Close
  • Ana
  • /
  • Tımar
  • /
  • En iyi sakal yağı 2020: sakalınızı yumuşak ve esnek bırakın

En iyi sakal yağı 2020: sakalınızı yumuşak ve esnek bırakın

Sakal bırakmak kolay bir iş değildir; Düzensiz aşamayı geçmeyi başardıysanız ve tek tip bir büyüme elde ettiyseniz, selam verebilirsiniz, resmen bir erkeksiniz, ancak fazla kendini beğenmiş olmayın, çünkü büyümek sadece başlangıçtır.

Dağınık bir sakal kokulu, sert, kaşıntılı ve kepeğe ev sahipliği yapabilir. Sakalınızın tüm doğru nedenlerden dolayı bir ifade olmasını sağlamanız gerekir ve bu da ince yüz tüylerinizi evcilleştirmenizi gerektirir.

En iyi sakal yağlarının geldiği yer burasıdır.

Sizin için en iyi sakal yağı nasıl seçilir

Sakal kılı, kafanızdaki saçtan daha kalın ve daha kabadır ve yumuşak ve uysal kalması için şekillendirilmesi gerekir. Yağ, kabalıkla savaşmanın yanı sıra altındaki cilde bakmaya da çalışacaktır.


Kirli sakalda sakal yağı gerekmez, nemlendiriciniz yeterli olmalıdır. Ancak biraz uzunsa, kaşıntılı veya kuruysa, aşağıdaki seçeneklerden biri sizi çözecektir.

Sakal yağı için alışveriş yaparken cilt tipinize dikkat edin. Hassas bir cildiniz varsa, hoş kokulu yağlar gözden kaçacaktır.


Kuru bir cildiniz varsa, sakalınızın altındaki cilde çok ihtiyaç duyulan dikkati vermek için nemlendirici özelliklerle zenginleştirilmiş bir şey isteyeceksiniz. Daha ağır bir yağ, daha uzun sakallar için daha uygundur.

Sakal yağı kullanmaya gelince, ellerinizin arasına birkaç damla ısıtın. Duştan sonra ve sakalınızı kuruduktan sonra uygulayın (yağ ve su kullanılmaz).


Bir ila iki damla parlaklık eklemek, kabarmayı yumuşatmak ve altındaki cildi yumuşatmak için fazlasıyla yeterlidir, bu da pul pul dökülmeyi ve kaşıntıyı en aza indirir.

Bunlar en iyi sakal yağlarıdır

1. Acqua di Parma Barbier Sakal Serumu Koleksiyonu

Satın alma nedenleri
+ Harika kokuyor! + Hızlı adsorbe etme + Yağlı değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Badem yağı, nar yağı ve üzüm çekirdeği yağı ile zenginleştirilmiş Acqua di Parma sakal serumunun tüm faydalarını tek uygulamada göreceksiniz. Kendine özgü ama ince bir kokuya sahip olan bu iksiri hızlı emici ve yağsız bulacaksınız.

Bununla birlikte, yumuşatıcı-ağırdır, daha uzun, tel gibi yüz kıllarını evcilleştirmek için idealdir. Saçınıza parlaklık kattığını ve aynı anda cildi yatıştırdığını, yumuşak ve karşı konulamaz hale getirdiğini göreceksiniz!


2. Murdock London Sakal Yağı

Satın alma nedenleri
+ Kolay pompa aplikatörü + yüzde 100 doğal + Sakal kepeklerini durdurur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI24 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin 24 ABD doları NORDSTROM.com'da görüntüleyin49,99 $ Amazon'da Görüntüle

Sakalınızı Murdock London’un sakal yağı ile tedavi edin, sakal kepeklerini hafifletmek ve kuru cildi rahatlatmak için ideal bir çözüm. Bıyıklarınızla bu yaratımın birkaç pompasını çalıştırın ve ardından gelen ipeksi dokunun tadını çıkarın.

Nazik, ferahlatıcı koku hoş bir dokunuş katar, ayrıca tüm bileşenler% 100 doğaldır ve hassas ciltler için mükemmel bir seçimdir.

3. Woody's Sakal ve Dövme Yağı

Satın alma nedenleri
+ Zengin bir Macadamia ve Moringa yağı karışımı içerir + Saç tırnak etlerini yumuşatır + Dövmeler de yapar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 11,95 ABD doları tutarında hafif kalıntı Amazon'da 89 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Sakallar ve dövmeler illa ki oybirliği ikilisi değildir, ancak bu özel görünümü sarsarsanız, bu ürün her ikisine de hitap eder. Hem saça hem de cilde hitap etmek için hafif ve dengeli.

Woody'nin sakal yağı, sakalınızın altındaki cildi yenilemek, kaşıntı ve sakal kepeklerini giderirken aynı zamanda saç tırnak etlerini yumuşatmak için antioksidanlarla doludur.

4. Elemis Pürüzsüz Sonuç Tıraş ve Sakal Yağı

Satın alma nedenleri
+ Paranızın karşılığını daha fazla almanızı sağlayan ikisi bir arada + Ferahlatıcı koku
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 27 $ 'lık çalkalayıcı şişesinden dağıtmak zor Amazon'da görüntüle

Nane kokusu kesinlikle sabah 7'de kendinizi bir araya getirdiğiniz izlenimini verecektir. Yakın bir tıraş için yeterli kayma sağlayan Jojoba, Fındık ve Üzüm Çekirdeği yağları ile zenginleştirilerek cildi besler ve kuruluğu hafifletir.

Bahsedilen yağlar, aynı zamanda, tel uçları nemlendirmek ve kayganlaştırmak için nem artırıcı özellikleriyle sakal kılları için de bir nimettir.

5. Kokusuz Tempolu Sakal Yağı

Satın alma nedenleri
+ Doğal yağlarla formüle edilmiştir + Kokusuz - hassas ciltler için ideal
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,02 $ 'lık yağlı kalıntı Amazon 5 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Saçınızı kaplamak için iyi bir iş çıkaran daha kalın kıvam sayesinde kır sakalları için güçlü bir rakip. Biraz uzun bir yol kat ettiğinin bilincindeyiz ve pipet yardımıyla miktarı kolaylıkla yönetebileceksiniz.

Sonuç olarak, saniyeler içinde daha yumuşak ve pürüzsüz bir sakalınız olacak ve bu fiyata bankayı bozmayacaktır.

6. Bluebeards Revenge Classic Karışımı Sakal Yağı

Satın alma nedenleri
+ Hafif koku + Hızlı emici
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI dağıtmak zor Amazon 54 Amazon müşteri incelemelerini kontrol edin

Bu tüy kadar hafif formülü pirzolalarınıza yapıştırın ve anında kaybolduğunu hissedeceksiniz. Yağlılıktan daha nemlendirici bir dokuya sahip olması, hem sakalınızı hem de cildinizi yumuşatır.

Hassas bir koku ve nem bakımından zengin içeriklerle formüle edilmiş, tazeleyici gücün gün boyunca sihrini gerçekleştirdiğini hissedeceksiniz.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Murdock Londra Sakal Yağı, ...Murdock London Sakal YağıNORDSTROM.com24 ABD doları Görünüm Tüm fiyatları görünWoody's Sakal Yağı, 1 fl. Oz. Woody's Sakal ve Dövme Yağı Amazon 11,95 $ GörüntüleTüm fiyatları görün