Close
 • Ana
 • /
 • Fırsatlar
 • /
 • Aralık 2020 için en iyi Apple Watch SE fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Apple Watch SE fırsatları

2020'nin başlarında ortaya çıkan Apple Watch SE, en son Watch Series 6 ile aynı harika tasarıma sahip, ancak daha düşük bir fiyatla sunuluyor.


Watch SE; yangın, egzersiz, uyku ve aktivite takibi, ayrıca bildirimler, çağrılar, Siri ve akıllı ev kontrolleri olan, ancak Series 6'nın EKG ve kan oksijen uygulamaları olmayan birinci sınıf bir akıllı saat isteyenleri hedefliyor.

Seri 6 gibi, Apple Watch SE de 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki çantada mevcuttur, değiştirilebilir kayışlara sahiptir ve Wi-Fi veya isteğe bağlı Wi-Fi ve hareket halindeyken telefon görüşmeleri almak için 4G hücresel bağlantı ile satın alınabilir. .

Bu giyilebilir cihaz aynı zamanda diğer tüm Apple Watch modelleriyle aynı watchOS yazılımını çalıştırır, seçim yapabileceğiniz ve kişiselleştirebileceğiniz çok çeşitli özelleştirilebilir saat yüzlerine sahiptir, 50 metreye kadar suya dayanıklı olduğundan yüzerken takılabilir ve sizi uyarır. yüksek veya düşük kalp atış hızı ve düzensiz kalp ritmi.

Watch SE, bluetooth kulaklıklarla çalınabilen 32 GB müzik depolama alanına sahiptir. Müzik akışı için Wi-Fi ve isteğe bağlı 4G de vardır ve saat bu bağlantıları mesaj gönderip almak, arama yapmak ve almak ve e-postalar, sosyal medya mesajları ve daha fazlası gibi akıllı telefon bildirimlerini almak için de kullanabilir.


İki kasa boyutu seçeneğinin yanı sıra Watch SE ayrıca üç farklı kasa renginde geliyor. Bunlar uzay grisi, gümüş ve altındır ve hepsi alüminyumdur. Watch Series 6'nın sadece daha pahalı versiyonları paslanmaz çelik kasa ile satın alınabilir.

Apple Watch SE


(Resim kredisi: Apple)

SE'de yerleşik GPS, artı bir altimetre ve bir pusula vardır. Düştüğünüzde ve ayağa kalkmadığınızda bunu fark eden Düşme Algılama özelliği de vardır ve burada iyi olup olmadığınızı kontrol eder. Yanıt vermezseniz veya yardıma ihtiyacınız olduğunu söylerseniz, Saat acil durumda iletişime geçilecek kişileri arayacak ve mesaj gönderecektir.

Ayrıca entegre Apple Pay de vardır, yani saatinizi temassız ödemeler yapmak veya Londra Metrosu gibi doğrudan geçişli ulaşım sistemleri yapmak için kullanabilirsiniz.


Kılıfınızın boyutunu ve rengini seçtikten sonra sıra bir kayış seçmeye gelir. Apple,çok. Minimalist Solo Loop'tan (10 renk seçeneği), yeni Braided Solo Loop'a (beş renk), Sport Band'a (15 renk), Sport Loop'a (yedi renk) kadar değişen altı farklı kayış stili vardır. Deri (sekiz seçenek) ve Paslanmaz Çelik (beş seçenek).

Her Apple Watch SE, kutuda bir kayış ve kablosuz şarj cihazı ile birlikte gelir. Apple'dan ve çok çeşitli üçüncü taraf şirketlerden ek kayışlar satın alınabilir.

SE için pil ömrü iddia edilen 18 saate kadardır, ancak bu, saati nasıl kullandığınıza ve özellikle her gün ne kadar egzersiz takibi yaptığınıza bağlı olarak değişecektir.

Aşağıdaki en iyi Apple Watch SE fırsatlarına göz atın:


Günümüzün en iyi apple watch se fırsatları Apple Watch SE (GPS) 40mm -... Bing Lee429 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch SE GPS 40mm Altın ... Dick Smith465 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch SE GPS 40mm Altın ... Kogan.com465 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch SE GPS 40mm Uzay ... Kogan.com465 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch SE (Uzay Grisi ... Amazon $ 526.79 Fırsatı Görüntüle Apple Watch SE 44mm Hücresel ...579 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleDaha Fazla Teklif Göster Her gün 130 milyondan fazla ürünü en iyi fiyatlar için kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?

 • En iyi akıllı saat
 • Kontrol eten iyi Apple Watch fırsatları
 • En ucuz akıllı saat
 • En iyi Noel hediyeleri: herkes için ilham verici mevcut fikirler
 • En iyi Black Friday fırsatları
 • En iyi Siber Pazartesi fırsatları
 • Noel'in ertesi günü indirimleri