Close
  • Ana
  • /
  • Açık Havada
  • /
  • 2020'nin en iyi plaj şemsiyeleri: gölgede serin kalın ve güneşten koruyun

2020'nin en iyi plaj şemsiyeleri: gölgede serin kalın ve güneşten koruyun

Güneşten korunma, güneş kremi kullanmaktan ibaret değildir. Bir plaj şemsiyesi, öğleden sonra güneşinde çok ısındığınızda biraz gölge sağlamanın harika bir yoludur ve özellikle küçük çocuklu aileler için iyidir.


Biraz esintili ise sizi rüzgardan koruyabilirler, ancak kuma çıktıktan sonraki beş dakika içinde sadece uçup düşmeyen birini bulmak biraz zor olabilir.

UPF, kumaşın size güneşten ne tür bir koruma sağladığına göre nasıl ölçüldüğüdür. İdeal olarak, UV ışınlarının% 98'ini bloke ettiği için UPF'si 50+ olan bir plaj şemsiyesi aramak isteyeceksiniz.

Tommy Bahama Kum Çapa Plaj Şemsiyesi, 100'den fazla UPF sunar, böylece güvende olacağınızı garanti edebilirsiniz. Bununla birlikte, UPF 15 kadar az olan şemsiyeler hala ışınların yaklaşık% 95'ini engeller.

Dikkate alınması gereken diğer bir şey de boyuttur. 7 ayaklı bir şemsiye 1-2 kişiye gölge sağlayacaktır ve güneş hareket ederken açıyı ayarlayabilmeniz için Schneider Schirme İbiza Plaj Şemsiyesi gibi eğimli bir şemsiyeyi düşünebilirsiniz.


En iyi plaj şemsiyesi

1. Tommy Bahama Kum Çapa Plaj Şemsiyesi

Sahilde mükemmel güneş koruması için yüksek UPF

Teknik Özellikler
Çap: 210cm UPF: 100+ Eğim: Evet Malzeme: Alüminyum, Fiberglas ve Polyester
Satın alma nedenleri
+ Sağlam yapı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu renkli plaj şemsiyesi, sahildeki uzun sıcak günler için mükemmeldir. Sağlam yapısı, bir esintinin ilk belirtisinde bükülmeyeceği anlamına gelir ve tabanı kuma sabitlemek için katlanan tutacaklara sahiptir.


210 cm çapa sahip bu 7 fitlik şemsiye, sizin ve gölgede oturabileceğiniz bir partner için tam doğru boyuttadır ve 100+ UPF ile küçük çocuklu aileler bu plaj şemsiyesinin en iyi formlardan biri olmasını bekleyebilir. aşırı sıcak günlerde koruma.

SKLZ Sport Brella


2. SKLZ Sport Brella

Güneşten ve rüzgardan uzak durmak için bir sığınak şemsiyesi

Teknik Özellikler
Çap: 132cm UPF: 50+ Eğim: Yok Malzeme: Polyester
Satın alma nedenleri
+ BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI $ 79.98 Amazon'da görüntüle