Close

En İyi Bluetooth Verici 2020: Evinizde ve Arabanızda Ses Akışı

Dolayısıyla, eski iPod nano'nuzda, Apple Music Store'un aslında bir şey olduğu günden itibaren bazı mutlak melodileri vardır ve çalma listenizi Spotify'da zahmetli bir şekilde sıfırdan oluşturmak yerine, kendinizi biraz güçlükten kurtarmak ve bağlanmanın bir yolunu bulmak istersiniz. şimdi biraz retro cihazınız Bluetooth hoparlörünüze kadar, böylece kulaklarınızı geçmişten gelen bir patlama gibi tedavi edebilirsiniz.


  • En iyi Bluetooth hoparlörler
  • En iyi Bluetooth kulaklıklar

Şey… Bluetooth vericileri sayesinde yapabilirsiniz. Alıcıya radyo dalgalarıyla iletmeden önce bilgileri (şarkılarınızı) aktarılabilir bir biçime dönüştürerek çalışırlar.

Verici, ses frekansını kendisi üretir, bu daha sonra alıcı tarafından alınır. Verici ve alıcı birlikte, verilerin aktarılabileceği bir yol oluşturur. Günümüzde, cep telefonları, dizüstü bilgisayarlar ve TV'ler dahil çok çeşitli günlük cihazlarda önemli bileşenlerdir.

Peki, Bluetooth vericinizi satın alırken nelere dikkat etmelisiniz? Sürüm 4.0, Bluetooth'un en son sürümüdür ve bir kalp atış hızı monitörü veya termometreden Bluetooth uyumlu bir PC'ye veri bağlamak veya aktarmak istiyorsanız muhtemelen en dikkate değer olanıdır. Bunun yanı sıra, 2.1 sürümü günlük cihazlar için fazlasıyla yeterli. Esasen, vericinin, ister hoparlör ister kulaklığınız olsun, çeşitli cihazlara bağlanmasına olanak tanır.

Bluetooth vericisinin menzilini de düşünün. Cihazınız içerideyse ancak melodilerinizi dışarıda duymak istiyorsanız, radyo sinyalinin kesilmemesi için uzun menzilli birine ihtiyacınız olacaktır. Oyun süresine de bakmak isteyebilirsiniz; Çoğu Bluetooth vericisi, 10 saat listemizdeki en uzun oynatma süresi ile oldukça uzun bir şarj ömrüne sahiptir.


Tüm bunları akılda tutarak, en iyi Bluetooth vericilerini keşfetmek için Amazon'a gidelim.

En iyi bluetooth vericisi


1. TaoTronics Bluetooth Verici

Müzikleri eski nesil bir iPod'dan bir hoparlöre aktarmak için çok yönlü ideal

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Ses cihazları Çalışma aralığı: 30 ft Bluetooth Versiyon: 2.1 Çalma süresi: 6-7 saat
Satın alma nedenleri
+ Gelişmiş ses kalitesi için A2PD'ye sahiptir + Herhangi bir ses cihazıyla çalışır
Kaçınılması gereken nedenler
- Açıp kapatamazsınız BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 28.99 Amazon'da görüntüleyin