Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • Bir kutudaki en iyi yatak 2020: Rulo, kutulu ve kapınıza teslim

Bir kutudaki en iyi yatak 2020: Rulo, kutulu ve kapınıza teslim

Bir zamanlar, bir yatak satın almak, sadece mağazada yapabileceğiniz bir şeydi. Ama şimdi bir kutu içindeki yatağın yükselmesi, yoğun yaşamları olanların onları asgari veya sıfır teslimat ücretiyle doğrudan evlerimize getirebileceği anlamına geliyor. Tüm seçeneklerinizin kesin sıralaması için,en iyi yatakkılavuzu, ancak sadece göz önünde bulundurmak istediğiniz kutuda yatak seçenekleri ise, okumaya devam edin. Bu yazıda, sizin için bir kutudaki doğru yatağı seçmek için bilmeniz gereken her şeyi açıklayacağız ve bununla ilgili bazı ipuçları da paylaşacağız. Ve şilte içinde bir yatak satın almanın tam zamanı, çünkü önümüzdeki haftalardaKara Cumaher türlü şeyi bekliyoruzucuz yatak fiyatlarıhaşhaş olmak. Günlük olarak otomatik olarak güncellenen bugünün en iyi fiyatlarını aşağıda bulacaksınız.


Hazır oradayken, neden biryatak koruyucuaynı zamanda? Yatağınızı bir kutu yatakta daha uzun süre birinci sınıf durumda tutmanın yanı sıra ekstra bir hijyen ve konfor katmanı eklemenin harika bir yoludur.

Bir kutudaki yatak nedir?

Bir kutudaki yatak, çevrimiçi sipariş verdiğiniz vakumlu bir yataktır - ismine rağmen, aslında tam bir yatak değil, sadece şilte. Küçük, uygun boyutlu bir kutuda (veya bazen plastik bir torba) sarılmış olarak kapınıza gelir ve açıldığında orijinal şekline geri döner.

Şu anda, Emma Original'ın satın alabileceğiniz bir kutudaki en iyi yatak olduğunu düşünüyoruz çünkü çok rahat ve destekleyici. Ancak bu, şehirdeki tek oyun değil ve bir kutu şiltede dikkate alınmaya değer birçok başka harika yatak var.

Kutulardaki şilteler iki yoldan biriyle yapılır. Gelişmiş hafızalı köpük katmanlarından oluşabilirler; bunlar şaşırtıcı olmayan bir şekilde şu şekilde bilinmektedir:hafızalı köpük şilteler. Alternatif olarak, köpük ve lateks veya yaylar gibi diğer malzemelerden yapılmış olabilirler: bunlar hibrit şilteler olarak bilinir.


Açıldıktan sonra, bir kutudaki yatağınızın tam derinliğine kadar dolması biraz zaman alacaktır - bazı üreticiler 72 saate kadar tavsiye eder; diğerleri sadece dört diyor. Hafızalı köpüğün biraz kimyasal bir koku yaydığını unutmayın, bu nedenle bir kutudaki yatağınız şişerken bir pencere açmak isteyebilirsiniz.

Neden bazalı yatak içinde bir yatak satın almalı?

Kutulu şilteler her tür uyuyan için tasarlanma eğilimindedir, ancak özellikle alerjisi olanlar için iyi bir seçimdir. Sırt veya eklem ağrısı çeken insanlar için de faydalıdır çünkü yatak kalıplarını vücudunuza ısıttığında eklemler üzerindeki baskıyı azaltır.


Kutu şiltelerdeki yataklar genellikle daha ucuzdur, çünkü şilte teşhir salonlarını çalıştırmanın tüm masraflarını ortadan kaldırmış oluyorsunuz. Mağazada bir yatak denemeyi özleyebilirsin, ama bu gerçekten çok kötü bir şey mi? Bir satış görevlisinin baskısı altında birkaç dakika içinde bir şilteyi denemek, sizin için doğru olup olmadığına karar vermenin en bilimsel yolu değildir. Buna karşılık, kutu içinde yatakların çoğu, sizin için uygun olup olmadığını test etmeniz için size 90 gün ile bir yıl verir ve değilse iade etmenize izin verir. İşte satın alabileceğiniz en iyi kutulu yatak seçimimiz.

Şu anki en iyi kutulu şilteler

Resim 1/4


Resim 2/4

Resim 3/4

Resim 4/4

Kutudaki en iyi yatak: Emma Original

1. Emma Original hafızalı köpük şilte

Genel olarak bir kutu şiltede en iyi yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çoğu uyuyan Beden: 8, Tek - Süper King Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Orta - orta-firma Deneme süresi: 200 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tekli 479 £, Çift £ 699, Kral £ 749
Satın alma nedenleri
+ Hoş olmayan koku yok + Çoğu uyku pozisyonuna uygundur + Kılıf 60˚C'de yıkanabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Yandan uyuyanlar biraz zor bulabilir Bugünün en iyi Emma yatak fiyatları Emma Original Memory Foam ...Emma Original Yatak Tek KişilikJohn Lewis ve Ortakları230,30 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEmma Orijinal Hafızalı Köpük ...Emma Original Yatak Çift KişilikJohn Lewis ve Ortakları370,30 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEmma Original Yatak Kral Emma Orijinal Yatak Kral Emma Yatak UK 609 £ İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

İngiltere'de üretilen Emma Original hafızalı köpük şilte, bizden sadece başparmağı almakla kalmaz, aynı zamanda en yüksek puan alan şiltelerden biridir Hangisi? şimdiye kadar test edildi ve Amazon yorumcuları tarafından da şiddetle tavsiye ediliyor. Kompakt, taşınması kolay bir kutuda teslim edilen bu ürün, pratikte işe yaradığını bulduğumuz, uyuyanları serin tutmak için bir Airgocell katmanı da dahil olmak üzere üç köpük katmanına sahiptir. İncelemecilerimizden biri geceleri aşırı ısınma eğilimindedir ve genellikle hafızalı köpükle devam etmez, ancak Emma Original'ın gece terlemelerini körfezde tuttuğunu gördüler.


25 mm'lik bir basınç giderici katman, sabahları gıcırdayan diz sendromunun çok az veya hiç belirtisi olmadığı anlamına gelirken, köpük taban hem omuzlar hem de alt omurga için destekleyicidir. Yumuşak ve nefes alabilen makinede yıkanabilir bir kılıf var. Ve hepsinden önemlisi, süper cömert 200 günlük bir deneme süresi var. Çok makul fiyatlı, ancak birEmma yatak Black Friday anlaşmasıdaha da ucuzlatabilir. Genel olarak Emma Original son derece rahattır, doğru yerlerde destekleyicidir ve şu anda satın alabileceğiniz bir kutudaki en iyi yatak olduğunu düşünüyoruz. Beş yıldızımızda daha fazlasını öğreninEmma yatak incelemesi.

  • Daha fazla oku:Emma Casper'a Karşı
  • ... veOTTY vs Emma
Resim 1/6

Resim 2/6

Resim 3/6

Resim 4/6

Resim 5/6

Resim 6/6

En iyi yatak uykusu

Kutudaki en iyi yatak: Simba Hybrid yatak

2. Simba Hibrit Yatak

Kutu şiltede en iyi hibrit yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Huzursuz uyuyanlar Boyutlar: 12, Küçük Tek-İmparator Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük ve cep yayları Konfor: Orta ila orta yumuşak Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Bekar: 449 £, Çift £ 649, Kral 749 £
Satın alma nedenleri
+ Huzursuz uyuyanlar için harika + Harika omurga desteği + Fiyat eşleştirme garantisi ve% 0 faiz anlaşması
Kaçınılması gereken nedenler
-Ortamın daha yumuşak tarafında Günümüzün en iyi Simba yatak fiyatları% 25 indirimli Simba Hibrit Yatak -... Simba King yatak simbasleep.com £ 849 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Simba Hybrid yatak, hafızalı köpük ve geleneksel yay yapısının kazanan bir kombinasyonunu sunar ve tam hafızalı köpük yatağın kendileri için doğru olup olmadığından emin olmayan kişilere en uygunudur. Bu yatağı hızlı bir şekilde şişirmek için bir kutuda bulduk ve başlangıçta aşırı kokmuyordu, bu da bir artı. İçeride, Simbatex sentetik lateks tabakası sizi serin tutmak için kömür özleri içerirken, alttaki 2.500 cep yayından oluşan bir katman sizi tutmaya yardımcı olur. Bunun altında, kalın bir duyarlı bellek köpüğü tabakası destek sağlar, ancak gerçekten sağlam bir yatak tercih ediyorsanız bu uygun olmayacaktır. Genel olarak Simba'yı özellikle huzursuz yan yatağımız için çok iyi, çok yönlü bir yatak olarak gördük. Ve yalnız değiliz: Amazon alıcılarının takdirlerini kazanmasının yanı sıra Hangisi? En iyi satın alım. Bize gidinSimba Hybrid Original yatak incelemesitam düşük seviye için ve en iyisine göz atınSimba Black Friday fırsatlarışimdi.

Resim 1/5

Resim 2/5

Resim 3/5

Resim 4/5

Resim 5/5

3. Eve Original Memory Foam yatak

Huzursuz uyuyanlar için kutu şiltede en iyi yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Rahatsız edilmemiş bir gece Boyutları: 9, Tek-İmparator Derinlik: 25cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Orta ila orta firma Deneme süresi: 100 gece Garanti: 10 yıl RRP: Tek £ 349, Çift £ 599, Kral : 699 £
Satın alma nedenleri
+ Nem emici ve nefes alabilir + Bölgelere ayrılmış destek alanları + Boyun ve sırt ağrısına iyi gelir
Kaçınılması gereken nedenler
-Bugünün en iyi Eve Original yatak fiyatları arifesinde Birleşik Krallık Tek Kişilik Yatak fiyatları için fazla yumuşak hissedebilireve UK Tek Kişilik Yatakuyku tulumu£ 429 Görünüm Tüm fiyatları görünEve Orijinal Çift Kişilik Yatak eve UK Çift kişilik yatak Darlings of Chelsea £ 599 GörüntüleTüm fiyatları görünEve Orijinal Kral Yatak eve Birleşik Krallık Kral yatak Chelsea'nin sevgilileri £ 699 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bir kutu şiltedeki Eve Original yatak, orta sertlikte tatlı noktaya çarpar, bu da eğer eşiniz sizin için çok farklı bir uyuyan ise iyi bir seçim olduğu anlamına gelir. Üstte, en sevdiğimiz hafızalı köpük şiltelerimizde sevdiğimiz olağan nem emici malzeme, ardından basınç emici hafızalı köpük ve bunun altında belirli alanları hedeflemek için tasarlanmış nervürlü destek bölgelerine sahip bir taban katmanı var. omuzlar, alt omurga ve kalçalar gibi. Çevrimiçi incelemeler sırt ve boyun ağrısının iyileşmesinden bahsediyor ve Eve Original başka bir Hangisi? En iyi satın alım. Huzursuz uyuyanlar, her zamankinden daha fazla uyuduğunu bildiriyor, bu da eşlerini rahatsız etmemelerinin zincirleme bir etkisine sahip: herkes kazanır! İncelemecilerimiz, üst katmanın bu yatağı bir kutuda ilk başta normal yatağımızdan daha yumuşak hissettirdiğini hissettiler, ancak yine de destekleyici olduğunu gördüler.Eve yatak incelemesidaha fazla bilgi için veEve yatak Black Friday fırsatlarıbir pazarlığı kaçırmadığınızdan emin olmak için rehber.

Resim 1/1

4. Nektarlı hafızalı köpük şilte

Harika bir gece uykusu için bölgelere ayrılmış destek ve soğutma örtüsü

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Arkada uyuyanlar Boyutlar: 5, Tekilden Krala Derinlik: 28cm (11 inç) Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Orta firmadan firmaya Deneme süresi: 365 gün Garanti: Ömür boyu RRP: Tek £ 399, Çift £ 599 Süper Kral £ 799
Satın alma nedenleri
+ 365 günlük deneme + Çok destekleyici + Mükemmel yastıklar ücretsiz
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazıları için çok firma Günümüzün en iyi Nektarlı yatak fiyatları 2 bedava yastık İndirimli Fiyat NEKTAR BELLEK KÖPÜK ... Nektar Yatak Tek Nektar Uyku £ 414 £ 324 İnceleTüm fiyatları görün2 bedava yastık İndirimli Fiyat NEKTAR BELLEK KÖPÜĞÜ ... Nektar Yatak Çift Nektar Uyku £ 569 £ 444 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bir kutudaki Nektar yatağı, orta ila sıkı bir destek seviyesi sunar. Dış soğutma kapağının altında, belirli sorunlu alanları hedeflemek için farklı bölgelere ayrılmış alanlarla üç katman hafızalı köpük bulunur. Denediğimiz bazılarından daha sert olduğu için, daha fazla omurga desteğine ihtiyaç duyan öne ve arkaya uyuyanlar için daha uygun olduğunu, ancak muhtemelen ağır yan uyuyanlar için en iyi seçenek olmadığını hissettik. Denediğimiz diğer kutu içinde yatakların bazılarında olduğu gibi, başlangıçta hafif, kalıcı bir koku vardı, ancak ikinci gün farkedilmiyordu ve kesinlikle uykumuzu rahatsız etmedi. Daha fazlasını okuyunNektar hafızalı köpük şilte incelemesi.

Nektar, hoşunuza gideceğinden o kadar emin ki, sizin için doğru olup olmadığına karar vermek için bütün bir yılınız olacak. Şirket ayrıca iklim açısından nötrdür ve bir Amazon orman koruma programı da dahil olmak üzere çeşitli küresel planlarla tüm emisyonları dengelemektedir. Bize gidinNektar yatak Black Fridayİngiltere ve ABD'deki en iyi güncel fiyat düşüşleri için sayfa.

  • Daha fazla oku:Casper ve Nektarbaşlama
Resim 1/1

5. OTTY hibrit yatak

Orta sertlikte yüksek kaliteli hibrit yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok değerli bir hibrit Boyutlar: 9, Tekilden İmparatora Derinlik: 25 cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük ve cep yaylarının kombinasyonu Konfor: Orta-firma-firma Deneme süresi: 100 gün Garanti: 10 yıl RRP: Tek £ 399 , Çift £ 599, Süper Kral, 799
Satın alma nedenleri
+ Rekabetçi fiyat + Ücretsiz yastıklar + Serin geceler için jel katkılı
Kaçınılması gereken nedenler
-Günümüzün en iyi Otty yatak fiyatları için fazla sert olabilir OTTY Original Memory Foam ... Otty Tek kişilik yatak Amazon £ 324,99 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat OTTY Original Memory Foam ... Otty Çift kişilik yatak Amazon £ 499.99 £ 424.99 İnceleTüm fiyatları görünOTTY Original Memory Foam ... Otty King yatak Amazon £ 524.99 İnceleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Yatağınızı bir atıcıyla - OTTY'nin sözleri, bizim değil - paylaşırsanız, bu kutu içinde yataktaki 2.000 cep yayı (14 cm derinliğinde) tam ihtiyacınız olan şey olabilir. Hareket aktarımını önemli ölçüde azaltmak için hafızalı köpük katmanları arasına sıkıştırılmışlardır ve ilgili herkes için iyi bir gece uykusu sağlarlar. OTTY Hybrid, hoş bir dokunuş olan & lsquo; beyaz eldiven servisi & rsquo; ile birlikte gelir ve sizin üst kata taşımak zorunda kalmayacağınız anlamına gelir. Plastikten çıkar çıkmaz birkaç saat içinde tam yüksekliğine ulaşır. Yandaki ve üstteki hafızalı köpük paneller yapı kazandırır ve hafızalı katı köpük şiltelerde meydana gelebilen 'yan sarkmayı' önler. Sırt ve yan taraftaki yorumcularımız, iyi bir destek sağlayan ve bu batma hissi olmadan yeterince veren orta sertlik düzeyini beğendiler. Bize gidinOTTY Hibrit yatak incelemesidaha fazla ayrıntı için. Ve bir pazarlık arıyorsanız,OTTY black Friday fırsatları.

  • Daha fazla oku:OTTY vs Emmaaşağı göster
  • OTTY vs Simbakarşılaştırma
Resim 1/3

Resim 2/3

Resim 3/3

6. Morgedal hafızalı köpük şilte

Bütçesi olanlar için bir kutudaki en iyi yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Bütçe sahibi insanlar Boyutlar: 5, Tek - Süper King Derinlik: 18cm Dönüş: Doldurma Yok: Hafızalı köpük Konfor: Firma Deneme süresi: 90 gün Garanti: 25 yıl RRP: Tekli 125 £, Çift £ 165, 195 Kral
Satın alma nedenleri
+ Harika fiyat + Daha az ambalaj
Kaçınılması gereken nedenler
-Tamamen doldurması biraz zaman alır-Hafif kimyasal koku En iyi Morgedal yatak fiyatları Standart Tek Kişilik IKEA Morgedal Tek Kişilik IKEA £ 129 İnceleTüm fiyatları görünStandart İkili IKEA Morgedal İkili IKEA £ 179 GörüntüleTüm fiyatları görünStandart Kral IKEA Morgedal Kral IKEA £ 229 GörüntüleTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Morgedal hafızalı köpük şiltenin 'rulo halinde yatak' olması ve kutudan çıkması, yani daha az ambalaj olmasını seviyoruz. Saklanması kolay ve tekrar kullanılabilen Velcro taşıma saplarıyla birlikte gelir. Yatağa girdikten sonra, tam 18 mm derinliğine kadar doldurmanın biraz zaman aldığını gördük. Ayrıca denediğimiz bazı yataklardan daha ince ve genellikle yaklaşık 25 cm. Morgedal, test ettiğimiz en sağlam olduğu için muhtemelen ağır yan traverslere uymayacaktır ve tek katmanlı bellek köpüğü, bölgeli destek alanlarına sahip değildir. Bununla birlikte, sırtüstü uyuyanımız onu tamamen rahat buldu, ancak bir veya iki gün süren hafif bir kimyasal koku fark etti. Düşük fiyat, hafızalı köpüğü ilk kez deniyorsanız veya boş bir oda için bir yatağa ihtiyacınız varsa, bu yatağın iyi bir seçim olduğu anlamına gelir. 90 günlük bir iade süresi var ve bu aynı zamanda mağazada denenebilen ve çevrimiçi olarak sipariş edilebilen test ettiğimiz birkaç taneden biriydi. Kısıtlı bir bütçeniz varsa, Morgedal büyük bir değeri temsil eder.

Resim 1/4

DreamCloud Luxury Hybrid yatak incelemesi

(Resim kredisi: DreamCloud)
Resim 2/4

Dreamcloud Luxury Hybrid yatak - inceleme

(Resim kredisi: Michelle Rae Uy)
Resim 3/4

Dreamcloud Luxury Hybrid yatak - inceleme

(Resim kredisi: Michelle Rae Uy)
Resim 4/4

Dreamcloud Luxury Hybrid yatak - inceleme

(Resim kredisi: Michelle Rae Uy)

7. DreamCloud Lüks Hibrit yatak

Bir kutudaki en iyi lüks yatak

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Lüks his Boyutlar: Tek, Çift, Kral, Süper Kral Derinlik: 14 inç Çevirme: Dolgu Yok: Kapitone köpük, jel hafızalı köpük. poli köpük, yaylar Konfor: Orta sert Deneme süresi: 365 gece Garanti: Ömür boyu RRP: 799-1199 $ / 599-899 £
Satın alma nedenleri
+ Yüksek düzeyde konfor ve destek + Sıcak gecelerde soğutma + Ömür boyu garanti
Kaçınılması gereken nedenler
-Pahalı Bugünün en iyi Dreamcloud Lüks Hibrit Yatak İndirimleri İndirimli Fiyat DreamCloud Luxury Memory ... Yatak Çevrimiçi £ 849 £ 549 İndirimli Fiyatı Görüntüle DreamCloud Lüks Bellek ... Şilte Çevrimiçi £ 949 £ 649 İndirimli Fiyatı Görüntüle DreamCloud Lüks Hafıza ... Yatak Çevrimiçi £ 1.049 £ 749 Amazon UK'yi Görüntüle Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Et En iyi fiyatları her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

'Lüks' ve 'bir kutuda yatak' bir arada olmayan iki kelime olduğunu düşünebilirsiniz. Ancak bu son teknoloji hibrit yatak gerçekten lüks bir deneyim sunuyor. Rahat ve destekleyici bir gece uykusu için birlikte iyi çalışan beş katmandan yapılmıştır. Bu, kapitone köpük ve kaşmirden yapılmış bir üst örtü ile başlar, ardından sırasıyla iki ince jel hafızalı köpük ve poli köpük tabakası, ayrı ayrı sarılmış bobinlerden oluşan bir iç yay tabakası ve son olarak bir poli köpük taban tabakası ile başlar. Ayrıca, hangi yatak boyutunu seçerseniz seçin, her biri 14 inç derinliğindedir, bu da üzerinde uyurken 'beşik' hissi uyandırmaya gerçekten yardımcı olur.

Kullanımda, incelemelerimiz sıcak gecelerde serin tuttuğunu, sırtüstü veya yan yatarken destekleyici hissettiğini ve genellikle hareket aktarımında düşük olduğunu buldu. Bunların hepsi ucuza gelmiyor, ancak süper pahalı da değil - ve fiyatı düşürmek için oldukça düzenli teklifler var (mevcutDreamCloud Black Friday fırsatlarıbaşlamak için). Ayrıca, bir yıllık cömert bir deneme ve normal kullanımdan kaynaklanan hasarlara karşı ömür boyu garantiyle birlikte gelir, bu da DreamCloud'un bu üstün kaliteli şilteye ne kadar güvendiğini gösterir. Daha fazla bilgi için, şuraya gidin:DreamCloud yatak incelemesi.

Resim 1/3

Leesa yatak incelemesi

(Resim kredisi: Leesa)
Resim 2/3

Leesa yatak incelemesi

(Resim kredisi: Leesa)
Resim 3/3

Leesa yatak incelemesi

(Resim kredisi: Leesa)

8. Leesa Orijinal Yatak

Serin, yastıklama ve yumuşak dokunuş

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yan uyuyanlar Boyutlar: İkiz, İkiz XL, Tam, Kraliçe, Kral, Cal King Derinlik: 10 inç Dönüş: Evet Doldurma: Tescilli köpük, hafızalı köpük ve yüksek yoğunluklu poli köpük Deneme: 100 gün Garanti: 10 gün RRP : 699 - 1.199 ABD Doları
Satın alma nedenleri
+ Üst katman soğutma + İyi düzeyde destek + Şık görünüm
Kaçınılması gereken nedenler
-İlkte kokuyor Bugünün en iyi Leesa Original Yatak fiyatları 271 Amazon müşteri yorumu Amazon UK Benzer Amazon'u Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u kontrol et En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bir bazalı yatağın öncülerinden biri olan Leesa, artık Birleşik Krallık'taki faaliyetlerini durdurdu, ancak Atlantik'in diğer yakasındakiler için Orijinal Yatağı, hoş bir yumuşaklık ve destek karışımı sunuyor. Üç katmanlı tescilli köpük, hafızalı köpük ve yüksek yoğunluklu poli köpükten yapılmış, kalın polyester kaplamalı bu orta sert yatak, size geçmişte hafızalı köpük ürünleri rahatsız eden o batma hissini asla vermez. İncelemecilerimiz, üst kısımdaki soğutma katmanının aşırı ısınmaya karşı korunmada gerçekten bir fark yarattığını keşfetti. Yatak olarak da oldukça şık bir tasarıma sahiptir. İşaret edebileceğimiz tek gerçek dezavantaj, ilk hafta kadar biraz kokabilmesidir (Leesa yatak incelemesidaha fazla bilgi için).

Genel olarak, bu yatağın bazalı şiltesinde devrim niteliğinde hiçbir şey yoktur. Ancak sağlam bir şekilde inşa edilmiştir ve iyi bir uyku deneyimi sağlar, öyleyse gerçekten daha ne isteyebilirsiniz? Ve en iyi haber, fiyatı birLeesa yatak Black Friday anlaşması.

Bugün & rsquo; bir kutu içinde en iyi yatak fiyatları Emma Original Memory Foam ...Emma Original Yatak Çift KişilikJohn Lewis ve Ortakları370,30 £ Görünüm Tüm fiyatları görünEve Orijinal Çift Kişilik Yatak eve UK Çift kişilik yatak Darlings of Chelsea £ 599 GörüntüleTüm fiyatları görün2 bedava yastık İndirimli Fiyat NEKTAR BELLEK KÖPÜĞÜ ... Nektar Yatak Çift Nektar Uyku £ 569 £ 444 İnceleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat OTTY Original Memory Foam ... Otty Çift kişilik yatak Amazon £ 499.99 £ 424.99 İnceleTüm fiyatları görünStandart İkili IKEA Morgedal İkili IKEA £ 179 GörüntüleTüm fiyatları görünİndirimli Fiyat DreamCloud Lüks Hafıza ... Dreamcloud Lüks Hibrit Yatak Çevrimiçi £ 849 £ 549 GörüntüleyinTüm fiyatları görünEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz