Close
  • Ana
  • /
  • smartwatch
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Apple Watch Series 3 fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Apple Watch Series 3 fırsatları

Apple Watch Series 3, 2017 sonbaharında piyasaya sürülmüş olabilir, ancak en yeni Series 6 ve SE ile birlikte 2020'de hala Apple tarafından satılıyor.


2017'den beri birkaç kesinti oldu, ancak bugün satışta tutmak, Watch Series 3'ün ne kadar harika bir akıllı saat olduğunu ve hala olduğunu gösteriyor.

Watch Series 3'ün tüm modelleri entegre GPS ile birlikte gelir ve ayrıca LTE ile satın alma seçeneği de vardır. Bu şekilde saat, kendi 4G veri bağlantısı olan bir elektronik SIM kart kullanabilir.

Bu, yakınlarda iPhone'unuz olmadan arama yapabileceğiniz ve alabileceğiniz anlamına gelir, ancak aynı zamanda iPhone'unuz evde bırakılarak koşuya çıkarken müzik akışı yapabileceğiniz anlamına da gelir.

Entegre NFC, Watch Series 3'ün mağazalarda ve toplu taşıma araçlarında temassız ödemeleri yönetebileceği anlamına gelir - yine yakınlarda bir iPhone olmadan - ve S3 işlemci, Series 2'ye göre% 70 performans artışı anlamına gelir.


Seri 3, 38 mm ve 42 mm kasa genişliğine sahip iki boyutta mevcuttur ve tüm bilek boyutları için uygundur. 50 metreye kadar su geçirmezlik sayesinde yüzebilirsiniz ve pil ömrü 18 saate kadar çıkar.

Arka tarafta, gün boyunca (veya egzersiz yaparken sürekli) ölçüm almak için bir kalp atış hızı sensörü ve bir dizi farklı iç ve dış mekan egzersizini izlemek için Apple'ın Sağlık uygulaması var. Tüm veriler daha fazla analiz için iPhone'unuza otomatik olarak gönderilir.


Watch Series 3, Apple ve üçüncü şahıslar tarafından satılan geniş bir ürün yelpazesiyle değiştirilebilen, eşleşen beyaz veya siyah Spor kordonlu gümüş veya uzay grisi alüminyum kasa ile mevcuttur. Son olarak, farklı bir kordon ve özel dijital saat yüzleriyle birlikte gelen Nike sürümü var.

Aşağıdaki en iyi fırsatlara göz atın:


Bugünün en iyi Apple Watch Series 3 fiyatları 568 Amazon müşteri yorumu Apple Watch Series 3 GPS, ... Apple199 $ Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 3 GPS, ... Apple229 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Serisi 3 42 mm ... BHPhoto229 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 3 (GPS, ... Amazon Prime $ 264,01 Teklifi Görüntüle Apple Watch Series 3 ... Verizon Wireless 299,99 $ Apple Watch Series 3 için Ön Sipariş Ver ... Verizon Wireless $ 299,99 Teklifi Görüntüle En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?