Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy Black Friday anlaşması, Beats by Dre Solo3 Wireless'ı 165 dolara sunuyor

Best Buy Black Friday anlaşması, Beats by Dre Solo3 Wireless'ı 165 dolara sunuyor

Yine yılın o zamanı:Kara CumaPingtwitter, dizüstü bilgisayarlardan masaüstü bilgisayarlara, tabletlerden akıllı telefonlara, evler için akıllı teknolojiye, kulaklıklara (tabii ki), TV'lere, kameralara ve daha fazlasına kadar düşük fiyatlarla elinize alabileceğiniz en iyi teknolojinin listesinden sonra bir liste hazırladı.

Haftalardır kölelik yapıyoruz, her ne olursa olsun, bizden öğreneceğinizden emin olmak için. Black Friday, önümüzdeki haftaya kadar başlamayacak, ancak Best Buy, Walmart ve diğerleri şimdiden beklentiyle fiyatları düşürüyor. Kemerlerinizi bağlayın ve indirimli bazı Beats'lerin keyfini çıkarın.

Beats by Dre Solo3 Wireless Siyah | 299 TL | Satış fiyatı 165 $ |Şimdi Best Buy'da mevcut
Artık Apple'a ait olan ikonik kulaklık üreticisi, Solo serisi kulaklıklarla rekabeti alt üst etti. Son model Solo3 Wireless, oldukça iyi görünürken 40 saate kadar pil, hızlı şarj ve daha fazlasını sunar.


Gibibaşlattıklarında bulduk2017'de Beats Solo3 Wireless gerçekten çok iyi. O zamandan beri Apple, ikonik kulaklıklara birkaç farklı yükseltme yaptı: pil ömrü artık yaklaşık 40 saattir; Hızlı Şarj özelliği vardır, size beş dakikalık şarjla üç saatlik oynatma sağlar; Siri'yi kontrol edebilirsiniz; ve Bluetooth bağlantısı iyileştirildi.

Bas-y müziği sevenler için - hip hop, house, techno, dubstep ve benzerlerini düşünüyoruz - bu fiyat noktasında gerçekten daha iyi bir seçim yok, özellikle de bunlar kadar iyi görünen . Apple ve Beats burada gerçekten kendilerini aştılar.


Günümüzün en iyi Beats by Dr. Dre Solo3 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık fiyatları 42 Amazon müşteri yorumu Beats Solo3 Wireless On-Ear ... Amazon Prime £ 119 Anlaşmayı Görüntüle Beats Solo3 Wireless On-Ear ... Amazon Prime £ 179.95 Teklifi Görüntüle Kontrol ediyoruz En iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürün