Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • En iyi bebek taşıyıcı 2020: küçüğünüzle seyahat etmek için esnek seçenekler

En iyi bebek taşıyıcı 2020: küçüğünüzle seyahat etmek için esnek seçenekler

Yeni ebeveynlerin satın alması için önerilen bir milyon bir set var - bazıları kullanışlı, bazıları tamamen gereksiz (sana bakıyorum, akıllı bebek bezi kutusu) - ancak en iyi bebek taşıyıcılarının hem ebeveynlere hem de bebek.


Bazı insanlar, bebeğiniz doğrudan vücudunuza yaslandığı için bağlanmayı teşvik ettiklerine inanıyor ve bu bir bebek taşıyıcıyı tercih etmek için güzel bir neden olsa da, çok ihtiyaç duyulan bir kahve içmek gibi eller serbest görevler için de harika olduklarını inkar etmek mümkün değil. hala sıcakken.

Bebek taşıyıcıları ayrıca, bakmanız gereken bir 'telaşlı' ve süper yapışkan bir küçük kişiniz varsa, evden, toplu taşıma araçlarından ve mutlak bir cankurtaran için mükemmeldir.

En iyi bebek taşıyıcıyı seçmek

Markaların seçimi çok büyük, ancak bilmeniz gereken en önemli şey üç tür bebek taşıyıcı olmasıdır: sargı, askı veya gerçek koltuk.

Sargılar ilk başta kafanızı dolaştırmak için zor görünebilir ve gerçek kayışlar veya bağlar olmadan, özellikle ilk kez anne-babalar için biraz korkutucu olabilirler. Ancak birçokları için popüler olmaya devam ediyorlar ve nasıl çalıştıklarını bir kez anladıktan sonra, bir tanesine karşı daha güvende hissedeceksiniz.


Koltuklar hantal olabilir, ancak dışarıdaysanız, bunlar bebeği taşımak için sağlam bir seçenektir, bir maceradayken sizsiniz. Ayrıca, yorgun bir yürümeye başlayan çocuk için her iki dakikada bir durmak zorunda kalmadan işlerini yürütmesi gereken meşgul ebeveynler için de iyidir. Sapanlar, daha hafif bir ağırlık taşırken yeni doğan aşamalarda daha popülerdir.

Bebeğinizin yanı sıra rahatınızı da unutmayın. Yöntemi ve bunun güvenlik özelliklerini kontrol ettiğinizden ve günlük rutininizi (bebek taşıyıcıyı ne kadar süre giymeyi planladığınızı ve ne kadar ağırlık taşıdığınızı) göz önünde bulundurduğunuzdan emin olun. Sırtınızın mümkün olan en iyi desteği aldığından emin olmak önemlidir.


Göz önünde bulundurulması gereken pek çok husus varken, en iyi bebek taşıyıcıyı seçmek zor olabilir, bu nedenle bunu kolaylaştırmak için favorilerimizden bazılarını toparladık.

Şimdi satın alınabilecek en iyi bebek taşıyıcıları

Bebek Bjorn mini


(Resim kredisi: Baby Bjorn)

1. BabyBjörn Mini Taşıyıcı

Küçük bebekler için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Yumuşak jarse kumaş + Güvenilir marka + İnanılmaz derecede kompakt BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 79,99 ABD doları Amazon'da görüntüleyin79,99 Hedefte GörüntüleMacy's'de 79,99 $ Görüntüleyin

BabyBjörn Mini Taşıyıcı, yeni doğanlar için tasarlanmıştır ve bebeğinizin günün her saati yakınlığa ihtiyaç duyduğu ilk aylar için mükemmeldir.

Ayarlanabilir baş desteği vardır ve eğer uyuyan bebeğinizi bir karyolaya aktarmak istiyorsanız, bebek taşıyıcısının tüm ön bölümünü açabilirsiniz.

Bu taşıyıcının USP'lerinden biri, hassas cilde karşı rahat olacak şekilde tasarlanmış yumuşak '3D forması' dır. Dolgu yerine nefes alabilir ve aşırı ısınmayı önleyecek şekilde katmanlanmıştır, bu da yaz bebekleri için harikadır.

79,99 £ 'luk taşıyıcı en kompakt olanlardan biridir, böylece bir çantada kolayca saklayabilirsiniz.


Infantino flip 4 bebek taşıyıcı

(Resim kredisi: Infantino)

2. Infantino Flip Ergo 4 taşıyıcı

Esneklik sunan en iyi değer seçeneği

Satın alma nedenleri
+ Bebeğinizi taşımanın dört yolunu sunar + Makinede yıkanabilir + İnanılmaz değer BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Bebeğinizin nelerden keyif alacağını tahmin etmek imkansızdır, bu nedenle Infantino Flip Ergo 4 bebek taşıyıcı size onları taşımanın dört farklı yolunu sunar.

Önden paketlenmiş bir bebek taşıyıcı veya sırt çantalı bir bebek taşıyıcı olarak kullanılabilir ve bebeğiniz vücudunuza veya dışa doğru içe doğru bakabilir. Elbette bu pozisyonlardan biri onları mutlu etmeli?

Doğumdan itibaren kullanılmak üzere tasarlanmış olup, çok küçük bebekler için bir koltuk başlığı ve büyümek için ayarlanabilir kayışlar vardır.

Taşıyıcı lüks malzemelerden yapılmamış olabilir, ancak sadece 24,99 £ ve onu yıkayabilirsiniz.

Caboo Lite

(Resim kredisi: Caboo)

3. Caboo Lite Block Yenidoğan taşıyıcı

En iyi sarma / sling hibrit

Satın alma nedenleri
+ Ergonomik tasarım + Kalçaları ve omurgayı destekler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Bir sargı fikrini seviyorsanız ancak kılavuzlu sabitlemeleri vb. Olmadığı için korkuyorsanız, Caboo Lite tam size göre olabilir.

Destekleyici ancak hafif bir kumaştan üretilen ürün, akıllı düğümlere ihtiyaç duymadan yumuşak, geniş kayışları sayesinde rahatça giyilebilecek şekilde tasarlanmıştır.

Taşıyıcı, oturarak emzirme desteği ve daha büyük bebekler için kalça pozisyonu dahil olmak üzere, birden fazla eller serbest pozisyonda doğumdan itibaren en iyi taşıma pozisyonunu verecek şekilde ergonomik olarak tasarlanmıştır.

Caboo Lite 54,99 £.

Najell Bebek taşıyıcı

(Resim kredisi: Najell)

4. Najell Bebek taşıyıcı

Yüksek teknoloji özelliklere sahip en iyi ergonomik askı

Satın alma nedenleri
+ Manyetik tokalar gibi güzel detaylar + Bebeğin yaşına uyum sağlayacak şekilde tasarlandı + Uluslararası Kalça Displazisi Enstitüsü tarafından BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Onaylandı Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Najell bebek taşıyıcı, benzersiz manyetik tokalar ve hava örgülü kayışlar sayesinde tek elle sabitlenebilir, bu da onu sürekli hareket halindeki meşgul ebeveynler için harika bir seçenek haline getirir.

Bu taşıyıcı 150 £ olduğundan bu özellikler ucuza gelmez, ancak doğumdan itibaren kullanılmak üzere tasarlanmıştır ve daha büyük çocuklar için kalça oturağıyla birlikte gelir.

Taşıyıcı, Uluslararası Kalça Displazisi Enstitüsü tarafından onaylanmıştır.

Anneler ve babalar için ayarlanabilir, nefes alabilen omuz askıları bebeğin taşınmasını daha rahat hale getirir.

Taşıyıcı makinede yıkanabilir ve yatırımınızı korumaya yardımcı olacak 2 yıllık garantiye sahiptir.

(Resim kredisi: Infantino)

5. Infantino Go Forward Taşıyıcı

Çok sayıda ekstraya sahip en iyi orta fiyatlı taşıyıcı

Satın alma nedenleri
+ Dört taşıma pozisyonu + Geçiş koltuğu + Makinede yıkanabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 52,99 Yatak Banyosunda Görüntüleyin ve Amazon'u Kontrol Etmenin Ötesinde

Infantino Go-Forward taşıyıcı, kullanıcılara bebeği taşımak için dört yol sunar, ancak daha ucuz Infantino Flip Ergo 4'ten biraz daha dolgulu ve lükstür.

Fiyatı 55.04 £ ve daha iyi görünen bir ağabey gibi.

Taşıyıcı, yeni yürümeye başlayan çocuklar için dizden diz desteğine sahip bir geçiş koltuğu, rahat bir malzeme ve geniş bir kayışa ek olarak ebeveynlerin çocukları kadar rahat olmasını sağlamak için ağırlık aktaran bir bel kemerine sahiptir.

Taşıyıcı, çıkarılabilir silikon diş kaşıyıcı ve yumuşak muslin kapüşonun yanı sıra kullanışlı 2 yıllık garanti gibi birçok ekstra ile birlikte gelir. Makinede de yıkanabilir.

Ergobaby Omni 360

(Resim kredisi: Ergobaby)

6. Ergobaby Omni 360 Bebek Taşıyıcı

Daha uzun yolculuklar için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Dört taşıma pozisyonu + UPF 50 koruyucu başlık + 10 yıllık garanti BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 155,44 ABD doları Amazon'da görüntüleyin179 ABD doları Hedefte Görüntüle 179 ABD doları Alex ve Alexa'da görüntüle

Bebek taşıyıcınızı çok kullanmayı planlıyorsanız, Ergobaby Omni 360 size uygun olabilir.

154,90 £ ile en ucuz değil ama 10 yıllık garantiyle uzun süre dayanacak şekilde üretildi.

Taşıyıcı, yenidoğandan yürümeye başlayan çocuklara kadar dört taşıma pozisyonu sunar ve kalça sağlıklı 'M' pozisyonunu destekler, ancak aynı zamanda bel desteği ve yastıklı çapraz kayışlar sayesinde daha uzun süre bebek taşıyan ebeveynler için süper rahat olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ayrıca, emzirirken annelere mahremiyet sunma avantajına sahip kullanışlı bir çıkarılabilir saklama çantası ve UPF 50'ye kadar güneş koruması için saklanabilir bebek başlığı da vardır.

LittleLife kros bebek taşıyıcı

(Resim kredisi: LittleLife)

7. LittleLife Cross Country S4 Çocuk Sırt Taşıyıcı

Harika dış mekanlar için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Büyük çocuklar için harika + Hava akımı omuz askıları + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinSiteyi ziyaret et

Ciddi bir trekking hobisi, ciddi bir bebek taşıyıcıya ihtiyaç duyar ve £ 169,99 Cross Country S4 çocuk taşıyıcı, harika dış mekanlar için tasarlanmıştır.

Altı aydan itibaren uygun olan taşıyıcı, x-tokalı kayış, ayak üzengi ve rahatlık için yumuşak bir yüz pedi ile anatomik olarak şekillendirilmiş ayarlanabilir bir çocuk koltuğuna sahiptir.

Hafif hava akışlı omuz askıları, ebeveynler için daha fazla nefes alabilirlik anlamına gelir; temel ihtiyaçlar için geniş bir taban cebi, bir şişe cebi ve hatta küçük çocuğunuza göz kulak olmak için bir izleme aynası vardır.

Tula Yarım Tokalı Bebek Taşıyıcı

(Resim kredisi: Tula / Amazon)

8. Tula Yarım Tokalı Taşıyıcı

En iyi değer konforu

Satın alma nedenleri
+3 taşıma pozisyonu +% 100 pamuk + Mükemmel uyum için uzun kayış BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Tula Yarım Tokalı Taşıyıcı, kolayca ayarlanabilir ve süper rahattır. % 100 pamuktan üretilen bu bebek taşıyıcı yumuşak ve nefes alabilir, bu da onu hem bebeğin hem de ebeveynin konforu için popüler bir seçim haline getirir. Yüksekliği ve genişliği ayarlanabilir, bebek büyüdükçe sıkı ve ergonomik bir uyum sağlar. Yastıklı bel, sırtınızı desteklemek için ağırlığı eşit olarak dağıtmanıza yardımcı olur ve daha uzun süre takmanıza olanak tanır. Uzun kayışlar, taşıyıcıyı ihtiyaç duyduğunuzda sıkıp gevşetmenize olanak tanır ve tasarım ince ama şıktır. Bu bebek taşıyıcıyı günlük olarak kullanmak istiyorsanız, malzeme makinede yıkanabilir, bu da işleri kolaylaştırır.

Jojo Maman Bebe Bebek Taşıyıcı

(Resim kredisi: JoJo Maman Bebe)

9. Bebe PhysioCarrier Paketimi Kullanıyorum

Hızlı büyüyen çocuklar için en iyisi

Satın alma nedenleri
+ Bebeği görmek için dikiz aynası + Yumuşak malzeme + Opsiyonel çıkarılabilir güçlendirici BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon Sitesini Ziyaret Edin

Esneklik açısından Tula Yarım Tokaya benzer şekilde Je Porte Mon Bebe PhysioCarrier, doğumdan itibaren bebekler için idealdir ve büyüdükleri zaman için bir takviye paketi ile birlikte gelir. Bebeğinizi sırtınız da dahil olmak üzere üç farklı pozisyonda taşıyabilirsiniz, bu durumda bebeğinizi her zaman görebilmeniz için bir dikiz aynanız da vardır. Bebek için file baş desteği ve sıcak havalarda bebekleri serin tutan fermuarlı file panel vardır. Bu şık bebek taşıyıcı markası, çok makul bir fiyata gelir ve listelenen diğer taşıyıcılardan bazılarına kıyasla, özellikle bebeğinizi yaşlandıkça bile taşımayı planlıyorsanız, paranızın tam karşılığıdır.

Bunu beğendin mi?

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın BABYBJÖRN Mini Bebek Taşıyıcı, ... BABYBJORN Mini Bebek Taşıyıcı Amazon $ 79.99 GörüntüleTüm fiyatları görünInfantino Go Forward Evolved ... Infantino Go Forward Taşıyıcı Yatak Banyosu ve Ötesi $ 52.99 İnceleTüm fiyatları görün