Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy İşçi Bayramı Satışları 2020: Best Buy'ın İşçi Bayramı indirimi sırasında cihazlarda en iyi fırsatlar

Best Buy İşçi Bayramı Satışları 2020: Best Buy'ın İşçi Bayramı indirimi sırasında cihazlarda en iyi fırsatlar

Best Buy'ın İşçi Bayramı indirimi başladı ve şimdi İşçi Bayramı boyunca hafta sonu ev aletleri için en iyi fırsatları bulmak isteyen alışverişçiler bu satışı kontrol etmek zorunda. En büyük İşçi Bayramı cihaz satışlarından biri, site genelinde yüzlerce büyük cihaz ve cihaz paketinden tasarruf edebilirsiniz. Sasmung, Whirlpool, LG ve daha fazlası dahil olmak üzere en iyi cihaz markalarından bazıları da satışta.


Best Buy'ın İşçi Bayramı İndirimi
Cihazlar, elektronik cihazlar ve daha fazlası dahil olmak üzere site genelinde yüzlerce üründen tasarruf edin. Yepyeni bir 4K Smart TV'de mükemmel bir fırsat yakalayın veya yeni bir buzdolabından tasarruf edin, Best Buy'ın İşçi Bayramı İndirimi her şeye sahip. Hızlı davranın!Bu satış yarın bitiyor!Anlaşmayı Görüntüle

Anlaşma avcıları, belirli cihazlarda ve paketlerde 400 $ 'a varan tasarruf için bugün Best Buy'ın İşçi Bayramı satışına gidebilir. Samsung buzdolaplarında fırsatlar bulun ve çamaşır odasını ucuza yükseltmek için yepyeni bir paslanmaz çelik buzdolabı veya Browe Maytag çamaşır ve kurutma makinelerinden tasarruf edin.

Tadilat yapmak isteyen ev sahipleri, İşçi Bayramı satışları sırasında Best Buy'ın sunduğu eksiksiz cihaz paketlerine de bakmak isteyebilirler. Best Buy'ın İşçi Bayramı cihazı satışı sırasında, dört veya daha fazla LG cihazı satın aldığınızda% 10'a kadar ve dört veya daha fazla Samsung cihazında% 10 tasarruf edebilirsiniz. İşçi Bayramı satış etkinlikleri sırasında Best Buy'daki en iyi fırsatlardan bazılarını görmek için okumaya devam edin.


Best Buy'ın İşçi Bayramı Aletleri Satışları

Seçkin 4 veya daha fazla Samsung cihazında ekstra% 10 tasarruf edin ve 150 $ 'a varan bir e-Hediye Kartı kazanın
4 veya daha fazla seçkin Samsung cihazı satın alın ve şimdi İşçi Bayramı hafta sonu boyunca tüm satın alımınızda ekstra% 10 tasarruf edin. Ayrıca, Best Buy, belirli büyük cihazlara 150 $ 'a kadar değere sahip ücretsiz bir Best Buy e-Gift Card hediye edecektir.


3 cihazda% 5, seçkin 4 veya daha fazla LG ana cihazında veya elektrikli süpürgesinde% 10 ekstra tasarruf edin
Satışta 3 seçkin LG cihazı alın ve tüm satın alımınızda% 5 veya 4 veya daha fazla satın aldığınızda% 10 tasarruf edin. Ayrıca belirli 4 parçalı mutfak aletleri paketlerinde ek olarak 289 $ 'a kadar tasarruf edebilirsiniz.


Belirli KitchenAid yerleşik cihaz paketleri ile 300 $ 'a varan ücretsiz Best Buy e-Gift Card
KitchenAid'den seçkin yerleşik cihaz paketleri satın alın ve şimdi İşçi Bayramı hafta sonu boyunca 300 $ 'a varan ücretsiz bir e-Hediye Kartı kazanın. Set üstü ve tek duvarlı fırınları olan 100 $ 'lık bir e-Hediye Kartı, set üstü ve çift duvarlı fırınları olan 200 $' lık bir e-Hediye Kartı veya set üstü ve Smart Oven + duvar fırınları içeren 300 $ 'lık bir e-Hediye Kartı alın.
Anlaşmayı Görüntüle

Whirlpool serisi, fırın veya set üstü ocak ve Yummly akıllı et termometresi satın alarak ekstra 100 $ tasarruf edin
Şimdi İşçi Bayramı hafta sonu boyunca, belirli Whirlpool serilerini, fırınları veya ocakları ve Yummly Smart et termometresini satın aldığınızda fazladan 100 $ tasarruf edin. Anlaşmayı Görüntüle


Samsung, LG, Frigidaire ve daha fazlası dahil olmak üzere seçkin markalı açık kutu cihazlarda% 50'ye kadar tasarruf edin
Yepyeni ambalaj konusunda titiz değilseniz, açık kutulu ürünlerde% 50'ye varan indirimler bulabilirsiniz. Tüm açık kutu ürünleri, daha da fazla tasarruf etmenize yardımcı olmak için yeni teşhir üniteleri veya iadeler gibidir ve yeniden paketlenir ve ekstra indirimle satılır.

Editörün Önerileri:

Ayrıca şu anda gerçekleşen daha inanılmaz İşçi Bayramı fırsatlarına da göz atabilirsiniz. İşçi Bayramı hafta sonu boyunca oyun ekipmanları, dizüstü bilgisayarlar, şilteler ve daha fazlasından tasarruf edin. Vurana kadarAmazon Prime GünüveyaBlack Friday fırsatlarıortaya çıkmaya başlayın, bunlar etraftaki en sıcak ürünlerden bazılarında harika bir teklifi yakalamak için en iyi seçeneğiniz.