Close
  • Ana
  • /
  • Dış Mekan Teknolojisi
  • /
  • En iyi barbekü 2020: Avustralya'daki en iyi ızgaralar, barbeküler, pelet ızgaraları ve sigara içenler

En iyi barbekü 2020: Avustralya'daki en iyi ızgaralar, barbeküler, pelet ızgaraları ve sigara içenler

İyi bir barbekü sadece iyi beslenmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda bu yaz eğlenceli bir bayram ziyafeti için arkadaşlarınızı bir araya getirmek için harika bir bahanedir. Biraz açık alan, biraz güzel hava ve bol zaman ile büyük bir Barbekü yemeği, bir gün geçirmek için harika bir yoldur. Yani istersengazlı barbeküveyakömür ızgarahatta adanmışsigara içenetler için, en iyi barbekü merkezlerinin peşinde koşuyoruz: bahçede veya bahçede yemek pişirmeyi kolay, lezzetli ve eğlenceli hale getirmek.


Dışarıdaki bu ızgaralardan ve mangallardan biriyle biftek, hamburger, sosis, tavuk budu ve kebap pişirebilir, balık ve hellim ızgara yapabilir veya yavaş ve alçak bir et parçası tüttürebilirsiniz. Hatta gerçekten çıldırabilir ve mısır koçanı ve brokoli gibi sebzeler ve yassı ekmekleri kızartmaya başlayabilirsiniz.

En iyi barbekü siber Pazartesi fırsatları

İleen iyi Siber Pazartesi fırsatlarışu anda oluyor, en iyi barbekü ızgaralarında bazı iyi fırsatlar görebilirsiniz… ama nefesini tutmayın. Gerçek şu ki, yaza girerken ve insanlar dışarıda daha çok eğlenmeye başladıkça, talebin artması muhtemeldir. Sigara içenlerle ilgili birkaç anlaşma görüyoruz, ancak bir Weber için daha ucuz bir fiyata şans bulursanız, muhtemelen yapabiliyorken onu yakalamalısınız.

Sizin için en iyi mangal nasıl alınır

Güzel günlerin sıklaşmasıyla, kıyıgölgeleri giyve üst düzey sigara içmekten temelde bir kovaya ateş yakmaya kadar açık havada yemek pişirmenin her seviyesi ve türü ile gün ışığında şarkı söylemek için ızgara dostu yiyecekleri stoklamaya başlayın.

Açık havada yemek pişirme oyununa mükemmel, ilginç ve farklı yaklaşımlar sunan birçok başka marka var ve burada göz atmamız gereken pek çok marka var.


Big Green Egg, daha 'profesyonel' şefler için (daha 'profesyonel' bir fiyata) kesinlikle ekstra bir şey sunarken, Char-Broil, Everdure, Napoleon, Traeger ve LotusGrill, açık havada zahmetsiz ızgara için bazı harika yenilikler sunuyor.

Veranda bir Subbuteo masası boyutunda mı? Sorun değil, bunlardan birini altaşınabilir barbeküve cımbızla meşgul ol.


Geniş ve hoş bir zemin kaplaması alanınız mı var? Sponsorlarımızın bu sözlerinden hemen sonra, hep birlikte daha ciddi ızgaralarımız var.

Tabii ki, hiçbir fikriniz olmadan tüm teçhizatı istemezsiniz. Neyse ki, Pingtwitter.com yardım etmek için buradaızgaranın üç ustasından tavsiye.


Sırayla satın alınabilecek en iyi mangallar

En iyi büyük barbekü 2020: NAPOLEON PRO 22K-LEG-2

(Resim kredisi: Napolyon)

1. Napoleon Pro 22

En iyi kömür barbekü barı yok

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 57cm Tipi: Kömür Ebat: Büyük
Satın alma nedenleri
+ Ayarlanabilir yükseklik ızgarası + Menteşeli kapak + Mükemmel yapı kalitesi
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI doğru fiyatı almak için alışveriş yapın599 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 599 ABD doları Catch.com.au adresinde görüntüleyinAmazon'u kontrol edin

Şunlardan birinin galibi2019'un Pingtwitter Ödülleri, bu mükemmel tasarlanmış ve çok iyi tasarlanmış Kanada mangal kömürü su ısıtıcısı, üç farklı yüksekliğe ayarlanabilen dalga şeklinde 22 inç (57 cm) dökme demir ızgara ile birlikte gelir.

Mangal kömürü ile mangal yapmaya gelince, böyle ayarlanabilir bir ızgaraya sahip olmanın önemi yeterince ifade edilemez. Bu, biftekleri yüksek sıcaklıkta kızartmak için ızgaranın yüksekliğini kömürlerin hemen üstüne düşürebileceğiniz ve cehennem ele alınamayacak kadar ısındığında yükseltebileceğiniz anlamına gelir. Kömürün normal yükseklikte ızgara ile yeterince sıcak olmadığı pişirme seansının sonuna doğru kebap ve karides gibi hızlı ızgara malzemeleri koyma zamanı geldiğinde de ağırlığı altın değerindedir. Izgaranın kendisi ayrıca, kömürün kolay yeniden yüklenmesi için yerleşik menteşelere sahiptir, bu orta ızgarayı yapmak istemezsiniz.

Benzer tarzda Weber Master-Touch GBS E-5755 gibi (aşağıda gözden geçirilmiştir), Pro 22 ayrıca sıcaklıkları tutarlı tutmak için ayarlanabilir hava giriş deliklerine sahip çıkarılabilir bir kül tutucu ile birlikte gelir. Gevşek bir kapak sistemine sahip Master-Touch'ın aksine, bu, sol tarafa doğru yükselen menteşeli bir kapakla birlikte gelir ve bu işlem sırasında bir kolu kavurmadan kaldırmayı kolaylaştırır.


Napolyon'daki biri, harika bir barbekü sistemi yapmak için hangi unsurların kullanıldığını açıkça biliyor ve bu örnek model, olağanüstü bir sonuç.

Weber Orijinal Barbekü Su Isıtıcısı

(Resim kredisi: Webber)

2. Weber Orijinal Barbekü Su Isıtıcısı

'En iyi büyük su ısıtıcısı barbekü' bahislerinde çok yakın bir saniye

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 57cm Tipi: Kömür Ebat: Büyük
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel performans + Uygun fiyat + Güvenilir ve dayanıklı
Kaçınılması gereken nedenler
-Herkesin BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATI var199 $ Kogan.com'da görüntüle 199 $ Matt Blatt Avustralya'da görüntüle 329 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle

• Appliances Online'dan orijinal kömür su ısıtıcısını alın.

Arkadaşlarınız size Crispin demeye başladığında, elinize aldığınız her mangalda karbonize etme alışkanlığınız olduğundan, yıllardır kullandığınız kapaksız mangaldan kurtulmanın ve basitçe konveksiyon teknolojisini benimsemenin zamanının geldiğini biliyorsunuz. - su ısıtıcısı ile pişirme.

Master-Touch GBS E-5750, kullanmak için bir oyun. Hilal şeklindeki odun kömürü sepetlerini birini veya her ikisini birden yükleyin ve kasenin her iki tarafına yerleştirin. Kapağı kapalı bırakın - arkada bir tutma yeri var - kömürü yakın ve yaklaşık 25 dakika geri çekilin. Şimdi yemeğinizi, yaklaşık altı yerleşim için yeterli alana sahip olan 57 cm'lik geniş kaplamalı çelik ızgaranın üzerine bırakın ve kapağı kapatın ve misafirlerinizle sohbet edin.

Bu sistem, ister yiyecekleri çevirmek ister alüminyum kül tutucudaki hava girişini ayarlamak olsun (artık yeni bir 'duman' ayarı da içeriyor), yalnızca ara sıra müdahale gerektirir. Eğer 'bakıyorsanız' kuralı izlerseniz, bu yemek pişmiyordur, yiyecekler, çıtır çıtırın hemen sağ tarafında tavuk derisiyle mükemmel bir şekilde pişirilmiş ızgaradan çıkmalıdır.

Bu model aynı zamanda Weber & rsquo; s Gurme Barbekü Sistemini isteğe bağlı kesici uçları kabul edecek şekilde tasarlanmıştır. Sadece ızgaranın orta bölümünü çıkarın ve kızartma ızgarasını, pizza taşını, Hollanda fırınını veya kümes hayvanları kavurma makinesini koyun.

Webers dayanıklılıkları ile ünlüdür ve bunun pek çok kış sürmesini güvenle bekleyebilirsiniz. Bununla birlikte, unsurları dışarıda tutmak için bir kapak her zaman tavsiye edilir.

En iyi barbekü 2020: Everdure, Heston Blumenthal Force

3. Everdure by Heston Blumenthal Force 2 brülör

Çarpıcı bir tasarıma ve büyük kullanım kolaylığına sahip en iyi gazlı barbekü

Teknik Özellikler
Izgara ölçüsü: 2358 kare cm Tip: Gaz Ölçüsü: Büyük
Satın alma nedenleri
+ Çok çekici tasarım + Hızlı ısınır + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI eşit şekilde pişer895 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle 899 Appliances Online'da Görüntüle 899 Appliances Online'da Görüntüle

Gazlı ızgaranın sizin için olduğuna karar verdiyseniz, bu çarpıcı derecede basit (biraz pahalı olsa da) modelden daha estetik açıdan daha hoş bir rakip bulamayacaksınız, bu da ucuz yemek büyücüsü Heston Blumenthal tarafından onaylanmış.

Dört renkte mevcut olan iki brülörlü Force, kullanımı keyifli, çok fazla yer kaplamaz ve çok hızlı ısınır - 350˚C'lik kavurucu sıcaklığa ulaşmak için sadece dört dakika. Aynı zamanda sektördeki en doğru gaz kontrolörlerine sahiptir.

Yapı kalitesi örnek niteliğindedir. Sanatsal minimalizmin bu ince levhası, dört adet ağır hizmet ayağı, sağlam tekerlekler, paslanmaz alüminyum çerçeve ve önlüklü erkek veya sorumlu kadının çok az müdahalesi ile yemeğin eşit şekilde pişirilmesini sağlayan kalın bir alüminyum başlık ile birlikte gelir. Force & rsquo; un dökme demir ızgarası, entegre alev tamperleri ile birlikte gelir ve altı ila sekiz konuk için yeterli ızgara alanı sağlar.

Maça dağıtan bir gazlı barbekü için pazardaysanız ve çatal atabilmeniz için çatallamayı düşünmüyorsanız, Everdure Force'tan daha yetenekli bir model bulamazsınız.

En iyi büyük barbekü 2020: LotusGrill XXL barbekü

(Resim kredisi: LotusGrill)

4. LotusGrill XXL

En iyi dumansız kömür ızgarası

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 57cm Tipi: Kömür Ebat: Büyük
Satın alma nedenleri
+ Harika görünümlü + Hızlı ısınır + Daha az duman üretir
Kaçınılması gereken nedenler
-Gıda duman tadı yok-Ucuz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Komşularınız, her mangal yaptığınızda oluşan dumanlardan dolayı sizden nefret mi ediyor? LotusGrill'in sunduğu bu şık küresel ürün gibi dumansız bir kömür modeline ihtiyacınız var, şef.

Şirketin adını taşıyan taşınabilir ızgara gibi, bu da kömür ateşleme sürecini hızlandırmak için bir fan (aslında iki) kullanıyor. Habere göre, kömürün pişirme sıcaklığına ulaşması sadece birkaç dakika sürüyor, bu yüzden bu teoriyi denedim ve sadece dört dakika sürmediyse beni alevli bir tüyle havaya uçurdum - herhangi birinden yaklaşık 26 dakika daha hızlı diğer odun kömürü barbekü - ve bu süreçte duman olmadan. Pişirme işlemi sırasında bile bu şey, diğer modellere göre daha az duman çıkarır ve bunu, oldukça benzersiz ancak hafif kıvrımlı bir kömür yükleme yöntemi ve yağların doğrudan aşağıdaki kömürlere damlamasını önlemek için entegre çelik korumalı 57 cm'lik büyük bir ızgara sayesinde yapar.

Bu alışılmadık mangal yapma yönteminin dezavantajı, yiyeceklerin gerçekten düzgün bir dumanlı tada sahip olmamasıdır - ürettiği az miktarda dumanı içerecek yüksek maliyetli bir cam kapak vardır - ve değiştirmek zorunda olma meselesi vardır. zaman zaman hayranlar için piller. Bunun tersi hızlı ısıtma ve neredeyse dumansız pişirme ve bu da bu Barbekü'yi balkonlar ve şehir terasları için en düşünceli seçenek haline getiriyor. Altı güneşli renkte mevcuttur.

En İyi Büyük Barbekü 2020: Traeger Pro 575

5. Traeger Pro 575 Pelet Izgarası

Izgara, tütsüleme ve yavaş kavurma için bir başka harika odun pelet barbekü

Teknik Özellikler
Izgara boyutu: 3710 kare cm Tip: Ahşap peletler Boyut: Büyük
Satın alma nedenleri
+ Otantik odun dumanı aroması + Mükemmel sigara içimi ve yavaş kavurma ile ızgarada bir doddle + Sıcaklık probu ve kablosuz bağlantı, pişirmeyi kusursuz hale getirir
Kaçınılması gereken nedenler
-Kesme için ideal değil-Gaz veya odun kömüründen daha zor alışveriş yapan odun peletleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.599,95 $ Appliances Online'da GörüntüleAmazon'u kontrol edin

• OkuyunTraeger Pro 575 incelemesi

Traeger Pro 575 daha çok bir dış mekanfırınbarbeküden daha. Yeni başlayanlardan profesyonellere kadar herkes için yemek pişirmeyi çok daha kolay hale getirmek için odun peletleri, ateş tenceresine teslim etmek için elektrikle çalışan burgu, sıcaklık probu ve gelişmiş bilgisayar teknolojisi kullanır.

Traeger algoritmasını o kadar iyi çiviledi ki, örneğin 180 ° C'lik bir sıcaklık seçerseniz, aslında gerektiği kadar uzun süre bu sıcaklıkta kalacaktır veya et sondası pişirme işleminin sonunu işaret edene kadar . Purists buna istedikleri kadar hile diyebilirler ama bugüne kadar Traeger'da tek bir şey yakmadım ve bundan fazlasıyla memnunum. Mükemmel tasarlanmış bir iOS ve Android uygulaması, çok sayıda ipucu ve püf noktası ile sığır eti, kümes hayvanları, domuz eti, balık için yüzlerce egzotik barbekü tarifi ekler. Traeger ayrıca geniş bir yelpazede farklı odun peletleri ve sektördeki en iyi kuru ovma baharatlarından bazılarını üretir.

Mükemmel barbekü mü? Pek değil. Odun pelet barbeküleri, kömür veya gaz muadillerine göre çalıştırmak için biraz daha pahalıdır - bir torba birkaç seans sürmesine rağmen, 9 kg'lık bir pelet torbası 40 $ 'dır. Ayrıca, peletler çevrimiçi olarak kolayca bulunabilse de, Pazar günü kolayca bulabileceğiniz türden bir şey değildir. Elektrik aksamından dolayı diğer mangallardan daha çok bir kapağa da ihtiyacınız olacak. Çıkardığı ses - yerleşik fan ve yanan odun peletleri, endüstriyel bir üflemeli ısıtıcının daha sessiz bir versiyonu gibi ses çıkarmasını sağlar - aynı zamanda biraz eksantriktir.

Ancak Traeger Pro 575'in sigara içme ve yavaş pişirme konusundaki mükemmelliği - ve oldukça güvenilir geleneksel ızgara - bunu telafi etmekten daha fazlası. Beceriksiz mangalcılar ve bir ızgaraya zincirlenmek yerine konuklarla daha fazla zaman geçirmek isteyenler için Traeger Pro 575, fiyatına çok değer. Ancak, yerel olarak mevcut olduğunda, Weber'in yeni SmokeFire'ına birkaç yüz dolar fazladan para ayırmayı düşünebilirsiniz.

En iyi büyük barbekü 2020: Weber Pulse 1000, sehpalı

11. Weber Nabzı 1000

Balkonlar ve başka yerler için en iyi elektrikli barbekü

Teknik Özellikler
Izgara ölçüsü: 1271 kare cm Tip: Elektrik Ebat: Büyük
Satın alma nedenleri
+ Yakıt gerektirmez + İç sıcaklık izleme + Tipik olarak yakışıklı Weber yapısı
Kaçınılması gereken nedenler
- Pekala, bu gerçekten bir barbekü değil, değil mi? BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI499 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 499 ABD doları The Good Guys'da görüntüle 539 ABD doları Appliances Online'da Görüntüle

Balkonda kira şartlarını bozmadan veya komşularının gelip onları ÖLDÜRMESİNE neden olmadan barbekü yapmak isteyenler için tasarlanmış veya en azından pazarlanmış olan Weber Pulse 1000 elektrikli bir barbeküdür.

Izgara meraklıları, şimdiye kadar bu açılış cümlesini okumaya devam etmiş olacaklar, ama aslında bu harika bir cihaz. Bunu düşünmenin en iyi yolu, kesinlikle devasa bir George Foreman tipi ızgara gibidir. Veya daha doğrusu,Heston Blumenthal'ın Sage'in George Foreman ızgarasını alması gibi.

1.8 Kilowatt'ta, bu aslında Sage olandan daha az güçlü, ancak bunun dışında görünüşte benzer, eğer devasa olduğu gerçeğini görmezden gelirseniz. Parlak bir sıcaklık göstergesi ve anında ısı kontrolü var - hassasiyet, Barbekü olmayan bir ninjanın kömürle elde edebileceğinden çok daha büyük, ancak bence gazın endişelenmesi gereken bir şey yok - ve ayrıca bir eklenti probu gıdanın iç sıcaklığını izlemek için.

Bazı nedenlerden dolayı, bu ana ekranda değil, Weber'in iOS ve Android uygulaması aracılığıyla yapılıyor ama o kadar iyi çalışıyor ki neredeyse eğlenceyi alıyor. Izgarayı uygun şekilde önceden ısıttığınız sürece, tavuktan somon balığına kadar her şey mükemmel bir şekilde çıkar.

Biraz şaşırttığım gibi, her seferinde mükemmel bir şekilde pişirilmesinin yanı sıra (yukarıda bahsedilen uygulamaya göz attığınız sürece) Pulse 1000'de yapılan yemeklerin, alacağınızdan daha fazla barbekü tadı var gibi görünüyor. standart bir elektrikli ızgara. Weber bunun porselen emaye dökme demir plakalarına bağlı olduğunu düşünüyor, ancak belki de sadece temiz hava.

Temiz hava konusunda Pulse 1000'in ana pazarlama iddiasını ele almalıyım: daha komşu dostu olması. Kömür dumanı olmadığını ya da potansiyel olarak ölümcül ve muhtemelen kiraya verebilecek gaz bidonlarının bulunmadığını söylemek doğrudur, ancak bilim, duman ve dumanlardan kaynaklanmaktadır.Gıdaneredeyse kaçınılmazdır.

Bunun, onları kalın keskin ve muhtemelen kanserojen duman bulutları ile sarmalamak yerine, onları aniden inanılmaz derecede aç ve kıskanarak komşularınızı kızdırması daha muhtemel olduğunu söyleyebilirim. Ancak bunun bazı gerilla ızgaraları gibi gizlice barbekü yapmanıza olanak sağlayacağını düşünüyorsanız, kendinizi kandırıyorsunuz.

Barbekülerde Pulse 1000'in temizlenmesi oldukça kolaydır ve standart olarak 5 yıllık sınırlı bir garanti vardır. Yağmur fırtınası sırasında kullanmanızı tavsiye etmem, umarım çok açık nedenlerden ötürü, ancak tüm elektrik / elektronik elemanların kış aylarında düşman unsurlardan kolayca çıkarılabileceğini ve güvenli bir şekilde saklanabileceğini bilmekten memnuniyet duyacaksınız. Ve gerçekten de yaz boyunca.

Bugünün en iyi fırsatları Napoleon PRO22K-LEG-2 ...Napolyon PRO 22Cihazlar Çevrimiçi599 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünWeber Orijinal 18 'Su Isıtıcısı ...Weber Orijinal Su IsıtıcısıKogan.com199 $ Görünüm Tüm fiyatları görünEverdure, Heston Blumenthal ...Everdure by Heston Blumenthal Force 2 Brülörlü Gazlı BarbeküCihazlar Çevrimiçi895 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünTraeger TFB57GLEC Pro 575 ...Traeger PRO 575 Pelet IzgaraCihazlar Çevrimiçi1.599,95 $ Görünüm Tüm fiyatları görün