Close
  • Ana
  • /
  • Fırsatlar
  • /
  • Best Buy, Anma Günü boyunca satışa sunulan LG 27 inç UltraGear oyun monitöründe %25 indirim alıyor

Best Buy, Anma Günü boyunca satışa sunulan LG 27 inç UltraGear oyun monitöründe %25 indirim alıyor

sonuna geliyoruzAnma Günü satışlarıyakında ama tasarruflar henüz bitmedi. Best Buy, LG UltraGear 27 inç G-Sync oyun monitöründe 100 $ indirim de dahil olmak üzere, oyun monitörlerinde kaçırılmaması gereken bazı harika fırsatlara sahip.

299,99 $ karşılığında satışta, bir QHD 2K ekrana yükseltmek isteyen herkes bugün oldukça sağlam bir oyun monitörü alabilir. NVIDIA'nın G-Sync uyarlanabilir V-Sync teknolojisine sahip LG'nin 27 inç UltraGear QHD 2K oyun monitörü, 144 Hz'ye kadar yüksek yenileme hızları, HDR10 desteği ve neredeyse çerçevesiz bir ekran için ultra ince bir çerçeve sunar.

Bu anlaşmanın ne kadar iyi olduğu konusunda, 27 inç UltraGear monitörün düştüğünü gördüğümüz en düşük oran bu. Muhtemelen bu şeyin yakın zamanda düşüşünü görmeyeceksiniz, bu yüzden çitin üzerindeyseniz şimdi satın alma zamanı! Aynı fiyatın geldiğini görebilsek deAmazon Başbakan Günü, bu hala en azından birkaç ay uzakta.


LG 27GN800-B 27' QHD UltraGear Oyun Monitörü, G-Sync ile

Şimdi: $299.99 | Şuydu: 399,99 $ | Tasarruf: 100$ (%25)
1440p oyun monitörü için LG'nin QHD UltraGear oyun monitörü, kapmaya değer bir ekran. NVIDIA'nın G-Sync ile birleştiği ultra yüksek 144 Hz yenileme hızı, mümkün olan en akıcı oyun deneyimlerinden birini sunuyor.
Fırsatı Görüntüle

  • Tüm oyun monitörü fırsatlarını Best Buy'da satın alın

Pingtwitter, LG'nin UltraGear oyun monitörünüen iyi oyun monitörüharika bir premium özellikler ve uygun fiyat dengesi sunarak hemen şimdi alabilirsiniz.


UltraGear oyun monitörü bir QHD monitör (1440p) olsa da, eksik yerel 4K desteğini telafi etmek için ultra yüksek yenileme hızı, hızlı 1 ms tepki süreleri ve inanılmaz bir renk aralığı sunar. IPS ekran ayrıca, hızlı oyun sırasında daha zengin siyahlar ve daha canlı renkler için HDR10 desteğine sahiptir.

Bununla birlikte, LG'nin UltraGear oyun monitörlerinde muhtemelen en çok satan nokta G-SYNC teknolojisi olmalıdır. Duyarlılığı iyileştirmek ve ekran yırtılmasını ortadan kaldırmak için tasarlanan bu uyarlanabilir V-Sync teknolojisi, oynanışı iyileştirmede harikalar yaratıyor ve birçok yeni oyunda performanstan ödün vermeden daha yüksek ayrıntıya izin veriyor.


Best Buy'ın teklifi, yüksek performanslı oyun için tasarlanmış bir oyun monitöründe çok şey sunuyor. 4K masada değilse, 1440p bir sonraki en iyi şeydir ve eklenen G-Sync ve 1ms yanıt süreleri bunu telafi eder.

En İyi LG 27GN800-B Oyun Monitörü Fiyatları Bugün İndirimli Fiyat LG 27GN800-B 27 İnç... Amazon Prime $399,99 $296,40 Teklifi GörüntüleLG UltraGear 27GN800-B 27'... BHPfotoğraf $ 296.99 Fırsatı Görüntüleİndirimli Fiyat LG - 27” UltraGear QHD IPS... Best Buy $399.99 $299.99 Fırsatı GörüntüleLG 27GN800-B 27 UltraGear QHD... Buyig.com $ 396.99 Fırsatı GörüntüleDaha Fazla Fırsat Göster En iyi fiyatlar için her gün 250 milyondan fazla ürünü kontrol ediyoruz

Bugünün En Sıcak Fırsatları

En sevdiğiniz perakendecilerde şu anda gerçekleşen en iyi fırsatlardan bazılarını bulun. Teknolojiden eve, dış mekan ekipmanlarına ve daha fazlasına kadar her gün internetteki en sıcak fırsatları ele alıyoruz. Günün en iyi tekliflerini burada bulacaksınız!


Editörün Önerileri


Pingtwitter olarak en sevdiğiniz ürünlerde en iyi fırsatları bulmanıza yardımcı olmak istiyoruz. Daha fazla haber, inceleme ve harika fırsatların yanı sıra faydalı satın alma kılavuzları için aşağıdaki makalelere göz atın: