Close
  • Ana
  • /
  • Ses
  • /
  • En iyi Bluetooth hoparlör 2020: ses kalitesi ve taşınabilir hoparlör rahatlığı için en iyi kablosuz hoparlörler

En iyi Bluetooth hoparlör 2020: ses kalitesi ve taşınabilir hoparlör rahatlığı için en iyi kablosuz hoparlörler

İç mekanlarda gerçekten iyi ses için en iyi Bluetooth hoparlörü arıyorsanız, kablosuz blues'unuzun tedavisine sahibiz. Bluetooth kullanan daha geleneksel, küçük, taşınabilir hoparlörü arıyorsanız, aşağı kaydırın ... veya bu kullanışlı atlama bağlantısını kullanın.en iyi taşınabilir Bluetooth hoparlörler.Bir göz atın bizimAmazon Prime Günüolası pazarlıklar için de merkez.


Biçimleri, fiyatları veya görünümleri ne olursa olsun, tüm bu Bluetooth hoparlörler, öncelikle ses kalitelerine ve evde kullanıma uygunluklarına dayalıdır. Bluetooth, müzik dinlemenin harika bir şekilde kolay ve çok yönlü bir yoludur ve yıllarca süren iyileştirme ve iyileştirmeden sonra, en iyi Bluetooth hoparlörler mükemmel ses çıkarabilir - özellikle aptX, aptX HD, AAC ve / veya Wi- gibi ses kalitesini iyileştirici teknolojileri de kullandıklarında Fi, böylece cihazınızdan veya buluttan daha yüksek çözünürlükte akış gerçekleştirebilirsiniz.

  • Daha fazla odada daha yüksek sadakat mi?En iyi çok odalı hoparlörler
  • En iyi gürültü önleyici kulaklıklar

Bluetooth ve kablosuz aynı şey midir?

Hayır. Tüm Bluetooth hoparlörler kablosuzdur, ancak çoğu dahil olmasına rağmen tüm kablosuz hoparlörler Bluetooth'a güvenmez. Kablosuz hoparlör teknolojisi geliştikçe bu daha da bir sorun haline gelecektir.

En yeni 'Bluetooth' hoparlörlerinin çoğu, Tidal, Spotify ve Apple Music gibi hizmetler için telefonunuzdan veya doğrudan buluttan Wi-Fi akışına da sahiptir. Diğerleri arasında Spotify, Apple Music, Deezer ve diğerlerinden müzik çağırmanıza izin veren Alexa ses kontrolü bulunur. Elbette bu hizmetlere abone olmanız gerekiyor. Bunun harika bir örneği, bu listede 1 numara olan Audio Pro C3'dür.

Bluetooth ayrıca, Wi-Fi veya analog veya dijital, kablolu bir girişle (Bowers & Wilkins 'Zeppelin, Naim's Mu-so ailesi vb.) Kullanılması amaçlanan hoparlörlerde de bir seçenek olarak ortaya çıkıyor.


Ancak, çok daha fazla kişi 'kablosuz hoparlör' yerine 'Bluetooth hoparlörü' aradığından, biz buna böyle demeye devam edeceğiz.

Satın alınabilecek en iyi Bluetooth hoparlörler

En iyi Bluetooth hoparlörü: Kanto TUK


(Resim kredisi: Kanto)

1. Kanto TUK

Tam bir müzik sistemi olarak gizlenmiş Bluetooth hoparlör

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: 260 W Pil ömrü: yok Apt-X: Evet AAC: Evet Ek bağlantılar: 3,5 mm giriş, fono, amplifikatör öncesi döner tabla, optik dijital, USB ses, 3,5 mm kulaklık çıkışı
Satın alma nedenleri
+ Doğru stereo + İyi fiziksel bağlantılar
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 749 £ Amazon'da 749 £ Amazon'da görüntüle

Eğer bir Bluetooth uzmanıysanız - böyle insanlar var mı? - Harika bir sese sahip hoparlör arayan TUK, şu anda çok az sayıda seçenekten biridir. Üst düzey kablosuz hoparlörlerin çoğu ayrıca Tidal, Spotify, AirPlay, Chromecast ve diğerlerine hizmet vermek için Wi-Fi ve bulut bağlantısı içerir. Kanto TUK'un böyle yeni moda kavramlara sahip bir kamyonu yok. Bluetooth 4.2 - AAC ve AptX'i destekler ve HİÇBİR BAŞKA KABLOSUZ BAĞLANTI YOKTUR!

Aynı zamanda bir konuşmacı değil. Bu bir stereo çift çekici, kompakt kitaplıkhoparlörler. Sağ el, bağlantıları, DAC'leri ve D Sınıfı amplifikatörleri ve bunların hepsini içerir ve sağdaki, bir kabloyla bağlanan bir bağımlıdır. Evet, hoparlörler arasında kablo olmadan 'düzgün' stereo Bluetooth yapmak daha zarif bir çözüm - ama benim deneyimime göre hiçbir zaman% 100 tatmin edici bir şekilde çalışmıyor.


Aynı zamanda sadece bir çift hoparlör de değil. Bir döner tabla için önceden yükseltilmiş bir giriş, standart, hat seviyesinde bir fono girişi, optik dijital ve USB ile Kanto TUK, aslında eski insanların bir 'müzik sistemi' veya 'mini sistem' dediği şeydir.

Bunu birkaç aydır Bluetooth aracılığıyla ve iMac'ime bağlı bir DAC ile kullanıyorum ve belirli bir miktar çalıştırdıktan sonra, bu fiyat için olması gerektiği gibi mükemmel geliyor. Bir stereo hoparlörünher zamaneşdeğer fiyatlı tek kutulu bir hoparlörden daha iyi ses verir, bu, mümkün olan en iyi ses kalitesiyle Bluetooth temelli bir müzik kurulumu isteyenler için bir seçimdir. Açıktır ki, kurulum tek kutudan daha karmaşıktır, ancak TUK'un kompakt boyutu ve basit bağlanabilirlik, bunu olabildiğince kolaylaştırır.

Bunun üzerine basların biraz zayıf olduğunu söyleyen incelemeler gördüm, ancak sizi temin ederim yarı düzgün bir çift ayaklık veya makul derecede önemli bir rafpatlama.Tam bir alt uç hayranıysanız, bir subwoofer bağlantısı da var. Yakışıklı ve sağlam bir uzaktan kumanda dahildir, ancak onu çok kullandığımı söyleyemem. Renk seçimleriniz burada gösterilen siyah ve onun rakibi: beyaz. Beyaz kaplama daha iyi IMO görünüyor ve kasa, birçok beyaz hoparlörün olduğu gibi kir mıknatıs gibi görünmüyor.

En iyi Bluetooth hoparlörü: Sonos Move


(Resim kredisi: Sonos)

2. Sonos Taşı

En iyi kompakt Bluetooth hoparlör

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: Belirtilmemiş Pil ömrü: 10 saat Apt-X: Hayır - SBC desteklenir ancak AAC: Evet Ek bağlantılar: 3,5 mm giriş, fono, amplifikatör öncesi döner tabla, optik dijital, USB ses, 3,5 mm kulaklık çıkışı
Satın alma nedenleri
+ Küçük boyutlu bir hoparlör için mükemmel ses kalitesi + Ayrıca Sonos çoklu odayı destekler
Kaçınılması gereken nedenler
-Bluetooth kesinlikle buradaki ana çekiliş değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 338,28 Amazon'da görüntüleyin fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c£ 399 very.co.uk'de görüntüleyin

• OkuyunSonos Move incelemesi

Bu, çoğu insanın Kanto TUK'tan çok klasik bir Bluetooth hoparlör olarak gördüğü şeye benziyor. Ama gerçekten, Wi-Fi ile bağlanmak üzere tasarlanmış bir Sonos çok odalı hoparlörüdür. Bununla birlikte, Move sağlamlaştırıldı ve bir pil ve Bluetooth bağlantısı eklendi, böylece onu dışarıda kullanabilirsiniz.

Temelde bahçenize götürebileceğiniz bir Sonos One olan Move, Amazon Alexa veya Google sesli asistanları (Bluetooth modunda olmasa da) ve çok çeşitli müzik hizmetlerinden çok odalı akış desteğini (Bluetooth modundayken olmasa da) içerir. ).

Ses kalitesi mükemmel ve sesi her hareket ettirdiğinizde çevresine göre otomatik olarak optimize eden gerçekten akıllı bir yazılım var. Move ile biraz eğlenebilirsiniz, onu akustik açıdan en ödün vermeyen konumlara koyabilirsiniz - neredeyse her zaman iç veya dış mekanlarda kulağa hoş geliyor.

Sonos Move en yakışıklı şey değil, ancak tasarımının mükemmel olduğunu kısa sürede fark edeceksiniz. Arkadaki devasa, girintili bir 'tutamak', taşımayı kolaylaştırır ve sağlam olmasının yanı sıra, taban ve boya kaplaması kurnazca tasarlanmıştır, böylece etrafta dolaşan ve üzerine yerleştirilen bir ömür tarafından işaretlenip yaralanmaz. patios.

Sonos'un uygulaması, aklınıza gelebilecek veya abone olabileceğiniz herhangi bir müzik hizmeti için destek sağlamanın yanı sıra, Alexa veya Google aracılığıyla melodilerin sesli kontrolüne izin veriyor. Bununla birlikte, Bluetooth modundayken, Move diğer herhangi bir Bluetooth hoparlörü gibi çalışır; yüklediğiniz müzik uygulamaları ne olursa olsun telefonunuzdan veya diğer cihazlardan müzik gönderirsiniz.

Bluetooth'a geçtiğinizde, Wi-Fi veya bulut akışına kıyasla ses kalitesi gözle görülür bir şekilde düşer. Öyle bile olsa, aklıma gelen diğer taşınabilir Bluetooth hoparlörlerden çok daha iyi ses çıkarıyor. 10 saatlik pil ömrü fena değil, ancak Move'u dışarıda veya banyoda kullanmadığınız zamanlarda zarif şarj standı üzerinde değiştirmeyi unutmayın - pil bekleme modunda bile boşalmaya devam eder, sıkıntı.

En iyi Bluetooth hoparlörü: Ultimate Ears Megaboom 3

3. Ultimate Ears Megaboom 3

En iyi su geçirmez Bluetooth hoparlör

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: Belirtilmemiş Pil ömrü: 20 saat Apt-X: Hayır AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Tamamen su geçirmez - ve yüzer! + Çok sağlam + Canlı ve yüksek ses
Kaçınılması gereken nedenler
-Çalma listesi seçimi biraz hantal, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 140 £ Amazon'da görüntüle 140 £ very.co.uk adresinde görüntüleyin149,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin1 Amazon müşteri incelemesi

Megaboom 3, Audio Pro'nun liste başı olan portatif hoparlör yelpazesinin tam karşı ucunda. Su geçirmez ve çok sağlam olduğundan tamamen dış mekana odaklanmıştır. Aslında sadece su geçirmez değildir - yüzer bile, yani yanlışlıkla (veya kasıtlı olarak) havuza düşerse, kolayca geri alınır.

Addon C3'ün aksine, Megaboom 3 muhtemelen audiophiles tarafından onaylanan onayları kazanmayacak, ancak dış mekanlarda dans, pop ve rock melodileri isteyenleri hedef alsa da, küçük ayak izi ve çekici tasarımı, içinde mükemmel bir şekilde çalışabileceği anlamına geliyor. mutfak. İçeri girdiği havalı sessiz renkler, aslında, onunla ilgili tek sessiz şey hakkında.

Ultimate Ears, ikisini stereo olarak eşleştirme yeteneğinin yanı sıra, daha da büyük ses için 'yüzlerce' (!) 'E kadar herhangi bir şeyi zincirleme seçeneği ile buradaki bonus özellikleri kesinlikle biriktirdi.

Üstteki 'sihirli düğme', parçaları kolayca oynatmanıza, duraklatmanıza ve atlamanıza ve çalma listelerini o kadar kolay kontrol etmemenize olanak tanır. UE'nin bu işlevi eklemiş olması harika, ancak iki sorunu var: yalnızca Apple Music ve Deezer çalma listeleriyle çalışır ve çalma listelerinizde yalnızca birer birer ileri atlayabilirsiniz. Dolayısıyla, yüzlerce çalma listeniz varsa, bu oldukça sınırlı bir kullanım olabilir (veya en azından RSI istediğinizi atlarsınız).

20 saatlik pil ömrü, etkileyici bas ve ses seviyesi, 360 & ordm; ses ve onu temelde öldürülemez hale getiren yapı kalitesi, UE Megaboom, alabileceğiniz açık ara en iyi dış mekan hoparlörüdür. Ve belirtildiği gibi, mutfakta, yatak odasında veya başka bir yerde (özellikle pop müzik için) iyi çalıştığı için, yazın tadını çıkarmak için geri gelmesini beklemenize gerek yok.

• Alexa'nın yerleşik olduğu çok benzer bir hoparlör istiyorsanız, Amazon Echo cihazında olduğu gibi,UE ayrıca Megablast'ı da yapıyor.Bu yüzmez, ancak su geçirmezdir ve Amazon ve Spotify çalma listelerini ve seçimlerini sesinizin gücüyle (ve Alexa) kontrol etmenize izin verir.

En iyi Bluetooth hoparlörü: Bluesound Pulse Flex 2i

4. Bluesound Pulse Flex 2i

En iyi Bluetooth hoparlör - ayrıca Wi-Fi akışına sahiptir ve taşınabilir hale getirilebilir

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: 25W Pil ömrü: yok (isteğe bağlı pil paketiyle 6 saat) Apt-X: Evet AAC: Evet Ek bağlantılar: AC Wi-Fi, 3,5 mm giriş, USB ses, 3,5 mm kulaklık çıkışı
Satın alma nedenleri
+ Kompakt boyut için mükemmel ses + Wi-Fi ve akış için Bluetooth + İyi tasarlanmış uygulama
Kaçınılması gereken nedenler
- Oldukça sıkıcı, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI görünüyor fan.go2jump.org/aff_c fan.go2jump.org/aff_c299 £ Amazon'da Görüntüle 373,69 £ Amazon'da Görüntüle

2019'un En İyi Bluetooth Hoparlörü için Pingtwitter Ödülü'nü kazanan Pulse Flex 2i, aslında bir Bluetooth hoparlörden çok daha fazlası. Wi-fi ve ethernet dahil olmak üzere, aslında daha taşınabilir bir Sonos gibi. Airplay 2 uyumludur ve ayrıca Tidal ve Spotify ve internet radyosu gibi popüler yayın hizmetleriyle çalışır.

Ne kadar küçük olduğu düşünüldüğünde, ses kalitesi dikkate değer olmaktan biraz daha az. Kablolu bir bağlantıyla, audiophiles için yüksek çözünürlüklü ses dosyalarını bile çalabilir, ancak Tidal (CD kalitesi) ve hatta Spotify (sıkıştırılmış MP3) gibi sesler harika.

Bir pil takımı (69 £) ekleyebileceğiniz ve dolaştığınız her yere yanınızda taşıyabileceğiniz için çok yönlülüğün burada bitmesi gerekmez. Çok uzun olmasa da pil ömrü sadece 6 saattir.

2 numaradaki Audio Pro hoparlörü ile karşılaştırıldığında, Bluesound'un şampiyonu çirkin bir şekilde sınırlanıyor, ancak C3'ten bile daha iyi ses çıkardığından, daha fazla bağlantıya sahip olduğu ve gerçekten çalışan bir uygulamaya sahip olduğu için, estetik çekincelerimizi bir kenara bırakacağız.

En iyi Bluetooth hoparlörü: Audio Pro Addon C3

5. Audio Pro Eklenti C3

Ev için en iyi Bluetooth hoparlör - aynı zamanda Wi-Fi akışı ile

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: Belirtilmemiş Pil ömrü: 9 saat Apt-X: Yok AAC: Yok
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel ses, şık İskandinav görünümü + Çok kompakt + Wi-Fi ve akış için Bluetooth
Kaçınılması gereken nedenler
-Hiçbir Apt-X veya AAC-Audio Pro'nun uygulaması daha zarif olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179 £ Amazon'da görüntüle 195 £ Electricshop'ta görüntüle 199 £ Currys PC World'de görüntüle 45 Amazon müşteri yorumu

• Güncelleme: En son iOS güncellemesine sahipseniz Audio Pro'nun iOS uygulaması şu anda bozuktur, bu nedenle AirPlay ve / veya Bluetooth kullanmanız gerekecek ve Audio Pro çalışana kadar mobil değil, yalnızca bir dizüstü bilgisayar aracılığıyla çoklu odaya sahip olabilirsiniz neyin yanlış gittiğini öğrenin. Android uygulaması hala iyi çalışıyor (ve geciken bir güncelleyiciyseniz iOS'un eski sürümleri).

Daha çok eski hi-fi mini sistemlerin güncellemelerine benzeyen Bluetooth hoparlörler var - onları takarsınız, bunlar esas olarak akış içindir, ancak bir hat girişi vardır ve vurgu, üstün ses kalitesi üzerindedir. Ayrıca pil gücüne sahip ve her yere götürülebilen klasik taşınabilir Bluetooth hoparlörleriniz var. Ancak Audio Pro Addon C3 - ve burada listelenen diğer bazı Bluetooth hoparlörler - ikisinin bir karışımı.

C3 son derece şık görünüyor, mükemmel sesler ama çok küçük, doğal bir taşıma tutacağına ve dokuz saatlik pil ömrüne sahip. Ayrıca, AirPlay ve Spotify Connect'i Wi-Fi aracılığıyla ve Audio Pro'nun kendi uygulamasında da biriktirir, böylece onu çok şık bir çok odalı kurulumun bir parçası olarak bile kullanabilirsiniz. Bir de hat var.

Audio Pro'nun uygulaması korkunç, ancak aslında çoklu oda kontrolü dışında kullanmanız gerekmiyor. AirPlay'i bir dizüstü bilgisayardan veya cep telefonundan kullanırsanız, tamamen atlayabilir ve yine de çok odaya sahip olabilirsiniz. Uygulamayı kesinlikle kullanmanız gereken tek şey, C3'ün önündeki 5 ön ayarlı düğmeyi ayarlamaktır - bunlar daha sonra en sevdiğiniz web radyo istasyonlarına veya Spotify çalma listelerine anında erişim sağlar.

Bluetooth ile bağlandığında biraz şaşırtıcı bir şekilde, sesi iyileştiren Apt-X (Android) veya AAC (iOS) kodekleri için destek yoktur. Bununla birlikte, Bluetooth üzerinden çalınan müzik hala mükemmel geliyor. Bu, parkta pop müzik çalmak için ucuz bir kutu değil - bunu yapmasına rağmen, kuru tuttuğunuz sürece - Bluetooth kullanan çok müzikal, yüksek kaliteli bir hoparlör.

Burada sahip olduğunuz şey, daha yüksek kalite ve çoklu oda için Wi-Fi akışına sahip, tam rahatlık için Bluetooth ile süper taşınabilir bir hoparlördür. Özellikle Audio Pro'nun oldukça berbat uygulamasını kullanmaktan kaçınabiliyorsanız, bu bir sersemletici.

En iyi Bluetooth hoparlör: Bose Soundlink Revolve

6. Bose Soundlink Revolve

Ev için bir başka harika taşınabilir Bluetooth hoparlör

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: Belirtilmemiş Pil ömrü: 14 saat Apt-X: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Harika ses + Gerçek 360 derece ses + Çok taşınabilir
Kaçınılması gereken nedenler
- Benzerler başı kesilmiş Dalek BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 149 £ Görüntüle Amazon'da149 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 279 very.co.uk adresinde görüntüleyin 995 Amazon müşteri incelemeleri

Küçük ayak izi ve 360 ​​& ordm ile bir konuşmacının peşindeyseniz; UE Megaboom 3'ün sesi, ancak daha rafine ses ve daha az sağlamlaştırılmış görünüm (Megaboom'un çekici olmadığı anlamına gelmez), Bose Soundlink Revolve'dan başkasına bakmayın.

Boyutuna göre, bu mükemmel bir ses veren hoparlördür ve Bose'un mükemmel uygulaması, ikisini bir stereo ikilide eşleştirmeyi kolaylaştırır. Ultimate Ears hoparlörden farklı olarak ses kalitesi yüksektir ve taşınabilirlik örnek niteliğindedir, bu su geçirmez değildir, bu yüzden jakuziye atmayın.

En iyi Bluetooth hoparlörü: Marshall Kilburn 2

7. Mareşal Kilburn II

En iyi Marshall Bluetooth hoparlörü, rock ve dans için harika

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: 36W Pil ömrü: 20 saat Apt-X: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Rock, hip-hop ve dansla harika ses + Uzun pil ömrü + Sıçramaya dayanıklı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 179 TL Amazon'da görüntüleyin£ 179 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin£ 199 Currys PC World'de görüntüle 11 Amazon müşteri incelemeleri

Bu hoparlör bir Marshall rozeti taşıyor, ancak açıkçası, efsanevi gitar amfileriyle aynı ter lekeli fabrikalardan doğrudan gelmiyor. Ama yine de sallanıyor ve bu Mk 2 modeli, hem ses hem de görünüm açısından (mükemmel) ilk Kilburn'den çok daha iyi.

Ses yüksek ve gururludur, bol basla zengin ve güçlüdür ve güçlü bir 'sahte analog' sesle akıllıca işlenir. Küçük ve orta büyüklükteki odalar için kompakt bir hoparlör olarak üretilmiş olmasına rağmen yine de pille çalışır ve doğal bir kayışla taşınabilir.

Eşleştirme hızlıdır ve ses, 'rocky' çıkacak şekilde renklendirilirken, eski skool bas ve tiz ton düğmeleri kullanılarak her yerde ince ayar yapılabilir.

Görünüş hala rockçı olmayanların zevklerine uygun olmayabilir, ancak Marshall son yıllarda 'heavy metal' stilini azalttı ve bu, chintz ile aşırı yüklenmemiş herhangi bir evde oldukça mutlu bir şekilde oturuyor.

Ses hala ince dediğiniz şey değil, ancak odayı dolduran oomph için Marshall Kilburn'ü yenecek çok az şey var. Temel su sıçramasına ve neme karşı dayanıklılığın eklenmesi, banyoyu çok yakınında bırakmadığınız sürece banyoda kullanıma uygun hale getirir.

Bir dizi mükemmel Marshall Bluetooth hoparlörünün ve ayrıca günümüzde bazı mükemmel çok odalı Wi-Fi hoparlörlerinin bir parçasıdır.

En iyi Bluetooth hoparlörü: Marshall Stanmore 2 Voice


8. Marshall Stanmore II Ses

Rockin 'out için daha büyük bir Marshall Bluetooth hoparlörü, dostum

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: 80W Pil ömrü: Yok Apt-X: Evet AAC: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Rock, hip-hop ve dansla harika ses + Dahili Alexa + Çekici stil
Kaçınılması gereken nedenler
- Biraz garip arayüz BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI269 ​​£ Bax-shop UK'de görüntüleyin299,99 £ Selfridges'de görüntüle £ 328,35 Amazon'da görüntüle 62 Amazon müşteri incelemeleri

Rockin 'evinizde daha ciddi Marshall rozetli bir konuşmacı istiyorsanız, muhtemelen tercih etmeniz gereken budur. Stanmore II Voice, KIlburn II'nin müzikal erdemlerini alıyor ancak pil gücünü ve biraz nem geçirmezlik özelliğini kaybediyor.

Bunun yerine, 80 kombine Watt gücüne (2x 15W artı 50W woofer) sahip çok şık, takılabilir bir hoparlör ve dahili Alexa ile elde edeceğiniz şey. Bu kurulumu biraz zahmetli ve bir kez yaptınız mı her eşleştirmek istediğinizde bir düğmeye basmak için veya varsayılan olarak, görebildiğim kadarıyla yalnızca yukarıda belirtilen kurulum için gerekli olan bir Wi-Fi ayarına ayarlanıyor.

Ancak, belki yapmazsınihtiyaçeşleştirmek için.

Bunun nedeni, Amazon Music veya Spotify ile birlikte kullanılan Alexa'nın (şimdi takip edilecek diğer hizmetlerle birlikte Amazon, Alexa'yı üçüncü taraflara açması) Stanmore II'de harika bir ses deneyimi sağlamasıdır. Kimse bunu audiophile sesiyle karıştırmayacaktır, ancak dünyadaki herhangi bir melodiyi sipariş edebilmek ve onu patlatmak son derece zevklidir. Marshall sonunda Amazon'un üçüncü taraf konuşmacıların çok odalı sistemini kullanmasına izin vereceğini düşünüyor, ancak bunu göreceğiz.

Amazon Müzik veya Spotify'a sahip olmasanız bile, Alexa'nın her zamanki hile ve Beceriler çantası elinizin altında ve apt-X Bluetooth hoparlörü olarak da mükemmel.

Eğer senbir tekBluetooth hoparlörü olarak kullanmak istiyorsanız, Stanmore II'nin vanilya, Alexa'sız sürümü ile daha iyi durumda olursunuz ..

9. Ruark MR1 Mk 2

TUK'tan daha kompakt bir stereo Bluetooth hoparlör

Teknik Özellikler
Güç çıkışı: 20W Pil ömrü: Yok Apt-X: Evet AAC: Evet
Satın alma nedenleri
+ Zahmetsiz stereo + Harika ses + Optik ve hat girişleri
Kaçınılması gereken nedenler
-Tamamen kablosuz değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 329 £ Amazon'da Görüntüle 329 £ Amazon'da Görüntüle

Cambridge Audio YoYo'nun (M) hem aptalca adlandırıldığına hem de kurulumu çok zor olduğuna karar verirseniz, bu mükemmel teklif iki hoparlörü eşleştirmeye gerek kalmadan tam stereo sunuyor, çünkü bunlar birbirine bağlı.

3,5 mm giriş ve optik dijital olanveAktif bir subwoofer için bir çıkış, bu küçük ve temiz bir sistemin temeli olabilir, ancak aynı zamanda yalnızca Bluetooth kurulumu olarak da oldukça iyi.

Ses, çoğu Ruark ürünüyle uyumludur, çünkü Metallica'dan çok Manilow; Stormzy'den daha fazla Taş Gül. Ama bu iyi. Benim düşünceme göre, Cambridge Audio YoYo (M) 'nun daha açık sesi daha iyi - ve daha ucuz - ama bir sürü yaşlı insan ve akustik kafanın Ruark sesini sevdiğini biliyorum.

Hoparlörlerin birbirine bağlanmış olması, her müzik dinlemek istediğinizde iki hoparlörü açma ihtiyacını ortadan kaldırdığı için kurulumu daha az güçlük haline getirir. Bunları ne kadar uzağa yerleştirebileceğinizi sınırlar, ancak her zaman daha uzun 3,5 mm ila 3,5 mm kablo satın alabilirsiniz.

• Hey, oradayken neden bir döner tabla eklemiyorsunuz?

Zekice, MR1 Mk II'yi birSulama P1veya birSulama P2. Gördüğünüz gibi, son derece yakışıklı bir çift oluyorlar - ve size söyleyeyim okuyucular, birlikte tatlı müzik yapan bir çift. Mmm-mm.

Stereo ihtiyacınız yoksa veya iki hoparlör için yeriniz yoksa, ancak Ruark'ın sofistike, 1950'lere özgü görünümünü ve sesini seviyorsanız, ciddiye almalısınız.Ruark R1 Mk III. Yerleşik bir DAB radyo ile mutfağınızın veya karavanınızın ihtiyaç duyduğu tüm hoparlör olabilir ...

Bluetooth ile en iyi taşınabilir hoparlörler

En iyi taşınabilir hoparlörler tarlalardan plajlara ve mutfaklara kadar her yerde ortaya çıkıyor, hatta Taylor Swift veya Mötörhead'i patlatarak geçerken pedal çevirirken bisikletçilere bağlanıyor. 21. yüzyılın taşınabilir radyoları gibiler ve en iyi taşınabilir hoparlörler su geçirmez veya en azından suya dayanıklıdır. Şu anda, evden çalışıyorsanız, özellikle bahçenizden veya balkonunuzdan çalışıyorsanız son derece kullanışlıdırlar. Veya bahçeniz yoksa, kullanılmayan tek alan olduğu için banyoda çalışanlar için faydalı olabilirler.

Bir batarya ve çeşitli derecelerde sağlamlaştırma ve su yalıtımı ile bunlar, odadan odaya hareket etmek ve ayrıca dışarı çıkarmak için kullanışlıdır. Bazıları tamamen su geçirmezdir ve yüzme havuzunuza koyulabilir veya belki de Birleşik Krallık okuyucular için daha gerçekçi bir şekilde, ani yaz sağanaklarına dayanabilir.

Pille çalışan, taşınabilir, su geçirmez en iyi hoparlörü nasıl satın alabilirim?

Taşınabilir hoparlörler, var olan herhangi bir telefon, tablet veya dizüstü bilgisayardan müzik almak için Bluetooth kullanır ve ses kayıpsız olmasa da, en iyileri taşınabilirlik, çok yönlülük ve sağlamlığın yanı sıra iyi sesler sunar.

İdeal olarak, aptX (genellikle Android cihazda bulunur) ve / veya AAC (belirli Android telefonlarda da görünmeye başlasa da genellikle iOS ve Mac'lerde) daha iyi ses desteği istersiniz - bunlar çaldığınız müzikten daha fazla bayt bilgi emer cihaz, özellikle daha yüksek bit hızı müzik akışları ve MP3 ile teorik olarak daha iyi ses verir.

Bununla birlikte, özellikle dış mekanlar için portatif hoparlörler genellikle iyileştirmeden çok ses seviyesi ile ilgilidir ve her tür Bluetooth bunun için mükemmel şekilde yeterli ses sağlar. Sadece duyulacak kadar gürültülü olmaları gerekiyorbarbekü cızırtıveya senin droneelektrikli çim biçme makinesi.

Lütfen bu hoparlörlerin tamamen su geçirmez olmadığını unutmayın.Değerli bir liste yapmak için yeterince iyi kalitede yeterli su geçirmez hoparlör yoktur. Hangilerini suya daldırabileceğinizi ve hangilerinin biraz yaz duşuna dayanacağını belirttik. Tüm bunlar kulağa çok iyi gelse de çoğu 'ciddi' dinleme için uygun kalitede değildir.

Sırayla en iyi taşınabilir hoparlörler

En iyi taşınabilir hoparlör: Ultimate Ears Wonderboom 2

(Resim kredisi: Ultimate Ears)

1. Ultimate Ears Wonderboom 2

En iyi su geçirmez taşınabilir hoparlör

Teknik Özellikler
Ağırlık: 430 g Pil ömrü: 13 saat Su geçirmez: Evet NFC: Hayır Yardımcı Giriş: Hayır
Satın alma nedenleri
+ Harika 360 derece ses + Su geçirmez ve sağlam + Kolay ve taşınabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Düşük Stok £ 45,95 Amazon'da Görüntüle69,99 John Lewis & Partners'ta görüntüleyin69,99 £ very.co.uk'de görüntüleyin 8 Amazon müşteri yorumu

Logitech'in yan kuruluşu Ultimate Ears'ın orijinal Wonderboom'u harikaydı. Wonderboom 2, tahmin edebileceğiniz gibi, bir tane daha iyi. Daha iyi ses, daha uzun pil ömrü (10 yerine 13 saat), oynamak için harika yeni düğmeler, toz ve kum geçirmezlik (ve önceki su geçirmezliğin yanı sıra) ve hepsi sadece 89,99 £ karşılığında. Ve Ultimate Ears ürünleri asla RRP'lerinde uzun süre perakende satış yapmaz, bu yüzden bir ay kadar verin ve daha da pazarlık olsun.

UE'nin daha sofistike Megaboom 3'ün aksine, aynı anda birden fazlasını kullanabilecek bir uygulama yok; bu sadece düz bir Bluetooth hoparlörü. Yine de süper taşınabilirdir ve ikisini stereo veya çift mono olarak eşleştirebilirsiniz. Güçlü Bluetooth, 100 metre aralıklarla yerleştirilebileceği anlamına gelir - 'bir tenis kortunun her iki ucuna', lansmanda verilen bir örnekti. Oyunda sadece bir Wonderboom 2 olsa bile, 360 derecelik ses, özellikle pop, hip-hop, EDM, bro rock ve diğer dış mekan parti dostu seslerde, fiyatta olma hakkından daha iyidir.

Wonderboom 2, gerçekten evde ve dışarıda dolaşmaya çalışmıyor: açıkça partinin olduğu yere götürülmesi gerekiyor. Tamamen su geçirmezdir - aslında sadece yüzmekle kalmaz, aynı zamanda herhangi bir nedenle onu suyun altına iterseniz, bundan kurtulacaktır. IP57 sınıfı, ayrıca USB şarj cihazı kapağını yerinde tuttuğunuz sürece kum, tuzlu su, toz ve sahil kenarındaki kuma karşı iyi korunur. Yeterince sağlamdır, isterseniz onu duvara fırlatabilirsiniz ve o da hayatta kalır.

Bir başka ilginç yeni özellik ise Outdoor Boost'tur. Bu, sesi biraz daha az basık ve daha tiz hale getirir. Bu, açıkça normal moddan daha iyi görünmüyor, ancak daha iyi 'kesiyor' ve kullanışlı bir ek olabilir. Acil bir durumda, telefonunuzu Wonderboom 2'den de şarj edebilirsiniz.

Wonderboom 2, su geçirmez, açık havada taşınabilir hoparlörlerde son teknoloji ürünüdür. Orijinal Wonderboom hoparlörünün ucuza gitmesine dikkat edin - yine de mükemmel bir ürün.

Orijinal Wonderboom 974'te bugünün en iyi fiyatları Amazon müşteri yorumları Ultimate Ears Wonderboom ... Amazon Prime £ 41.95 Görüntüle