Close
 • Ana
 • /
 • Yaşam Tarzı
 • /
 • En iyi sırt çantaları 2020: okul, işe gidip gelme veya seyahat için şık sırt çantaları

En iyi sırt çantaları 2020: okul, işe gidip gelme veya seyahat için şık sırt çantaları

İster dizüstü bilgisayarınızı taşımak için ister hafta sonu kaçamağı için kullanın, herkesin dayanıklı ve şık bir sırt çantasına ihtiyacı vardır.


Dizüstü bilgisayarlar ve tabletler giderek inceliyor ve hafifliyor, bu nedenle korumanız gereken önemli yatırımlardır. Ve bir kılıf veya kılıf bazen kullanışlı olabilirken, hiçbir şey bir sırt çantası veya dizüstü bilgisayar çantası gibi tam korumayı haykırmaz. Ayrıca, tüm şarj cihazlarınızı, pillerinizi, kameralarınızı, e-okuyucularınızı, selfie çubuklarınızı, stres çarklarını ve Pingtwitter dergisinin kopyalarını vb. Taşımak için bir araca ihtiyacınız var, cepler her zaman bir bonus.

Ancak hafta sonu için bir çantanın peşindeyseniz, daha şık bir tasarımcı teklifi düşünebilirsiniz. Büyük logolar trend halindeyken, Oliver Spencer ve Paul Smith gibi markalar (biraz özenle) ömür boyu dayanması gereken bir dizi klasik ve kaliteli çantaya sahip.

İster üst düzey tasarım sırt çantaları ister sağlam, suya dayanıklı sırt çantaları arıyor olun, sizin için harika bir seçenek var. Süper şıktan harika su geçirmezliğe kadar, bunu çantamızın içinde bulduk.

Sizin için en iyi sırt çantası nasıl alınır

İster iş için yeni bir çanta arıyor olun, ister yeni bir okul dönemine başlıyor olun, doğru sırt çantasını seçmek çok önemlidir. Sadece iyi görünmekle kalmamalı, aynı zamanda rahat olması ve elbette tüm eşyalarınızı taşıyacak kadar büyük olması gerekir.


Boyutla başlayalım. Genellikle küçük bir sırt çantası yaklaşık 6-10 litredir. Bunlar çocuklar, dışarıda geçirilen günler ve spor kıyafetleri için harikadır. Orta boy bir sırt çantası yaklaşık 10-30 litredir ve işe gidip gelmek için idealdir. 35 litreden fazla ve gece kamp gezilerine ve sırt çantalı gezilere bakıyorsunuz.

Bu özellikte günlük paketlere odaklanacağız, ancak rehberimize göz atabilirsiniz.en iyi bagaj taşımak, eğer bu senin çantandan daha fazlasıysa.


 • En iyi yürüyüş sırt çantaları
 • australias-best-laptops-bag

Ardından, ihtiyacınız olan koruma türüne karar vermeniz gerekir. İşe yürür müsün, yağmur mu gelir parlar mı? Tamamen su geçirmez bir pakete ihtiyacınız olabilir. En üst düzeyde koruma istiyorsanız, dış iskeletle tamamlanmış Kuzey Yüz Erişim Paketi sizin için daha uygundur.

Nihayet rahatlık. Bu şeyi bütün gün taşıyacaksan, yastıklı kayışlar isteyeceksin. Omuzlarınız size daha sonra teşekkür edecek. Dikkat edilmesi gereken diğer konfor özellikleri bel ve göğüs kayışlarıdır. Bunlar modadaki son sözler değil ama omuzlarındaki yükü alıyorlar.


En iyi günlük sırt çantaları

1. Eastpak Austin Naylon Sırt Çantası

Şık, dayanıklı ve uygun fiyatlı, daha ne isteyebilirsiniz?

Satın alma nedenleri
+ 30 yıl garanti + Yastıklı dizüstü bilgisayar bölmesi + Çekici tasarım + Uygun fiyatlı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Eastpak'tan Austin sırt çantası, ünlü Pak'R'den biraz daha olgun bir tasarıma sahiptir, bu da onu Üniversite veya ilk işiniz için ideal kılar. Dayanıklı naylondan yapılmıştır ve tüm kitaplığı sırtınızda taşırken bile rahatlık sağlamak için yastıklı kayışlara sahiptir.

İki harici fermuarlı cep ve bir iç yastıklı dizüstü bilgisayar kılıfı vardır. Hepsinden iyisi, Eastpak sırt çantalarının kalitesine ve dayanıklılığına o kadar güveniyor ki 30 yıl garanti veriyor.


(Resim kredisi: Bay Porter)

2. Patagonia Arbor Kanvas Sırt Çantası

Sağlam, su tutmaz bir sırt çantası da güzel

Satın alma nedenleri
+ Yastıklı dizüstü bilgisayar kılıfı dahildir + Ergonomik kayışlar + Su geçirmez BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Yürüyüş ve ofis için harika olan Patagonia’nın Arbor sırt çantası, modern yaşam için ekstralar da dahil olmak üzere eski usul bir görünüme sahiptir. Eski sırt çantalarından farklı olarak, kanvas su tutmaz ve geri dönüştürülür ve geniş iç mekanda kullanışlı bir yastıklı dizüstü bilgisayar kılıfı bulunur. Sırt çantası aynı zamanda ergonomik 'insan kıvrımlı' kayışlara sahiptir, onu ağır çalışma kitini veya bir hafta sonu uzakta taşımak için mükemmel kılar, ayrıca harika görünür.

3. Tom Ford Buckly deri sırt çantası

Kentsel ormana hazır lüks bir sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ Harika marka + Şık tasarım + Kalın fermuarlar + Yumuşak nubuk deri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu Tom Ford sırt çantası, gardırobunuz için akıllı ve pratik bir üründür ve gündelik veya daha resmi bir elbise ile eşleştirilebilir. İtalya'da, yaşla birlikte daha da esnek hale gelen kadife yumuşak nubuk deriden yapılmıştır. Şık siyah deri, cesur, parlak altın donanımla vurgulanmıştır. İç mekan dimi astarlıdır ve günlük ihtiyaçlarınızı taşımak için yeterli alana sahiptir.

4. Knomo Beaufort

Satın alma nedenleri
+ 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar + RFID korumalı cebi tutar
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok renkli değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 327,43 $ Amazon'da Görüntüle

Şık bir şekilde dolaşmak ister misin? Siyah veya kiraz rengi seçenekleri bulunan bu ince sırçalı deri ve naylon sırt çantası, tüm gün taşımak için mükemmeldir. Ön tarafın iki fermuarlı cebi pasaportları, telefonları ve kartları alır, ancak çoğunu sağ tarafın RFID korumalı cebinde saklamanız akıllıca olacaktır.

İçeride 14 inçlik bir dizüstü bilgisayar için bir bölme, bir tablet için başka bir bölme ve fermuarlı bir cep var, ancak göbeğinde fazladan bir katman veya bir çift ayakkabı için yeterli yer var. Bir gecelik konaklama veya uçak içi aygıtlar için kabin bagajı için bir tanesidir.

5. The North Face Berkeley Sırt Çantası

Satın alma nedenleri
+ Parlak + Bisiklet ışığı döngüsü + Bölmeler
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Zeki değil Amazon'a bakın

The North Face'in bu basit ama işlevsel sırt çantası, eşyalarınızı güvenli bir şekilde saklamak için birkaç bölmeye sahiptir. Miras niteliğindeki North Face stiline sahip bu paket, tüm günlük maceralarınız için pratik olduğu kadar güzel görünmektedir.

Küçük eşyalarınız için fermuarlı bir ana bölme ve ikinci bir bölme içerir. Tasarım, bir bisiklet ışığını asabileceğiniz bir halkaya ve şık iki tonlu fermuarlara sahiptir.

(Resim kredisi: Bay Porter)

6. Oliver Spencer Tam Taneli Deri Sırt Çantası

Pratik uygulamalar için zamansız bir seçim

Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı malzeme + İç yastıklı kılıf + Zamansız tasarım
Kaçınılması gereken nedenler
-Derhal herkes için değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Deri bir evrak çantası kadar önemli bir exec haykırmaz. Bu Oliver Spencer deri sırt çantası aynı derecede akıllı ama çok daha pratik. Üst tutacakları vardır, böylece yoğun istasyonlarda ve terminallerde bir taşıma çantası gibi rahatça taşıyabilirsiniz, ayrıca dayanıklı sırt kayışları. İçeride, bir tableti veya dizüstü bilgisayarı korumak için yastıklı bir kılıf ve ön kısımda bir kart sahibi veya anahtarlar için çıtçıtlı bir tutturma bulunur. Deri herkes için olmasa da, bu sağlam sırçalı deri çanta süper dayanıklıdır ve yıllarca şık görünmeye devam edecektir. Oldukça büyük bir yatırım, ancak zamansız tasarımı, gardırobunuzun yıllarca çalışkan bir parçası olacağı anlamına geliyor.

İşe gidip gelmek için en iyi sırt çantaları

1. Sahil ve Sky Isar

Eşsiz görünümlü bir dizüstü bilgisayar çantası ve bir arada çanta

Satın alma nedenleri
+ Çok Yönlü + Geniş + Orijinal tasarım + Dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI480 ABD doları Dick Smith'te Görüntüle 480 ABD doları Kogan.com'da görüntüle1.054,44 $ Amazon'da Görüntüleyin

Côte & Ciel'in Isar sırt çantası gerçekten iki çantanın içinde. Birincisi, 15 inç'e kadar dizüstü bilgisayarlar için uygun bir dizüstü bilgisayar bölümü ve ikincisi, koşu ayakkabısı ve koşu kitiniz gibi daha yumuşak öğeler için ideal olan ayrı, genişletilebilir bir bölüm var.

İki bölümün her birinin içinde daha küçük eşyalar için daha küçük bir fermuarlı cep vardır ve iki bölme arasında pasaport veya telefon tutmak için kullanılabilecek neredeyse görünmez üçüncü bir cep vardır.

Tasarım dayanıklı ve çok iyi yapılmış. Isar, suya dayanıklı naylon ve sırçalı deri dahil olmak üzere bir dizi renk ve kumaşta mevcuttur. Dizüstü bilgisayarınız ve spor setiniz ile işe gidip gelmek veya belki de işten çıkıyorsanız bir kıyafet değiştirmek istiyorsanız idealdir.

(Resim kredisi: Anız ve Co)

2. Kirli Kirli Anız Sırt Çantası

Konfor ve rahatlık için tasarlanmış İngiliz sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ İki yan cep + 16 inç dizüstü bilgisayar için alan + Abartısız tasarım + Nefes alabilen ve yastıklı arka panel BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edinAnız ve Co'dan 115 £ / 142 $ karşılığında satın alın

İşe gidip gelmek için gözlerden uzak bir sırt çantası arıyorsanız, sizi Anız ve Co Banliyö ile tanıştırmak istiyoruz. Bu sırt çantası stil, pratiklik ve aşırı rahatlık için tasarlanmıştır. 16 inçlik bir cihazı yerleştirmek için yeterince büyük olan yastıklı dizüstü bilgisayar bölmesine doğrudan erişim ve önümüzdeki gün için ihtiyacınız olan her şeyi barındıracak cömert bir iç mekan sunar. Uzun ömürlü kalite için birinci sınıf su geçirmez tuval ile el yapımıdır ve rahatlık için nefes alabilen ve yastıklı bir arka panele sahiptir.

3. Filson Ranger Deri Kesimli Dimi Sırt Çantası

Bu sağlam ve yakışıklı sırt çantası, bir Soho Çiftlik Evi'nde tam eve bakacak

Satın alma nedenleri
+ Sağlam malzemeler + Rustik tasarım + Dolgulu omuzlar + Yüksek kapasite BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Eski ormancılık çantalarından esinlenen Filson'un bu uzun ömürlü 'Ranger' sırt çantası, dayanıklı dimi (aşınmaya ve yıpranmaya karşı dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır) ve kanvas kumaştan kesilmiştir. Soho Farmhouse'da setin bir parçası gibi göründüğünü görebiliyoruz. Eğer sizinkini kötüye kullanma eğilimindeyseniz, mükemmel bir çanta. Yaklaşık 22 litrelik iç alana sahip olduğundan, bir dizüstü bilgisayar, temel malzemeler ve bir kapüşonlu veya bir çift spor ayakkabı için bolca yer. Kayışlar rahat etmen için yastıklıdır.

4. Brooks İngiltere Transit Keten Pickwick

Londra'da tasarlanan bu sırt çantası zahmetsizce şık

Satın alma nedenleri
+ Harika marka + Sternum kayış + Metal ayaklar + Bisiklet için üretildi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

26 litrelik Pickwick, Brooks'a göre, bisikletle şehir yolculuğunu özetleyen kolaylığı tamamlayan bir tasarıma sahip, çok yönlü bir kanvas üstü açılır sırt çantasıdır. Suya dayanıklı pamuktan yapılmıştır ve hakiki Brooks deri döşemeye sahiptir. Pickwick, Londra'da André Klauser tarafından tasarlandı ve İtalyan zanaatkarlar tarafından Toskana tepelerinde üretildi.

15 inçlik bir dizüstü bilgisayar için yeterli alan var. Cepler ve açılır kapanır sistem sırtınıza yaklaşarak şık bir görünüm sağlarken eşyalarınızı güvende tutar.

(Resim kredisi: John Lewis)

5. Sandqvist Hege Grand Organik Pamuk Sırt Çantası

En sevdiğimiz markalardan lüks deri ve pamuklu sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ Havalı bir isimden süper şık + Üç yıllık garanti ile birlikte gelir + Sade + Harika boyut
Kaçınılması gereken nedenler
-Cotton herkes için yeterince akıllı değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Doğu Londra'da bir start-up kuruyorsanız veya biraz vlog içeriği hazırlamak için yola çıkıyorsanız, bu sizin ve diğer tüm stil bilincine sahip olanlar için sırt çantasıdır. Sandqvist, temiz hatları ve minimalist tarzı ile tanınır ve Hege Grand sırt çantası markadır. Dayanıklılık sağlayan kontrast bitkisel tabaklanmış deri katlanabilir tasarıma sahip organik ağır pamuk kanvastan yapılmıştır. Düzenli kalmanıza yardımcı olmak için iç kısımda 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar kılıfı, iki iç cep ve bir fermuarlı cep vardır.

] Telefonunuz ve cüzdanınız gibi sık kullanılan eşyalar için dışarıdan erişilebilen gizli bir fermuarlı cebi ve nakliye konteynır ofisinizin sıcağında sizi serin tutmak için ayarlanabilir pamuklu omuz askıları veya bir tren yolculuğuyla heyecan verici hafta sonu destinasyonu. 42 x 30 x 15 cm herkesin zevkine göre olmayacak ve bazıları pamuk için yüksek fiyat etiketi bulabilir, ancak kesinlikle şu anda piyasadaki en soğuk seçeneklerden biri ve üç yıllık bir garantiyle geliyor.

6. Knomo Southampton Evrak Çantası

Şık, şık ve aldatıcı bir şekilde pratik

Satın alma nedenleri
+ Küçük ama geniş + Birinci sınıf deri tasarım + Konforlu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 131,37 $ Amazon'da 184 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Knomo'nun Southampton'ı, kapladığı alan oldukça küçük olmasına rağmen aldatıcı bir şekilde geniş. Birinci sınıf, deri ve kanvas tasarımı seviyoruz. Çanta, yastıklı bir dizüstü bilgisayar ve tablet cebi ile bir arka alan olmak üzere birden fazla bölüme ayrılmıştır, ön kısım ise bol miktarda kablo, kitap ve benzeri şeyleri tutabilir.

Her iki cep de sağlam fermuarlarla korunur ve kayışlar, uzun süre giymek için oldukça rahattır. Çanta gibi taşınabilir veya sırt çantası gibi giyilebilir, bu yüzden iki çanta bir arada, gerçekten.

7. Burton Tinder

Günlük kullanılabilirliğe sahip eski stil

Satın alma nedenleri
+ Retro stil + İpli kapatma + Yastıklı dizüstü bilgisayar bölmesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI152 $ Dick Smith'te Görüntüle 152 $ Kogan.com'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Burton Tinder Sırt Çantası, vintage stili günlük kullanılabilirliği birleştiriyor ve harika göründüğünü düşünüyoruz. Pakette, dizüstü bilgisayarınızı bir kafede, yastıklı bir dizüstü bilgisayar bölmesinde ve hızlı erişilebilen bir aksesuar cebi içinde hızla çıkarmanız gerektiğinde harika olan basit bir büzme ipi kapatma özelliği bulunur.

Evet, vintage kanvas ve suni deri detaylarıyla retro görünebilir, ancak bu tamamen modern bir sırt çantası. Kaldırma süresi garantisiyle de uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir.

Okul, kolej ve üniversite için en iyi sırt çantaları

1. Herschel Günlük Sırt Çantası Mirası

Tiki görünmek ister misin? Herschel'in bu klasik sırt çantasına bir göz atın

Satın alma nedenleri
+ Klasik tasarım + Uygun fiyatlı + 15 inç dizüstü bilgisayar için alan + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 80 ABD doları Amazon'da 81,80 ABD doları görüntüleyin Amazon'da 88,75 ABD doları görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

O şık görünüme mi gidiyorsun? Herschel Heritage sırt çantası, size iyi davranacak klasik ve işlevsel bir tasarımdır. Tuvalden kesilmiş, deri detaylarla şık bir dokunuş katıyor. Paket, elmas şeklindeki vurgu ve dokuma etiketle tamamlanmıştır.

İç kısımda Herschel'in imzası olan çizgili kumaş astar ve 15 inçlik bir dizüstü bilgisayar kılıfı bulunuyor.

2. Cath Kidston Oxford Rose Sırt Çantası

Bu cesur kalıbı seviyoruz

Satın alma nedenleri
+ Çarpıcı desen + Geniş + Dolgulu kayışlar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Cesur desenli bir sırt çantasının peşindeyseniz, Cath Kidston'ın bu paketinden başkasına bakmayın. Su geçirmez muşamba üzerine basılmış yeşil ve pembe renk şemasını gerçekten seviyoruz. Gerçekten göze çarpıyor.

İçeride, dizüstü bilgisayarınızı güvende tutmak için yastıklı bir bölüm ve A4 klasörler ve temel malzemeler için bolca yer vardır.

(Resim kredisi: Bay Porter)

3. Paul Smith Deri Kesilmiş Ripstop ve Deniz Kabuğu Sırt Çantası

Rahat bir yolculuk için zor ve pratik seçim

Satın alma nedenleri
+ Süper geniş + Ünlü Paul Smith şerit detayını içerir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ SATIŞLARI için kullanılan malzemeler için pahalı Amazon'a bakın

Çanta tasarımcınızı seviyorsanız ama pratikse, bu Paul Smith deri süslemeli sırt çantası tam size göre olabilir. Bir yırtılmaz sırt çantası için bu kadar ödeme yapmak pahalı görünebilir, ancak iş ve oyun için kullanırsanız sırt çantası parasının karşılığını verir. Pratik yırtılmaz malzeme onu süper dayanıklı kılarken, deri kaplama ve Paul Smith'in imza çizgileri lüks bir dokunuş katıyor.

4. Eastpak Ofis Dışında

Eastpak'tan bir klasik, şimdi modern bir dokunuşla

Satın alma nedenleri
+ Klasik tasarım + İkonik marka + Harika desenler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 60 $ Amazon'da görüntüleyin 70 $ Amazon'da görüntüleyin119,99 Myer.com.au adresinde görüntüleyin

Ofis Dışı paketi, birkaç farklı baskıda sunulan basit ve şık bir tasarımdır - şirketin AW16 koleksiyonundaki Parrot m'yi seviyoruz. Artık okul bahçesinde savaş bölgelerinden daha yaygın olarak bulunan Eastpak, pazar lideri olmaya devam etti.

Ofis Dışı paketi, birkaç farklı baskıda sunulan basit ve şık bir tasarımdır - şirketin AW16 koleksiyonundaki Parrot motifini seviyoruz. Sırt çantasında ayrı bir dizüstü bilgisayar bölmesi ve SGS'li omuz pedleri bulunur.

5. Fjällräven Kanken

Fjällräven şu anda çok ateşli, ama bunu telaffuz etmekte bol şans

Satın alma nedenleri
+ Taşıma sapı + Sevimli marka + Pratik tasarım BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 78,13 Amazon'da görüntüle94,95 ABD doları THE ICONIC'te görüntüle 142 ABD doları Kogan.com'da görüntüle

Bu İsveçli açık hava firması, daha rahat bir 'taşıma sistemi' yaratma fikrinden doğdu. Kanken, özellikle, 1978'de okul çocukları arasında sırt problemlerini önlemeye yardımcı olmak için yaratıldı. Bu modern (ancak yine de klasik) sırt çantası, 13 inçlik bir Macbook (veya daha küçük) için alana sahip, şık ve pratiktir. Su tutmaz gövde uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir ve taşıma kolu basitlik ve çok yönlülük açısından puan kazanır.

Seyahat için en iyi sırt çantaları

(Resim kredisi: Tumi)

1. Tumi Alpha 3 İnce Çözümler Kısa Paketi

Bu premium paletli sırt çantası kesinlikle dayak atabilir

Satın alma nedenleri
+ Dayanıklı + Tonlarca Ünlü Tarafından Kullanılıyor + Akıllı euro-gezgin şık BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 753.77 Amazon'da Görüntüle

Tumiiş seyahati söz konusu olduğunda marka. Yeni Alpha 3 Slim Solutions Brief Pack, seyahat ederken ellerinizi kullanmadan rahat etmenizi sağlarken profesyonel ve abartısızdır. Patentli, ultra dayanıklı FXT balistik naylondan, dayanıklı kumaştan ve deri kaplamadan yapılmıştır. İçeride, 15 inçlik dizüstü bilgisayarlara uyan yastıklı bir dizüstü bilgisayar cebi ve çok daha fazla organizasyon özelliği (kart cepleri, kalem halkaları ve bir anahtar tasması gibi) var. Hepsi bu kadar değil, sırt çantasında ayrıca sizi kaybolan eşyalarla yeniden birleştirmenize yardımcı olan özel bir program olan Tumi Tracer da bulunuyor.

2. Lowe Alpine Cloud 35

Seyahat bagajı banliyö sırt çantasıyla buluşuyor: her yönden parlak

Satın alma nedenleri
+ Her şey için bölme + 35L kapasite, hem daha uzun yolculuklar hem de her gün için iyi olmasını sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Bel kayışı yok Bugünün en iyi Lowe Alpine Cloud 35 fırsatları Amazon'a bakın

Bu sırt çantasında çok şey var - 35L kapasitesi ile seyahatlerinizde (kabin uyumlu) ve ayrıca TSA onaylı dizüstü bilgisayar kılıfı, yastıklı kablo kasası ve çoklu dahili yük düzenleme seçenekleri sayesinde banliyö sırt çantanız olarak kullanabilirsiniz.

Tablet kılıfı, telefon cebi, güvenlik cebi, ıslak, kirli veya kötü kokulu her şey için ideal olan alt cep dahil her şey için gerçekten bir yer var. Düdük anahtar klipsli bir göğüs kemiği kayışı bile var. Bu sırt çantasını kullanmak organize olmayı kolaylaştırır. Kalıplı arka sistem, Cloud 35'in taşınmasını rahat hale getirir ve iyi bir duruş sağlar. Hem seyahat etmek hem de işe gidip gelmek için kullanabileceğiniz gibi fiyat etiketi adil görünüyor.

3. Samsonite Pro-DLX 5

Satın alma nedenleri
+ Tekerlekler ve sırt çantası kayışları + Dizüstü bilgisayar ve tablet kılıfları + Seyahat için ideal
Kaçınılması gereken nedenler
-Çok resmi bir görünüm BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 327,19 $ Amazon'da 421,22 $ Amazon'da Görüntüle

Sık sık iş seyahatinde olanlar hedefleniyor. Samsonite'nin bu resmi tarzdaki sırt çantası 48x33x20cm boyutlarında ve 2.6kg ağırlığında, 28 litre ekipman alıyor ve 10.1 inçlik tablet ve 17.3 inçlik bir dizüstü bilgisayar için bölmeler içeriyor.

Ancak, en çok etkileyen şey havalimanının etrafındaki işleyiş şeklidir; sırt çantası kayışları paketlenebilir ve açılır bir teleskopik sap kullanılarak iki tekerleği üzerinde sürüklenebilir. Ayrıca, kredi kartlarını ve pasaportları gözden geçirerek ödeme ve kimlik sahtekarlığına karşı korumak için RFID korumalı bir cebi var.

4. Mammut Xeron Courier 25

İsviçre dağcılık markasından çok yönlü harika

Satın alma nedenleri
+ Hızlı erişim + Ayrı dizüstü bilgisayar girişi + Dört renk BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 100,77 $ Amazon'da görüntüleyin

Bu 25 litrelik kurye tarzı sırt çantası, pratik ve çekici olup, hem toplu taşıma hem de günlük geziler için mükemmeldir.

Büyük rolltop, büyük bir gözenekli cep ile bölünmüş ana bölmeye hızlı erişim sağlar. Ayrı bir fermuarlı cepten erişilebilen bir dizüstü bilgisayar bölmesi de vardır (havaalanı güvenliği için çok kullanışlıdır). Dahili dizüstü bilgisayar bölmesi, eşyaların korunmasını sağlamak için bir arka plaka ile güçlendirilmiştir ve paket, dört yumuşak renkte gelir.

5. Incase EO Seyahat Sırt Çantası

Satın alma nedenleri
+ El bagajı boyutu + Takım elbise
Kaçınılması gereken nedenler
-Yumuşak taraflı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 252,43 $ Amazon'da Görüntüleyin300 Dick Smith'te Görüntüle 300 Kogan.com'da görüntüle

Bir başka harika hibrit tasarım olan bu çanta, ikisi tam olarak bir bavul gibi açılan üç bölmeye sahiptir. Ortada bir takım elbise ve diğer kıyafetlere kolayca sığabilecek kıyafetler için bir bölge bulunurken, arkasında 17 inçlik bir dizüstü bilgisayar (veya birkaç gömlek) için yumuşak bir bölme vardır.

Çantanın ön kısmı, piller, telefonlar, kalemler ve kulaklıklar için düzenleyici cepler ile daha geleneksel bir sırt çantası tarzındadır. Anahtarları, bozuk paraları, telefonları veya güneş gözlüklerini saklamak için yumuşak bir cep bile var. Tamamen yumuşak kenarlıdır, bu nedenle eşyalarınıza fazla koruma sağlamaz, ancak tüm çantanın boyutu bir sarmal fermuar kullanılarak küçültülebilirken, dört sıkıştırma kayışı her şeyi olabildiğince küçük tutar.

Dış mekan için en iyi sırt çantaları

1. Kuzey Yüzü Erişimi

Teknolojinizi güvende tutmak için çelik bir dış iskelet kullanır

Satın alma nedenleri
+ Dış iskelet koruması + Teknolojiyi çıkarır + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 529,97 $ Amazon'da görüntüle

Kuzey Yüz Erişim paketi belki de bu listedeki en gelişmiş olanıdır - teknolojinizi güvende tutmak için çelik bir dış iskelet ve bir düğmeye basılarak açılan bir kabuk tasarımı. Hatta daha erişilebilir hale getirmek için teknolojinizi 'çıkarır'.

Paket, rahat 'Flex Vent' omuz askılarına sahiptir. Zıt sarı iç kısımda dört çanta ve iki fermuarlı giriş cebi bulunur. 15 inç boyuta kadar dizüstü bilgisayarlara sığar.

2. Osprey Radyal 26

En iyi bisiklet banliyö sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ Takılması son derece rahat + Onarım veya değiştirme ömür boyu garantisi
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı Bugünün en iyi Osprey Radial 26 fırsatları162,99 ABD doları Zincir Reaksiyon Çevrimlerinde GörüntüleAmazon'u kontrol edin

Bu güzellik, bir bisikletin işe gidip gelmesini kolaylaştırıyor - trambolin askılı ağ sırt sistemi, hedefimize sırtımızda korkunç ıslak lekeler olmadan ulaştığımız anlamına geliyordu. Paket rahat oturur ve vücuda yakın hareket ederek binmeyi ve aynı zamanda koşmayı rahat hale getirir - havalandırmalı streç boyunduruk ve elastik kalça kemeri ile birlikte koşumdaki yük kaldırıcılar kesinlikle işlerini yapar.

Geceleri görünürlük için yansıtıcı ayrıntılarla tamamlanan bu güzel görünümlü sırt çantası, eşyalarınızı saklamak ve ayırmak için çok sayıda küçük bölmenin yanı sıra yastıklı bir dizüstü bilgisayar ve tablet kılıfına sahiptir. Yerleşik yüksek görünür yağmurluk ve LidLock kask eklentisini de seviyoruz - çok iyi tasarlanmış ve yapılmıştır.

(Resim kredisi: Bay Porter)

3. Patagonia Kara Delik 25L Sırt Çantası

İş ve oyun için süper kaygan sırt çantası

Satın alma nedenleri
+ Süper trend + Gerçekten su geçirmez + İç yastıklı cep
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Berghaus Arrow 30 fırsatları için çok dikkat çekici: 153,30 $ Amazon'da Görüntüleyin

Patagonia şu anda Gucci kadar moda ve göz alıcı Kara Delik sırt çantasını biraz pazarlık yapıyor. Şık olmasının yanı sıra, parlak siyah çanta ciddi şekilde dayanıklıdır, bu da onu iş ve oyun için mükemmel kılar. Hafif ve güçlü polyester yırtılmaz malzemeden üretilen çanta, kendine özgü parlak görünümünü veren özel bir film laminat kaplama sayesinde su geçirmez hale getirildi. Ana bölmede 15 inçlik dizüstü bilgisayarların çoğuna uyan yastıklı bir kılıf ve küçük eşyalar için fermuarlı bir cep bulunurken, ağır hizmet tipi kalıplı arka kısım, 25 litrelik çantayı tam kapasitesine kadar doldurmanıza ve rahat kalmanıza olanak tanır.

4. OverBoard Classic Su Geçirmez Sırt Çantası Sırt Çantası

Değerli eşyalarınızı kemik kadar kuru tutun

Satın alma nedenleri
+ Tamamen su geçirmez + Yüzer + Rahat
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 101,95 $ 'a gidip gelmek için aşırı öldürme Amazon'da 107,95 $ görüntüleyin Amazon'da görüntüleyin

Sağlam bir üstü ile bu sırt çantası yüzde 100 su geçirmezdir (Sınıf 3 - IP66). Suya düştüğünde güvenle yüzer ve ayrıca kitinizi toz, kum ve kirden korur. Havalandırma sistemine sahip hafif kayışların yanı sıra ayarlanabilir göğüs kemiği kayışları ve bel kayışlarıyla da rahat.

En iyi sırt çantaları: Osprey Daylite Plus 20L mavi renkte gösterilir

(Resim kredisi: Osprey)

5. Osprey Daylite Plus 20L

Daha kısa yürüyüşler ve genel açık hava macera günleri için 'havalı' bir günlük paket

Satın alma nedenleri
+ Arttırılmış hava akışı için havalandırmalı arka panel + Konfor taşımak için çıkarılabilir kalça kemeri + Osprey su haznesi ile uyumlu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Günlük yürüyüşler ve uzun yürüyüşler için uygun bir sırt çantası bulmak artık biraz daha kolay ... Daylite Plus 20L paketi hafiftir, ancak yine de içinde sizin için iyi miktarda saklama alanı sunar.su geçirmez ceket, bir çiftdürbünve diğer açık hava kitleri.

Bu Osprey sırt çantasının en güzel yanı, arkada daha iyi hava akışını destekleyen havalandırmalı bir boşluk kapağına sahip olmasıdır. Daylite Plus'ı yaz boyunca test ettik ve daha uzun gezilerde giydiğimizde sırt sırtı nemli kalmadı. Ayrıca hızlı açılan yan sıkıştırma kayışları ile tasarlanmıştır.

Normalden daha ağır bir yük taşırken kullanışlı olan, çıkarılabilir bir dokuma kalça kemeri taşıma konforunuzu artırır. Harici depolama için, daha büyük su şişelerimiz için biraz fazla sığ bulduğumuz, ancak daha küçük olanlar iyi takılan ikiz gözenekli cepler var. Hidrasyondan bahsetmişken Daylite Plus, Osprey’in Hidrolik rezervuarıyla uyumludur.

Genel olarak bu, giymesi rahat, bolca ayarlanabilirlik sunan ve hatta dışarıda çalışıyorsanız dizüstü bilgisayarınızı veya tabletinizi bile barındırabilen uygun fiyatlı ve sağlam bir sırt çantasıdır. Daha da iyisi, genellikle indirimde.

Bunu beğendin mi?

 • En iyi bagaj taşıma
 • Daha büyük bir şey mi arıyorsunuz? Kontrol eten iyi valizler
 • Bunlaren iyi seyahat çantaları
 • Nasıl daha iyi giyinilir: Daha şık olmak için yapabileceğiniz 7 kolay şey
Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Knomo Mayfair Beaufort, 15 '... Knomo Beaufort Amazon $ 327,43 GörüntüleTüm fiyatları görünCote & Ciel Isar Orta Çevre ...Cote ve Ciel IsarDick Smith480 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünKnomo Holborn Southampton, ... Knomo Southampton Evrak Çantası Amazon $ 131,37 GörüntüleTüm fiyatları görün(Soluk Çok Parçacık) - BURTON ...Burton TinderDick Smith152 $ Görünüm Tüm fiyatları görünHerschel Supply Co. Heritage, ... Herschel Casual Sırt Çantası Mirası Amazon 80 $ GörüntüleyinTüm fiyatları görünEastpak Ofis Dışında ... Eastpak Ofis Dışında Amazon $ 60 GörüntüleTüm fiyatları görün