Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • En İyi Apple Watch Aksesuarları 2020: Bu Kaliteli Eklentilerle Saatinizi Renklendirin

En İyi Apple Watch Aksesuarları 2020: Bu Kaliteli Eklentilerle Saatinizi Renklendirin

Apple Watch, kutusundan çıkar çıkmaz her zaman en özelleştirilebilir tüketici teknolojisi ürünlerinden biri olmuştur. İki boyut, üç farklı versiyon - normal, Nike + ve Hermés - artı iki kasa malzemesi, çok çeşitli kayışlar ve hücresel bağlantı ekleme seçeneği vardır.


Ancak, Apple Store'dan parlak yeni Saatinizle ayrıldıktan sonra, Saatinizi gerçekten benzersiz kılmanıza yardımcı olacak çok sayıda seçenek daha var. Elbette kayışlar var, aynı zamanda yedek kayışlarınız ve Saatin kendisi için çok çeşitli şarj cihazları, stantlar, çantalar ve saklama sistemleri var.

Sizin için en iyi Apple Watch aksesuarını nasıl seçersiniz?

Saat gibi zaten çok kişisel olan bir nesnenin - hatta bir akıllı saatin - aksesuarla donatılmasının kişisel bir tercih meselesi olacağını söylemeye gerek yok. Seçtiğiniz kayış malzemesi, stili ve rengi elbette moda zevkinize yansıyacak ve istediğiniz saklama sistemi türü, kaç kayışa sahip olduğunuza bağlı olacaktır.

Şarj cihazı söz konusu olduğunda, aynı anda başka hangi cihazları çalıştırmak isteyebileceğinize karar vermelisiniz. Apple'ın AirPower kablosuz şarj matı satışa çıkmadan önce iptal edilmiş olsa da, çok çeşitli üçüncü bölüm seçenekleri var - bazıları Apple'ın yapamadığını ve bir Watch, iPhone ve AirPods kablosuz şarj kutusunu şarj ettiğini iddia ediyor. hepsi birden.

Bu aksesuarların kalitesi de önemli bir husustur. Az bir ücret karşılığında bir Hermes deri kayışının kopyasını alabilirsiniz. Ancak kalitesi şüpheli olacak ve dezavantajı bileklerinizden sessizce kayan 800 sterlinlik bir Apple Watch anlamına geldiğinde, bir daha asla görülmemek, iki kez düşünmek isteyebilirsiniz.


Ayrıca satın aldığınız herhangi bir kayışın boyutunu kontrol etmek, öncelikle 38 mm veya 42 mm Saatinize ve aynı zamanda bileğinize uyduğundan emin olmak için önemlidir. Apple'ın kayışlarının çoğu küçük / orta ve orta / büyük olarak gelir, ancak diğer şirketler farklı bir ölçek kullanabilir. En iyisi, boyutlandırmadaki büyük farklılıkların mutlaka bildirildiği Amazon'da kullanıcı yorumlarını okumaktır.

Bugün satın alınabilecek en iyi Apple Watch aksesuarları:

En iyi Apple Watch aksesuarları: Apple Watch Manyetik Şarj Yuvası


1. Apple Watch Manyetik Şarj Yuvası

Orijinal ve en zarif

Satın alma nedenleri
+ Şık ve şık + Tek resmi şarj cihazı
Kaçınılması gereken nedenler
-Büyük taban BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 75 Amazon'da görüntüle 75 £ very.co.uk'de görüntüleyin£ 75 Apple UK'de görüntüleyin

Aynı anda birden fazla cihazı şarj etmek sizin için uygun değilse, Apple’ın kendi Watch şarj cihazını sunuyoruz. Bu yuva, saatinizin arkasına manyetik olarak oturur ve siz uyurken şarj eder. Saatinizi yanlamasına oturmak, gece boyunca başucu saati olarak ikiye katlanabileceği anlamına gelir.

Yalnızca beyaz renkte mevcut olan bu şarj yuvası, Apple'ın ticari marka zarafetine ve sadeliğine sahiptir. Aynı zamanda şirketin yüksek fiyatını da taşır ve bu, piyasadaki diğer seçeneklerden çok daha fazladır.


En iyi Apple Watch aksesuarları: Apple

(Resim kredisi: Apple)

2. Apple MagSafe Duo Şarj Cihazı

İPhone'unuza ve Watch'unuza aynı anda güç sağlamak için akıllı, katlanır şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Kompakt katlanır tasarım + Saat, komodin modu için dik oturabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI PAHALI122,28 £ Ebuyer'de görüntüle 129 £ Apple UK'de görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Apple'ın kendi MagSafe Duo şarj cihazı, kablosuz şarj sayesinde hem iPhone 12'nizin hem de Apple Watch'unuzun pillerini aynı anda doldurur. Şarj cihazı bir metrelik Lightning-USB-C kablosuyla birlikte gelir, ancak şimdi bazı Apple ürünlerinde olduğu gibi kendi güç adaptörünüzü sağlamanız gerekecektir.

MagSafe Duo, çantanızda veya hatta bir cebinizde çok az yer kaplayacak akıllı bir katlanabilir tasarıma sahiptir, ardından iPhone'unuzu ve Watch'unuzu aynı anda şarj etmek için katlanır, ikincisi ise gece standı modu etkinleştirilecek şekilde oturtulur. çok diliyorsun

Düzgün bir tasarım, ancak bir Apple ürünü olarak 129 sterlin ile biraz pahalı. Ve Kasım 2020'nin yazıldığı sırada, Apple Store'da 'yakında geliyor' durumunda kalıyor. Umalım ki, talihsiz AirPower'ın aksine, bu gerçekten gelir.


En iyi Apple Watch aksesuarları: Spigen Apple Watch Rugged Case

(Resim kredisi: Spigen)

3. Spigen Rugged Armor Pro Apple Watch Kılıfı

Sağlam bir Apple Watch, giyilebilir cihazınızı güvende tutmak için bir kayışa sahiptir

Satın alma nedenleri
+ Tam koruma + Seri 4, 5, 6 ve SE ile çalışır + Kablosuz şarj cihazıyla uyumludur
Kaçınılması gereken nedenler
-44mm Sadece BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI izle 9,99 £ Amazon'da görüntüle 9,99 £ Amazon'da görüntüle 9,99 £ Amazon'da görüntüle 561 Amazon müşteri incelemeleri

Bu sağlam kasa ve entegre kayış, 2018'in 4. Serisi'nden 2020 Serisi 6 ve SE'sine kadar tüm 44 mm Apple Watch modelleri için tasarlanmıştır. Spigen Rugged Armor Pro, tüm kasayı kaplayarak çok yönlü çizilme koruması sunar. Apple Watch'unuz, ekranı ve Digital Crown'u erişilebilir durumda bırakırken.

Yükseltilmiş bir çerçeve, ekranı çarpma ve çizilmelere karşı korumaya yardımcı olur ve kasa, Apple'ın Watch kablosuz şarj cihazıyla uyumludur, bu nedenle pili şarj ederken çıkarmanıza gerek yoktur. Kasa siyah, gri ve yeşil renklerde mevcuttur.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Belkin Valet Charge Dock

4. Belkin Vale Şarj Yuvası

Apple Watch'unuzu yükseltin

Satın alma nedenleri
+ Kalıcı tasarım + Kompakt + Ağır
Kaçınılması gereken nedenler
- Komodin modunda tutmaz Bugünün en iyi Belkin Valet Şarj Dock fiyatları 49,99 £ Amazon'da görüntüle 69,95 £ Amazon'da görüntüleyin 179 Amazon müşteri incelemeleri

Belkin'in bu zarif iskelesini gerçekten seviyoruz. Harika ve sağlam görünüyor ve şarj cihazı yuvaya entegre olarak geliyor, böylece Apple Watch'unuzla birlikte gelen 'seyahat şarj cihazınız' haline gelebilir.

Şu anda her iki cihazı aynı anda şarj etmek için mükemmel olan entegre iPhone ve Apple Watch vale şarj cihazını kullanıyoruz.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Belkin PowerHouse

5. Belkin PowerHouse

Telefonunuzu ve saatinizi şarj etmek için basit bir çözüm

Satın alma nedenleri
+ Basit ve sade tasarım + Saygın bir markadan
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkesin ikisini aynı anda şarj etmesi gerekmiyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 69,99 £ Amazon'da Görüntüleyin89,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin89,99 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin

Bu ikisi bir arada şarj cihazı, basit ve tamamen gösterişsiz olduğu için favorimiz. Çoğu kişinin tasarımlarıyla - veya ahşap, alüminyum ve mermer yapılarıyla - hayran kalmaya çalıştığı yerlerde, bu sadece işi bitirir.

Ayrıca başucu masanızda olabildiğince az yer kaplarken, her iki ekranı da gece uyanırsanız bir bakışta kolayca görmenizi sağlar. Birçok alternatifin aksine, kablolar tamamen cihazın içinde gizlidir, bu nedenle şebekeye takılacak yalnızca bir tane vardır.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Sena Deri Seyahat Çantası

6. Sena Deri Seyahat Çantası

Sena'dan şık bir seyahat çantası

Satın alma nedenleri
+ Çok kompakt + Deri
Kaçınılması gereken nedenler
-Kahverengi deri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 15.99 Amazon 68 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Sena'nın bu deri çantası, sıradan bir gezgin iseniz mükemmel. Yatağınızın başında bir yuva olarak oturup şarj edebilir veya seyahat ederken saatiniz ve şarj cihazınız için yer bırakabilir. Yine de şarj cihazınızı kullanıyor, bu yüzden bu ideal değil.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Apple Watch için Twelve South Forte

7. Apple Watch için Twelve South Forte

Saatiniz için şık bir deri ve krom şarj cihazı

Satın alma nedenleri
+ Birinci sınıf deri kaplama + Apple Watch'u net bir şekilde görüntüler + Kayışlarda yumuşak deri
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece bir cihazı değiştirir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 72,17 £ Amazon'da 36 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Forté for Apple Watch, şekil ve standartlardan sığdırmaya ve kaplamaya kadar Apple Watch'un zamansız güzelliğine uyacak şekilde özenle tasarlanmış lüks bir stand ve şarj yuvasıdır. Forte, saatinizi parlak krom ayağın üzerinde zarif bir şekilde sergilerken, kordonunuzu tereyağlı yumuşak, üst tanecikli deri kaplı tabanla koruyor.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Wolf altı parçalı Apple Watch şarj kutusu

8. Wolf altı parçalı Apple Watch şarj kutusu

Apple'ın hayatınızdaki tek saatçi olmadığı zamanlar için

Satın alma nedenleri
+ Beş normal saat, Apple Watch ve altı kayış için saklama alanı + Kablosuz şarj cihazınızı düzgün bir şekilde takmak için boşluk
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok pahalı - ancak altı saatiniz varsa… BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 70,04 £ Amazon'da görüntüleyin

Bu, normal bir saat saklama kutusu gibi görünebilir, şeffaf kapak ve beş saat için alan ve altı kayışı barındırmak için altında gizli bir bölme ile tamamlanabilir. Ancak bunu bir Apple Watch aksesuarı yapan şey, artık üst rafın Apple Watch'unuzun kablosuz şarj cihazını düzgün bir şekilde takmak için alana sahip olmasıdır.

Bu şekilde Saat, kutunun enine yerleştirilebilir, tam olarak şarj edilebilir ve istediğiniz zaman kullanıma hazır hale getirilebilir - akıllı saatinizin lehine mekanik saati park etmek istediğinizde şarj cihazını kazmanıza gerek kalmaz.

17 x 31 x 11 cm boyutlarında, kutu tuvalet masanızda veya çekmecelerinizde oldukça fazla yer kaplayacak, ancak altı saatiniz varsa (plsu kayışlar!) Muhtemelen bilekliğiniz için temelde lüks bir garaj olan bir yer var. Seni şanslı şey.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Griffin Survivor Case

9. Griffin Survivor Davası

İşler zorlaştığında harika

Satın alma nedenleri
+ Ekstra koruma ekler + Ekran hala çalışıyor + Pop açıp kapat
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için çok tıknaz £ 3,99 Amazon'da görüntüle 4,89 £ Amazon'da görüntüle 4,89 £ Amazon'da görüntüle 33 Amazon müşteri incelemeleri

Griffin'den gelen bu klipsli kılıf, Apple Watch'unuza geçici olarak biraz koruma eklemeniz gerekiyorsa mükemmeldir.Survivor Kılıf, saatinizin kasasını ve ekranı, Force Touch'ı etkilemeden korur, bu da birçok durumda süper yararlıdır. . Saatinizin üst kısmına klipslenir, böylece kolayca takılıp çıkarılabilir.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Native Union Marble DOCK

10. Native Union Marble DOCK

Saatin için büyük bir mermer parçası, çünkü biz değil miyiz?

Satın alma nedenleri
+ Eşsiz + Şık + Savurgan
Kaçınılması gereken nedenler
-Pricey BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 63,99 Amazon'da Görüntüle £ 63,99 Amazon'da görüntüle 63 Amazon müşteri yorumu

Apple’ın kendi şarj istasyonunu piyasadaki en şık ve pahalı olarak tanımlamış olabiliriz, ancak daha sonra Native Union tarafından DOCK ile ve özellikle beyaz mermerden yapılan bu versiyonla karşılaştık.

Normal versiyonu gece mavisi renginde 50 sterline her zaman satın alabilirsiniz, peki peki bunun neresi eğlence? Beyaz mermer olduğu yerde ve bu ağırlıklı şarj standının altın alüminyum bir saat ile eşleştirildiğinde özellikle şık göründüğünü düşünüyoruz. Saatinizi gece düzgün bir şekilde yerinde tutmanın yanı sıra, kayışının bulunduğu döner silindir, saatinizin kablosuz şarj cihazını tutacak alana sahiptir.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Yoctuwi

(Resim kredisi: Yoctuwi)

11. Apple Watch ve iPhone Şarj Kablosu

Kullanışlı bir ikisi bir arada USB şarj kablosu

Satın alma nedenleri
+ Örgülü tasarım + Apple Watch ve Lightning bir arada + MFI Sertifikalı
Kaçınılması gereken nedenler
-USB-A, USB-C DEĞİL BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 9,99 Amazon'da Görüntüleyin

Yoctuwi kabininin bu kullanışlı ikisi bir arada şarj kablosu, tek bir USB-A bağlantısı kullanarak bir iPhone ve Apple Watch'un pillerini aynı anda çalıştırır. Üç kablo arasında metal bağlantılara sahip sert, örgülü naylon bir tasarıma sahiptir ve Made For iPhone Sertifikasına sahiptir, bu nedenle Apple tarafından satışı onaylanmıştır.

Kablo, Lightning bağlantı noktası kullanan tüm Apple aygıtlarıyla ve Series 1'den sonraki tüm Apple Watch modelleriyle çalışır.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Anden Apple Watch Valet

(Resim kredisi: Diğer)

12. İkinci Seçim

Katı cevizden el yapımı

Satın alma nedenleri
+ Şık ahşap yapı + Sürdürülebilir kaynaklı malzemelerden yapılmıştır + Kablosuz şarj cihazınız ve yedek kayışlarınız için alan
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI ucuz değil89,99 £ | Diğer

Watch Valet biraz iddialı bir isme sahip olabilir, ancak burada işçiliği ve şık tasarımı şaşırtacak bir şey yok. Anden’in East London stüdyosunda sipariş üzerine üretilen ve daha sonra doğal yağlarla elde işlenen Vale, ceviz ağacından gelir ve Apple Watch'unuzu şarj ederken dört kayış saklayacak şekilde tasarlanmıştır.

Kendi Watch şarj cihazınızı deliğe kolayca yerleştirdiğiniz ve kabloyu arkadan beslediğiniz için burada hiçbir hileli kablosuz teknoloji yoktur. Buradaki tek dezavantaj, güzel yüzeylerden hangisinin seçileceğine karar vermenin acısıdır.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Nomad Baz İstasyonu Apple Watch Sürümü

13. Nomad Baz İstasyonu Apple Watch Sürümü

İPhone, Watch ve AirPod'lar için şık bir deri şarj cihazı - ancak size maliyeti olacak

Satın alma nedenleri
+ Premium deri kaplama + Üç kablosuz cihazı ve Apple Watch'u şarj eder
Kaçınılması gereken nedenler
-Cari siparişler Haziran ayı sonuna kadar ertelendi BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR Amazon'a göz atın 139,95 $ | Göçebe

Apple'ın AirPower'ına bir başka cevap olan Nomad Baz İstasyonu Apple Watch Edition, birinci sınıf, dolgulu deri kaplamaya, kompakt tasarıma ve aynı anda dört cihazı kablosuz olarak şarj etme özelliğine sahiptir. Bunu, kablosuz şarj bobinleri (iPhone ve AirPod'larınız için) ve ayrıca Apple Watch için dik bir kablosuz bağlantı kullanarak yapar.

Bu şekilde, telefonunuz ve kulaklığınız pillerini doldururken, Watch güç alır ve minyatür bir başucu saati olarak ikiye katlanabileceği yatay yönde oturur. Tabanda üç adet bobin bulunduğundan, telefonunuzu veya diğer cihazları şarj etmek için tam olarak doğru yerde oturmalarını sağlamak yerine farklı yönlerde konumlandırabilirsiniz.

Bu şarj cihazının estetiğini seviyoruz, ancak ABD'den gönderildiği için İngiltere'deki alıcıların, paketleri geldiğinde ithalat vergileri nedeniyle sıkıntı yaşayabileceği konusunda uyarılalım. Ayrıca, siparişlerin yazıldığı sırada (Mayıs 2019), 20 Haziran'dan itibaren teslimatların yapılması beklenen bir gecikme var. Yine de bu, alıcıların Apple AirPower'ı beklerken karşılaştıklarından çok daha kısa bir gecikme ...

En iyi Apple Watch aksesuarları: AirUnleashed kablosuz şarj cihazı

14. AirUnleashed kablosuz şarj cihazı

Apple'ın söylediği şeyi başarmak imkansızdı

Satın alma nedenleri
+ Aynı anda üç cihazı şarj eder + Sadece bir kablo gerektirir + Uygun Fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI üç cihaza da sahip değilseniz gereksizdir99 $ | AirUnleashed

Bu, iPhone, Apple Watch ve AirPod'larınızın pillerini aynı anda doldurabilen kablosuz bir şarj pedi. Bu anlamda, AirUnleashed, Apple'ın başaramadığı bir şeyi yapıyor, ancak küçük bir uyarı var.

Apple'ın AirPower'da 32 adede kadar kablosuz şarj bobini sıkıştırmaya çalıştığı ve matın herhangi bir yerine yerleştirilmiş cihazları şarj etmenize izin verdiği durumlarda AirUnleashed, her cihaz için bir tane olmak üzere yalnızca üç bobine sahiptir. Bu, her bir ürünü nereye yerleştirdiğiniz konusunda oldukça hassas olmanız gerektiği anlamına gelir, ancak başlangıç ​​noktası yine de geçerlidir; bu işe yaradı ve Apple’ın (çok benzer) sürümü işe yaramadı.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Kehangda 3

15. Kehangda 3'ü 1 arada şarj yuvası

Saatinizi, iPhone'unuzu ve AirPod'larınızı tek bir yerden güçlendirin

Satın alma nedenleri
+ Tüm kişisel teknolojinizi aynı anda şarj eder + Tüm iPhone ve Saatlere uyar
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece tek renkte mevcuttur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 82 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bu yuva, iPhone, Apple Watch ve AirPod kulaklığınızı aynı anda şarj etmenin harika bir yoludur. Akıllı kablo yönetimi sayesinde, teller düzgün bir şekilde standın arkasına, ardından iPhone ve AirPods kılıfınızın altına yerleştirilir. Bu arada, Saatin kablosuz şarj pedi için de bir yuva var.

Kehangda yuvası, başucu masanızda çok fazla yer kaplamamalıdır ve iki ücretsiz hediye ile birlikte gelir - ekstra bir Yıldırım kablosu ve AirPod'larınız, err, çantanız için lastik kılıf.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Twelve South Actionsleeve

16. Oniki Güney Eylemleeve

Spor çantanız için olmazsa olmaz bir aksesuar

Satın alma nedenleri
+ Kalp atış hızı takibini iyileştirdiği iddia edildi + Boks eldivenleri ve ağırlık kaldırma kayışları için bilekleri serbest bırakır + Birden çok renk
Kaçınılması gereken nedenler
-Ekranı biraz tuhaf hale getiriyor-Henüz Watch Series 4 ile uyumlu değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 34 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Bazı sporlar ve egzersizler için, Apple Watch gibi bileğe takılan bir cihaz size engel olabilir. Örneğin boks eldivenleri giyerken veya spor salonunda ağırlık kaldırmanıza yardımcı olması için bilek kayışları kullanırken. Twelve South'un bu kol kayışı, saati kolunuzun üst kısmına yerleştirirken devreye giriyor.

Burada yapımcılar, Saatin kalp atış hızınızı daha güvenilir bir şekilde izleyeceğini söylüyor (cildinize daha sıkı ve daha tutarlı bir uyum sayesinde). Bu kayış aynı zamanda kıymetli, oldukça hassas bir şekilde saklamanıza yardımcı olur, Watch potansiyel olarak zarar verici ağırlıklardan ve spor salonu ekipmanlarından uzak durur ve ekranın sürekli bir dikkat dağıtıcı olarak davranmasını engeller.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Grey Cyber ​​Watch Case

(Resim kredisi: Gray)

17. Cyber ​​Watch Titanyum Kasa ve Kordon

Apple Watch'unuz için titanyum koruyucu kılıf

Satın alma nedenleri
+ Eşsiz tasarım + Hafif ve güçlü titanyum + Mevcut renk yelpazesi
Kaçınılması gereken nedenler
-Saatin kendisinden daha fazla maliyet

Zaten her şeye sahip olan Apple Watch sahipleri için Gray tarafından Cyber ​​Watch kılıfını sunuyoruz. 455 £ fiyatıyla bu özel örnek, hafif titanyumdan yapılmıştır ve siyah bir kayışla birlikte gelir. Kasa, kusursuz bir uyum vaat ediyor ve saatinizin düğmelerini ve Digital Crown'u erişilebilir durumda bırakıyor.

Cyber ​​Watch kasası, Watch Series 4, 5 ve 6'nın 44mm versiyonlarının yanı sıra Watch SE'ye uyacak şekilde tasarlanmıştır ve ayrıca 759 £ 'a altın veya Aurora adı verilen bir kaplama olarak 987 £' a da mevcuttur, bunlardan sadece 500 yapılmış olacak. Uzay grisi, kırmızı, mavi ve mor renklerde bir dizi daha uygun fiyatlı alüminyum versiyon sunuluyor ve hala oldukça makul bir 303 £ fiyatla satılıyor.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Twelve South Apple Watch TimePorter

18. On iki Güney Apple Watch TimePorter

Klasik bir saat rulosu gibi

Satın alma nedenleri
+ Kompakt + Seyahat için harika + Her şeyi tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-Günlük kullanım için uygun değil Bugünün en iyi Twelve South Apple Watch TimePorter fırsatları Amazon 202 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Yaz Tatili sezonu için mükemmel zamanlanmış bu Apple Watch seyahat çantası, bu sezon uçuyorsanız mükemmeldir. Bir güneş gözlüğü kılıfından ilham alan deri TimePorter kablolarınızı, yedek kayışlarınızı ve tabii ki saati tutar. Varış noktanıza vardığınızda, kasa bir şarj standına dönüşür.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Nomad Pod

19. Göçebe Bölmesi

Apple Watch'unuz için hareket halindeyken şarj etme

Satın alma nedenleri
+ Kompakt tasarım + Dört tam şarj sağlayabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Mevcut şarj kablonuzu gerektirir Bugünün en iyi Nomad Pod fırsatları Amazon 120 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Apple Watch kadar iyi, pil ömrü, şarj cihazı olmadan evden uzakta geçirilecek bir hafta sonu mücadele olacağı anlamına geliyor. Neyse ki, yerleşik şarj cihazına sahip bu şarj cihazı, kampta geçirilen hafta sonlarında olduğu gibi elektrik prizinden uzakta olduğunuzda kullanışlı ve kompakt bir çözüm sunar.

Pil cihazın ortasındadır, bu yüzden açın, mevcut Watch şarj kablonuzu pilin etrafına sarın, kablosuz pedi yerine koyun, kapatın ve hazırsınız - sadece Saatinizi pili yeniden doldurmak için şarj cihazı. Saatinizi izlemek için gri veya gümüş renklerde mevcut olan Nomad, kendi pilinin doldurulması gerekmeden önce dört tam şarj cihazı sağlamalıdır.

En iyi Apple Watch aksesuarları: Spigen Tough Armor Case

20. Spigen Zor Zırh Kasası

İşler gerçekten zorlaştığında

Satın alma nedenleri
+ G-şok tasarımı + Çok sayıda koruma
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Spigen Tough Armor Case fırsatları için çok tıknaz Amazon 170 Amazon müşteri incelemesine göz atın

Spigen Tough Armor Case ile Apple Watch'unuza tam anlamıyla biraz askeri sınıf koruma ekleyin.Bununla şık giyilebilir cihazınızı bir savaş alanına götürebilir ve değerli cihazı ezme konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Apple Watch'un yeterince şık olmadığını düşünüyorsanız ve onu biraz daha G-Shock-y istiyorsanız da kullanışlıdır.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Apple Watch Manyetik Şarj ... Apple Watch Manyetik Şarj Yuvası Amazon £ 75 GörüntüleyinTüm fiyatları görünMagSafe Duo Şarj CihazıApple MagSafe Duo Şarj CihazıEbuyer122,28 £ Görünüm Tüm fiyatları görün