Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Aralık 2020 için en iyi Apple Watch Series 6 fırsatları

Aralık 2020 için en iyi Apple Watch Series 6 fırsatları

Apple’ın Watch Series 6 adı verilen en son akıllı saati, yalnızca 2020 sonbaharında piyasaya çıktı, ancak şimdiden yılın en iyi giyilebilir cihazlarından birinin ne olduğu konusunda yapılacak anlaşmalar var.


Watch Series 6 kesinlikle sağlık, spor ve fitness özellikleriyle doludur ve hepsi de iPhone'unuza Bluetooth üzerinden bağlanarak (veya kendi 4G bağlantısını kullanarak) mesajları, e-postaları, aramaları ve hatta müzik akışını yönetir.

Elbette günlük aktivitenizi, egzersizinizi ve uykunuzu takip edebilir, aynı zamanda potansiyel olarak hayat kurtaran bazı özellikler de içerir. Birincisi, tek uçlu bir elektrokardiyogram alan ve sizi atriyal fibrilasyon belirtisi olabilecek düzensiz kalp atışı belirtileri konusunda uyarabilen bir EKG uygulamasıdır.

Apple’ın en son akıllı saati, anormal derecede yüksek veya düşük kalp atış hızı belirtileri konusunda sizi uyarabilir ve Düşme Algılama adlı bir özellik, düştüğünüzde iyi olup olmadığınızı kontrol eder. Yanıt vermezseniz Watch Series 6, yardım için otomatik olarak acil durumda iletişime geçilecek kişilerinizi ve hatta yerel acil durum hizmetlerini arayabilir.

Apple Watch Series 6 ve Apple Watch SE


(Resim kredisi: Apple)

Yeni (ve Seri 6'ya özgü), kan oksijen seviyenizi ölçmek için kasanın arkasında bulunan bir çift sensördür. Bu, vücudunuzun oksijeni ne kadar iyi emdiğinin ve vücudunuza iletilen O2 miktarının bir göstergesidir.

Apple Watch Series 6, 40 mm veya 44 mm kasa ile sunulur ve her ikisinde de, kişiselleştirilmiş saat yüzü seçiminize göre sürekli olarak zamanı gösteren, her zaman açık bir dokunmatik ekrana sahiptir.


Apple Watch Series 6'nın her iki boyutu da uzay grisi, gümüş, altın, mavi ve kırmızı alüminyum kasa seçeneklerine sahiptir. Bundan sonra gümüş ve altın renklerinde daha pahalı paslanmaz çelik kasa, ardından siyah ve gri titanyum kasasıyla Watch Edition var.

Watch Series 6'nın tüm modelleri, spor odaklı kauçuk kayışlardan şık deri veya metal kayışlara kadar geniş bir Apple yapımı kayış yelpazesiyle ve son olarak benzersiz markalı saat yüzleri ve lüks deri kayışlarıyla amiral gemisi Hermés serisiyle satın alınabilir. .


Watch Series 6'nın tüm sürümleri, iPhone'unuza yakınınızda ihtiyaç duymadan mobil verilere erişmek için Wi-Fi ve Bluetooth ile veya 4G eklenmesiyle satın alınabilir. Hepsi temassız ödemeler için Apple Pay ile çalışıyor ve hepsi 50 metreye kadar suya dayanıklı, dolayısıyla yüzmek için güvenli.

Aşağıdaki en iyi Apple Watch Series 6 fırsatlarına göz atın:

Bugünün en iyi Apple Watch Series 6 fırsatları İndirimli Fiyat Yeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 399 $ 349,99 $ Fırsatı Görüntüle Apple Watch Series 6 (GPS, ... BHPhoto379 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 6 Apple399 ABD doları Anlaşmayı GörüntüleApple Watch Series 6 GPS, ... Adorama399 ABD doları Anlaşmayı Görüntüleİndirimli Fiyat Yeni Apple Watch Series 6 (GPS ... Amazon Prime 499 $ 469 $ Teklifi Görüntüle Yeni Apple Watch Series 6 ... Amazon Prime 477,92 $ Daha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bunu beğendin mi?