Close

Aralık 2020 için en iyi Apple Watch fırsatları

Yeni bir Apple Watch için pazardaysanız, doğru yere geldiniz - bileğinize vakit kaybetmeden dokunmanızı sağlayacak en iyi Apple Watch fırsatlarına sahibiz.


Ayrıca bu sayfaya doğru zamanda geldiniz, çünkü şu anda Apple'ın akıllı saatinde epik indirimler bekleyebilirsiniz.

Apple, yeni tasarım seçenekleri, daha parlak bir ekran ve gelişmiş sağlık özellikleri gören Apple Watch Series 6 ile saat pazarına girmeye devam ediyor.

Her Apple Watch, 38 mm ve 42 mm veya 40 mm ve 44 mm çeşitlerinde mevcuttur.

İngiltere hızlı bağlantıları:


ABD hızlı bağlantıları:

Hangi Apple Watch'u almalısınız?

En iyi Apple Watch'u arıyorsanız, Series 6'yı isteyeceksiniz. Çeşitli nedenlerden dolayı en yenisi ve en iyisi.


Başlangıç ​​olarak, mavi ve PRODUCT (RED) modelleri de dahil olmak üzere bir dizi yeni kişiselleştirme seçeneği var. İkincisi, kullanışlı bir her zaman açık ekrana sahip ve son olarak yerleşik bir pusulası var.

Biraz daha ucuz bir model arıyorsanız, Seri SE ile gidebilirsiniz. Cihazın kenarına kadar uzanan Seri 5 ile aynı ekrana ve önceki sürümlere göre büyük ölçüde iyileştirilmiş sağlık ve fitness özelliklerine sahiptir.


Daha da ucuz modeller arıyorsanız, Seri 2 veya Seri 3'e gidebilirsiniz.

Hem Seri 2 hem de 3, 50 metreye kadar suya dayanıklıdır, her ikisi de daha hızlı bir çift çekirdekli işlemci ve GPU'ya ve orijinal Apple Watch'a kıyasla daha parlak bir ekrana sahiptir.

En önemlisi, Series 3'te, iPhone'a ihtiyaç duymadan koşarken veya yürüyüş yaparken rotaları, hızı ve mesafeyi ölçebilen yerleşik GPS'in bulunması, bu genellikle ilk Apple Watch'un eleştirisidir.

Ve Series 1'in yeniden bağlanan en eski Watch olmadığını unutmayın, içinde daha iyi çift çekirdekli işlemciye sahip. Şimdi çok düşük bir fiyata bir tane alabilirsiniz.


(Resim kredisi: Apple)

En iyi Apple Watch Series 6 fırsatları

Bugünün en iyi apple watch serisi 6 fırsatları Apple Watch Series 6 GPS, ... Amazon Prime £ 378.99 Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 6 GPS, ... Amazon Prime £ 378.99 Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 6 GPS, ... Amazon Prime £ 378.99 Fırsatı Görüntüle Apple Watch Series 6 GPS, ... John Lewis & Partners£ 379 Anlaşmayı GörüntüleApple Apple Watch Series 6 ... very.co.uk £ 379 Teklifi Görüntüle APPLE Watch Series 6 Hücresel ... Currys PC World 499 £ Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Apple Watch SE

(Resim kredisi: Apple)

En iyi Apple Watch SE fırsatları

Bugünün en iyi Apple Watch SE fırsatları Apple Watch SE GPS, 40 mm ... Amazon Prime £ 269 Teklifi Görüntüle Apple Watch SE GPS, 40 mm ... John Lewis & Partners269 ​​£ Anlaşmayı GörüntüleAPPLE Watch SE - Gümüş ... Currys PC World £ 269 Teklifi Görüntüle Apple Watch SE GPS - 40mm ... Laptop Direct269 ​​£ Anlaşmayı GörüntüleApple Watch SE GPS - 40mm ... Doğrudan Cihazlar269 ​​£ Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Se (Gps), 44Mm ... very.co.uk 299 £ Fırsatı Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

(Resim kredisi: Apple)

En iyi Apple Watch Series 5 fırsatları

Apple Watch Series 5, en yeni ve en büyük Apple Watch modelidir. Yükseltmeler açısından, Seri 4'e benzer bir tasarıma ve özelliklere sahip bir Seri 4.5'e benziyor.

Seri 5, her zaman açık ekran, pusula ve yükseltilmiş Acil SOS özellikleriyle geliştirilmiştir.

En yeni model olduğu için indirimler elde etmek zor olabilir. Bulabileceğimiz en iyi fiyatlar şunlardır:

Bugünün en iyi Apple watch 5 fırsatları İndirimli Fiyat Apple Watch Series 5 ... Amazon Prime £ 499 £ 429 Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 5 GPS + ... John Lewis & Partners£ 429 Anlaşmayı GörüntüleDüşük Stok Apple Watch Series 5 GPS, ... İzle Dükkan £ 429 Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 5 44mm, GPS JD Williams £ 429 Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 5 44mm, GPS Sadece £ 489 Olun Fırsatı Görüntüle Apple Watch Series 5 44mm, GPS Jacamo £ 489 Teklifi Görüntüle Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunlar bulabileceğimiz en iyi Apple Watch 5 GPS + 4G fiyatları:

Günümüzün en iyi Apple Watch 5 GPS Hücresel fırsatları 10 Amazon müşteri yorumu Apple Watch Series 5 GPS + ... John Lewis & Partners£ 429 Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple Watch Series 5 ... Amazon Prime £ 799 £ 520.99 Teklifi Görüntüle Düşük Stok Apple Watch Series 5 GPS + ... İzle Dükkan 529 £ Anlaşmayı Görüntüle Düşük Stok Apple Watch Series 5 GPS + ... The Watch Hut £ 799 Fırsatı Göster Daha Fazla Teklif Göster Her gün en iyi fiyatlar için 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

(Resim kredisi: Apple)

En iyi Apple Watch Series 4 fırsatları

Apple'ın 2018'deki Eylül etkinliğinde iPhone XS ve XS Max ile birlikte duyurulan Apple Watch Series 4, Apple'ın saatin tasarımını ve boyutunu ilk kez piyasaya sürüldüğünden beri ilk kez güncelledi.

Yeni tasarım, kenarlara yaklaşan daha büyük bir ekrana, biraz daha ince bir gövdeye ve etkileyici bir EKG monitörüne sahipti.

Artık bu model bir yaşında olduğuna göre, bazı etkileyici anlaşmaların ortaya çıktığını görmeye başlayacaksınız. Yeni titanyum modelle veya her zaman açık ekranla ilgilenmiyorsanız, tercih etmeniz gereken model bu olabilir.

Bugünün en iyi Apple Watch 4 fiyatları 538 Amazon müşteri yorumu Apple Watch Series 4 ... Amazon Prime £ 455,72 Teklifi Görüntüle Apple Watch S4 Cell 44mm -... argos.co.uk £ 529 Fırsatı Görüntüle Apple Watch S4 Cell 44 mm-S .. . argos.co.uk 529 £ İndirimli Fiyatı Görüntüle Apple Watch Series 4 (GPS + ... Amazon Prime 849 £ 810,07 £ Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunlar, hücresel Apple Watch Series 4'te alabileceğiniz en iyi fırsatlar:

Bugünün en iyi Apple Watch 4 fırsatları Vodafone Ltd24 ayApple Watch 4 Ücretsiz peşin 22 £ / aySınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Vodafone Ltd Vodafone Ltd'deki Anlaşmayı Görüntüle24 ayApple Watch 4 GPS Hücresel Ücretsiz, peşin 29 £ / ay0dakika0metinler0 MBdata Vodafone Ltd'deki Anlaşmayı Görüntüle Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Apple İzle

(Resim kredisi: Apple)

En iyi Apple Watch Series 3 fırsatları

Apple Watch Series 3'teki en büyük güncelleme, akıllı saati bir iPhone veya Wi-Fi ağından ücretsiz olarak kullanmanızı sağlayan hücresel bir bağlantıydı. Hatta bir iPhone olmadan da hücresel ağ üzerinden sesli arama yapabileceksiniz.

Bu, Apple Watch'larını çalıştırmak için kullanan ve iPhone'larını yanlarına almaktan nefret eden kişiler için gerçekten yararlıdır - Apple Music'ten müzik dinleyebileceksiniz.

Apple Watch Series 3 artık son nesil olduğundan, oldukça ciddi indirimler bekleyebiliriz, bu nedenle bir Apple akıllı saat arıyorsanız ve en son modele sahip olmak konusunda telaşlanmadıysanız, Apple Watch Series 3 en iyi model olmalıdır. için gitmek.

Günün en iyi Apple Watch Series 3 GPS fırsatları 13 Amazon müşteri yorumu Apple Watch Series 3 (GPS, ... Amazon Prime £ 199 Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 3, GPS, ... John Lewis & Partners£ 199 Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 3 GPS 38mm ... Apple Türkiye£ 199 Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 3 GPS -... eBay210 TL Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Apple Watch Series 3 (2018 ... Littlewoods 389 £ 299 £ Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 3 38 mm -... Sadece 309 £ Olun Daha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

(Resim kredisi: Apple)

En iyi Apple Watch Series 2 fırsatları

Apple Watch Series 2, dışarıdan büyük ölçüde değişmeden kalsa da, saatin dahili olarak büyük bir güncellemesini gördü, ancak şimdi saatin lehine durduruldu.Seri 3. Yine de bu, üzerinde bazı iyi anlaşmalar olacağı anlamına geliyor.

Bugünün en iyi Apple Watch Series 2 fırsatları 72 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol edin En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz
  • Hangi modeli satın alacağınıza karar verirken yardıma mı ihtiyacınız var? Bunlaren iyi Apple Saatler