Close
  • Ana
  • /
  • Özellik
  • /
  • En iyi basketbol ayakkabıları 2020: Asılma sürenizi iyileştirmek için 7 ayakkabı veya sadece daha fazla sinek görünmek

En iyi basketbol ayakkabıları 2020: Asılma sürenizi iyileştirmek için 7 ayakkabı veya sadece daha fazla sinek görünmek

Basketbol oynamak tamamen ayak parmaklarınızda kalmak ve hızlı tepkiler vermekle ilgilidir ve en iyi basketbol ayakkabıları bunu yansıtacak şekilde gelişmiştir, destek ve rahatlık sağlarken, yeteneğinizi göstermenize de olanak tanır. Elbette çoğu b-top ayakkabısı, Hula çeşidi dışında herhangi bir çemberin yakınında hiçbir yere gitmeyen erkekler ve kadınlar tarafından giyilir, ancak konumunuz ne olursa olsun, Merkez veya alışveriş merkezi, bunlar en iyi basketbol ayakkabısıdır.


  • En iyi tırmanma ayakkabılarıbir sonraki açık hava maceranız için
  • Golfçüler aramalıen iyi çivisiz golf ayakkabılarıyeşil için

En iyi basketbol ayakkabıları nasıl alınır

İster güçlü, ister hızlı bir oyuncu olun, sizin için en iyi basketbol ayakkabılarını satın alırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç ana özellik vardır.

Kaymadan hızlı hareketler yapabilmek istediğiniz için özellikle iç mekan basketbolu için kavrama önemlidir ve ikinci olarak yastıklama, basket atarken ayaklarınız ve dizleriniz üzerinde darbe koruması ve destek sağlayacaktır.

Daha fazlası: Adidas UltraBOOST 19 (2019) incelemesi: rahat ve esnek ama hız meraklıları için değil

Bu iki şey, ister yarışmalar için antrenman yapıyor olun ister eğlence amaçlı oynuyor olun, yaralanma riskini azaltır ve tekniği geliştirir.


Yüksek toplardan harika renklere ve bağcıklı ayakkabılara kadar, oyununuza uyacak şekilde seçim yapabileceğiniz en iyi basketbol ayakkabılarını seçtik. Aşağıdan kontrol edin!

En iyi basketbol ayakkabıları


1. Nike PG2

Canlı ve hafif, bunlarla sahada görünmeden gitmeyeceksiniz

Satın alma nedenleri
+ Nefes alabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u Kontrol Edin

Bu parlak renkli basketbol ayakkabısı, çok yönlülük göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. Hafif ancak dayanıklı Nike PG2, destekleyici yüksek üst kısımları ve ayaklarınız ve dizleriniz üzerindeki etkiyi yumuşatmak için yastıklamalı tabanlar ile her tür oyuncu için harika bir ayakkabıdır.

File paneller bu ayakkabıların nefes almasını sağlar ve bağcıklı tutturma, ayağı desteklemek ve ayak bileği yuvarlanması gibi yaralanmaları önlemek için mükemmeldir. Bunlar yalnızca işlevsel olmakla kalmaz, aynı zamanda şıktırlar ve bu harika renklerle sahada kaçırılmayacağınızı garanti edebilirsiniz.


2. Nike Kyrie 4

Saha içinde kolaylıkla hareket etmek için esnek ve yastıklı

Satın alma nedenleri
+ Harika tutuş + Ultra kalın yastıklama BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Saha etrafında kayabilmek istiyorsanız, bu yastıklı basketbol ayakkabılarının size ihtiyacınız olan desteği ve esnekliği vermesini bekleyebilirsiniz. Mükemmel tutuş için oluklu bir tabana ve hareketi pürüzsüz hale getirmek için tasarlanmış taban üzerinde kıvrımlı kenarlara sahiptir.

Nike Zoom Air yastıklamanın kalın tabakası, bu ayakkabıların giymek için yumuşak olmasını ve destekle zıplarken ve inerken çok hızlı tepki vermesini sağlar. Tasarım, sahada gerçekten öne çıkan canlı topuk ile akıllıdır.

ÜRDÜN NEDEN SIFIR DEĞİL.1


3. Nike Jordan Neden Sıfır Değil.1

Ekstra ayak bileği desteği için benzersiz bir stil ayakkabı

Satın alma nedenleri
+ Ayak bileklerinde çok destekleyici + Yastıklamalı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Eğer peşinde olduğunuz ayak bileği desteği ise, bu benzersiz stil üst kısımlar sizi koruyor. Bu ayakkabılar sıkı olacak ve normal spor ayakkabılardan çok daha destekleyici bir his için ayağınızı kavrayacak şekilde tasarlanmıştır. Ayağı saran ve yaralanma riskini azaltan bir Velcro tutturma ve kaynaşmış ağ yapısı vardır.

Hızlı tepki veren yastıklama, zıplarken eklemleriniz üzerindeki baskıyı da azaltır, böylece sahada daha da çok yönlü ve dinamik olabilirsiniz. Tarz herkes için değil, ancak aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi ilginç tasarımla geliyorlar.

Zırh Altında Köri 4 Basketbol Ayakkabıları

4. Under Armour Curry 4 Basketbol Ayakkabıları

Sizi sahada çevik ve hızlı tutmak için hafif bir ayakkabı

Satın alma nedenleri
+ Yapılandırılmış uyum + Akıllı tasarım GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI159,99 Rebel'da görüntüleAmazon'u kontrol edin

Curry 4, basketbol sahasında desteklendiğinizi hissetmenizi bekleyebileceğiniz basit ama yapılandırılmış bir ayakkabıdır. Çapraz merkezli tutuş desenine sahip olan bu ayakkabılar, hem iç hem de dış mekanda mükemmel kavrayışa sahiptir ve hız plakası, ayak altı yapısı ve dayanıklılık için tasarlanmıştır.

Ağ ve örgü dış dikişsizdir ve genel tasarım basit ama çekici. Yüksek üstler ve bağcıklar, oyun sırasında bileğinize kadar desteklenmiş hissedeceğiniz anlamına gelir.

Adidas Çılgın Patlayıcı PrimeKnit 2017

5. Adidas Çılgın Patlayıcı PrimeKnit 2017

Bu rahat oturan örgü ayakkabılar, destekleyici ve esnek bir his verir

Satın alma nedenleri
+ Yumuşak ve esnek his + Sakız kauçuk taban BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

Adidas'ın bu örme basketbol ayakkabısı yumuşak ve esnek hissederek ayaklarınızın sahada herhangi bir kısıtlama olmaksızın serbestçe hareket etmesini sağlar. Yüksek bilekli stil, bağcıklarla bileği destekler ve bu ayakkabıların sıkılığını tercihinize göre ayarlamanıza olanak tanır.

Kalın sakızlı kauçuk tabanlar ile, bu basketbol ayakkabılarının hem iç hem de dış sahalarda oynarken mükemmel tutuş sağlamasını bekleyebilirsiniz ve kumaş malzeme, saatlerce oynadıktan sonra bile ayaklarınızı serin tutacaktır.

Under armor Drive 4 Basketbol Ayakkabıları

6. Under Armour Drive 4 Basketbol Ayakkabıları

EVA orta tabana sahip çok yönlü destekleyici ayakkabı

Satın alma nedenleri
+ Basınçla kalıplanmış tabanlar + Sağlam yastıklı topuklu ayakkabılar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Maksimum destek arıyorsanız, Drive 4 basketbol ayakkabısı sağlam ancak hafiftir ve sahada hareket kolaylığı sağlar. Yüksek üst kısımlar, bu ayakkabıları ayağı sıkıca saran ve rahat bir şekilde oturtacak şekilde yapılandırılmış ve destekleyici kalıplı bir bilek yakasına sahiptir.

Ayrıca, zıplarken eklemler üzerindeki baskıyı hafifleten ekstra süngerimsi olmasını bekleyebileceğiniz, basınçla kalıplanmış EVA tabanlara da sahip olacaksınız. Topuklar, her tür sahada mükemmel bir kavrama ve kaymayı önleyen kauçuk tutuş desenleriyle sağlam kalır.

Adidas Erkekler Dame 4 Spor Ayakkabıları

7. Adidas Erkekler Dame 4 Fitness Ayakkabıları

Antrenman ve eğlence amaçlı oyunlar için daha rahat bir ayakkabı

Satın alma nedenleri
+ Esnek dış tasarım + Tasarım seçenekleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a göz atın

Yüksek üstleri sevmiyorsanız, bu Adidas basketbol ayakkabılarının antrenman veya daha rahat oyun için uygun olan çok daha rahat bir stili vardır. Hafif ve nefes alabilirdir, sahada hareket kolaylığı sağlar ve hareket ederken iyi bir kavrama için dokulu bir tabana sahiptir. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi renk ve tasarımla, bunlar her tür oyuncu için işlevsel ve şık bir basketbol ayakkabısıdır.