Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık
  • /
  • En iyi mavi ışığı engelleyen gözlükler 2020: iyi bir gece uykusu için gözlükler

En iyi mavi ışığı engelleyen gözlükler 2020: iyi bir gece uykusu için gözlükler

Uyumakta güçlük çektiğinizi fark ederseniz, özellikle son dakika çalışmanızdan veya en sevdiğiniz dizileri izledikten sonra, vücudunuzun ekranınızın yaydığı mavi ışıktan etkilendiğinin bir işareti olabilir.

Yapılması gereken en uygun maliyetli şey yatmadan birkaç saat önce ekranınızı kapatmak olsa da, pek çok insanın ofiste geçirdiği zor bir günün ardından akşam ekran zamanını dinlenmek için kullandığını çok iyi biliyoruz. Özellikle zor bir günse, yatma saatine kadar çalışmaya devam edin!

Bu durumda mavi ışığı engelleyen camlar bir çözüm olabilir. Ekranlarımızdan yayılan mavi ışığı absorbe etmek için özel olarak tasarlanmış bir lensle, değerli bir uykuya dalmanız gerektiğinde artık uyanık hissetmediğinizi fark edebilirsiniz.

Mavi ışığı engelleyen camlarla ilgili tek kıkırdama, mavi ışığı% 100 engellememesidir. Yüksek tıkalı camlar arıyorsanız, ışığın% 98'ini bloke eden ve sizi yalnızca 25 sterlin ya da geri alacak olan ilk seçimimiz olan Uvex Skyper gözlükleri haricinde 50 sterlin civarında harcama yapmayı düşünüyorsunuz. yani.


Tipik olarak, orta mavi ışığı engelleyen camlar sizi 25 sterlin, düşük mavi ışığı engelleyen camlar ise yaklaşık 20 sterlin tutar. Oldukça belirsiz bir satın alma oldukları ve piyasada pek yaygın olmadığı için, mavi ışığı engelleyen gözlükleri elde etmek için en iyi yer Amazon'dur. Sitede bir trol yaptık ve en popüler olanı seçtik. Aşağıdaki seçimimizi keşfedin.

Satın alabileceğiniz en iyi mavi ışık engelleyici gözlükler

Bilgisayar Gözlüğü Beklentisi - Elite


1. Bilgisayar Gözlükleri Beklentisi - Elite

Şık ve pratik bir çift mavi ışık engelleyici gözlük

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Sofistike Mavi ışık engellendi: Yüksek% 98 Boyut: Tek beden Ağırlık: 59g
Satın alma nedenleri
+ İnce çerçeve + Yüksek engelleme
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ TEKLİFLERİ 44,95 £ Amazon'da 174 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

Şık bir çiftin geeky veya genç sokak stili olması gerekmez, ince ve sofistike de olabilirler. Eşinizin masaya bir çift sarı gözlükle oturduğunuzla ilgili ne düşündüğü konusunda endişeleniyorsanız veya bunları ofiste takmayı planlıyorsanız, bu Prospek gözlükleri ikinci seçimimize iyi bir alternatiftir.

Fiyat açısından benzer ve aynı engelleme yüzdesi ile aynı derecede iyi bir satın alma, tek olumsuz, çerçevelerin yalnızca tek bir boyutta gelmesi.


En iyi mavi ışığı engelleyen camlar

2. Uvex Skyper

Paranın karşılığı, süper koruyucu - kesinlikle en iyi satın alma

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Uzun süreli ekran süresi Mavi ışık engellendi: Yüksek% 98 Boyut: Tek beden Ağırlık: 83g
Satın alma nedenleri
+ Mavi ışığın% 98'ini engelleme + Buğu önleyici lensler
Kaçınılması gereken nedenler
- Gözlüklere sıkıca oturması BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 7,98 £ Amazon'da görüntüleyin 14,99 £ Amazon'da görüntüleyin 15,07 £ Amazon'da görüntüleyin 4 Amazon müşteri incelemeleri

İşi çok fazla para harcamadan halledecek mavi ışığı engelleyen gözlükler arıyorsanız, Uvex'in bu çiftinde çözüme sahibiz.

& Lsquo; etrafını sarın & rsquo; En şık gözlük tasarımı değil, yatakta oturup dizüstü bilgisayarınızda son dakika çalışması yaptığınızda, neye benzediğinizi gerçekten umursamıyorsunuz.

Buğu önleyici bir mercekle, sıcak bir içeceği yudumlarken üzerinizde buğulamaya başlamamalılar ve takarsanız hemen hemen ana gözlüğünüzün üzerine oturmalıdırlar. Sonuç olarak, 25 sterlin için iyi bir satın alma.


Swannies Gözlük Dijital Göz Yorgunluğunu Önleme

3. Swannies Gözlük Dijital Göz Yorgunluğunu Önleme

Bu gözlükler oyuncular için bile derin uyku vaat ediyor

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Oyuncular Mavi ışık engellendi: Yüksek% 98 Boyut: Normal, küçük çocuklar Ağırlık: 102g
Satın alma nedenleri
+ Oldukça şık çerçeve + 3 boyutta mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-Boyutlandırma küçük geliyor BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 53 £ Amazon 709 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Düzenli olarak mavi ışığı engelleyen gözlükler takmayı düşünüyorsanız, daha “sokağa layık” bir çift satın almak için biraz daha fazla para ayırmaya değer olabilir.

Şık bir çerçeve ve çeşitli boyutlarda stokta, büyük boy sarı gözlüklerle garip bir mavi şişe sineği gibi görünme konusunda endişelenmenize gerek yok - özellikle bunları ofiste veya etrafta dolaşırken takmayı planlıyorsanız kullanışlı bir oyun oturumu için arkadaşınızın evi.

Duco Bilgisayar Gözlükleri

4. Duco Bilgisayar Gözlükleri

Ofis için ideal mavi engelleyici camlar

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Ofis bilgisayarları Mavi ışık engellendi: Düşük Boyut: Tek beden Ağırlık: 20g
Satın alma nedenleri
+ Diğerleri kadar gösterişli değil + Hafif çerçeve
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 25 £ 'a kadar ışığı engellemeyin Amazon 350 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Bu gözlüklerin sunduğu mavi ışık engelleme seviyesi önceki çiftlerden önemli ölçüde daha az olsa da, açık sarı lens kesinlikle daha ince bir görünümdür.

Diğer mavi ışığı engelleyen camlara göre onlara avantaj sağlamak için, parlama önleyici kaplamaya da sahiptirler. Hafif çerçeveleriyle, tüm gün giymeye uygundurlar; tek dezavantajı, bazı kullanıcılar için çok büyük veya çok küçük olabilen tek boyutlu çerçeveleridir.

Prospect Premium Bilgisayar Gözlükleri

5. Prospects Premium Bilgisayar Gözlükleri

Alabileceğiniz günlük gözlüklere en yakın olanı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Günlük kullanım Mavi ışık engellendi: Orta Boy: Normal, küçük Ağırlık: 90,7 g
Satın alma nedenleri
+ Renkli lens yok + Parlamayı engelle
Kaçınılması gereken nedenler
-Lensler BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARINI kolayca bulaştırır £ 39.95 Amazon 3 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Çoğu mavi ışığı engelleyen gözlüğün parlak sarı merceğinin farkındaysanız, bu şık ve hoş çift cevabınız olabilir. Şeffaf lens mavi ışığın% 50'sini bloke eder (sözde zararlı miktar), diğer% 50'nin geçmesine izin verir, bu da renk bozulmasına katlanmanız gerekmediği anlamına gelir.

Çerçeve diğer bazı seçimlerimizden daha ağır olsa da, bunlar günlük kullanım için yeterince şık ve sofistike olduğundan, onları çıkarmayı unutursanız meslektaşlarınızın önünde veya sokakta bir tuhaf gibi görünmemelisiniz!

Cyxus Mavi Işık Filtresi Klipsi Açık

6. Cyxus Mavi Işık Filtresi Klipsi Açık

Numaralı gözlük kullanıcıları için harika bir küçük uzantı

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Reçeteli gözlük Mavi ışık engellenmiş: Orta Boy: Küçük, standart, büyük Ağırlık: 59g
Satın alma nedenleri
+ Kolay klips işlevi + Reçeteli lenslerinizi çizmez
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 19,99 £ Amazon'da 24,99 £ Amazon 205 Amazon müşteri incelemelerinde görüntüleyin

Numaralı lenslerinizi kapatmak için mavi ışığı bloke eden gözlüklerinize ihtiyacınız olduğunun farkındaysanız (mavi ışığın engellenmesi iyi ve iyidir, ancak yine de görmeniz gerekir!), O zaman bunlar ideal çözüm olabilir.

İyi bir orta seviye mavi ışığı engelleyerek, lensleri ihtiyaç duyduğunuzda kolayca yukarı ve aşağı çevirebilirsiniz ve mevcut üç boyutla mevcut gözlükleriniz için ideal boyutu bulmanız gerekir. Tabii ki kare veya yuvarlak lensler değilse.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Prospek Mavi Işık Engelleme ... PROSPEK BİLGİSAYAR GÖZLÜKLERİ - Elite Amazon £ 44.95 GörüntüleyinTüm fiyatları görünUvex 9197–065 Skyper ... Uvex Skyper Amazon £ 7,98 GörüntüleyinTüm fiyatları görünMavi Işık Engelleyen Gözlük –... Swannies Gözlük Dijital Göz Yorgunluğunu Önleme Amazon £ 53 GörüntüleTüm fiyatları görün