Close
  • Ana
  • /
  • Yaşam Tarzı
  • /
  • Erkekler için en iyi vücut bakım seti: düşük fiyata sorunsuz bir görünüm için, tahriş etmeden

Erkekler için en iyi vücut bakım seti: düşük fiyata sorunsuz bir görünüm için, tahriş etmeden

Yenilikçi dostu gür sakallar için mevcut eğilime rağmen, kalın bir tel gibi saç katmanıyla kaplı sırtlar, çuvallar ve çatlaklar daha az beğeniliyor. Bu, pek çoğunun onsuz yaşayamayacağı bir iştir ve işte burada en iyi erkek vücut bakım aletleri, tıraş makineleri ve erkek bakımcıları devreye girer. Hepsi de sasquatch'i gıcırtılı temiz bir seks makinesine dönüştürme yeteneğine sahiptir.


İyi bir vücut bakım seti bir servete mal olmaz ve yaklaşık 30 £ karşılığında harika örnekler bulunabilir. Ama hayattaki her şey gibi, biraz fazladan harcarsanız, biraz daha fazlasını alırsınız. Siber Pazartesi olduğu için yine de indirim alacaksınız.

Pricier modelleri, daha büyük pillere sahip olma eğilimindedir, bu da şarj için harcanan süreyi azaltır ve ayrıca maksimum konfor göz önünde bulundurularak özel olarak tasarlanmış elektronik olarak ayarlanabilir kafalar ve bıçaklar, bu nedenle hassas alanlarda daha az rahatsız edici çentik ve kesikler. Şunlardan birini de düşünebilirsiniz:en iyi IPL makineleriÖrtüyü kırdıkça kesmek yerine saçı kökten vurmayı tercih ederseniz.

Erkekler için en iyi vücut tıraş makinesi hangisidir?

Philips Body Groomers'ın mevcut düzensizlik trendini başlattığını (veya kolaylaştırdığını) ve markanın cihazlarının hala özellikle iyi olduğunu söylemek muhtemelen doğru olacaktır. Philips'in tıraş bıçaklarını sürmek için kullandığı en iyi Vücut Bakım Ürünleri motorları güzel ve güçlüdür, bu da herhangi bir ağrılı takılma riskini azaltırken, tahrişi daha da azaltmak için folyolar dikkatlice honlanır ve işlenir.

Paranın karşılığını vermek adına daha ucuz modelleri denedikten sonra, en iyi sonuçları ve en uzun ömrü istiyorsanız, her zaman en iyi ürün yelpazesine gitmenin en iyisi olduğunuz sonucuna vardık (cihaz için, sen değil). Bu nedenle, en iyi seçimimiz Philips Series 7000 Vücut Bakımıdır. 'Çift uçlu' tasarım belinizin ulaşılması en zor bölgelerine ulaşmak için ideal olmasa da, minimum tahrişle güvenilir bir şekilde düzeltip tıraş eder ve uzun ömürlü görünmektedir.


Ölçeğin daha da aşağısında Philips 3000 Serisi Vücut Bakım Seti, yılan balığı gibi değil de sadece kırpılmak istiyorsanız, çeşitli uzunluklarda taraklarla daha basit bir tasarıma sahiptir.

Tam pürüzsüzlük istiyorsanız, tartışmasız en iyi seçeneğiniz Braun BG5030 Vücut Düzeltici'dir. Bu, güçlendirilmiş bir düzelticiyi Gillette tıraş bıçağıyla birleştiren 'ilginç' bir hibrit cihazdır. Bu biraz soruya 'Neden normal bir razer bıçağı kullanmıyorsunuz?' kuşkusuz. Sıcak ipucu: Eski Braun CruZer6 Vücut Düzeltici esasen aynı üründür, ancak şimdi genellikle biraz daha ucuzdur.


Tüm bu cihazlar tamamen su geçirmezdir ve 50 dakika ila 2 saat arasında katıksız şekillendirme, düzeltme ve kasık budama için yeterli pillere sahiptir.

Erkekler için en iyi vücut bakım seti nasıl alınır

Ucuz bir elektrikli tıraş makinesi muhtemelen ilk birkaç hafta içinde göreve hazır olacağından, ancak bazı ciddi kullanımlardan sonra kör bıçaklardan ve rahatsız edici derecede kısa pil ömründen muzdarip olabileceğinden, bu gerçekten bakım rejiminizi ne kadar ciddiye aldığınıza bağlıdır.


Ayrıca, tüy aldırma konusunda ne kadar çılgınca gitmek istediğinizi kendinize sormalısınız. Sakal düzelticiler tam da bunu yapar, saçı düzeltir, ancak istenilen uzunlukta kirli sakal bırakır.

Alternatif olarak, bazı modellerde elektrikli düzeltici öğenin yanında geleneksel bir ıslak tıraş bıçağı bulunur; bu da göğüsleri, koltuk altlarını ve hatta bacakları Ar-Ge'yi seven bir yunus kadar pürüzsüz hissettirir.

Son olarak, söz konusu düzelticinin iyi bir su içmeye dayanıp dayanamayacağını kontrol etmeye değer, çünkü duş, bir vücudu çirkin tüylerden kurtarmak için en sağlıklı yer gibi görünüyor.

Sırayla erkekler için en iyi vücut bakım setleri

En iyi erkek vücut bakımı: Philips Series 7000 Body Groom BG7025 / 13


1. Philips Series 7000 Vücut Bakımı BG7025 / 13

Erkekler için en iyi vücut bakımı Vücut Damattır

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 80 dakika Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Mükemmel tıraş makinesi ve düzeltici + Minimum tahriş + Çift uçlu tasarım, ataşmanlarla uğraşmak anlamına gelmez + Uzun pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Çift uç özelliği, ulaşılması zor noktalara daha az elverişli hale getirir BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR 63,99 £ Amazon'da 63,99 £ Amazon'da Görüntüle 89,90 £ Amazon 300 Amazon müşteri incelemesinde görüntüleyin

Philips, tek kanatlı bir şekilde, özel peyzaja özgü aletleri popüler hale getirdi ve Series 7000, piyasadaki en iyi vücut tüy alma aracı olmaya devam ediyor. Bir ucunda entegre düzeltici, diğerinde yakın tıraş folyosu, tam 80 dakikalık pil ömrü ve ultra rahat tüy alma gibi üstün özelliklere sahip olmasına rağmen, çoğu zaman 60 £ civarında gelir. .

Bir ucunda sakal benzeri bir düzelticiye sahip olmak, sırtınız veya aşırı derecede uyluklarınız gibi bitlere ulaşmayı gerçekten zorlaştırmak için ucunu tuttuğunuzda çoğundan biraz daha kurnaz hale getirir. rotund - ama bu bir anlaşma kırıcı değil, hissediyoruz.

Seri 7000, bu tür şeyler olduğu gibi oldukça şık bile. Lütfen dikkat: 7000'in çeşitli eski enkarnasyonları genellikle hala satışta bulunabilir. Hepsi iyi ürünlerdi, ancak bunun en yenisinin en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

En iyi erkek vücut bakım seti: Philips Series 3000 Body Groom BG3015 / 13

2. Philips BG3010 / 13 Series 3000 Vücut Bakım Cihazı

En ucuz erkek vücut tıraş makinesi

Teknik Özellikler
Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet Pil ömrü: 50 dakika
Satın alma nedenleri
+ Rahat + İyi pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Gürültülü-Can sıkıcı taraklar BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 33 £ Amazon'da görüntüle 33 £ Boots.com'da görüntüle 995 Amazon müşteri yorumu

İnsan taraması öncüsü Philips'in bir başka zarif küçük cihazı, bunun için çok şey var, özellikle de başkalarının takılıp korkunç tıraş bıçağına neden olabileceği pürüzsüz bir tıraş sağlamayı başaran mükemmel bıçak sistemi. En üst seviye 7000 Serisine çok benziyor.

Bu, ağırlıklı olarak, merkezi bir folyo ve her bir uçta bulunan ek düzelticiler içeren akıllı döner kafa tasarımına bağlıdır. Sonuç olarak, çift yönlü düzelticiler, daha yakın bir sonuç için folyo ile tıraş edilen daha uzun tüyleri keser.

Yuvarlak uçlar ve hipoalerjenik folyo koltuk altı, göğüs ve karın bölgesi, sırt ve omuzlar, kasık bölgesi ve bacaklar için güvenli ve rahat olacak şekilde tasarlanmıştır.

Çoğu için, sap, zorlu sırt yamalarına ulaşmak için yeterince uzundur (ancak daha fazlasına ihtiyacınız olursa aşağıdaki 5000 Serisi'ne bakın) ve su geçirmez tasarım, duşta tıraş rutininize devam etmenin mümkün olduğu anlamına gelir.

Ödediğinizin karşılığını alırsınız ve kuşkusuz, saçları çeşitli uzunluklarda kesmek için kullanılan tarak aparatları, 7000 Serisinin yerleşik düzelticisinden çok daha zahmetli ve can sıkıcıdır. Yine de Philips, 3000'in yapım kalitesiyle haklı olarak gurur duyuyor ve bu köpek yavrusu, bıçakların asla yağlanmaya ihtiyaç duymayacağını iddia eden marka ile iki yıl garantilidir.

Ayrıca 5000 Serisi Vücut Bakım Ürününe geçmeyi de düşünebilirsiniz. Bu biraz daha pahalıya mal olur ve gerçekten iyileştirilmiş düzeltme sunmasa da, daha uzun pil ömrü (60 dakika) ve arka saçınızın daha kolay yapraklarını dökmek için takılabilen bir uzatma sapı ile övünür.

Her şeyi yapabilen en iyi kereste

(Resim kredisi: Braun)

4. Braun MGK7221 Vücut Düzeltici

Her şeyi yapan en iyi düzeltici

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 100 dakika Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Otomatik algılamalı sakal teknolojisi + 10'u 1 arada düzeltici
Kaçınılması gereken nedenler
-Vücut bakım engelleri-Kafaları kaybetmek kolay BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'u kontrol edin

Bu hepsi bir arada düzelticideki otomatik algılamalı sakal teknolojisi, pürüzsüz bir tıraş için motorun gücünü kıl kalınlığına göre ayarlamak üzere yüz burcunuzun uzunluğunu ve kalınlığını saniyede 13 kez algıladığından oldukça iyidir.

Ayarları sürekli olarak uyarlama ihtiyacını ortadan kaldırır ve kalın sakallarda kullanmayı gerçek bir esinti haline getirir. Bunun da ötesinde, Lityum-İyon pil şarjı gerçekten iyi tutar ve 100 saatlik çalışma süresi, yeniden şarj etmeye gerek kalmadan birkaç haftalık tıraş için yeterince yeterli olmalıdır.

Ne yazık ki, vücut bakım araçları bu listedeki diğer pek çoklarına çok benziyor, yani her vücut parçası için değiştirilmesi gereken çeşitli küçük plastik kafalarda tezahür ediyor. Can sıkıcı oluyor ve bunlardan birini banyo dolabının arkasında kaybetmek gerçekten çok kolay.

Ayrıca, hala bazı hassas bölgeleri tıkamaktan suçlu olan folyo tabanlı vücut bakım başlığında da satılmıyoruz.

En iyi erkek vücut bakımı: Philips Series 7000 12

5. Philips Series 7000 12'si 1 arada

En iyi sakal / vücut / burun / diğer her yer kombi seti

Teknik Özellikler
Pil ömrü: 120 dakika (30 dakika daha 5 dakikada hızlı şarj ile) Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet
Satın alma nedenleri
+ Efsanevi pil ömrü + Hızlı ve ağrısız şekillendirme + Mükemmel düzeltme ekleri - sakalınız için de iyi
Kaçınılması gereken nedenler
-Diğer ekler pek iyi değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 24,99 £ argos.co.uk'ta görüntüleyin 49,99 £ Amazon'da görüntüleyin pdt.tradedoubler.com/click pdt.tradedoubler.com/click276 Amazon müşteri değerlendirmesi

Buradaki 12 işlevin ne olduğunu tam olarak bilmiyoruz bile - Philips'in saçınızı 3 mm'ye kadar kesmenizi sağlayan bir tarak aparatının bunu yapan neredeyse aynı taraktan tamamen farklı bir şey olduğunu belirleyerek aldattığını düşünüyoruz. 2mm. Ama önemi yok.

Yeni bir mutfak kurmak veya tıraşı yapmak olsun, genellikle tüm işler için uzman aletler tavsiye ederiz. Bununla birlikte, bu sette yer alan sakal / topak düzeltme bıçakları ve ataşmanları mükemmel. Burun kılı ve folyo yakın düzeltici ataşmanları, hafifçe söylemek gerekirse, daha az iyidir, ancak genel olarak sağlam bir settir.

Buradaki bıçaklar / motor kombinasyonu, çoklu ataşman setlerinde aldığınız çöplerin bir kısmından gözle görülür derecede üstündür, ancak özellikle etrafta alışveriş yaparsanız veya puma takip eden antilop gibi anlaşmalar için beklerseniz çok daha pahalı değildir.

Sakal şekillendirmeyi ve düzleştirmeyi bitirdiğinizde, bu dayanıklı Philips numarası temizlemek için soğuk musluğun altına hızlıca vurmanız yeterlidir. Hiçbir zaman yağlamaya gerek yoktur. Genel olarak, bu iyi bir ürün, daha çok birisinin son dakikada '… ve vücut' ifadesini eklemiş olduğu kaliteli bir sakal düzeltici gibi hissettiriyor.

6. Philips Series 5000 11'i 1 arada Bakım Seti

Daha ucuz bir 'her şeyi tıraş edin' vücut bakım / sakal düzeltici ve çoklu burun kılı paketi

Teknik Özellikler
Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet Pil ömrü: 50 dakika
Satın alma nedenleri
+ Hızlı şarj + Turbo gücü
Kaçınılması gereken nedenler
- Tüm ek eklentiler harika değil BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 29,99 Amazon'da görüntüle £ 29,99 Boots.com'da görüntüle

Yine, adından da anlaşılacağı gibi, bu, sakal kesme, burun / kulak tüy alma ve saçla ilgili aklınıza gelebilecek başka şeyler için çok sayıda başka kafa takabilen bir Philips Vücut Bakım Ürünüdür. Sanırım bunu aynı zamanda hazinenizin izini süren bir sakal düzeltici olarak da düşünebilirsiniz.

Siyah ve krom renk düzeninden ince öğütülmüş Krom çelik bıçaklara kadar Philips Series 5000 11'i 1 arada, her şey uzun süre dayanacak şekilde tasarlandı. Bununla birlikte, yukarıda Series 7000 12'si 1 arada hakkında söylediğimiz şey burada daha da doğrudur: özellikle daha kalın saçlara sahipseniz, bu çok amaçlılardan biri yerine her tüy alma alanı için özel aletler almanız daha iyidir. kitler.

Öte yandan, bir bütçeniz varsa veya hediye olarak satın alıyorsanız, burada sunulan VFM ile tartışmak zor.

(Resim kredisi: Babyliss)

7. BaByliss Erkekler 12'si 1 Arada Japon Çeliği

Teknik Özellikler
Kablosuz: Evet ** Su geçirmez ** Evet ** Pil ömrü ** 60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Keskin çelik + Kenar düzeltme için harika detay düzeltici
Kaçınılması gereken nedenler
-Su geçirmez olmasa da ucuz görünüyor-BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 47,99 Amazon'da görüntüle 53 £ very.co.uk'de görüntüle £ 80 Asos'ta görüntüle

Evet, bu düzelticinin tanıtım ifadesi, efsanevi bir Japon kılıç yapımcısının Katana kılıcı gibi görünmesine neden oluyor, ancak kendinizi fazla kaptırmayın. Yeterince pürüzsüz ve metal, bazı ucuz modeller kadar kolay körelmeyecek gibi görünüyor, ama orasıBill i öldürkarşılaştırmalar sona erer.

Pilin çalışma süresi iyidir ve bir duşun sıçramasına dayanabilir, sadece tek tek başlıkların hassas parçalarda özellikle mükemmel olmaması utanç verici. Vücut bakım aparatı yakalar ve sürüklenirken, burun kılı alma aparatı alışmak için zaman alır.

Bununla birlikte, hassas düzeltici ve detay başlıkları, Craig David'in yüz tüylerine süper keskin bir görünüm kazandırması için güzel.

8. Panasonic ER-GB80

Sakal ve gövde bakımı için en iyisi

Teknik Özellikler
Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet Pil ömrü: 50 dakika
Satın alma nedenleri
+ Kolay ayarlanabilirlik + Güçlü performans
Kaçınılması gereken nedenler
- Publar için çok güçlü Bugünün en iyi Panasonic ER-GB80 fırsatları 59,99 £ JD Williams'ta görüntüle 60 £ Selfridges'de görüntüle 79,99 £ Jacamo 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüle

Panasonic'in sunduğu ürünler, buradaki en sağlam ürünlerden biridir ve elde hoş ve ağırdır, bu da zorlu kafa kıllarıyla uğraşırken veya o sakalı mükemmel şekilde düzeltirken güven verir.

Maalesef, bir kaydırıcı aracılığıyla ana düzeltme başlığının üzerine düzgün bir şekilde dönen küçük, korumasız gövde ataşmanı, hassas bölgelerin üstesinden gelmek için çok agresif. Koltuk altları, sırt ve göğüs çok kötü değil ama daha güneyde herhangi bir yer riskli.

Bununla birlikte, 45 derece açılı bıçak yüz kıllarında harika bir iş çıkarır ve bu, tüyleri tek geçişte istenen uzunlukta gerçekten keserek tıraş süresini önemli ölçüde azaltan tek düzelticilerden biridir.

Burada ayrıca, sağlanan plastik korumalarla birleştirilmiş bir döner namlu seçme anahtarı ile, istenen uzunlukta kesmeyi kolaylaştıran iyi miktarda ayarlanabilirlik vardır.

Özetle, inatçı yüz kılları ve hatta DIY kuaförleri için en iyi düzelticidir, ancak kesinlikle daha hassas bölgelerin üstesinden gelmek için en iyisi değildir. Aslında gövdenizi de yapabilen daha çok sakal düzeltici.

9. Braun Çoklu Bakım Seti MGK3080

Çok yönlü sağlam Braun

Teknik Özellikler
Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet Pil ömrü: 60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Geniş kafa dizisi + Mükemmel pil ömrü
Kaçınılması gereken nedenler
-Bazı ekleri diğerlerinden daha iyi hissediyor - BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 2 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Braun'u bununla çok yönlülük için suçlayamazsınız. İnsan vücudunun hemen hemen her yerini kesmek ve / veya tıraş etmek için bir cihaz veya ek ile tüm tabanları kaplıyor. Bununla birlikte, genel kalite Philips'in benzer paketlerinden daha düşük görünüyor (Series 5000 11'i 1 arada ve Series 7000 12'si 1 arada)

Farklı yüz kılı uzunlukları için çok sayıda koruyucu, temiz bir vücut bakım seti (görünüş olarak Philips BG2024 Series 3000'de bulunanlara benzer) ve hatta burun ve kulak kılı düzelticileri vardır.

Bu iyi bir yayılımdır ancak tıraş deneyimi çeşitlilik gösterebilir, bazı ataşmanlar biraz ağrılı olabilir. Burun düzeltici, bazı kötü takılma nedeniyle gözlerin oldukça sulanmasına neden olurken, korumaların yeterince kısa kesmediğini veya çıkarılırsa işleri çok ileri götürdüğünü gördüm.

Bu ataşmanlardan bazıları biraz ucuz ve dayanıksız hissettirirken, zaman geçtikçe ve işler düzelmeye başladıkça tıraş deneyiminin daha da kötüye gittiğini görebiliyorum.

10. Remington BHT250 Hassas

En ucuz vücut bakım seti

Teknik Özellikler
Kablosuz: Evet Su geçirmez: Evet Tıraş süresi: 60 dakika
Satın alma nedenleri
+ Hafif ve ergonomik tasarım + Uzun pil ömrü ve hızlı şarj
Kaçınılması gereken nedenler
- Aslında tıraşta pek iyi değil Bugünün en iyi Remington BHT250 Delicates fiyatları 46,87 £ Amazon'da görüntüle 54 £ Amazon'da görüntüle 953 Amazon müşteri incelemeleri

İsim gerçekten her şeyi söylüyor; Bu, kemer altı tıraş seansları düşünülerek tasarlanmış bir bakım setidir.

Sonuç olarak, Remington, herhangi bir kötü hatayı önlemek için yuvarlatılmış bazı 'rahatlık uçlu' paslanmaz çelik bıçaklar attı. Üç sabit tarak, 2 mm, 4 mm ve 6 mm uzunluk seçenekleri sunar ve vücut kıllarını tercih ettiğiniz uzunlukta kesmeyi daha da kolaylaştırır.

Su geçirmezdir ve güçlü Lityum İyon pil takımı, yaklaşık 60 dakikalık tıraş süresi için iyidir. Şahsen, alt katımı yaklaşık 20 sterline mal olan bıçaklı bir cihaza emanet etmem, ama burası özgür bir ülke ...

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın