Close
  • Ana
  • /
  • Sağlık Ve Formda Olma
  • /
  • En iyi boks eldivenleri 2020: boks, kick boks ve muay thai antrenmanları için en iyi eldivenler

En iyi boks eldivenleri 2020: boks, kick boks ve muay thai antrenmanları için en iyi eldivenler

Dövüş temelli fitness eğitimindeki patlama ve hatta 'beyaz yakalı boks' (artı eski ve daha az la-di-dah selefi, 'tasmasız boks') ile en iyi boks eldiveninin ne olduğunu keşfetmek için daha iyi bir zaman olmamıştı. .


•12 dakikalık tam vücut boks antrenmanı

Bu yüksek etkili sporlar, dayanıklılığınızdan, koordinasyonunuzdan ve becerinizden daha fazlasını test eder. Rakibinize veya antrenman ekipmanınıza attığınız yumruklar eldivenlerinizi de test eder, bu da düzgün bir çifte yatırım yapmayı iyi bir hareket haline getirir. Elbette, birçok spor salonu size bir çift kiralayacak ve biz hijyen ya da başka bir şeyle uğraşmıyoruz ama hadi; kendininkini istiyorsun.

en iyi Black Friday fırsatlarıveSiber Pazartesi fırsatlarıkesinlikle bazı mükemmel eldiven indirimleri içerecek, gözlerinizi açık tutsanız iyi olur!

  • En iyi ev boks antrenmanı
  • HIIIT nedir?
  • En iyi HIIT antrenmanlarıbir şeyleri yumruklamayı içermeyen
  • En iyi Black Friday UK fırsatları

En iyi boks eldiveni nedir?

Bir sonraki Anthony Joshua olmak yerine formda kalmak isteyenler için, tam boyutlu, geleneksel bir Batı boks eldiveni mutlaka peşinde olduğunuz şey değildir. MMA veya Doğu dövüş sanatları eldiveni (örneğin muay Thai için) veya daha hafif bir Queensbury Rules eldiveni gibi daha hafif ve daha kolay bir şey daha iyi bir bahis olabilir.


Ancak, et dilimlerini tam kuvvetle delmeyi planlıyorsanız, birincisi tarzındaKayalıkfilm eğitimi montajı, alabileceğiniz en iyi eldiveni istiyorsunuz, çünkü alternatifi Bay T'nin arkadaşıyla tanıştırılıyor,Ağrı. Ve ayrıca Bay T'nin diğer arkadaşları, 'acı veren el kırığı', 'sinir hasarı' ve 'kemik deformitesi'.

Spora yeni başlayanlar için, üç tür eldiven var - antrenman eldivenleri, fikir tartışması eldivenleri ve yarışma eldivenleri. Antrenman eldivenleri insanlardan ziyade çantalara vurmak için tasarlanmıştır ve iki yoldan gidebilir. Bazıları daha düşük ağırlıktadır - yumruğu hissetmek ve tekniği öğrenmek istiyorsanız iyidir - ancak emici etki söz konusu olduğunda o kadar iyi değildir. Ayrıca boksörlerin dayanıklılıklarını ve dayanıklılıklarını artırmak için kullandıkları daha ağır eldivenler de vardır. Tipik eğitim eldiveni 12 oz ağırlığındadır.


Sonra fikir tartışması eldivenleri var. Spor salonunda antrenman partnerinizle birlikte kullanmak içindir. Partnerinize karşı antrenman yaparken, dayanıklılık kazandırdığı ve sizi ve rakibinizi büyük kavgadan önce yaralanmaktan koruyan 16 onsluk eldivenler kullanılır.

Ringde amatör hafif bir yarışmacı 10 onsluk eldiven giyebilirken, profesyonel ağır sıklet boksörlerin daha fazla dolgulu 12 onsluk eldivenlere ihtiyacı var. Ancak hangi seviyede olursanız olun, eldivenlerinizin uzun süre dayanması için yeterli kalitede olması gerekir. İyi dolgulu deri eldivenler aldığınızdan emin olun.


Profesyonel eldivenler bağlandığında, Velcro için antrenman için söylenecek çok şey var - sadece o ikinci eldiveni kendi başınayken bağlamayı dene ve ne demek istediğimizi anlayacaksın.

Aşağıdaki kılavuzumuzu okuyarak şu anda piyasadaki en iyi boks eldivenlerini keşfedin.

Fairtex Muay Thai Boks Eldivenleri

1. Fairtex Muay Thai Boks Eldivenleri

Fikir tartışması için uygun, çok yönlü bir boks eldiveni

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Çok amaçlı Renk: Siyah, mavi, pembe, kırmızı, beyaz, sarı Malzeme: Deri
Satın alma nedenleri
+ Antrenman ve fikir tartışması için çok amaçlı + Çeşitli renklerde mevcuttur
Kaçınılması gereken nedenler
-Sıkı oturması daha büyük eller için çok sıkı olabilir BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 84,99 £ Amazon'da görüntüle 89,99 £ Amazon'da görüntüle 89,99 £ Amazon'da 413 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Muay Thai boks eldivenleri çok yönlüdür, ancak normal boks yerine kickboks yapmaya büyük ölçüde katkıda bulunan bir tasarıma sahiptir. Bu, normal boksörlerin onlara yatırım yapamayacağı anlamına gelmez - antrenman ve fikir tartışması için harikadırlar - tek fark, vuruşları engellemek için daha uzun bir bileklere ve dirsekleri yakalamak için biraz daha açık avuçlarına sahip olmalarıdır.


Bu Fairtex deri boks eldiveni, markanın mükemmel el ve parmak eklemi koruması ve şok ödemesi sağlayacağını söylediği, eşit olarak dağıtılmış üç katmana sahiptir.

10 oz ile 16 oz arasında mevcut, her tür antrenman için bir çift var - pedlere vurmaktan spor salonunda idmana kadar. Marka, kendilerinin de sıkı oturduğunu iddia ediyor, öyle ki, incelemeler arasındaki fikir birliği, daha büyük eller uyumu çok sıkı bulabilir.

2. Pro Training Boks Eldiveni Kazanma

En iyi profesyonel sınıf boks eldivenleri

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Boks konusunda daha ciddi olanlar Renk: Kırmızı Malzeme: Deri
Satın alma nedenleri
+ Yumuşak ama dayanıklı + Dünyanın her yerindeki profesyoneller tarafından kullanılıyor
Kaçınılması gereken nedenler
-Anlaşılamayacak kadar ucuz değil

Bunlar, rahatlık ve güç kombinasyonu nedeniyle her yerde profesyonel boksörler tarafından kullanılır, size büyük, rahat yastıklar giyiyor gibi hissederler. Ne yumruk atıyorsun, daha az.

Japonya'daki titiz kalite standartlarına göre üretilen bu ürünler, aynı zamanda mükemmel destek ve dayanıklılık sunar. Tekno müziği hızlandırmaya ayarlanmış 20 dakikalık bir spor salonunda boks seansından hemen sonra iseniz, belki de biraz abartılıdırlar.

Eğitim eldivenleri 14 oz'dur veya Winning formülünün 'Fight' varyantını tercih edebilirsiniz; onlar 8 oz.

Twins Özel Muay Thai Boks Eldivenleri

3. İkizler Özel Muay Thai Boks Eldivenleri

Sporun en büyük isimlerinden birinden kaliteli bir Muay Thai boks eldiveni

Teknik Özellikler
En iyisi: El ve bilek desteği Renk: Turuncu, Siyah, yeşil, mavi, pembe, kırmızı, beyaz Malzeme: Sığır Derisi Deri
Satın alma nedenleri
+ Müsabaka sırasında ek el ve bilek desteği + Ek güvenlik için ekli başparmak
Kaçınılması gereken nedenler
-Tasarım, BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 77,99 £ Amazon'da görüntüle 80 £ Amazon'da görüntüle 84,99 £ Amazon 493 Amazon müşteri incelemelerini görüntüle

Muay Thai boksörü olsun ya da olmasın, bir çift İkiz'e yatırım yapıyorsanız, kendinize harika bir çift eldiven garanti edebilirsiniz. Yukarıdaki Fairtex eldivenlerinde olduğu gibi, Muay Thai için hazırlanmıştır, ancak ek el ve bilek desteği, onları normal boksta antrenman ve fikir tartışması için de harika bir eldiven haline getirecektir.

Çeşitli boyutlarda ve renklerde mevcuttur, gereksinimlerinizi karşılayan bir eldiven seçmekte özgürsünüz; pedler ve çantalar için küçük bir eğitim eldiveni veya dayanıklılığınızı artırmak ve / veya dövüş sahnelerini yeniden yaratmak için ağır bir çift olsunOng Bak.

Venum Elit Boks Eldivenleri

4. Venum Elit Boks Eldivenleri

Egzersiz seansları sırasında elleri daha serin tutmak için bir çift termal regüle eldiven

Teknik Özellikler
En iyisi: Termal düzenleme Renk: Siyah, beyaz, gri, yeşil, pembe, sarı Malzeme: Skintex Deri
Satın alma nedenleri
+ Termal düzenleme için file panel + Güçlendirilmiş avuç içi
Kaçınılması gereken nedenler
-Gerçek deri değil BUGÜN EN İYİ FIRSATLAR £ 54,43 Amazon'da görüntüle 54,94 £ Amazon'da görüntüle 55,44 £ Amazon'da görüntüle 144 Amazon müşteri yorumu

Venum ayrıca yüksek puan alan bir başka markadır. Bu eldiven, yoğun antrenman seansları sırasında ellerin aşırı terlemesini önleyen örgü termal regülatör de dahil olmak üzere birkaç ekstra avantajla birlikte gelir.

Önceki markalarda olduğu gibi, onları eğitim ve fikir tartışması için harika kılan üç katmanlı dolgu ve güçlendirilmiş avuç içleri vardır, ancak gözden geçirenler diğer çiftlerin ağır çanta işi için daha iyi olabileceğinden bahsetmektedir.

Skintex Deriden yapılmıştır, gerçek deri değildir, ancak marka yine de 'birinci sınıf kalite' sunmasıyla övünür. Büyük çocuklara paranız yetmiyorsa, bu eldivenler neredeyse üçte bir gelir.

Everlast Leather Pro 3 Boks Eldiveni

5. Everlast Leather Pro 3 Boks Eldivenleri

Bu deri eldiven harika teknik özellikler sunar, ancak spor salonundan memnun kalmayabilir

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Elleri serin tutmak Renk: Siyah Malzeme: Birinci sınıf deri
Satın alma nedenleri
+ Evercool ağ, elleri havalandırır + Everdri astarı antimikrobiyal katman sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece siyah renkte mevcuttur BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI £ 56,99 Amazon'da 9 Amazon müşteri incelemelerini görüntüleyin

Teknik yeterlilik söz konusu olduğunda, bu eldivenler oldukça yukarıda. Terli eller için endişeleniyorsanız, onları nefes alabilir ve kuru hale getiren bir dizi malzemeye sahiptirler.

Deri yapı sayesinde, ekipmanla eğitim ve fikir tartışması söz konusu olduğunda çok fazla yumruk atacaklar. Yalnızca 14 oz veya 16 oz olarak mevcut olduklarından, fikir tartışması için iyidirler, ancak daha hafif bir eldivenin gerekli olduğu yarışmalar için pek uygun değildirler.

Diğer tek dezavantajı, mükemmel bir şekilde iyi olmasına rağmen, spor salonunda size övgü puanları vermeyecek olan renklendirmedir… eğer kuru, terletmeyen ellere sahip tek kişi siz değilseniz!

Adidas Hibrid 200 Boks Eldivenleri

6. Adidas Hibrit 200 Boks Eldivenleri

Hafif boyutlarda mevcuttur; halka ve ped eğitimi için harika

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Yüzük kullanımı Renk: kırmızı, mavi, altın Malzeme: Sığır derisi
Satın alma nedenleri
+ Eşsiz nemlendirme teknolojisine sahip + Ek konfor için saten benzeri astar
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI 70,71 Sterlin eğitim veya tartışmaya yönelik değildir Amazon'da 71,08 Sterlin görüntüleyin Amazon'da 77,48 Sterlin Amazon'da görüntüleyin 1 Amazon müşteri incelemesini görüntüleyin

İster profesyonel olmak istiyor olun, isterse ringde giymek için iyi bir çift eldiven istiyorsanız, Adidas'tan bu eldivenler tam size göre. Gözden geçirenler kalitelerini ve rahatlıklarını överken, devetüyü dış ve üç katmanlı köpük halka içinde geniş koruma sağlamalıdır.

Bu eldivenler yalnızca daha hafif boyutlarda mevcut olduğundan, fikir tartışması için yeterli koruma sağlamazlar, ancak pedler veya daha hafif çantalar kullanırken uygun olmaları gerekir.

RDX Ego Boks Eldivenleri

7. RDX Ego Boks Eldivenleri

Ek bilek desteğine sahip iyi yastıklı bir çift eldiven

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Dayanıklılık Renk: Mavi, altın, pembe, kırmızı, yeşil Malzeme: Maya derisi
Satın alma nedenleri
+ Darbe emilimi için ekstra kalın köpük + Bilek çevresinde dolgu
Kaçınılması gereken nedenler
-GÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Oldukça hantal görünün £ 31,99 Amazon'da görüntüleyin £ 31,99 Amazon'da görüntüleyin £ 31,99 Amazon'da görüntüleyin 703 Amazon müşteri incelemeleri

Ekstra kalın dolgu ve şok yayıcı jel tabakası sayesinde, bu eldivenler antrenman ve fikir tartışması için mükemmeldir. Diğer tanınmış eldivenlerimizin bazılarından daha düşük fiyatlı olmalarına rağmen, incelemeciler bu eldivenlerin sunduğu dayanıklılık ve rahatlıktan övgüyle söz ediyorlar, bu nedenle kaliteye yatırım yapmak için bir ev markasına para ödemeniz gerektiğini düşünmeyin.

Bu eldivenlerin ek özellikleri, havayı eldivene filtreleyen ve ellerin aşırı ısınmasını ve terlemesini önleyen S.P.P birleşik avuç içi içerir. Ortak fikir birliği, bu eldivenlerin daha küçük boyutlar için bile oldukça hantal göründüğü, ancak yine de dahili olarak güvenli bir uyum sağladıklarıdır.

Lonsdale Pro Eğitim Eldiveni

8. Lonsdale Pro Eğitim Eldiveni

Boksu hobi olarak denemek isteyenler için uygun bir eldiven

Teknik Özellikler
Şunun için en iyisi: Eğitim Renk: Mavi, siyah, pembe, kırmızı Malzeme: Suni deri
Satın alma nedenleri
+ Yeni başlayanlar için ucuz + Kapalı köpük teknolojisi ekstra koruma sağlar
Kaçınılması gereken nedenler
-Sadece sentetik deri BUGÜNÜN EN İYİ FIRSATLARI Amazon 784 Amazon müşteri incelemelerine göz atın

Anlaşılır bir şekilde, eğer yeni başlıyorsanız, bir kol ve bir bacak ödemek istemeyebilirsiniz. Bol miktarda dolgu sağlayan iyi bir eldiven, ağır çantalar ve pedler kullandığınızda beceri ve teknik geliştirmek için muhtemelen yeterli olacaktır. Eldivenler ayrıca M Core havalandırma ağı sayesinde havalandırılır.

İşler daha ciddileştiğinde, daha uzun antrenman seansları söz konusu olduğunda daha fazla dayanıklılık sunduğundan bir deri çiftine yatırım yapmaya değer, ancak ucuz bir sentetik çift için bunlar muhtemelen elde edeceğiniz en iyisidir .

Bugünün en iyi fırsatlarını toplayın Fairtex Muay Thai Boks BGL6 ... Fairtex Muay Thai Boks Eldivenleri Amazon £ 84.99 GörüntüleTüm fiyatları görünTWINS SPECIAL MUAY THAI ... Twins Özel Muay Thai Boks Eldivenleri Amazon £ 80 GörüntüleTüm fiyatları görünVenum Elit Boks Eldiveni, ... Venum Elit Boks Eldivenleri Amazon £ 54.94 İnceleTüm fiyatları görün