Close
  • Ana
  • /
  • Ev Aletleri
  • /
  • En iyi kayış zımparası 2020: Ahşap işlerinizi kendinizin ekstra sorunsuz yapmasını sağlayın

En iyi kayış zımparası 2020: Ahşap işlerinizi kendinizin ekstra sorunsuz yapmasını sağlayın

Elinizdeki tek şey biraz kağıt ve zımpara bloğu ise, zımparalama, şimdiye kadar icat edilmiş en sıkıcı görevlerden biri olabilir. Ancak hayattaki pek çok şey gibi, elektrikli aletler söz konusu olduğunda çok daha eğlenceli hale geliyor.


İster eski mobilyalarla uğraşıyor, ister parke döşemedeki korkunç verniği lekelemek için zemin kaplaması hazırlıyor olun, bir bant zımparası en büyük görevleri bile kısa sürede halledebilir. Bazı durumlarda, endüstriyel bir modeli büyük bir masrafla kiralamak zorunda kalmadan işten bile kurtulabilirsiniz.

Bant zımparası nasıl alınır

En iyi bant zımpara makinesini yapan nedir? Gerçekten zor işlerle uğraşıyorsanız güç her zaman yardımcı olur, ancak bazen daha ayrıntılı işler yapmayı planlıyorsanız küçük bir zımparalama alanı bir avantajdır. Bir çalışma tezgahına monte edilebilen bir zımpara, hevesli ağaç işçileri için bir nimettir ve bir elektrikli süpürge takma yeteneği, iç mekan işleri için büyük bir yardımcıdır.

Sadece etiket fiyatına bakmayın (veya RRP'yi ödeyin: zımparalar, özellikle daha yeni bir model çıkacaksa, genellikle büyük ölçüde indirimlidir): zımpara kayışlarının maliyetini ve kullanılabilirliğini de kontrol edin. Bunların çoğunu yaşayacaksınız.

Bunların çoğu iş ve bütçe için en iyi bahisler olduğunu düşünüyoruz.


  • En iyi bahçe aletleri

En iyi bant zımparaları seçimimiz

1. Bosch PBS 75 A Bant Zımpara

En iyi çok yönlü kayış zımparası

Teknik Özellikler
Güç: 710W Kayış genişliği: 75mm Vakum adaptörü: Evet Toz toplayıcı: Evet Ağırlık: 4kg
Satın alma nedenleri
+ Çok Yönlü + Güvenilir
Kaçınılması gereken nedenler
-Rakiplerden daha pahalı-Küçük toz toplayıcı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 72,96 Amazon'da görüntüleyin 81,95 £ Tooled Up'ta Görüntüle 99,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin