3 işlemcisi gibi, S4 kadar hızlı değil, ancak bu, onu 'ekstra' bir cihaz veya bir fitness yardımı olarak kullanan kişiler için bir sorun oluşturmayacak. Ve moda fanatikleri için yüzü o kadar karmaşık değildir ve altın donanım seçeneği yoktur. Saat aynı zamanda sadece alüminyum olarak da mevcuttur, ancak tersi, maliyeti düşürür. Ve ekran, pil ömrüne zarar veren Series 4’ler kadar net veya verimli değil.

Kısacası, Seri 3, en önemli özelliklerin çoğunu sunuyor, ancak elektrik sensörü kullanan bazı yüksek teknoloji sağlık uygulamalarının çalışmayabileceği ihtimali ile biraz daha yavaş ve cansız. Ancak, harika görünen ve tüm temel özellikleri uygun bir fiyata sunan bir akıllı saat arıyorsanız, Seri 3 sizin için olabilir.

 • OkuyunApple Watch Series 3 incelemesi

Bu Noel'de Pingtwitter dergisine abonelik hediyesini verin ve sadece 2,70 £ ödeyin! Hayatınızdaki teknoloji tutkunu için harika bir Noel hediyesi almak ister misiniz? Öyleyse neden kendinize bir Pingtwitter aboneliği için bir pazarlık yapmayasınız: Kapak fiyatından% 46 tasarruf edin ve sevdiğiniz kişi Pingtwitter dergisinin her sayısını doğrudan kapısına teslim edecek. Özel teklifimizi kaçırmayın -bugün sadece 2,70 £ bir sayı için!Anlaşmayı Görüntüle

En İyi Apple Watch: Apple Watch Series 4

5. Apple Watch Series 4

Hala mükemmel bir satın alma ve şimdi daha ucuz bir fiyata

Satın alma nedenleri
+ En büyük ekran + Modern, ince tasarım + EKG işlevi + En iyi pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Garmin-Flush düğmesinin arkasındaki koşu özellikleri, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI'na basmak için biraz zor409 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 469 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin 549 ABD doları Ebay'de görüntüle

Dışarıdan bakıldığında saat,% 30 daha fazla ekrana ve daha yuvarlak bir görünüm sağlayan ve görüntülerin ve saatin dokunmatik yüzeyinin doğrudan ekranın kenarına gitmesine olanak tanıyan güzel kıvrımlı kenarlara sahip Seri 3'ten daha seksidir. Bu, örneğin, yeni & lsquo; Infograph 'saat yüzünün & lsquo; sekiz komplikasyona' kadar uyum sağlayabileceği anlamına gelir, böylece bir bakışta daha fazlasını görebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz, bir arkadaşınızın bir fotoğrafına tıklayarak onları aramak, veya bazı fitness istatistiklerini kontrol edin. Ve o da daha ince.

Tüm Apple Watch'lar gibi, Series 4'te de kullanıcıların ekranı engellemeden kaydırma yapmasına olanak tanıyan bir Dijital Taç vardır; yalnızca yeni olan, kaydırırken hoş bir 'hassas, tıklama benzeri his' sunmak için dokunsal geri bildirime sahiptir. Ancak saatin parlak dış yüzeyinin altında daha büyük değişiklikler var. Series 4, önceki modele göre iki kat daha hızlı olmasını sağlayan yeni S4 yongası sayesinde şimdiye kadarki en güçlü Apple Watch'tur ve dahili bir hoparlör% 50 daha yüksek sesle Siri ve Walkie-Talkie işlevleri için daha iyi ses kalitesi sağlar. Daha verimli bir ekran da dahil olmak üzere tüm bu küçük değişiklikler, şirkete göre saatin tek bir şarjla 18 saate kadar pil ömrüne sahip olduğu anlamına geliyor (ancak bunun eksik bir tahmin olduğunu gördük).

Apple, görünüşü ve yüksek teknoloji özelliklerinin yanı sıra, Series 4'ün yeni sağlık ve fitness yetenekleriyle de övünüyor. Arka tarafta, ilk üç yinelemede bulunan optik kalp sensörü yükseltildi. Yeni elektrikli kalp sensörü sayesinde artık EKG bile yapabiliyor. Kalp atış hızınızı kontrol etmenizi sağlar ve belirlenen eşiğin üstünde mi yoksa altında mı olduğunu size bildirir ve daha savunmasız kullanıcılar için kullanışlı olabilecek Düşme Algılama ve Acil Durum SOS'u vardır. Tüm kalp verilerinizin yanı sıra sağlık ve fitness uygulamalarından gelen bilgiler iPhone Health uygulamanızda toplanır. Etkinlik, uyku, farkındalık ve beslenme de tek bir fotoğrafta vurgulanır.

Apple Watch, koşucular için her zaman oldukça kullanışlı olsa da, artık yaptığınız egzersizin türünü otomatik olarak algılayan daha esnek bir Egzersiz Uygulaması sayesinde yoga ve doğa yürüyüşü içeriyor. Aktivite uygulamasında da bireysel hedefler belirleyebilir, yaktığınız kalori miktarını ölçebilir ve zaman içindeki ilerlemenizi takip edebilirsiniz. Örneğin, hafif bir dokunuşla, yeni hız uyarıları, olmak istediğiniz yerin ilerisinde mi yoksa geride mi olduğunuzu bilmenizi sağlar. Ayrıca öğesine dokunarak saatinizi uyumlu spor salonu ekipmanıyla eşleştirebilirsiniz. Kendinden önceki Seri 3 gibi, yeni saat 50 metreye kadar suya dayanıklıdır ancak hoparlörden bir ses patlamasıyla su atmasına izin veren harika bir yeni işlevi vardır.

Seri 4 iki boyutta gelir: 44 mm ve 40 mm.

 • OkuyunApple Watch Series 4 incelemesi

En İyi Apple Watch: Apple Watch Series 6 Hermès Edition

(Resim kredisi: Apple)

6. Apple Watch Series 6 Hermès Sürümü

Bu Apple Watch'u lüks moda evinden seviyoruz

Satın alma nedenleri
+ Nadir tebrikler + Harika kayış seçimi + Özel yüzler + Harika marka
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI bir noktada kullanımdan kalkacakApple'dan satın alın

Para önemli değilse, Apple Watch Hermès'i düşünebilirsiniz. Son teknoloji ürünü moda ifadesi olan saat, özel olarak tasarlanmış yüzlere ve el yapımı deri kayışlara sahiptir. Ancak şık kaputunun altındaki Apple Watch Hermès, diğer Series 6 ile aynıdır.

Kayışlara gelince, seçim geniştir. Double Tour'un ekstra uzun kayışı bileği iki kez sarar ve dört farklı renk seçeneğiyle sunulur. Bir de atın selesinden ilham alan tokalı klasik Hermès tasarımı var, dört renk seçeneği de mevcut ve gizli bir açma tokası versiyonu da var. İki renk seçeneğiyle sunulan kayış, iki yan düğme tıklamasıyla açılıyor.

Ayrıca klasik Hermes sürüş eldiveni tasarımına atıfta bulunan, Fauve tanecikli Barenia dana derisinden daha lüks bir 'Tek Tur Rallye' kayışı ve Hermès turuncusu renginde lastik bir Spor Kordon da var - yani üzerinde delikler var.

Ancak bu tasarımcı kayışları yüksek bir fiyata satılıyor ve saatlerin fiyatı çok yüksek. Aynı fiyata bir Series 4 ve aynı fiyata çok lüks bir el çantasına veya çantaya sıçrayabileceğinizi ve bu saati koleksiyoncular için bir saat haline getirebileceğinizi hatırlamakta fayda var.

En İyi Apple Watch: Apple Watch Series 6 Nike + Edition

(Resim kredisi: Apple)

7. Apple Watch Serisi 6 Nike + Sürümü

Sportif türler için en son Apple Watch

Satın alma nedenleri
+ Nefes alabilen kayışlar + Özel Nike saat yüzleri + Parlak tasarımlar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ek özellik yok Amazon'a göz atın

Bu saat, spor ve sağlık dahil tüm standart Series 6 yazılım özelliklerine sahiptir, ancak spor salonu meraklıları ve sporcular için tasarlanmış sportif bir yinelemedir. En büyük farklar, mevcut kayışlar ve yerleşik uygulamalardır.

Saat, Nike Run Club uygulaması için 'mükemmel koşu partneri' olarak tanımlanıyor ve Nike Training Cub uygulaması da saat için optimize edildi. Tüm olağan izleme özelliklerinin yanı sıra her hafta küratörlü bir film müziği ve 'özel tezahüratlar' ile yeni bir sesli rehberli koşu içerirken, eğitim uygulamasında 'Egzersiz halkanızı' kapatmak için egzersiz önerileri sunan 180'den fazla ücretsiz egzersiz ve bildirim bulunur (renkli izleyici) gün için. Özel Nike saat kadran tasarımları da var

İki tür kayış vardır: Terli bileklerinizi serin tutmak için hava delikli lastikli 'parçacık' tasarım ve karanlıkta koşmaktan hoşlananlar için yansıtıcı ipliğe sahip başka bir kumaş versiyonu - Nike Sport Loop.

En son fitness aletlerini sevenler için harika bir seçenek.

En İyi Apple Watch: Apple Watch Series 2

8. Apple Watch Series 2

Artık yeni satın almak için uygun değil

Satın alma nedenleri
+ Hala çoğu işlevi sunuyor + Yine de çekici bir ürün
Kaçınılması gereken nedenler
-Hücresel veya GPS yok-Yüzme yok-Yakında güncelleme almayı durduracak BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI229 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 229 ABD doları Kogan.com'da görüntüle 329 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyin

Daha da geriye gidersek Apple Watch Series 2, Eylül 2016'da piyasaya sürüldü, bu yüzden şimdi biraz ilerliyor, ancak en ucuz (ama yine de iyi) Apple Watch modelini arıyorsanız, o zaman bu o.

Seri 2, bileğinizdeki bildirimler, bir dizi uygulama, fitness özellikleri ve tüm stantlar, yuvalar, şarj cihazları, kayışlar ve aksesuarlarla uyumluluk gibi tüm ana özelliklere sahiptir.

Hatta yerleşik GPS'e sahiptir, ancak hücresel bağlantı seçeneği yoktur.

Eskiyen Apple Watch, işlem gücü, pil ömrü ve dayanıklılık söz konusu olduğunda da biraz yetersiz kalıyor (bu su geçirmez değildir, bu nedenle yüzmeyi izlemek için kullanamazsınız).

Şimdi kullanılmış bir modeli alabilirsiniz. Bir akıllı saati beğenip beğenmeyeceğinizden hala emin değilseniz idealdir. Yine de hızla modası geçmiş hale gelecek ve neden ilk etapta sadece Seri 4'e sahip olmadığınızı merak etmenizi sağlayacak.

 • OkuyunApple Watch Series 2 incelemesi

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatları Demo Apple Watch Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat ...Apple Watch Series 3Kogan.com459 ABD doları 269 ​​ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDemo Apple Watch Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat ...Apple Watch Series 2Dick Smith429 ABD doları 229 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDemo Apple Watch Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat ...Apple Watch 4Dick Smith589 ABD doları 409 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDemo Apple Watch Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat ...Apple Watch 5Kogan.com599 ABD doları 499 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünDemo Apple Watch 3 Olarak Kullanılan İndirimli Fiyat ...Apple Watch 6Becextech488 ABD doları 388 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünApple Watch SE (GPS) 40 mm -...Apple Watch SEBing Lee429 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz