Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • En iyi plaj çadırları 2020: Anında gölge alın ve kendinizi güneşten koruyun

En iyi plaj çadırları 2020: Anında gölge alın ve kendinizi güneşten koruyun

En iyi plaj çadırları çok özeldir - güneşten ve rüzgardan korunmak için çok az yer kaplayan hafif barınaklar. Günün en sıcak bölümünde çocuklara barınak sağlamak, bebekleri gölgeli ve serin tutmak ve aile veya arkadaş grupları için genel odak noktası olmak için mükemmeldirler. Piknik için kumsuz bir yer, en azından bazı kıyafetleri kuru ve tuzsuz tutmak için bir yer ve belki de barbeküyü rüzgardan uzakta ateşlemek için bir yer (ve kumdan bahsetmiş miydik?).


Plaj çadırı benzersiz bir üründür - daha genel bir şey istiyorsanız, doğrudan rehberimize gitmelisiniz.kamp için en iyi çadırlar. Aksinefestival çadırları, vesırt çantalı çadırlar, bu aslında tek numara bir midilli, ama yaptığı şey çok iyi yapıyor - iyi bir tane seçtiğinizi varsayarsak.

Bu özel bakış açısına rağmen, hala çok çeşitli plaj çadırları var - boyut, ağırlık kadar önemli bir karar faktörüdür - bazı sahil kaçamakları bir otoparktan sadece birkaç inç uzakta, ancak bazıları oldukça yürüyüş yoludur. sınırlı eğlencenin daha ağır seçenekleri. Markasız plaj çadırlarının UV derecesine de dikkat etmek önemlidir, ancak kaliteli markalar iyi bir koruma sunacak olsa da, yanlışlıkla görünen gölgede kızartmak istemezsiniz.

Başka bir pratik soru da sığınağın nasıl bağlanacağıdır - elinizdeki iş için doğru araçları sağladığınız sürece plajlar bir sığınak kurmak için çok zorlayıcı noktalar olabilir. Taşlı, kayalık alanlar, kazıklar veya direkler çakmak için bir kabustur, ancak kordonları bağlamak ve sıkıştırmak için harikadır; kumlu genişlikler normal çivileri işe yaramaz, ancak kum torbaları harika bir fikirdir. Elbette, tüm bu değişkenleri önceden tahmin etmek gerçekten mümkün değildir, bu yüzden sizi çılgınca kaçan bir plaj çadırını kovalamaktan kurtarmak için biraz esnekliğe sahip olmaya değer.

en iyi plaj çadırı: Cressi 1946 Pop Up Beach Tent


(Resim kredisi: Cressi)

1. Cressi 1946 Pop Up Plaj Çadırı

Basit, hızlı ve çok parlak, bu tüm plaj kutularını işaretler

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bebekler ve küçük çocuklar UV derecesi: 50+ Boyut: 200Wx120Dx130H cm Ağırlık: 1kg
Satın alma nedenleri
+ İyi güneş koruması + Saygın marka BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Doğru yapılan pop-up çadırına harika bir örnek, tüplü dalış uzmanları Cressi'nin sunduğu bu şık teklif, teneke üzerinde söylenenleri aynen yapıyor. İyi bir anti-UV derecesine sahip büyük bir korunaklı alan oluşturmak için saniyeler içinde açılır, bu tam olarak bir plaj çadırından istediğiniz şeydir. Otururken de buna üç ila dört yetişkin sığdıracaksınız ve kendi kompakt taşıma çantasıyla birlikte geliyor.

Genel olarak, kolay taşınabilirlik için kolayca açılan ve paketlenen mükemmel, basit bir barınak - tek dezavantajı aşırı derecede sarı olmasıdır. Neyse ki, daha gizli plaj müdavimleri için uber-fluro turuncu ve sözde kamuflaj renklerde de mevcuttur.


en iyi plaj çadırı: Vango Sentinel AirBeam Windbreak

(Resim kredisi: Vango)

2. Vango Sentinel AirBeam Rüzgar Siperi

Yaratık konforu sevenler için modern rüzgar koruması

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Rüzgar sevmeyenler UV derecesi: 0 Boyut: H126 x W152 x D152cm Ağırlık: 6.5kg
Satın alma nedenleri
+ Panoramik izleme panelleri + Modern rüzgar koruması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 189 Amazon'da görüntüleyin

Uğursuz bir şekilde lakaplı Vango Sentinel Airbeam, en son Victorialılar tarafından kendir ve kalın karaçam direkleriyle ele alınan bir sorunu ele alıyor ve bu nedenle bu listede ne pahasına olursa olsun kör inovasyon için bir yeri hak ediyor. Kaçınılmaz İngiliz sahil tatili rüzgar siperi için modern bir yükseltme olan Sentinel Airbeam, şişirilebilir Airbeam direklerini (tahta direkleri sıkıştırılmış çakıllara sonsuz çekiçleme yok) ve aşırı derecede havadar noktalar için gergi halatları sallıyor.


152x152x152x325 boyutlarında devasa bir yamuk alanı kaplayan ve 6,5 kg ağırlığındaki bu hafif bir ağırlık değil, ancak aynı derecede ciddi sahil seyircileri ve daha resmi plaj tabanlı etkinlikler için, özellikle manzaraya izin veren panoramik pencereler ile biraz kazanan içeride ama rüzgarı - ve kumları - dışarıda tutun.

en iyi plaj çadırı: Glymnis Pop Up Beach Tent Sun Shelter

(Resim kredisi: Glymnis)

3. Glymnis Pop Up Plaj Çadırı Güneş Barınağı

Tüm olasılıklar için en iyi plaj çadırı

Teknik Özellikler
Şunun için uygundur: Aile gezileri UV derecesi: 50+ Boyut: 215 x 170 x 115 cm Ağırlık: 1.62Kg
Satın alma nedenleri
+ Hızlı satış + Fermuarlı havalandırma panelleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a Göz At Siteyi Ziyaret Edin

Glymnis Pop Up Beach Tent, tüm mod eksileri ile önemli bir 3-4 kişilik barınak sağlayan, plaj çadırlarının mutfak lavabosu. Gergi ipleri, kum torbaları, mandallar ve yüksek mühendislik ürünü 'hidrolik yay tasarımı' hızlı atış sistemi (3 saniye) ile tamamlanan bu, sahil komşularınızı kıskançlıktan yeşerecek bir sistemdir.

File panelli ve yuvarlanabilir perdeli iki pencere kenarları süslerken, fermuarlı bir taraf sıcaklıklar yükseldiğinde muazzam havalandırma sağlar. Telefonlar ve diğer teknolojiler için bir cep, SPF 50+ UV derecesi ve hatta gece kumsala çıkanlar için bir lamba kancası var. Esasen, bu sahil barınağında ihtiyacınız olan şey yoksa, bir karavan almanız gerekecek. Olumsuz tarafı, burada çok fazla potansiyel karmaşıklık var.


En iyi plaj çadırı

4. Babymoov Anti-UV Çadırı

Bebekler için en iyi plaj çadırı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bebekler ve küçük çocuklar UV derecesi: 50+ Boyut: H56 x W2 x D56cm Ağırlık: 700g
Satın alma nedenleri
+ Yüksek güneş koruması + Şeffaf havalandırma panelleri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 23,45 Amazon'da görüntüle 24,95 £ Amazon'da görüntüle £ 34,99 Kiddies Kingdom'da görüntüle

Gözden geçirenler, sıcak ve güneşli günlerde küçük insanlar, özellikle bebekler ve küçük çocuklar için güvenli ve rahat bir üs olarak bu çadırı övdü. Kolay taşınabilmesi için omuz askılı kompakt, dairesel bir çantaya yerleştirildi ve yorumcular, ilk kez katlarken biraz kafa karıştırıcı olabileceğini (sanata adanmış YouTube videoları var), bir kez taktıktan sonra, bir yukarı ve aşağı koymak için doddle.

50'den fazla UPF derecesi ve böcekleri dışarıda tutan ancak içeri girmenizi sağlayan ağ havalandırma panelleri ile zarar görmezler, ancak kolayca kol mesafesinde bulunurlar ve yalnızca 700 gram ağırlığı da yardımcı olur.

Coleman Hava Koşullarına Dayanıklı Sundome Açık Hava Barınağı

5. Coleman Hava Koşullarına Dayanıklı Sundome Açık Hava Barınağı

Hem güneşe hem de rüzgara dayanıklı, bu sağlam bir plaj çadırı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Hava koşullarına dayanıklı UV derecesi: 50 Boyut: H118 x W248cm Ağırlık: 1.9kg
Satın alma nedenleri
+ Sağlam ama esnek + Zip-up kapılı rüzgar koruması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 31.08 Amazon 956'da görüntüleyin Amazon müşteri incelemeleri

Tek elle yapılan geziler için, kolayca yukarı çıkan bir çadırın yerini hiçbir şey tutamaz. Coleman Sundome’un pop-up kuzeninden farklı olarak, bu sürüm önceden eklenmiş kutuplarla birlikte gelmiyor, ancak incelemeciler bunu ne kadar kolay monte edildiğini ve çelik ve fiberglas direklerin sağlamlığını ve esnekliğini övdü. Elbette tüm bunlar, onu ortalama bir tekliften biraz daha ağır yapar, ancak test uzmanları bunun kalitesini somut buldu, bu yüzden oldukça iyi bir değiş tokuş gibi görünüyor. SPF 50 UV korumalı ambalajın yanı sıra, şelterler sağlam tutarken ekstra rüzgar koruması için tamamen sıkıştırılabilir.

Easthills Outdoors Easy Up Plaj Çadırı

6. Easthills Açık Havada Easy Up Plaj Çadırı

Bu büyük açılır çadır, kurulumu çocuk oyuncağı haline getirir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Tüm aile UV derecesi: 50+ Boyut: H127 x W208 x D119cm Ağırlık: 2,3kg
Satın alma nedenleri
+ Beden için hafif + Yetişkinler için rahat büyük BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 65.99 Amazon'da görüntüleyin 77 Amazon müşteri incelemeleri

Bu jeodezik kubbe benzeri çadır, Kaliforniya çölünde bir komünde bulmayı beklediğiniz bir şeye benzeyebilir, ancak ister sahilde bir gün ister kamp tatili olsun, aile gezileri için gerçekten oldukça mantıklı bir seçenektir. Genellikle, bir değiş tokuş olarak açılır çadırların daha küçük tarafta olmasını bekleyebilirsiniz (aşağıya bakın), ancak bu büyük boyutlu barınak böyle bir taviz vermez. İkisini rahatça sığdırmak için yeterli alana sahip olan ya da çocuklar ve evcil hayvanlar için ayrı bir üs olarak yorumcular, boyutuna göre şaşırtıcı derecede hafif ve en önemlisi, yerleştirmenin inanılmaz derecede kolay olduğunu söylüyorlar.

Portatif Cabana Aile Sahil Çadırı

7. Portatif Cabana Aile Sahil Çadırı

Kompakt, kompakt kabanada ...

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Kompakt UV derecesi: 50+ Boyut: H35 x W59 x L59in. Ağırlık: 980g
Satın alma nedenleri
+ Anında açılır + 50 + güneş koruması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 15,96 £ Amazon'da görüntüleyin 18,92 £ Amazon'da 268 Amazon müşteri değerlendirmesini görüntüleyin

Düzgün dairesel taşıma çantası ve anında açılır tasarımıyla bu plaj çadırı, kolayca en kompakt ve kullanışlı seçeneklerden biridir. Bir kilogramın biraz altında geliyorsa, en hafif değil, ancak tüm işlemin kolaylığı için ödenmesi gereken küçük bir bedel, ki bu, gözden geçirenlerin önemli olduğunu söylüyor - onu parçalamak ve kaldırmak için belirli bir süreç bile var. en sinir bozucu kısım olabilir.

Üreticileri, bu çadırın iki ila üç yetişkine sığacağını söylüyor, ancak 50+ SPF ve sıcak günlerde onları rahat ettirmek için makul miktarda havalandırma göz önüne alındığında özellikle çocuklar için kullanışlı olabileceğini düşünüyoruz.

SKLZ Sport Brella Şemsiye Barınağı

8. SKLZ Sport Brella Şemsiye Barınağı

Bu devasa plaj şemsiyesi, yetişkinler için geniş bir alana sahip zor bir şey.

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Plaj ve ötesi UV derecesi: 50+ Boyut: 52in. Ağırlık: 3kg
Satın alma nedenleri
+ Muazzam; 2-3 yetişkin + iki set sivri uçlu BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 49,34 £ Amazon'da görüntüle 86,83 £ Amazon'da görüntüle 4 Amazon müşteri incelemeleri

En ağır sahil barınağımızdan uzakta olsa da, SKLZ Sport Brella kendi ağırlığını yeterince kolayca haklı çıkarır. Birincisi, büyük, bir yetişkini kamp sandalyesine oturtacak kadar uzun ve üçünün rahatça oturabileceği kadar geniş. İki kişi için, tam kapsamlı koruma için yan kanatları çevreleyen yenilikçi bir şemsiye tasarımıyla etkileyici derecede sağlamdır ve şüpheleniyoruz ki, uçup gitmeyeceksiniz. Her türlü zemine uygun iki çivi seti ile birlikte gelir, bu nedenle kamp sığınağı olarak da çok kullanışlı olabilir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Vango Sentinel Airbeam ... Vango Sentinel AirBeam Amazon £ 189 GörüntüleTüm fiyatları görün