Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy, Segway Ninebot Max elektrikli tekme scooter'ından 150 $ alıyor

Best Buy, Segway Ninebot Max elektrikli tekme scooter'ından 150 $ alıyor

Hala ucuz bir Segway scooter anlaşması arayan taşıtlar şanslı. Best Buy'ın Segway Ninebot Max elektrikli tekme skuterinde 150$'lık indirim hala mevcut ve bu e-Scooter'ın bir süredir gördüğü en düşük fiyatlardan birini sunuyor.

799,99 dolara satışta olan Segway'in Ninebot scooter'ı,en iyi elektrikli scootermevcut. Ninebot Max bir istisna değildir ve şehrin zorlu koşullarının üstesinden gelmeye hazır, sorunsuz ve güvenli bir sürüş sunar. Üstün güvenlik özellikleri, bol miktarda güç ve hafif tasarım harika bir işe gidip gelme scooterı sunar.

Segway Ninebot Max G30P Elektrikli Kick Scooter

Şimdi: $799.99 | Oldu: $949.99 | Tasarruf: 150$ (%15)
18 MPH'lik en yüksek hıza sahip Segway'in Ninebot Max'i pürüzsüz ama güçlü bir sürüş sunuyor. Hafif ve kompakt olan bu kötü çocuk, ihtiyacınız olduğunda taşımak veya saklamak için katlanır. Şimdi 150 $ daha ucuz olduğu için bu yolculuk giriş ücretine değer.

Fırsatı Görüntüle


  • Tüm elektrikli scooter fırsatlarını Best Buy'da satın alın

Yine de 999$'lık standart fiyat etiketi bazıları için biraz fazla gelebilir, ancak görünüşe göre Segway'in Ninebot Max elektrikli tekme scooter'ı internette 150$'lık bir indirim alıyor. Bu birinci sınıf mobil tekme scooter, aylardır en iyi fiyatlarından birine düştü ve indirimde yeni bir scooter arayanlar için göz atmaya değer.

bizimSegway Ninebot Max incelemesi, bu sürüş, bu şeyin sahip olduğu özellikler açısından ayakta alkışlandı. Muazzam pil ömrü, karşılaştırılabilir scooterların ulaşamayacağı olağanüstü bir menzil ile mesafeyi kat etmenizi sağlar. Tek dezavantajımız, benzer e-scooter'lardan biraz daha ağırdı ve yokuşlarda biraz yavaşladı, ancak bu sorunlar önemsizdi.


Bugünün en iyi Segway Ninebot Kickscooter Max fırsatları Segway ' Ninebot Max G30UK... Electricshop £ 719 Teklifi Görüntüle Amazon UK Benzer Amazonları Görüntüle Fiyat bilgisi yok Amazon'u Kontrol Edin En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Editörün Önerileri