Close

2020'nin en iyi kaynar su musluğu: bu yılın en sıcak mutfak aksesuarı

En iyi kaynar su muslukları ve sıcak su muslukları, bir an önce buharlı su kaynağına ihtiyacınız varsa mükemmeldir. Bu, her zaman açık olan, ancak eski tip cihazın kaynamasını beklerken zaman faktörü olmadan çalışan bir su ısıtıcısına sahip olmak gibidir. Aynı zamanda biranında sıcak su ısıtıcısı, kullanışlı olsalar da.


Bazı kaynar su muslukları ve sıcak su muslukları şu anda mutfağınızda bulunan düzenlemenin yerini alabilirken, diğerleri mevcut bir musluk düzenini tamamlayıcı niteliktedir. Her iki durumda da, hazır bardak çay ve kahve yapmak için harikadırlar ve daha hızlı yemek hazırlamak için paha biçilmezdirler.

Kaynar su veya sıcak musluk kurulumuna geçmeyi düşünüyorsanız, en iyi seçimimiz olan Grohe Kırmızısı da dahil olmak üzere aşağıdaki kılavuzumuzda bazı önemli örneklerimiz var. Sınırsız miktarda anlık sıcak suyun yanı sıra bariz fayda, artık bir su ısıtıcısına veya eskiden kullanılan alana ihtiyacınız olmayacak olmasıdır.

Kaynar su musluğunda ne aranmalı

Kaynar su muslukları su sıcaklığını 100 ° C'ye kadar çıkarabileceğinden, musluğun sıcaklık özelliklerine dikkat edin, ancak daha çok 98 ° C-99 ° C'de servis edilir. Bununla birlikte, ayarlar genellikle değiştirilebilir, ancak her şeyi yerine oturtmadan önce sıcak musluğun neler yapabildiğini kontrol ettiğinizden emin olun.

Kaynar su muslukları ve sıcak su muslukları da pahalıdır ve genellikle kendileriyle birlikte gelen kit için tezgahınızın altında biraz alan gerektirirler. Bir su kaynağı ve üç pimli bir prizin her ikisinin de birbirine yakın olması gerekir.


İlişkili donanımda küçük bir kazan / su tankı ve bir filtre de bulunabilir, bu nedenle, DIY konusunda iyi değilseniz, uygun bir profesyonel bulmanız en iyisi olabilir. Filtre, tesadüfen, kireç oluşumunu önlemeye yardımcı olabilir, ancak zamanla değiştirilmesi gerekecektir, bu nedenle bunun için değiştirme maliyetlerine de dikkat edin.

Ve genel olarak işletme maliyetleri ne olacak? Kaynar su muslukları ve sıcak su muslukları birinci sınıf bir satın alımdır, bu nedenle başlangıçta oldukça fazla masraf vardır. Bununla birlikte, Quooker (Fusion modeli aşağıda gösterilmiştir), kaynar su musluklarının bekleme modunda çalışmasının günde 3p'ye mal olabileceğini söylüyor. Geleneksel bir su ısıtıcısı ortalama olarak kaynatma başına yaklaşık 2,5p maliyeti.


Sırayla en iyi kaynar su muslukları

Grohe Red Duo

1. Grohe Red Duo

Şık bir tasarıma ve harika bir yapı kalitesine sahip süper güvenli bir sıcak su musluğu

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Özellikler Depo kapasitesi: 5,5 litreye kadar Sıcaklık aralığı: 99 ° C'ye kadar Kaplama: Krom
Satın alma nedenleri
+ Harika işlevsellik + Aile dostu + Güzel yapılmış
Kaçınılması gereken nedenler
- BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI için biraz alana ihtiyacınız olacak799,97 £ Appliances Direct'te görüntüle 811,45 £ ApplianceHouse.co.uk adresinde görüntüleyin£ 990.95 Amazon'da görüntüleyin 50 Amazon müşteri yorumu

• Amazon'dan Grohe Red Mixer Tap'ı 860 £ karşılığında satın alın


Grohe'nin Kırmızı Mikser Musluğu dört farklı modelde gelir. İkili, diğer tarafta da normal bir sıcak ve soğuk musluğa sahip bir sıcak su musluğu tasarımına sahiptir. Bu arada mono model, sadece sıcak musluktur ve siz onu mevcut musluk düzenlemenizle birlikte kullanırsınız.

Gereksinimlere bağlı olarak 3 litrelik veya 5.5 litrelik bir kazandan da seçim yapabilirsiniz. Bununla birlikte, bunun kurulmasına izin vermek için mutfak dolabınızda bir alana ihtiyacınız olacak.

Sıcak suyu dağıtmak için son derece pratik iki aşamalı, çocuklar için güvenli bir süreç var, bu da ailesi olan herkes için mükemmel olduğu anlamına geliyor. Tasarım ve yapım kalitesi de oldukça etkileyici.

• Grohe Red değerlendirmemizi okuyun


Franke Omni

2. Franke Omni

Devam eden, kullanımı kolay, çok yönlü bir araç

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Aileler Tank kapasitesi: 4,2 litre Sıcaklık aralığı: 100 ° C'ye kadar Kaplama: Krom
Satın alma nedenleri
+ Basitliğin kendisi + İyi kapasiteli tank
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI PAHALI1.048 £ ApplianceHouse.co.uk adresinde görüntüleyin 1.149 £ ApplianceHouse.co.uk adresinde görüntüleyin 1.300 £ John Lewis & Partners'ta görüntüleyin

Franke Omni neredeyse sıradan bir musluk tasarımına benziyor, ancak kısa süre sonra bundan çok daha fazlasına sahip olduğunu keşfedeceksiniz. 4 litrelik tankı sayesinde 100 ° C'ye kadar su sağlayabilir ve bunun birçoğunu da sağlayabilir. Ayrıca kurulumunun oldukça kolay olması da hoşumuza gitti.

Aileniz varsa, sağ ya da solak olsanız da tasarımın kullanımı kolayken çocuk kilidini onaylamış olursunuz. Filtreyi değiştirme zamanı geldiğinde bir uyarı alırsınız ve pişirme için tavaları doldururken su sıçramasına karşı koruma işlevi kendi kendine gelir. Bu saygın markadan paranızın karşılığını çok alıyorsunuz.

Abode Pronteau 3

3. PT1105 Pronteau'yu barındırın

Sofistike bir görünüm sağlayan göz alıcı bir sıcak su musluğu

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Görünüm Depo kapasitesi: 2 litre Sıcaklık aralığı: 98 & ordm; C Kaplama: Krom, Fırçalanmış, Grafit, Bakır ve Mat Siyah Kaplama
Satın alma nedenleri
+ Finiş aralığı + Keskin fiyat
Kaçınılması gereken nedenler
-Daha küçük tank kapasitesi BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon'a bakın

• Abode Pronteau'yu Amazon'dan 611 £ karşılığında satın alın

Eğer geleneksel kromdan sıkılıyorsanız, o zaman Abode PT1105 Pronteau, normal parlak gümüşün yanı sıra çeşitli yüzeyler ile sunulduğu için harika bir alternatiftir. Aslında mutfağınızın tarzına uygun bir tane alabilirsiniz.

2 litrelik su deposu en büyüğü değildir, ancak bu, küçük haneler için ideal olarak uygun olduğu anlamına gelir. Muslukta 98 ​​° C'ye kadar sıcak, soğuk ve filtrelenmiş su bulunurken tam 360 ° C dönüşü, Abode'u günlük kullanımda çok pratik hale getirir.

Ayrıca, Abode PT1105 Pronteau'nun piyasadaki daha yüksek fiyatlı kaynar su musluklarından biri olduğunu göreceksiniz ve bu da genel çekiciliğe katkıda bulunuyor.

Qettle 4

4. Qettle 4'ü 1 arada Anında Kaynar Su Musluğu

Qettle çalıştırması ucuz ve geri dönüştürülebilir filtre kartuşlarını kullanıyor

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Kullanım kolaylığı Depo kapasitesi: 4 litre Sıcaklık aralığı: 100 & ordm; C'ye kadar Kaplama: Krom
Satın alma nedenleri
+ Hızlı yeniden ısıtma + Filtre değiştirme uyarısı + Uygun fiyatlı
Kaçınılması gereken nedenler
-Profesyonel kurulum gerekli BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 505 Amazon'da görüntüle 555 £ Amazon'da görüntüle 129 Amazon müşteri incelemeleri

Qettle’in 4'ü 1 arada Anında Kaynayan Su Musluğu, neredeyse anında sekiz fincana kadar soğuk, sıcak veya 100 ° C'ye kadar su sağlayabilmesi açısından etkileyicidir. Dört litrelik tank kapasitesi iyi, buradaki diğer bonus ise yeniden ısıtmanın sadece 10 dakika sürmesi.

Ayrıca, meraklı çocuklardan korunmasını sağlayan musluk klipsinin hayranıyız ve bir başka olumlu da yedek filtre kartuşlarının geri dönüştürülebilir olmasıdır. Değiştirilecekleri zaman, musluktaki LED ekrandan kullanışlı bir bildirim alırsınız.

Kuşkusuz, Qettle 4'ü 1 arada kurulumu yapmak için bir tesisatçı bulmanız gerekecek, ancak su içeren herhangi bir şey için bu muhtemelen iyi bir şeydir. Yine de, bu oldukça yüksek fiyatlı olarak gelir ve size 100 ° C'ye kadar su sağlar.

Insinkerator Filtreli Musluk

5. Insinkerator Filtreli Musluk

Insinkerator musluğu alan sıkıntısı çekiyorsanız anlamlıdır

Teknik Özellikler
Şunun için idealdir: Tek dokunuşla çalıştırma Tank kapasitesi: 2,5 litre Sıcaklık aralığı: 98 ° C'ye kadar Kaplama: Krom
Satın alma nedenleri
+ Kullanmak için çocuk oyuncağı + Filtrelenmiş su
Kaçınılması gereken nedenler
-Frugal tankı BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 411,45 Amazon Low Stock'ta görüntüle 438 £ B & Q'da görüntüle 625 £ Amazon'da görüntüle 39 Amazon müşteri incelemeleri

Bu filtre musluğunun adını seviyoruz, ancak mutfağınızda çok rahatsız olmayacak her şeyi yapabilen bir modelin peşindeyseniz, aynı zamanda kompakt ve pratik bir çözümdür. Çok kaynayan 98 ° C'de sıcak su sağlar, aynı zamanda yetkin bir sıcak ve soğuk musluk olarak da işlev görür.

Insinkerator'ün yapı kalitesi ve genel görünümü ve hissi, başlangıçta düşündüğünüzden daha kaliteli olabileceğini gösteriyor. Bu kesinlikle olumlu.

Yine de Insinkerator'dan alınabilecek bazı tavizler var. 2,5 litrelik deposu en büyüğü değil ama olumlu yönüyle küçük evler için ideal hale getiren kompakt tasarımıyla birlikte.

Quooker Fusion

6. Quooker Fusion

Bu şık tasarımlı sıcak su musluğu özellikleri bakımından büyüktür

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Trend Belirleyiciler Tank kapasitesi: 3 litre veya 7 litre Sıcaklık aralığı: 100 ° C kaynatma Bitiş: Çeşitli
Satın alma nedenleri
+ Süper soğuk + Çocuk dostu + 100 & ordm; C kaynar su
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI İdeal olarak bir tesisatçıya ihtiyaç duyar£ 999 ApplianceHouse.co.uk adresinde görüntüleyin £ 999 ApplianceHouse.co.uk adresinde görüntüleyin 1.149 £ ApplianceHouse.co.uk adresinde görüntüleyin

Fırfırlar ve karışıklık yaratmayan minimal, temiz bir tasarıma sahip Quooker Fusion'ın kalite mirasını neredeyse hissedebilirsiniz. Bununla birlikte, Fusion düzgün özelliklerde büyüktür. Önemli olan, bu 100 & ordm; C'lik kaynar su musluğu, çift basma ve çevirme düğmesi sayesinde süper güvenlidir ve ayrıca ekstra güvence için havalandırılmış bir sprey aracılığıyla buharlı suyunuza hizmet eder.

Suyun kaynatıldığını ve / veya dağıtıldığını bilmenizi sağlayan kırmızı uyarı ışığı halkasına da bayılacaksınız. Soğuk filtrelenmiş içme suyu seçeneği ekleyin ve her şeyi yapabilen çok yönlü bir musluğa sahip olursunuz. Bir Quooker kaynar su musluğunun takılması, tank boyutunu seçmeniz gereken yol nedeniyle biraz daha karmaşık olabilir. Ancak bunun faydası, onu gereksinimlerinize uyacak şekilde daha iyi uyarlayabilmenizdir.

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Grohe RED Duo Anında Kaynatma ...Grohe Red DuoAletleri Doğrudan799,97 £ Görünüm Tüm fiyatları görünFranke, 119.0517.663, Omni ...Franke OmniApplianceHouse.co.uk1.048 £ Görünüm Tüm fiyatları görün