Close
  • Ana
  • /
  • Bisiklet
  • /
  • En iyi bisiklet: en iyi bisikletler ve SİZİN için bisikletin nasıl seçileceği

En iyi bisiklet: en iyi bisikletler ve SİZİN için bisikletin nasıl seçileceği

En iyi bisikleti aramak, en iyi çift ayakkabıyı bulmaya çalışmak gibidir… Ama daha da eğlenceli. Giderek daha fazla insanın güvenilir bir ulaşım şekli olarak bisiklete yönelmesinin birçok nedeni vardır. Toplu taşımanın giderek artan maliyeti, artan trafik sıkışıklığı, sosyal mesafe ve felakete uğramış gezegenimizi kurtarmak için genel bir ihtiyaç sadece birkaçı.


Ancak bisiklet sürmenin aynı zamanda daha iyi bir zindelikle sonuçlandığını ve çok azının 'bak, bana bak!' devasa bir tepeden aşağı kaymaktan kaynaklanan his. Bu makalede, rahat şehir gezintilerinden yol parçalayıcı dağ bisikletlerine, kıvrak yol bisikletlerinden bakım gerektirmeyen yolculara, elektrikli bisikletlere ve daha fazlasına kadar sizin için en iyi bisiklet türünü seçmenize yardımcı olacağız. Her kategorideki en iyi bisiklet seçimimizi listelemenin yanı sıra, daha derine inmek istemeniz durumunda daha fazla bisiklet satın alma rehberimize bağlantılar da ekledik.

• Pingtwitter'ün kılavuzuişe bisikletle gitmek: nasıl çalışır, ne kadar harcayabilir ve ne satın alabilirsiniz?

En iyi bisiklet listemizin fiyatları 399 £ 'dan, 2.000 £' ya kadar (sadece bir seferde görmezden geldik) kadar. Bu, tüm bütçelere, zevklere ve taleplere uygun bir bisiklet olduğu anlamına gelir. Burada kaliteyi önemli ölçüde düşürmeden mümkün olan en uygun fiyatlı bisikleti seçtik, bu da sizi iyi bir başlangıç ​​yapmanıza olanak tanıyor. Bunun ötesinde anahtar, satış fiyatlandırmasına bakmaktır ve her şeyden önce, bulabilirseniz geçen yılın modeline karar vermeyi düşünün. Çoğu bisikletin geçen yılki versiyonu bu yılki ile tamamen aynı olacak, ancak yüzlerce daha ucuza mal olabilir.

Size en uygun bisiklet türü hangisi?

Aşağıda, karşılaşacağınız farklı bisiklet türlerini ve her kategorideki en iyi bisiklet için en iyi seçimimizi ayrıntılı olarak açıkladık.


Hibrit bisiklet: çok yönlü harika

Bir hibrit bisiklet, tek bir hibrit pakette en iyi yol bisikletlerini ve dağ bisikletlerini sunar, dolayısıyla adı da buradan gelir. Bunun anlamı, rahat ve dik bir oturma pozisyonu elde ettiğinizdir; kemiklerinizi sarsmayacak pelüş lastikler; işe gidip gelme, şehir içi ve hafif arazi sürüşü için ideal olan düz gidon; hafif bir çerçeve ve yola uygun lastiklerle.

Pingtwitter'ün en iyi hibrit bisiklet seçimi

En iyi bisiklet: Ribble Hybrid AL


(Resim kredisi: Ribble Cycle)

1. Ribble Hibrit AL

Çok yönlü sürüş keyfi sağlayan hibrit bir bisiklet

Teknik Özellikler
Stil: Hibrit Çerçeve: Alüminyum Dişliler: Çeşitli
Satın alma nedenleri
+ Hafif alüminyum çerçeve + Hidrolik disk frenler + Uygun fiyatlı + Herkes için bir versiyon
Kaçınılması gereken nedenler
- Bir şehir bisikleti için biraz 'rustik' bir his var, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 699 Ribble Cycles'ta görüntüle 1,999 £ Ribble Cycles'da İncele Amazon'u Kontrol Edin

• Ribble'dan 699 £ 'dan satın alın

Hibrit bisikletler artık bazıları tarafından biraz tuhaf görülüyor - 'spor bisikletleri' birçok yönden aynı boşluğu dolduruyor, ancak yine de çoğu bisikletçiye veya şehirlerde işe gidip gelmek için harika bir bisiklet isteyenlere bir hibrit tavsiye ederim ama şehir dışında tam bir sorumluluk haline gelmez. En iyi örnekler, rahat bir sürüş pozisyonu, fazla para için yeterli olmayan bir teknik özellik ve birçok insanın ihtiyaçları için yeterli konfor ve hız sunar.


Şimdiki favorimiz Ribble Hybrid AL, kaygan şehir görünümünü akıllı bir özellik ve pratik dokunuşlarla birleştirerek bunu işe gidip gelmek, bara gitmek veya bir Pazar sabahı şeritlerde birkaç mil gitmek için ideal bir hibrit bisiklet haline getiriyor.

Siyah, yeşil veya - bir fiyata - tercihinize göre özel boyama seçenekleriyle sunulan Ribble Hybrid AL, sade, daha sportif bir Leisure sürümünden çok sayıda seçenek içerir veya Tam Yüklü Commuter modeli (799 £ ), çamurluklar, arka panjurlar ve ışıklar fırlatıldığında hemen hemen her işe gidip gelmeyi başarması gerekir.

Düz gidon, hem frenlere hem de viteslere kolayca erişilebildiği için sürüş için rahat bir konum sağlar. Mach 3 & rsquo; s 2x16 Shimano Claris grup seti, tüm Birleşik Krallık şehirleri ve kırsal kesimleri için kolayca yeterince geniş bir vites yelpazesi sunarken, vites değişimlerini basit tutuyor. Durma zamanı geldiğinde, hidrolik disk frenler güvenilir, her türlü hava koşulunda durdurma gücü sağlar.

699 £ kadar düşük bir fiyata, burada paranızın karşılığında çok fazla bisiklet alıyorsunuz. Yukarıda gösterildiği gibi, daha iyi tekerleklere ve yükseltilmiş SRAM dişli donanımına sahip bisikletin Tam Yüklü Eğlence versiyonu bile 1.000 £ 'un altındadır. Ribble, 3 yıllık, faizsiz kredi sunar - fiyatı 3 yıl boyunca ayda 24 £ 'a kadar düşürür; bunu seyahat kartı ücretinizle karşılaştırın. Ayrıca, Cycle to Work ile daha da ucuza alma seçeneği var.


Yol bisikleti: iyi yollarda hız için en iyisi

Peşinde olduğunuz saf hız ve güç verimliliği ise, iyi bir yol bisikletini yenemezsiniz. Hafiftirler, hızlı dönen tekerlekler ve lastikler, düz ve dik yokuşları fethetmek için hızlı gitmek için uygun vites oranları ve düşürülmüş gidonlar sizi aerodinamik, ateşli bir konuma getirir. Bununla birlikte, bu müstehcen pozisyon biraz rahatsız edici olabilir (uygun bisiklet şortunuz yoksa o sıska sele gibi) ve zayıf yol yüzeylerinde zayıf lastikler affetmez.

Pingtwitter'ün yol bisikleti seçimi

en iyi bisiklet: Özel Roubaix Sport

(Resim kredisi: Uzmanlaşmış)

2. Uzmanlaşmış Roubaix Sport

Daha rahat bir yarış bisikleti

Teknik Özellikler
Çerçeve: Fact10r Carbon Groupset: Shimano 105 11 Speed ​​Wheels: DT R470 Disk Finishing Kit: Specialized
Satın alma nedenleri
+ Akıllı süspansiyon + Dayanıklı bileşenler + Disk frenler
Kaçınılması gereken nedenler
-Spec, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI fiyatı için biraz cimri, £ 1,999,99 Rutland Cycling'te görüntüle 2,079,99 £ Cyclestore'da görüntüle2.900 £ Evans Cycles'ta görüntüleyin

• Tamamı okuyunUzmanlaşmış Roubaix incelemesi

Buradaki gösterinin yıldızı, 20 mm dikey gövde ve çubuk hareketi sağlayan, Specialized'ın akıllıca entegre edilmiş Future Shock 1.5 kartuşu. Sonuç olarak, bisiklet hızlı hissediyor - iyi,dır-dirhızlı - ancak poponuzun yararı için tümsekler düzleşir. NeGerçekten miAkıllıca, bu çok kullanışlı sönümlemenin güç aktarımını fark edilir şekilde etkilememesi.

Denenmiş ve test edilmiş DT R470 tekerlekleri ve disk frenleri, Roubaix'in gerekirse hızlı bir şekilde durdurulabilecek hızlı bir sürüş olduğu anlamına gelir. Sert, sivri Fact10r çerçeve, gücün titiz bir verimlilikle uygulandığı anlamına gelir. Shimano 105 vites ve frenler bu fiyata bir bisiklet için biraz cimri olabilir, ancak şasinin parlaklığı bunu telafi ediyor.

Elektrikli bisiklet: biraz yardıma ihtiyacınız olduğunda

Elektrikli bisikletlerde, tepelerde ve düzlükte size biraz yardım edecek bir pil ve bir motor bulunur. Bu, onları yolcular ve kondisyonu zirvede olmayanlar için mükemmel bir seçim haline getirir. Bu, bir e-bisiklet sürerken formda kalmayacağınız anlamına gelmez - motor size biraz yardım sağladığı için yine de onları satmanız gerekir (başka bir deyişle, bir moped değildir).

Olumsuz tarafı? Eklenen pil ve motor, e-bisikletleri elektrikli olmayan meslektaşlarından daha ağır hale getiren bazı ekstra ağırlık ekler ve İngiltere yasalarına göre, motor yalnızca 15 mil / saate kadar destek sağlayabilir, bu noktada kesilir ve daha ağır bir pedal çevirmeye bırakılırsınız. bisiklet artık boşta çalışan bir motora ve ona bağlı bir aküye sahip olmasaydı. Beklediğiniz gibi, elektrikli olmayan bisikletlerden daha pahalıdırlar ve düzenli olarak şarj edilmeleri gerekir.

Pingtwitter'ün elektrikli bisiklet seçimi

En iyi elektrikli bisiklet: VanMoof S3

(Resim kredisi: VanMoof)

3. VanMoof S3

Şehir içi ulaşım için mükemmel bir elektrikli bisiklet

Teknik Özellikler
Ağırlık: 19kg Menzil: 60 mil Şarj süresi: 8 saat Dişliler: 4 vitesli, otomatik vites değiştirme Güç: 250W (ABD'de 500W)
Satın alma nedenleri
+ Sürmesi çok eğlenceli + Mükemmel güvenlik özellikleri + Oldukça seksi görünüyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Otomatik vites değiştirme anlamsız BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

• VanMoof'tan 1970 £ 'a satın alın

• OkuyunVanMoof S3 incelemesi

S3, özellikle şehirde son derece iyi sürüş sağlayan sağlam bir şekilde üretilmiş bir e-bisiklettir. Dairede minimum çabayla 20mph'ye kadar yardım alabilirsiniz ve güç, en zorlu tepeler dışında hiçbir şeyin sorun olmadığı anlamına gelir.

Sürüş tarzınıza uyacak şekilde özelleştirebileceğiniz hidrolik diskli frenler, dört vites ve elektrikli destek ekleyin ve teknoloji dolu bir e-bisiklet harikasına sahip olun. Bir dizi güvenlik özelliği - alarm, entegre kilit, GPS izleme - hırsızlara karşı korumalı hale getirir. VanMoof bundan o kadar emin ki, birisi onu çalacak kadar kararlı / çılgınsa S3'ünüzü gidip almayı bile teklif ediyor.

Tek kelime oyunu, otomatik vites değiştiren viteslerle. Şüphesiz en beceriksiz sürücü bile dört vites arasında manuel geçişi yönetebilir mi? Ayrıca, sıkıcı eski manuel vites değiştiricilerden çok daha fazla bozulma olasılıkları vardır, bu yüzden gereksiz bir savurganlık gibi görünüyor. Ancak, zaten neredeyse hiç çaba gerektirmeyen bir sürüşü yönetmesi daha da kolay hale getiriyor ...

Fitness bisikleti: daha fazla hıza sahip (ve daha az konfor) hibrit bir bisiklet gibi

Bir fitness bisikleti, temelde düz gidonu olan bir yol bisikletidir. Böylece, düşürülmüş gidonların üzerine eğilmek zorunda kalmadan hafif şasi, hızlı tekerlekler ve lastikler ve yola yönelik vites oranlarından yararlanırsınız.

Peki bir fitness bisikleti ile hibrit bisiklet arasındaki fark nedir? İyi soru. Fitness bisikletleri daha yüksek özellikli bileşenlere sahip olma ve biraz daha hıza odaklı olma eğilimindeyken hibrit bisikletler daha fazla konfora odaklanır, ancak perakendecilerin web sitelerinde hem fitness hem de hibrit bisiklet kategorilerinde sıklıkla aynı bisikleti görürsünüz, bu da net bir tanım olmadığını gösterir. . Daha kafa karıştırıcı hale getirmek için, bazı bisiklet üreticileri bir spor bisikletini şehir bisikleti olarak adlandırır ve bazı insanlar bunları basitçe düz çubuklu yol bisikleti olarak adlandırır. Genel olarak, yine de, endüstri kategori adı olarak 'fitness bisikletlerine' karar veriyor ve bu da alışveriş yapmayı kolaylaştırıyor.

Pingtwitter'ün en iyi fitness bisikleti seçimi

En iyi bisiklet: Canyon Pathlite SL 7.0

(Resim kredisi: Kanyon)

4. Canyon Pathlite SL 7.0

Bu hızlı melez formda kalmanıza yardımcı olmak için tasarlanmıştır

Teknik Özellikler
Stil: Fitness bisikleti Çerçeve: Canyon Pathlite AL SL Dişliler: Shimano SLX M7000
Satın alma nedenleri
+ Şehirde olduğu kadar hafif arazi kullanımı için de ideal + Para için mükemmel özellikler
Kaçınılması gereken nedenler
- Saf bir yol bisikleti değil, açıkça BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI1.299 £ karşılığında doğrudan Kanyon'dan satın alın

Doğrudan satış devi Canyon, paranızın karşılığını fazlasıyla alabileceğiniz harika bisikletler sunma konusunda bir üne sahiptir ve Pathlite SL 7.0 da farklı değildir. Pathlite, Canyon & rsquo; rsquo; sizi forma sokmak ve bu süreçte yüzünüze bir gülümseme koymak için tasarlanmış fitness bisikletidir.

Düşen gidon yol bisikletinin aksine, Pathlite düz bir gidona sahiptir, bu nedenle rahatça pedal çevirmek için bir Yoga öğretmeninin esnekliğine ihtiyacınız yoktur. Bir Tour de France sürücüsünün akciğer kapasitesine de ihtiyacınız yok, Pathlite SL 7.0 sizi en dik tırmanışlara taşımak için geniş bir vites yelpazesiyle geliyor.

Çerçevenin kendisi alüminyumdan yapılmıştır ve 75 mm hareket mesafesine sahip bir Suntour NRX-E çatal ile eşleştirilmiştir. Bunu 40 mm genişliğindeki Maxxis Rambler lastiklerle birleştirin ve Pathlite, yerel köprü yollarınızı ve orman yollarınızı keşfetmek için idealdir. Düzenli özellikler arasında dahili kablo yönlendirmesi ve gidon tutamakları bulunurken, Pathlite SL 7.0, Shimano XT aktarma organı ve Shimano SLX hidrolik disk frenler dahil olmak üzere kaliteli bileşenlerde damlıyor.

Şehir bisikleti: şehirde şık bir şekilde gezinmek için

İşte biraz zayıf tanımlanmış başka bir kategori: Yukarıda belirtildiği gibi, Canyon gibi bazı firmalar fitness bisikletlerine şehir bisikleti olarak da atıfta bulunur. Ancak genel olarak, bir şehir bisikletinin dik bir sürüş pozisyonu, daha fazla konfor için bir yol bisikletinden biraz daha geniş lastikleri ve yağmuru arkanızda tutmak için çamurlukları olacaktır.

Şehir bisikleti tasarımları, bir dağ bisikletinde göreceğiniz türden düz gidonlara sahip temelde yol bisikletlerinden, çok daha rahat bir sürüş pozisyonu için süpürülmüş gidonlara sahip daha 'gezici' stillere kadar farklılık gösterir. Bazıları ayrıca çapraz çubuklu bir çerçeve yerine basamaklı çerçeveleri tercih edecek ve ön tarafta bir sepet ve arkada bir bagaj rafı olabilir (Hollanda'nın her yerinde gördüğünüz bisiklet türlerini düşünün ve bu sizin orijinal şehir bisikletinizdir. ).

Pingtwitter'ün şehir bisikleti seçimi

En iyi bisiklet: Genesis Brixton

(Resim kredisi: Genesis)

5. Genesis Brixton

Sofistike şehir binicileri için en iyi kruvazör

Teknik Özellikler
Stil: Şehir bisikleti / kruvazör Çerçeve: Genesis Mjlnir Dikişsiz Çift Uçlu Cromoly Dişliler: Shimano Altus
Satın alma nedenleri
+ Şık ve pratik olarak bolca + Şehir içi sürüş için kutudan çıktığı anda tam kurulum
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI biraz ağır900 £ karşılığında doğrudan Brixton'dan satın alın

Genesis Brixton, bu nadir canavarlardan biridir - bolca stil ve pratiklik sunan bir bisiklet. Bu, Amsterdam'ın bisiklet yollarında göze batmayan, ince bir şekilde süpürülmüş yükseltici gidon ile tamamlanan çerçevenin klasik görünümü ile sofistike şehir sürücüleri için bir makinedir.

Bu gidon ayrıca sürücüyü şehir gezintisi için rahat ve rahat bir konuma getirmek için tasarlanmıştır. Diğer pratik özellikler arasında, eşyalarınızı sırt çantasında taşımanıza gerek olmayan ön raf ve kötü hava koşullarında arka tarafınızı korumak için tam uzunlukta çamurluklar bulunur.

Çelik çerçeve ve çatal bol miktarda ağırlık katar - bu, tamamen hızlı olanlar için bir şey değildir - ve Genesis, burada öne çıkardığımız bazı doğrudan satış makineleri kadar değerli değildir. Bu fiyata, kablo tahrikli olanlar yerine hidrolik disk frenleri görmek istiyoruz. Yine de, bu şık ve pratik şehir bisikleti çekici bir makinedir.

Çakıl bisikleti: yoldan çıkarabileceğiniz yol bisikletleri

Gravel bisikletler, hem yolda hem de arazide sürülmek üzere tasarlanmış nispeten yeni bir bisiklet kategorisidir. Aldığınız şey bir yol bisikletine benzeyen bir bisiklettir, ancak genellikle engebeli yol yüzeylerinde daha fazla konfor için daha geniş lastiklere, biraz daha rahat bir oturma pozisyonuna ve çamurluklar ve panniers için donanımlara sahip olacaktır. Bu, onları işe gidip gelme, kanal yolları gibi hafif arazi sürüşleri ve daha uzun bisiklet taşıma gezileri için mükemmel kılar.

Fitness bisikletleri, bir dağ bisikletinde göreceğiniz düz gidonu olan yol bisikletlerine benziyorsa (yol bisikletlerinde gördüğünüz indirme çubuklarının aksine), çakıl bisikletleri daha çok damla çubuklu yol bisikletlerine benzer, ancak bir tür Bir dağ bisikletinde göreceğiniz geniş, rahat lastikler (bir yol bisikletinde göreceğiniz daha hızlı, daha ince, daha az rahat lastiklerin aksine).

Dolayısıyla, bir fitness bisikleti veya bir çakıl bisikleti arasında kalırsanız, düz veya düşürülmüş gidon isteyip istemediğinize bağlı.

Pingtwitter'ün çakıllı bisiklet seçimi

En iyi bisiklet: Canyon Grail AL 7.0

(Resim kredisi: Kanyon)

6. Kanyon Kase AL 7.0 SL

2.000 £ 'dan daha ucuza çok sayıda çakıl bisiklet

Teknik Özellikler
Çerçeve: Canyon Grail AL Grup Kümesi: SRAM Rival 1 Tekerlekler: DT Swiss C 1850 Spline db Finishing Kit: Kanyon
Satın alma nedenleri
+ Son derece çok yönlü + Sağlam alüminyum çerçeve + Paranızın tam karşılığı
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ ANLAŞMALARI Şaşkınlıkla kaynak yapıyor Amazon'u kontrol edinCanyon Grail'i doğrudan Canyon'dan satın alın

Karbon yerine alüminyum bir çerçeve seçin ve Canyon size bu fantastik çakıl bisikletini 1.199 £ 'dan satacak. Bunun için dayanıklı ve sürmesi çok eğlenceli bir bisiklet elde edersiniz. Çakıl bisikletler genellikle işe gidip gelmek için satın alınır ve çamurluk takozları onu orada da yararlı kılar. Çerçeve ve bileşenlerin kalitesi bu fiyata tartışmak imkansız.

  • Tam okuyunEn iyi çakıl bisikletidaha fazla seçenek için rehber

Dağ bisikleti: düzgün arazi sürüşü için en iyisi

Kahvaltıda daha az bisiklet yiyen bir arazide yoldan çıkmak istiyorsanız, bir dağ bisikletine sahip olmanız gerekir.

Kaygan koşullarda daha fazla konfor ve mükemmel yol tutuşu için tıknaz, güçlü çerçeveler, tümsekleri ve çukurları ve yağları yemek için süspansiyona, topuzlu lastiklere sahiptir. Dağ bisikleti satın alırken, sadece ön süspansiyonu mu (sert kuyruklu model olarak da bilinir) veya tam süspansiyonu seçmeniz gerekir ve bu, gerçekten yapmayı planladığınız sürüş türüne bağlı olacaktır.

Daha geniş lastikler, daha ağır şasiler ve süspansiyonun tümü bisikletin konforuna ve gücüne katkıda bulunur, ancak enerji verimliliği pahasına, dağ bisikletlerinin uzun veya hızlı yol gidişleri için harika olmadığı anlamına gelir (belki de elektrikli bir dağ bisikleti değilse).

Pingtwitter'ün dağ bisikleti seçimi

En iyi bisiklet

7. Whyte 905

Yine 2.000 £ altında bir mantar sert kuyruklu MTB

Teknik Özellikler
Çerçeve: Çok uçlu, hidro-biçimlendirilmiş 6061 alaşım Çatal: 130 mm RockShox Revelation RC Tekerlek Boyutu: 27,5+ inç
Satın alma nedenleri
+ Gülünç derecede hızlı ve öfkeli bir sürüş + Tamamen sıralı yol tutuşu + BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Daha az ölümcül patikalarda hızlı gidebilen, aynı zamanda dik inişler de yapabilen bu hardtail, para için mükemmel bir değer ve neredeyse uygunsuz bir eğlence miktarı. Çerçeve geometrisi uzun, alçak, gevşek ve iyi çevrilmişken, geniş WTB ST 135 tekerlekler, ön Maxxis High Roller II 2.8 ve arka Maxxis Recon 2.8 kombinasyonu ile harika bir kavrama ve hız karışımı sağlıyor. Neyse ki, SRAM frenleri de mükemmel.

Fixie / tek hızlı bisiklet: basitlik için en iyisi

Tek hızlı bir bisiklette karmaşık vites mekanizmaları yoktur, bu nedenle bakım yapmak çok zordur, ancak normal bir yol bisikletinde bulacağınız 20'den fazla vitesin olmaması, tek bir hıza binmek için uygun olmanız gerektiği anlamına gelir.

Bir fixie (veya 'sabit tekerlekli') bisikletin serbest tekerlek işlevi yoktur, yani bisiklet dönerken pedal çevirmeye devam etmeniz gerekir. Pedal çevirmeyi bırakın ve arka tekerlek kilitlenecek ve pişman olacaksınız.

Yani tek hızlı tamircide sahip olduğunuz şey, gerçekten basit ve bu nedenle bakımı süper kolay olan bir bisiklettir, bu da onu şehir kuryeleri arasında favori kılar. Sahip olmadığın şey, dik tepelere çıkmak için kolay bir bisiklet.

Pingtwitter'ün fixie / tek hızlı bisiklet seçimi

Devlet Bisikleti Güvercin Çekirdek Hattı

8. Devlet Bisikleti Güvercin Çekirdek Hattı

Fixie veya tek hız olarak kullanılabilir

Teknik Özellikler
Stil: Fixie Çerçeve: Dayanıklı çelik Ağırlık: 11,2 kg Dişliler: Tek hızlı flop hub
Satın alma nedenleri
+ Ciddi görünümler + Harika fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI paslanmaya eğilimli bileşenlerDoğrudan Devlet Bisikletinden satın alın, 299 £ 'dan

State Bicycles, birçok Pingtwitter en iyi bisiklet listesinde düzenli bir fikstür olmuştur ve bunun nedeni, inanılmaz bir fiyata bazı ciddi derecede seksi atlar sunmalarıdır. En yeni Core Line, baş döndürücü güzel görünümleri cimrilik etmeden maliyeti daha da düşürüyor. Pigeon, gösterişli düz gri çerçevesi, kontrast kırmızı göbekleri ve 40 mm Deep-V tarzı tekerlekleriyle, maliyetinin bir kısmına velodroma hazır bir yarışçı gibi görünmesini sağlayan en iyilerimiz arasında.

Tüm Eyalet Bisikletleri bir Flip-Flop göbeği ile birlikte gelir, yani onu gerçek bir tamirci olarak kullanabilir veya tatlı bir kayma hareketi için arka tekerleği çevirebilirsiniz. Güvercin, hem ön hem de arka frenlerle ve ayrıca tatlı Vans tutuşlarıyla birlikte gelir, ancak yağmurda bırakırsanız bazı bileşenlerin paslanmaya eğilimli olduğunu fark ettik.

Ama cidden, bu uzun zamandır gördüğümüz en değerli sabit paketlerden biri ve kesinlikle en yakışıklılarından biri.

Kargo bisikleti: çok sayıda eşyayı taşımak için en iyisi

Çok miktarda eşyayı (çocuklarınız dahil) taşımanız gerekiyorsa ve bunu yapmak için araba kullanmak istemiyorsanız, kargo bisikleti en iyi seçimdir. Tahmin edebileceğiniz gibi, büyük, ağır ve yavaştırlar, bu yüzden Hollanda ve Kopenhag gibi arazilere Boulder veya Bath'tan daha uygundur, bu nedenle makul derecede düz bir yerde yaşamıyorsanız, elektrikli bir kargo bisikletini tercih edebilirsiniz. aşağıda listelenmiştir.

Pingtwitter'ün kargo bisikleti seçimi

En iyi bisiklet: Tern GSD

(Resim kredisi: Tern)

9. Sumru GSD S00

Arabanızın yerini alacak elektrikli kargo bisikleti

Teknik Özellikler
Stil: Elektrikli kargo bisikleti Çerçeve: Tern GSD 7005-AL Dişliler: Enviolo Kargo Grup Seti Motor: Bosch Performans Serisi CX ** Akü ** Bosch Çift Akü Sistemi, 500 Wh veya 1000 Wh
Satın alma nedenleri
+ Günlük kullanım için son derece pratik bisiklet + Güçlü Bosch motor ve akü sistemi + Şehrin her yerinde arabanızın yerini alabilir
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Küçük bir araba kadar maliyeti Amazon'a bakın

Burada kendi kendimize koyduğumuz 2.000 £ limitimizi aştık - bu kadar etli ve bu kadar iyi bir kargo bisikleti istiyorsanız, size maliyeti olacak. Buna değer, çünkü Tern GSD pekalaen pratik bisiklet parası satın alabilir.

GSD, 200 km'ye kadar menzile sahip bir Bosch aküsü ile beslenen güçlü bir Bosch Performance Line CX motora sahip elektrikli bir kargo bisikletidir (eğer ikili sistemi tam olarak kullanmak için ikinci bir akü de satın alırsanız).

Bu güç ve menzil, ağır hizmet tipi alüminyum çerçeve ile birleştiğinde, bu motosiklette ciddi miktarda vites taşıyabileceğiniz anlamına gelir. Bu S00 modeli, iki büyük yan çantayla birlikte gelir, ayrıca öne ve arkaya sırasıyla bir düz yatak ve portör rafı da ekleyebilirsiniz. Arkada çocuklarınızla birlikte binmek ister misiniz? Sorun değil. GSD, iki çocuk koltuğu alabilir veya SideKick koltuk pedini kullanarak bir yetişkini arkaya yerleştirebilirsiniz.

Uzun kuyruk tasarımı normal bir bisikletten çok daha büyük değildir, ayrıca kullanımda değilken yerden tasarruf etmek için sele direğini katlayabilir ve gidonu katlayabilirsiniz (her ikisi de tamamen ayarlanabilir, böylece birden fazla sürücü bisikleti kolayca kullanabilir). Arka rafın ucunda dört ayağı varken, depolamada daha fazla yer kazanmak için motosikleti kuyruğunda tutabilirsiniz.

Üst düzey GSD S00 için, ikinci el bir araba için ödeyeceğiniz kadar büyük bir değişiklikten ayrılmanız isteniyor. Ancak bu aynı zamanda gerçektenyerine koymaksenin araban.

Sürüşlerinizi daha eğlenceli ve konforlu hale getirecek şeyler

Bugünün en iyi fırsatlarını tamamlayın Ribble - Hybrid AL Ribble Hybrid AL Ribble Cycles £ 699 GörüntüleTüm fiyatları görün