Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy, Siber Pazartesi'den önce Samsung Galaxy S10'da 400 $ indirim kazandı

Best Buy, Siber Pazartesi'den önce Samsung Galaxy S10'da 400 $ indirim kazandı

Siber Pazartesi 2019Black Friday uzaklaştıkça neredeyse yaklaştı, ancak bu, büyük perakendecilerin tüketici elektroniğinde planlanan zamandan önce indirim yapmasını engellemedi. Yeni bir akıllı telefon, dizüstü bilgisayar veya başka bir şey için pazardaysanız, şimdi satın almanın tam zamanı.


Pingtwitter, hafta sonunu etrafındaki en iyi anlaşmaları bulup derleyerek, insanların ilgilenebileceğini düşündüğümüz her üssü kapsayarak geçirdi. Bu, para kazanmak için çok uzun bir hafta sonu, bu yüzden kaçırmayın.

Sıkışan bir anlaşma bir mücevher: Best Buy, kilidi açılmış Samsung Galaxy S10 (512GB) için 400 $ indirim yaptı, yani sadece 750 $ 'a sizinki olabilir.

Samsung Galaxy S10 (Kilitsiz, 512 GB, Siyah) | 1.149,99 TL | Satış fiyatı $ 749.99 |Şimdi Best Buy'da mevcut
Android'i seviyorsanız ve piyasadaki en iyi son teknoloji telefonlardan birini istiyorsanız, o zaman başka yere bakmanıza gerek yok. Best Buy, 512 GB'lık modelin şaşırtıcı bir şekilde 400 $ 'ını kesmiştir, bu da tam anlamıyla istediğiniz her şeyi depolayabileceğiniz anlamına gelir.


Samsung, Android hayranları için uzun zamandır en popüler seçim olmuştur ve S10 ile nedenini görmek kolaydır. Bu yılın başlarında piyasaya sürülen üst düzey telefon, Snapdragon 855, Android 9.0, 6.1 inç ekran, 16MP kamera ve tabii ki 512 GB'lık devasa bir yerleşik depolama alanıyla birlikte geliyor.

Bu, birkaç yıl boyunca saklayabileceğiniz türden bir telefon ve bu nedenle, daha iyi bir taşıyıcı anlaşması gelirse, kilidinin açılması da büyük bir avantaj.


750 $ için, beklemeye değer bir anlaşma bu.

Bugünün En İyi Samsung Galaxy S10 Fırsatları Unlocked Cricket US PlanlarıHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10 (128 GB) 599,99ön ödeme55 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızveri Çağrılar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: 37 ülkeye Yurtiçi ve Uluslararası Metin Veri: Ağ sıkışık olduğunda kullanıcılar hızların düştüğünü fark edebilirAnlaşmayı Görüntüle-deKriketMint Mobile ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10 (128 GB) 699ön ödeme25 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinler12 GBveri Çağrıları: MX ve CA'ya yapılan çağrılar dahil Metinler: MX ve CA'ya mesajlaşma Veriler: (128 kbps hızlarına yavaşlatıldı)Anlaşmayı Görüntüle-deMint MobileKriket ABDHiçbir sözleşme Samsung Galaxy S10 (128 GB) 599,99ön ödeme50 $ / ay SınırsızdakikaSınırsızmetinlerSınırsızdata Aramalar: ABD, Meksika ve Kanada'dan / ABD'den Metinler: Yurtiçi ve Uluslararası 37 ülkeye mesaj gönder Veri: Kullanıcılar ağ sıkışık olduğunda hızların düştüğünü fark edebilirAnlaşmayı Görüntüle-deKriketEn iyi fiyatlar için her gün 130 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz