Close
  • Ana
  • /
  • Saatler
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Apple Watch Series 4 fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Apple Watch Series 4 fırsatları

Artık en son Apple teklifi olmasa da,Seri 4'ü izle2018'den itibaren hala sağlık ve fitness özellikleriyle dolu mükemmel bir akıllı saat. Yeni modeller artık Apple tarafından satılmasa da, yenileme örnekleri üreticinin kendisinde mevcuttur ve yine de bir dizi başka perakendeciden yeni modeller satın alabilirsiniz.


Apple Watch Series 4'ü kalabalıktan ayırmak, bir elektrokardiyogramı nasıl gerçekleştirebileceğidir.

Daha yaygın olarak EKG olarak bilinen bu, kalp hastalığı ve özellikle atriyal fibrilasyon (AFib) ile ilişkili semptomları işaretleyebilen tıbbi bir prosedürdür. Tek yapmanız gereken, saat uygulamasını açmak, Digital Crown'a parmağınızla dokunmaktır; uygulama saati bir EKG gerçekleştirecektir.

Watch Series 4 aynı zamanda Düşme Algılama özelliğini içeren ilk Apple giyilebilir cihazdı. Ağır bir şekilde düşer ve kalkmazsanız, Saat bileğinizi çalar ve iyi olup olmadığınızı sorar. Cevap vermezseniz, Saat otomatik olarak acil servisleri arayacaktır.

Saatin kapsamlı sağlık ve fitness uygulaması; yürüyüş, koşma, bisiklete binme, doğa yürüyüşü, kuvvet antrenmanı ve hatta yoga gibi daha yavaş aktiviteler dahil olmak üzere çok çeşitli aktiviteler için izleme içerir. Egzersiz verileriniz toplanır, saatte depolanır, ardından Bluetooth üzerinden iPhone'unuzdaki Sağlık uygulamasıyla senkronize edilir.


İletişimde kalmak için Apple Watch Series 4, telefon görüşmelerini (iPhone'unuzun Bluetooth'u aracılığıyla veya kendi 4G bağlantısını kullanarak) yönetebilir ve başka bir Watch kullanıcısı ile doğrudan iletişim için bir Walkie-Talkie uygulamasına sahiptir. Siri de doğal olarak anlaşmanın bir parçası ve kayışlar Apple ve diğerleri tarafından yapılan çok çeşitli seçeneklerle değiştirilebilir.

Apple Watch Series 4, 40 mm ve 44 mm olmak üzere iki kasa boyutunda mevcuttur. Her ikisi için de gümüş, altın ve uzay grisi olarak sunulan alüminyum veya paslanmaz çelik seçeneği bulunurken, ikincisi altın, gümüş ve uzay siyahını içerir.


Fitness tutkunları için bir Nike + versiyonu sunuluyor ve ayrıca Hermes ile işbirliği içinde yapılmış, lüks deri kayışlar ve özel saat yüzleriyle tamamlanmış bir koleksiyon var.

2018'de ilk kez piyasaya sürüldüğünde, Watch Series 4 GPS'li 40 mm alüminyum model için 399 £ / 399 $ 'dan fiyatlandırılırken, 4G bağlantısı eklendiğinde ekstra 100 £ / 100 $ eklendi.


En iyi fiyatları aşağıda bulabilirsiniz:

Günün en iyi Apple Watch Series 4 fırsatları 232 Amazon müşteri yorumu Apple Series 4 44mm GPS and ... Focus Camera349,99 Anlaşmayı GörüntüleApple Series 4 44mm GPS ve ... Odak Kamerası349,99 Anlaşmayı GörüntüleBenzer Amazon US Amazon'u Görüntüleyin Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Hücresel veri bağlantısı olan bir Apple Watch Series 4 mü arıyorsunuz? En iyi fiyatları aşağıda bulabilirsiniz:

Bunu beğendin mi?